رفتن به مطلب

اعتراف میکنم...

soheiiil

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 652
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اینو شنیدم : در جهان بحران زده و پر مسئله امروزی تا وقتی زنده هستیم مسائل وجودخواهد داشت , لازمست با افرادی ارتباط داشته باشیم که قادر به حل مسائل خودشان باشند و خودشان مسئله خود نباشند و از کوچکترین موضوعات مسایل حاد و بغرنج نیافرینند. انسانهایی به درد زندگی میخورند که مشکلات و بحرانها و ناملایمات رافرصتی برای یادگیری و توسعه فردی تلقی کنند و بیاموزند که در بحران غرق نشوند وانرژی و توانائیهای خود را از دست ندهند.

لینک به دیدگاه

اعتراف میکنم نمیخوام ناراحت باقی بمونم... میخوام به گفته یکی از دوستان در اینجا شاد باشم.. و شادی رو به سمت خودم جذب کنم...:whistle:

اعتراف میکنم.. که میخوام خیلی ها رو ببخشم.. تا خاطرات خوب در ذهن هممون باقی بمونه..:hapydancsmil:

اعتراف میکنم.. که خیلی دوستتون دارم..همین.. نخند:ws3:

لینک به دیدگاه

اعتراف میکنم اونقدری که "اعتراف"اونوربرام جذابه..اینورنیست....

اعتراف میکنم متن پروفایلم رو دوست دارم بینهایت...

اعتراف میکنم تجربه ام ازاینجا ،زیاده...یعنی دستم پُره...و این خوبه...(:

اعتراف میکنم دلم زمستون میخواد...پاییز..

اعتراف میکنم بی رحمی و سردی روزهام با تابستون ِ گرم نمیسازه...محیط ِ سرد با روح ِ سرد...

اعتراف میکنم شکرت خدا..به خاطرداشته هام و نداشته هام...(:

لینک به دیدگاه

اعتراف میکنم رفتم به یکی از کاربرا تبریک تولد بگم دیدم یکی نوشته هپی برسدی اینو خوندم (هی برسیدی) دوساعته با خودم میگفتم کجا باید میرسید آخه:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...