رفتن به مطلب

حجاب برداشته می شود!

ooraman

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تصور کنید ارایشگاه ها چقدر شلوغ میشه :w16:

فروشگاه های لباس هم که دیگه نگوووووووووو

به احتمال زیاد روی اقتصاد تاثیر شگرفی داره :ws3:

اتفاقا ارایش دیگه افت داره.

لینک به دیدگاه
هول نشید لطفا!!!!!....هیچ خبری نیست...حجابم قرار نیست برداشته بشه!!!!!

:ws3:

ولی یه سوال دارم

فک میکنید اگه در شرایط فعلی ایران حجاب برداشته بشه چه اتفاقی میفته؟.....

اگر این اتفاق بیفته شما جز کدوم دسته قرار میگیرید؟...جز کسایی که حجابشونو بر میدارن یا کسایی که حجابشونو نگه میدارن؟....

خودم یادم رفت نظر بدم!:ws3:....اگه این اتفاق بیفته تا یه مدت احتمالا وضع مملکت افتضاح میشه....بعضی نمیدونن چه مدلی کنن خودشونو بیان بیرون و ازین حرفا!درمورده خودمم با اینکه اعتقاد چندانی به حجاب ندارم ولی حجابمو بر نمیدارم....چون به نظرم در حال حاضر مردم اصلا جنبشو ندارن .....

من همینی که هستم و همین حجابی که دارم.

لینک به دیدگاه

یه عمره دارم با این لچک که رو سرمه کلنجار میرم...گرفتار میکنه آدمو...همش باید حواست بهش باشه که نیفته...

من به عنوان اولین نفر حجابمو برمیدارم...اگه این اتفاق بیفته برمیگردم ایران به خداااااااااا....

لینک به دیدگاه
یه عمره دارم با این لچک که رو سرمه کلنجار میرم...گرفتار میکنه آدمو...همش باید حواست بهش باشه که نیفته...

من به عنوان اولین نفر حجابمو برمیدارم...اگه این اتفاق بیفته برمیگردم ایران به خداااااااااا....

ایران نیستی:ws52:

لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟

محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .

محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.

محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :

- وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر ش از بين خواهد رفت .

محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز

من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.

محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :

نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت وبعد صورت خويش .

محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.

محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.

محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:

.هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست

حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.

وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.

لینک به دیدگاه

محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟

بیتا جان با وجودیکه مطمئنم دختر نیستی،اما اگه زمان رضاخان بود،دنبالت میکردم و روبنده رو از سرت میکشیدم...

لینک به دیدگاه

كمال زن مال همه وجامعه به آن نياز دارد

ولي جمال زن اختصاصي وفقط مال خودش ومحرمش وبس

در نتيجه جمال زن بايد درپرده وپوشش باشد ولي كمال زن بايد عريان ودر اختيار همه باشد چون همه به ان نياز دارند

لینک به دیدگاه
بیتا جان با وجودیکه مطمئنم دختر نیستی،اما اگه زمان رضاخان بود،دنبالت میکردم و روبنده رو از سرت میکشیدم...

مگه تو همچون اربابت رضا خان ؛ مزدور انگليس وبيگانه هستي :w16:

لینک به دیدگاه

جامعه به كمال زن نياز دارد ونه به جمال او

كمال زن نياز به پوشش ندارد ............چون همه به آن نياز دارند

ولي جمال زن ............ پوشش لازم دارد......چرا.....

چون جمال زن اختصاصي است ..............مال خودش ومحرم اش وبس

خداوند متعال به اهل كمال پاداش ميدهد يا اهل جمال؟

انجا كه كمال مي درخشد …………جمال كمرنگ ميشود وبعكس

انجا كه جمال مي درخشد …………كمال كمرنگ ميشود

لینک به دیدگاه
مگه تو همچون اربابت رضا خان ؛ مزدور انگليس وبيگانه هستي :w16:

نه من خودمختارم،مزدور خودمم ، ولی میخواهم فقط از تو کشف حجاب کنم.... :167:

لینک به دیدگاه
نه من خودمختارم،مزدور خودمم ، ولی میخواهم فقط از تو کشف حجاب کنم.... :167:

پس عمامه قلابي ات را اول بردار بعد ............ همچون ...........

:ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

من فکر کردم میخوام حجاب را بردارن کلی خوشحال شدم:w00:

من لباس بلند میپوشم ولی بستگی داره بازم شرایط چه طوری باشه:ws37:

روسری نمیکنم نه!!!ولی لباس کوتاه فکر نکنم بشه پوشید نه من!! نه هر کس دیگه آخه یه دفعه برای همه عجیبه یکم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...