رفتن به مطلب

حجاب برداشته می شود!

ooraman

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من فکر کردم میخوام حجاب را بردارن کولی خوشحال شدم:w00:

من لباس بلند میپوشم ولی بستگی داره بازم شرایط چه طوری باشه:ws37:

روسری نمیکنم نه!!!ولی لباس کوتاه فکر نکنم بشه پوشید نه من!! بلکه هر کس دیگه آخه یه دفعه برای همه عجیبه یکم:icon_pf (34):

خب منم اینکار و کردم همین فکرو کنی بعدش بیای تو نظر بدی دیگه:ws3:

یعنی هنوز هستن ادمایی که میگن حجاب مصونیت است نه محدودیت؟ :jawdrop:خدایاااااااااااااااااااااا....

بله!...دوصفه برو عقب تر قشنگ تر ازینا رو هم میگن!

این جمله که دیگه کلیشه شده!

لینک به دیدگاه

به نظر من:

اگه حجاب آزاد شه ما ابتدا یک مرحله گذار سخت داریم ... یعنی مرحله ای که مردم با پدیده ای که سالها از اون منع بودن دوباره روبرو میشن و احتمال زیاد آمار تجاوز ها و ارتباطات جنسی بالا میره.

بعد از اون یه روند عادی سازی اتفاق می افته که خود مردم بوجودش میارن ...

مرحله ی بعد هم مثل یه پدیده ی عادی باهاش برخورد میکنن.

فاصله زمانی این سه مرحله زیاد نیست احتمالا.

لینک به دیدگاه

یک سوال از دوستان مسلمان دارم.

اسلام میگه یک زن مسلمان باید حجاب داشته باشه.اون هم حجاب کامل.

دیگه منکر این نمیتونید بشید چون به طور واظح این را بیان کرده.

من نمیتونم بفهمم یکی بگه من مسلمان هستم.ولی یکی از مهمترین دستورات اسلام را اجرا نمیکنم.

من نمیتون قبول کنم که هم خدا را بخواهید و خرما را.

یا شاید من اشتباه میکنم.من را توجیح بکنید.

1: خدا را قبول دارید

2: اسلام را قبول دارید

3:قران را قبول دارید و کلماتش را مقدس میدونید

دستور قران را انجام نمیدید؟؟؟ مگه قران کلام خدا نیست.یعنی شما با کلام خدا مشکل دارید و قبولش ندارید؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگر این اتفاق بیفته شما جز کدوم دسته قرار میگیرید؟...جز کسایی که حجابشونو بر میدارن یا کسایی که حجابشونو نگه میدارن؟....

.

من جزو کسانی میشم که حجابشون رو نگه میدارند:ws37:

لینک به دیدگاه
.

• بسمه تعالی

محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟

محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .

محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.

محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :

- وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر ش از بين خواهد رفت .

محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز

من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.

محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :

نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت وبعد صورت خويش .

محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.

محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.

محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:

.هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست

حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.

وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.

پس با این اوصاف و مفهومی که میشه از این متن برداشت کرد اینه که:محجوبه میگوید کسی که حجاب داره سالمه و با شخصیته و فهمیده و انسانه و راه سعادت ابدی براش هموار .اما کسی که حجاب نداره و رعایت نمیکنه،البته خیلی ببخشید و خیلی عذر

می خوام از کلیه خوانندگان( ولی آخه محجوبه میگه! )فاسده و یه راست می ره جهنم.و بی شخصیته و انسان نیست و.....

یه حساب سرانگشتی که انجام بدیم به عمق فاجعه پی میبریم که فقط همین یه قلم جنس ،یعنی حجاب چه تعداد از زنهای جهانو از دایره انسانیت و شخصیت خارج میکنه!

جمعیت جهان6.5 میلیارده. فرض کنیم 3 میلیاردشون زن باشن.

