رفتن به مطلب

شما چه حجابی را دوست دارید؟

شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟  

178 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟

ارسال های توصیه شده

من خودم چادر رو انتخاب کردم ولی می دونم پوشش کامل صرفا چادر نیست پوشش اصلی برای خانما لباس بلندو گشاد که برجستگیهای بدن رو بپوشونه ولی چون من مانتویی که یه همچین ویژگی ها رو نداره رو پیدا نکردم یا خوش دوخت نبودن مانتوی به روزم رو می پوشم با چادر هم کامل می کنم

اما پوشیه درست نیست اگه می تونی گزینه رو درست کن چادر با پوشیه هوراه نیست

از نظر من افراطیه که بخوای صورتت رو هم بپوشونی خود خدا می گه گردی صورت ایرادی نداره

عرایض تموم شد:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 348
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یعنی نسبت چشم چرانی مردان اون محدوده به حجاب اجباری همواره بزرگتر از یک است؟؟؟

یعنی: حجاب اجباری

منظورم این بود که حجاب اجباری چشم چرانی میاره ! یا یه همچین چیزی ...

زیاد جدی نگیرین ! :ws3:

لینک به دیدگاه
بالا هم گفتم:

انسان ذاتا و در روند تکامل زندگی احتماعی با برهنگی کامل مشکل داره...پدیده ای هست به نام حیا که به نظر من خیلی خیلی ارزشمند تر و سودمند تر از حجاب اجباری بوده و هست و مرد و زن هم نداره...

:w16:

تا زماني كه چيزي براي مخفي كردن وجود داشته باشد، فرد خودش را مي پوشاند. ولي وقتي چيزي براي پنهان كردن نباشد، انسان حتي نيازي ندارد كه لباس برتن كند. آنچه در واقع مورد نياز است نوعي دنياست كه در آن هر فرد چنان معصوم، چنان پاك و بي گناه است كه قادر باشد پوشاك را كنار بگذارد. در برهنه بودن چه گناهي وجود دارد؟

ولي امروزه اوضاع چنان است كه مردم حتي با داشتن پوشاك نيز يك ذهنيت گناه آلوده دارند. با وجود انواع پوشاك، برهنه هستند. و همچنين مردماني وجود داشته اند كه حتي در عريان بودنشان نيز برهنه نبوده اند. برهنگي يك وضعيت ذهني است. با ذهني معصوم و پاك، حتي برهنگي نيز معنايي والا دارد، اهميت و زيبايي خودش را دارد. ولي تاكنون ما با زهر تغذيه شده ايم و اين زهر به تدريج در تمام زندگي ما منتشر شده است ، از يك زاويه ي وجودمان تا زاويه اي ديگر.

ارمانی شد که:icon_redface:

لینک به دیدگاه
منظورم این بود که حجاب اجباری چشم چرانی میاره ! یا یه همچین چیزی ...

زیاد جدی نگیرین ! :ws3:

ااا یعنی حجاب نبود مردا چشم چرون نبودن:ws3:چشم چرونی همه جا هست:ws3:زن چشم چرونم داریم:ws3:

لینک به دیدگاه

در اینجا شاهد نمونه ای از منطق اسلامی "یا روسری یا تو سری" که البته در اینجا به یا روسری یا هر بلایی سرت اومد به من چه تبدیل شده بود هستیم...

میتونید خودتون این منطق رو با منطق دموکراتیک "قانون برای حفظ آزادی های فردی" مقایسه کنید و ببینید بدبختی هایی که میکشیم از کجا اومده...

البته مسلما.... بماند.....

همین چند وقت پیش بود (بیشتر از یک سال پیش) که برادی (از اون برادر ریشو های عزیز) که با بودجه ی دولت تشریف برده بودند خارج از کشور تا مدرک دکترا رو بگیرند... بله... خلاصه ایشون سوار آسانسور میشند و یک خانوم زیبا هم با اشون در آسانسور بوده... از شانس بد این خانوم این دو نفر در آسانسور تنها بودند... این خانوم هم خوب مسلما از اونجایی که سایه ی رهبری و اسلام بر سرش نیست دلیلی نمیدیده خودش رو لای صد من پارچه بپیچه... خلاصه وسط راه این برادر بسیجی میپره و شروع میکنه به بوسیدن بخشی از بدن این خانوم... این فرد رو در طبقه ی بعد میگیرند و به دادگاه میبرند... در دادگاه برای دفاع از خودش این برادی بسیجی اعلام میکنه که دلیل اینکه اینکار رو کرده این بوده که فکر نمیکرده برای اون خانوم مهم باشه...

منظور از این داستان اینکه این برادران بسیجی یک مقدار با افراد عادی فرق دارند...

ایشون چون دیده اون خانوم چادر سرش نیست فکر کرده خوب پس اصلا براش مهم نیست دیگه... پس بنده حق دارم هر کاری دوست دارم با اشون بکنم...

خلاصه وقتی بهتون میگند اگر حجاب نداشتی هرچی شد به خودت مربوطه واقعا راست میگند... دلیل داره... اتفاق میوفته...

لینک به دیدگاه

انگار بازار بحث داغه اینجا ...

