رفتن به مطلب

soleyman

عضو جدید
 • تعداد ارسال ها

  112
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

603 Excellent

درباره soleyman

 • درجه
  <b><font color="#0000CC" face="Tahoma">کاربر انجمن</b></font>
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات شغلی و تحصیلی

 • رشته تحصیلی
  سایر رشته ها
 • گرایش
  علوم سیاسی
 • مقطع تحصیلی
  فوق لیسانس
 1. بععله پس چی فکر کردی؟!! به همین سمت داره پیش میره!! چند وقت پیش خونه یه آشناهارو دزد زده بود و هرچی پول و طلا داشتن برده بودن (پول و اشیائ کوچیکو قیمتی)بعد که شکایت کرده بودن ،پلیس ازشون طلبکار شده بود که چرا پول و طلاهاتونو بانک نمیذارین؟!!تقصیره خودتونه!!
 2. soleyman

  جهان "سفید ها"

  آره موافقم،نظر خوبیه. اولا که ایده شما بود دوما تا پیشکسوتها هستن من جسارت نمیکنم،
 3. soleyman

  جهان "سفید ها"

  بنظر من این انگیزه ها میتونه : علاقه به گفتگو و اظهار نظر در مورد مسائل (از ساده گرفته تا جنجالی ) در یه محیطی که آرام و شخصی باشه.و پیدا کردن دوستهای مجازی . نوعی سرگرمی همراه با آرامش ودر تنهایی ،که وقت کاربرو پر میکنه و بعد از مدتی معتاد میشه! مطالعه و گفتگو و شرکت درمباحث علمی و گاها رقابت بر سر ارائه مطالب جدید و.... اگر جمع بندی کنیم نیاز به حضور در گروه های اجتماعی(اگه یادتون باشه طبق هرم مازلو نیازانسانها بعد از نیازهای فیزیولوژیکی و امنیتی دستیابی به نیازهای گروهی و اجتماعی هستش.)در ضمن اینکه آرامش تنهایی هم برقراره. در کل این سرگرمی برای کاربران جذابیت داره . البته سوال جالبی بود که خودش میتونه به دوصورت ،موضوع تحقیق باشه وبصورت استارت تاپیک جداگانه ای ارائه و گفتگو بشه: یکی چی شد عضو نو اندیشان شدین؟ ودیگه اینکه انگیزه شما از بودن دراین سایت چیه؟
 4. تی دست درد نکنه، ایشالا همیشه شاد ببی
 5. ای ولا ، دمتون گرم ، صفحه 26 عجب آهنگ قشنگی گذاشتین.:w72:
 6. soleyman

  جهان "سفید ها"

  به نظر من دلیل اینکه در دنیای مجازی اکثرا سفید هستن اینه که تقابل در دنیای مجازی به شکل دنیای واقعی وجود نداره. یعنی اینکه در دنیای مجازی افراد در برخورد با هم و محیط دچار بعضی از محدودیتها نمیشن که باعث بوجود اومدن بعضی از ناهنجاریها بشه.بطور مثال پدیده حسادت کمتر اتفاق می افته یا مسائل آنچنانی پیش نمیاد که بخوان سر زرنگ بازی در بیارن یا سر هم کلاه بذارن و.... همچنین طیف افراد دنیای مجازی خصوصا در جایی مثل نواندیشان-از لحاظ سن و سال و تحصیلات و انعطاف پذیری- تقریبا به سمت یکدست شدن پیش میره(البته نه کاملا). مورد دیگه بنظر من انگیزه ورود به این انجمن هاست که بازهم تقریبا با کمی اختلاف اکثرا انگیزه های یکسان دارن. البته تمام مواردی که گفتم نظر شخصی منه وقابل انتقاد،و حتما استثنا هم داره.
 7. عوضش یه خوبی داره ، دیگه نیازی به نگاه کردن به تابلوها نیست .با بو کشیدن تو سالن میشه توالتو پیدا کرد.
 8. soleyman

  ایدئولوژی 101

  قطعا آگاهی مردم در خواست مردم برای نوع حکومتشون تاثیر میذاره. هر چه آگاهی بیشتر بشه ،تمایل مردم به حکومتهای تمامیت خواه کمتر میشه. هرچه آگاهی پایین باشه،حکومتهای تمامیت خواه بهتر میتونن حکمرانی کنن. برای همینه که حکومتهای تمامیت خواه سعی شدید در پایین نگه داشتن آگاهی و اطلاعات جامعشون دارن.
 9. soleyman

  ایدئولوژی 101

  ولی یه نکته ای که خودت هم بهش اشاره کردی همون ظرفیت و پذیرش مردم هست. اگر بهترین حکومت بر سر یه جامعه باشه که با ارزشهاشون مطابقت نداشته باشه و توان و درک پذیرش اون حکومتو نداشته باشن .از اون حکومت ناراضی خواهند بود. ولی اگر یه حکومتی باشه که مطابق ارزشهاشون باشه حتی اگر تو سرشون هم بزنه به بقیه حکومتها ترجیح میدن.
 10. soleyman

  آه که چه راحت شدیم.

  اینم خودش هنریه! خوب یه کاری کرده طرف از زندگی نکبتش لذت ببره!!!
 11. soleyman

  اسب عرب

  :rose:
 12. soleyman

  عرب ملخ خور

  :jawdrop: از شما دیگه بعید بود؟!!!!
 13. اینو خیلی قشنگ گفتی ، خواهر واقعا دوست داشتنیه،
 14. انگلیسیو بیخیال شو. عربی یاد بگیر که بدرد آخرتت هم بخوره. زبان بهشت عربیه،اومدیمو بعد از 120 سال رفتی بهشت ،ببینن بلد نیستی می ندازنت بیرون خوب...
 15. چلسی قدرتمند ترین تیم
×
×
 • جدید...