جمعیت مسلمانان جهان 1.2 میلیارد و فرض که 500 میلیونشون زن باشن.

از این 500 میلیون زن مسلمان خوشبینانه 150 تا 250 میلیونشون حجابو رعایت میکنن.

یعنی 2.75 میلیارد زن بقیه دارای شخصیت و عفت و... نیستند.

حالا بیاو اینو مثلا به یه خانم تحصیل کرده تو آلمان بگو که به این دلائل تو فاسدی،یا نه چرا راه دور بریم همینجا توایران به یه خانم بگو!

لینک به دیدگاه
من جزو کسانی میشم که حجابشون رو نگه میدارند:ws37:

شما پسرا حتما حجابتو حفظ کنید وگرنه مملکت به قهقرا میره :w58:

پس با این اوصاف و مفهومی که میشه از این متن برداشت کرد اینه که:محجوبه میگوید کسی که حجاب داره سالمه و با شخصیته و فهمیده و انسانه و راه سعادت ابدی براش هموار .اما کسی که حجاب نداره و رعایت نمیکنه،البته خیلی ببخشید و خیلی عذر

می خوام از کلیه خوانندگان( ولی آخه محجوبه میگه! )فاسده و یه راست می ره جهنم.و بی شخصیته و انسان نیست و.....

یه حساب سرانگشتی که انجام بدیم به عمق فاجعه پی میبریم که فقط همین یه قلم جنس ،یعنی حجاب چه تعداد از زنهای جهانو از دایره انسانیت و شخصیت خارج میکنه!

جمعیت جهان6.5 میلیارده. فرض کنیم 3 میلیاردشون زن باشن.

جمعیت مسلمانان جهان 1.2 میلیارد و فرض که 500 میلیونشون زن باشن.

از این 500 میلیون زن مسلمان خوشبینانه 150 تا 250 میلیونشون حجابو رعایت میکنن.

یعنی 2.75 میلیارد زن بقیه دارای شخصیت و عفت و... نیستند.

حالا بیاو اینو مثلا به یه خانم تحصیل کرده تو المان بگو که به این دلائل تو فاسدی،یا نه چرا راه دور بریم همینجا توایران به یه خانم بگو!

بله از نظر محجوبه انسانیت فقط در حجاب خلاصه میشه احتمالا!

یعنی واقعا پاکی و سلامت روح و جسم در حجاب خلاصه میشه؟!

لینک به دیدگاه

واقعا الان مشکل جوونای ما اینه؟ الان مشکل جوونای ما اینه؟ یعنی دولت الان تو کار همین یه مشکل مونده؟ من و تو باید بیایم کارای اساسی این مملکت رو درست کنیم... یعنی مشکل ما موی دخترا و جوونای ماست؟ به ما چه که دخترا و جوونای ما چه جوری میخوان بگردن ... (نقل قول مستقیم از ا.ن در مصاحبه با رسانه ی ملی سال 1384)

لینک به دیدگاه
یک سوال از دوستان مسلمان دارم.

اسلام میگه یک زن مسلمان باید حجاب داشته باشه.اون هم حجاب کامل.

دیگه منکر این نمیتونید بشید چون به طور واظح این را بیان کرده.

من نمیتونم بفهمم یکی بگه من مسلمان هستم.ولی یکی از مهمترین دستورات اسلام را اجرا نمیکنم.

من نمیتون قبول کنم که هم خدا را بخواهید و خرما را.

یا شاید من اشتباه میکنم.من را توجیح بکنید.

1: خدا را قبول دارید

2: اسلام را قبول دارید

3:قران را قبول دارید و کلماتش را مقدس میدونید

دستور قران را انجام نمیدید؟؟؟ مگه قران کلام خدا نیست.یعنی شما با کلام خدا مشکل دارید و قبولش ندارید؟؟؟؟

ما کلام خدارو قبول داریم فقط اصول دینشو نه احکامشو

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
هول نشید لطفا!!!!!....هیچ خبری نیست...حجابم قرار نیست برداشته بشه!!!!!

