رفتن به مطلب

بچه های دیروز و بچه های امروز!

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 119
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

استاد ما هم یه بار همین رو گفت!!

منم فک کنم همه ی دخترا از پسری خوشون بیاد که مردونگی تو چهرش مشخص باشه

که بشه بهش تکیه کرد:ws52:

کشتین مارو با این تکیه.:banel_smiley_4: مگه پشتی‌ چیزی هستین؟ مگه دخترا چلاقن که بخوان به کسی‌ تکیه کنن؟ مادر تو به پدرت تکیه میکنه؟؟؟ اگه تند حرف زدم واسه اینه که این حرف رو یه جور توهین میدونم دختر‌ها احتیاجی‌ به حمایت ندران هرچی‌ لازمه دارن ضعفی ندران که محتاج تکیه باشن

لینک به دیدگاه
امروز تو ایران،زن ها از مردها خیلی مردترند،نمیدونم چرا !!!!!

مرد ها دارند تبدیل میشن به یک مشت آدم لوس و سوسول که یا یا موهاشونو سیخ میکنن یا شلوار پاره میپوشند.....

علتش را هم در محدودیت زیادی در رابطه با جنس مخالف میدونم.....

یعنی‌ چی‌ این چه طرز توصیف کردنه؟!!! دیگه واقعا عصبانی شدم این اگه توهین به زن‌ها نیست چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ جدا حرف زشتی زدی همه ویژگی‌‌های خوب اسمش مردونگیه؟ همه بدی‌ها خاله زنکیو شکل زن‌ها شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w00::w00::w00:

لینک به دیدگاه
خوب ببینید یه سری چیزها هم سلیقه ای هست. منم به دنبال سلیقه خانم ها نیستم تا خودمو منطبق بر اون کنم. چون متاهلم و سعی میکنم خودمو منطبق با سلیقه همسرم بکنم. ولی میخوام بیشتر با طرز تفکر و نگاه افراد به این موضوع آشنا بشم.

و اینکه یه سری از هنجارها به دست خودمون نیست و مربوط به طبیعته (نمیگم خلقت که به مذهب ربطی پیدا نکنه)

طبیعت مرد زیبایی بر نمیداره. ممکنه جذابیت به همراه داشته باشه. ولی زیبایی تعریفش در جمال زنه. حالا اگر این اسمش تحوله من میخوام ببینم خوبه یا بد. البته با نظرات بیشتر آشنا میشم و شاید نظرات این تاپیک هم ملاک خوبی نباشه.

فک نمیکنید این سلیقه‌ای هست و باید بگید به نظر من؟ خوب هرکی‌ یه جور دوس داره!

لینک به دیدگاه
فک نمیکنید این سلیقه‌ای هست و باید بگید به نظر من؟ خوب هرکی‌ یه جور دوس داره!

من نظراتتون رو خوندم. شاید شما درست میگید و فیگورهای زنانه برای مردها اشکالی نداره.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من نظراتتون رو خوندم. شاید شما درست میگید و فیگورهای زنانه برای مردها اشکالی نداره.:icon_gol:

:icon_gol:عزیزم من فک نمیکنم ابرو برداشتن فیگور زنانه باشه! یه کار عادیه واسه کسی‌ که دوس داره همین حرف من اینه که ایراد نیست کاره بدی نیست کاره زنانه هم نیست اصلا مساله‌ای نیست! کاملا شخصی‌ و سلیقه‌ای هست:w16:

لینک به دیدگاه
لنزه بابا تو چشمشم مداد کشیده واقعا نفهمیدی؟؟؟!!!!!

لنز و مدادشو کاری ندارم حالت و مدل چشماش خیلی خوشگله

دخترا با لنز و مداد هم چشماشون اینجوری نمیشه معمولا

لینک به دیدگاه
:icon_gol:عزیزم من فک نمیکنم ابرو برداشتن فیگور زنانه باشه! یه کار عادیه واسه کسی‌ که دوس داره همین حرف من اینه که ایراد نیست کاره بدی نیست کاره زنانه هم نیست اصلا مساله‌ای نیست! کاملا شخصی‌ و سلیقه‌ای هست:w16:

پس ابرو برداشتن یک فیگور مردانه هست که زن ها نباید انجام بدن. (شکلک زدن به کوچه علی چپ)

لینک به دیدگاه
پس ابرو برداشتن یک فیگور مردانه هست که زن ها نباید انجام بدن. (شکلک زدن به کوچه علی چپ)

حالا من هیچی‌ نمیگم ابرو برداشتن اصلا فیگوره؟؟!!! برداشتن ۴تا دونه مو از ابرو انقدر مساله بقرنجیه که بعضی‌ آقایون انقدر واسشون گرون تموم شده؟ شما گیرت کجاست بگو شاید من قانع شدم اصلا دلیل نمیاری آخه!:ws52: حرف شما مثل زمانیه که میگفتن سیبیل واسه مرده نداشته باشه (مثل الان که شما میگی‌ ابرو برداره) زنونست!!!

