رفتن به مطلب

اعتراف میکنم...

soheiiil

ارسال های توصیه شده

اعتراف می‌کنم بچه‌ها و دوستام که عکسشونو کنار برج ایفل و موزه لوور و مجسمه آزادی و ... میندازن و شیر می‌کنن شدیدا حسادتمو بر می‌انگیزن:banel_smiley_4:

خو نکنین این کارو!مرفهین بی درد:ws3:

سه ماه تابستون هشتاد دور، دور دنیا میگردن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 652
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اعتراف میکنم بچه بودم از مامانم میپرسیدم مامان تو که کوچیک بودی همه چیزو سیاه سفید میدیدی؟:w58::icon_pf (34)::icon_pf (34):

مامانم غش میکرد از خنده:ws3:

البته حتما توو دلش غمگین شده که عجب بچه منگلی دارم:whistle:

چندین بار هم ازش پرسیده بودما:w58:

پررو بودم از روو نمیرفتم:w58:فک میکردم سیاه سفید میدیده:ws3:

لینک به دیدگاه
اعتراف می‌کنم بچه‌ها و دوستام که عکسشونو کنار برج ایفل و موزه لوور و مجسمه آزادی و ... میندازن و شیر می‌کنن شدیدا حسادتمو بر می‌انگیزن:banel_smiley_4:

خو نکنین این کارو!مرفهین بی درد:ws3:

سه ماه تابستون هشتاد دور، دور دنیا میگردن:banel_smiley_4:

اعتراف میکنم دوست دارم عکساشون رو ببینم :ws3: به قصد ازدواج نه همینطوری :ws3:

لینک به دیدگاه

اعتراف میکنم از روی جوونی و نادونی توی این سالها خیلی دل پدر و مادرمو شکستم و تا آخر عمر شرمنده ی هردوشونم ...

اما اونها هیچوقت به روم نیاوردند و همیشه هوامو داشتند ...

خدایا عمری بده بهم تا بتونم یه روزایی جبران کنم ...

:4564:

لینک به دیدگاه

اعتراف می‌کنم از هیچ موجودی به اندازه‌ی پسرای بین رنج سنی ۱۵ تا ۱۸ نمی ترسم:hanghead:به خصوص اونایی که قصد جلب توجه دارن:icon_razz:

یعنی اگه این موجوداتو ببینم فقط از محل دور میشم:hanghead:

چون فوق العاده انرژی شون بالاس و در عین حال مغر درست حسابی ندارن!! ممکنه یه کاری بکنن خودشونو و خودتو به اون دنیا واصل کنن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اعتراف میکنم. گاهی ما ادما.. از ابهت و فقط شنیدن یه حیوان احساس ترس و بی معرفتی و حس بدگرفتن ازش میگیریم.. از حیوانی به نام گرگ.. که وقتی درمقابلش قرار میگیری.. شاید در نگاه اول به همون حس و شنیدن.. احساس ترس کنیم. وقتی درمقابلش میشینی و بهش غذا میدی.. متوجه میشی چقدر باوفاست.. و برای تشکر.. دورت بگرده و سرشو بهت بماله.. بگه دستت دردنکنه....

درست در دنیای ادماهم این اتفاق میفته ولی گاهی بعضی ادما این معرفت گرگ رو ندارن...

دم همه موجودات زنده گرم....

که پراز صمیمیتن.. پرازاحساس و انرژی:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

اعتراف میکنم امروز به حدی کلافه بودم که گوشیم خاموش کردم و اومدم اتاق فقط بخاطره انتخاب واحدلعنتی که کسی رو ناراحت نکنم...

عصبییییی بودم شدییییییید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...