:ws3:

ولی یه سوال دارم

فک میکنید اگه در شرایط فعلی ایران حجاب برداشته بشه چه اتفاقی میفته؟.....

اگر این اتفاق بیفته شما جز کدوم دسته قرار میگیرید؟...جز کسایی که حجابشونو بر میدارن یا کسایی که حجابشونو نگه میدارن؟....

خودم یادم رفت نظر بدم!:ws3:....اگه این اتفاق بیفته تا یه مدت احتمالا وضع مملکت افتضاح میشه....بعضی نمیدونن چه مدلی کنن خودشونو بیان بیرون و ازین حرفا!درمورده خودمم با اینکه اعتقاد چندانی به حجاب ندارم ولی حجابمو بر نمیدارم....چون به نظرم در حال حاضر مردم اصلا جنبشو ندارن .....

من به کل موضوع کاری ندارم زیادی در موردش وقت گذاشته شد

فقط در باره اون جمله که رنگش کردم جواب اونه که اگه حجاب بر داشته شود بیشتر از تعداد امروزی خیلی خیلی بیشتر جوانان بی جنبه ایرانی کار و بار خود را رها کرده در کنار پیاده روها و و در های ورودی مکانهای دخترانه مث مدرسه ها و غیره تجمع بیشتری میابند تا جشم چرانی گویند و متلک خواله بفرمایند و گرنه هیچ هیچ هیچ اتفاق حائز اهمیت دیگری نمیافته من بهتون قول میدم :ws3:

لینک به دیدگاه

فقط در باره اون جمله که رنگش کردم جواب اونه که اگه حجاب بر داشته شود بیشتر از تعداد امروزی خیلی خیلی بیشتر جوانان بی جنبه ایرانی کار و بار خود را رها کرده در کنار پیاده روها و و در های ورودی مکانهای دخترانه مث مدرسه ها و غیره تجمع بیشتری میابند تا جشم چرانی گویند و متلک خواله بفرمایند و گرنه هیچ هیچ هیچ اتفاق حائز اهمیت دیگری نمیافته من بهتون قول میدم :ws3:

مرسی از راهنماییتون......الانش دیگه بعضی ها وقیح تر از متلک گویی خالی هستند وای به حالمون بی حجاب بشیم.......آبروی هرچی مرد هست و بردند بخدا

ما راضی هستیم به متلک گویی ولی دست وپاهاشونو و چشمه هاشون بسته بشند مشکلاتمون حل میشه:ws3:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
مرسی از راهنماییتون......الانش دیگه بعضی ها وقیح تر از متلک گویی خالی هستند وای به حالمون بی حجاب بشیم.......آبروی هرچی مرد هست و بردند بخدا

ما راضی هستیم به متلک گویی ولی دست وپاهاشونو و چشمه هاشون بسته بشند مشکلاتمون حل میشه:ws3:

اره متاسفانه در مورد جمله اخرش یعنی د ستشون بسته باشه هم چیز هایی شنیدم

لینک به دیدگاه
اره متسفانه در مورد جمله اخرش یعنی د ستشون بشته باشه هم چیز هایی شنیدم

نمی دونید که دستاشون از خودشون بدترند الهی قلم بشه تا ماها آسایش داشته باشیم.....هم باهاش کیف میزنند هم صاحب کیف.............:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دقیقا همینه ولی به هر حال ایران اگر بخواد همچین اتفاقی توش بیفته باید این مرحله رو بگذرونه!

احتمالا دخترای بی حجاب تا چند ماه یا چند سال تو خیابونا آسایش ندارن...تا کم کم برای مردم جا بیفته!

نمی دونید که دستاشون از خودشون بدترند الهی قلم بشه تا ماها آسایش داشته باشیم.....هم باهاش کیف میزنند هم صاحب کیف.............:icon_pf (34):

:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_razz::icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...