لینک به دیدگاه
لنز و مدادشو کاری ندارم حالت و مدل چشماش خیلی خوشگله

دخترا با لنز و مداد هم چشماشون اینجوری نمیشه معمولا

چی‌ بگم هر جور راحتی‌ البته این خشگله اصلا جیگره:ws3: ولی‌ جدی دختری ندیدی چشماش به این خوشگلی‌ باشه؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه
حالا من هیچی‌ نمیگم ابرو برداشتن اصلا فیگوره؟؟!!! برداشتن ۴تا دونه مو از ابرو انقدر مساله بقرنجیه که بعضی‌ آقایون انقدر واسشون گرون تموم شده؟ شما گیرت کجاست بگو شاید من قانع شدم اصلا دلیل نمیاری آخه!:ws52: حرف شما مثل زمانیه که میگفتن سیبیل واسه مرده نداشته باشه (مثل الان که شما میگی‌ ابرو برداره) زنونست!!!

خانم محترم با زبون بی زبونی دارم میگم شما بحثتون بر سر سلیقه شخصیه و من نمیخوام وارد جدال فرسایشی باهاتون بشم. چون دوست ندارم نظرم رو به شما تحمیل کنم. حالا شما خیلی مشتاقید؟ باشه چشم دلیل میارم.

1 - به این نکته از پست اول دقت کنید تا متوجه منظورم از فیگور زنانه باشید.

قبول دارم که مردانگی هم به سبیل و ظاهر افراد نیست ولی خلق و خو و اطفار زنانه هم چندان شایسته نیست.

2 - سبیل مربوط به بهداشت هم میشه ولی ابرو یا از این دست کارها به نظرتون ربطی به بهداشت فردی داره؟

3 - یه چیزی داریم تحت عنوان عرف. عرف قراریه که مردم تعیین میکنن و معمولا به صلاح افراد و مفیده. مثل تراشیدن سبیل. ولی آیا واقعا برداشتن ابرو که داره به عرف تبدیل میشه صلاحه؟

لینک به دیدگاه
خانم محترم با زبون بی زبونی دارم میگم شما بحثتون بر سر سلیقه شخصیه و من نمیخوام وارد جدال فرسایشی باهاتون بشم. چون دوست ندارم نظرم رو به شما تحمیل کنم. حالا شما خیلی مشتاقید؟ باشه چشم دلیل میارم.

1 - به این نکته از پست اول دقت کنید تا متوجه منظورم از فیگور زنانه باشید.

2 - سبیل مربوط به بهداشت هم میشه ولی ابرو یا از این دست کارها به نظرتون ربطی به بهداشت فردی داره؟

3 - یه چیزی داریم تحت عنوان عرف. عرف قراریه که مردم تعیین میکنن و معمولا به صلاح افراد و مفیده. مثل تراشیدن سبیل. ولی آیا واقعا برداشتن ابرو که داره به عرف تبدیل میشه صلاحه؟

آقای محترم منم ۲ساعت همین رو میگم شما نیشو کنایه میزنی!:w16: اونی‌ که فرمودید دلیل نیست سوال هست! سیبیلو بهداشت چه ربطی‌ دارن؟؟؟؟؟!!!! یه خانوم که ابرو بر میداره فکر بهداشته یا فکر زیبایی‌؟؟ اگر یه آقا ابرو بر داره بدیش چیه؟اگر شما ضررش رو بگید میشه دلیل:w16:

لینک به دیدگاه
آقای محترم منم ۲ساعت همین رو میگم شما نیشو کنایه میزنی!:w16: اونی‌ که فرمودید دلیل نیست سوال هست! سیبیلو بهداشت چه ربطی‌ دارن؟؟؟؟؟!!!! یه خانوم که ابرو بر میداره فکر بهداشته یا فکر زیبایی‌؟؟ اگر یه آقا ابرو بر داره بدیش چیه؟اگر شما ضررش رو بگید میشه دلیل:w16:

نگار خانم هر جنس احساسات خاص خودش رو داره و بنا به اون احساسات وظایفی رو به عهده گرفته ، شایدم برعکس

به هر حال زن لطیف است چون باید بچه بزرگ کنه ، مادری کنه

مرد زبر هست چون باید غالبا کار بکنه و با مشکلات دست و پنجه نرم بکنه

حالا اگه زن و مرد خصوصیاتشون عوض بشه به نظرت تو این روند مشکل ایجاد نمیشه؟

لینک به دیدگاه

با مطرح کردن این سوالات شما جواب های خودتون رو که خودتون هم میدونید میگرید.

سبیل و بهداشت ربطی ندارن؟ :jawdrop:

به خانم برای زیباتر شدن اصلاح میکنه صورتش رو.

بدیش به اینه که صورت مرد بر خلاف زن طبق طبیعت دارای موهای زخیمه. صورتش رو میتراشه تا جذاب تر به نظر برسه و با بهداشت فردی هم تا حدود زیادی در ارتباطه. ولی برداشتن ابرو مختص زنان است که مطابق خلقتشون هم هست. مثل پوست صورتش که لطیف تر از آقایون هست و مو نداره. برای همین ابروهاش رو به زیباترین شکل اصلاح میکنه تا این زیبایی دوچندان بشه. ولی یه آقا با اصلاح ابرو همونطور که در نظرات دیدید از نظر خیلی تا حتی مشمئزکننده هم است. حالا شما دوست دارید اینطوری باشه من چکار باید بکنم؟

همونطور که گفتم از نظر من کار زیاد خوبی نیست ولی من برای سلیقه و نظر شما احترام قائلم.

ضمن اینکه گفتم که مردونگی به اینها نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...