من که نمی دونم چه خبره

فعلا علی الحساب با فروغ موافقم تا ببینم چی به چیه ! :ws3:

لینک به دیدگاه

ادم کثیف با لباس بی لباس چشماش کثیفه

من خودم چند هفته پیش تو ترمینال غرب با یکی دعوام شد داشت از روی چادر چشماش درمی یومد

این بابا معلوم بود مریضه

ولی ادمایی هم هستن که کار به کار کسی نداره چشماشون پاکه براشون هم فرقی نداره طرف با چه حجابی باشه

ولی انصافا چند درصد مردا براشون تیپ یک خانم جذب کننده نیست؟

لینک به دیدگاه
ااا یعنی حجاب نبود مردا چشم چرون نبودن:ws3:چشم چرونی همه جا هست:ws3:زن چشم چرونم داریم:ws3:

اون قانون مال نیوتن بود و فیزیک کلاسیک

الان فیزیک نوینه و انشتین ! :w58:

لینک به دیدگاه

چقدر موضوع رو کش میدید ... :ws37:

هرکس هرجور بخواد حجابش رو انتخاب می کنه ...

فقط باید به فکر اون دنیا هم باشه ... چه به اجبار چه بی اجبار ... البته خودمم باید به فکر باشم ... :ws3:

لینک به دیدگاه

من خودم چند هفته پیش تو ترمینال غرب با یکی دعوام شد داشت از روی چادر چشماش درمی یومد

این بابا معلوم بود مریضه

ولی ادمایی هم هستن که کار به کار کسی نداره چشماشون پاکه براشون هم فرقی نداره طرف با چه حجابی باشه

برای همه ی مردها مهم هست مگر اینکه دچار نوعی بیماری جنسی یا روانی شدید باشند...

برای چی نباید مهم باشه ؟

دوست عزیز اینها رو علم ژنتیک و همچنین روانشناسی خیلی وقته ثابت کرده و مطالعات زیادی در موردش وجود داره... در ضمن در فرگشت هم این موضوع مطالعه میشه...

اگر مردها به قول شما "چشم چران" نبودند اصلا شاید رابطه ی جنسی و جذب وجود نداشت...

در تمام جوامع هم به قول شما چشم چرانی وجود داره... کسانی که فکر میکنند در جوامع آزاد چشم چرانی نیست احتمالا هرگز در این جوامع نبودند... منتها میزان و نوع اونها خیلی فرق داره...

جلوگیری از هر خواسته ای در ذهن باعث تشدید شدن اون نیاز ها میشه و در نتیجه مانع حرکت ذهنی و فکری فرد و بلوغ احساسی و روانی و البته در این مورد جنسی در فرد میشه...

باید دوستانی (منظورم شما نیست دوست عزیز, کلا عرض میکنم) که طرفدار آزادی هستند و دم از آزادی پوشش میزنند به این مسئله هم توجه داشته باشند که همینطور که شما دوستان آزاد هستید همونطور که دوست دارید لباس بپوشید دیگران هم اجازه دارند همونطوری که دوست دارند از قدرت بینایی خودشون استفاده کنند...

لینک به دیدگاه
در اینجا شاهد نمونه ای از منطق اسلامی "یا روسری یا تو سری" که البته در اینجا به یا روسری یا هر بلایی سرت اومد به من چه تبدیل شده بود هستیم...

میتونید خودتون این منطق رو با منطق دموکراتیک "قانون برای حفظ آزادی های فردی" مقایسه کنید و ببینید بدبختی هایی که میکشیم از کجا اومده...

البته مسلما.... بماند.....

همین چند وقت پیش بود (بیشتر از یک سال پیش) که برادی (از اون برادر ریشو های عزیز) که با بودجه ی دولت تشریف برده بودند خارج از کشور تا مدرک دکترا رو بگیرند... بله... خلاصه ایشون سوار آسانسور میشند و یک خانوم زیبا هم با اشون در آسانسور بوده... از شانس بد این خانوم این دو نفر در آسانسور تنها بودند... این خانوم هم خوب مسلما از اونجایی که سایه ی رهبری و اسلام بر سرش نیست دلیلی نمیدیده خودش رو لای صد من پارچه بپیچه... خلاصه وسط راه این برادر بسیجی میپره و شروع میکنه به بوسیدن بخشی از بدن این خانوم... این فرد رو در طبقه ی بعد میگیرند و به دادگاه میبرند... در دادگاه برای دفاع از خودش این برادی بسیجی اعلام میکنه که دلیل اینکه اینکار رو کرده این بوده که فکر نمیکرده برای اون خانوم مهم باشه...

منظور از این داستان اینکه این برادران بسیجی یک مقدار با افراد عادی فرق دارند...

ایشون چون دیده اون خانوم چادر سرش نیست فکر کرده خوب پس اصلا براش مهم نیست دیگه... پس بنده حق دارم هر کاری دوست دارم با اشون بکنم...

خلاصه وقتی بهتون میگند اگر حجاب نداشتی هرچی شد به خودت مربوطه واقعا راست میگند... دلیل داره... اتفاق میوفته...

:jawdrop:

دلیلش منو کشته:jawdrop:

این بابا معلوم بود مریضه

فقط واسه مردا جذابه؟ من خودم میبینم یکی لباسش خوشگله هی نگاه میکنم:icon_redface:بعضیا خوش لباسن تیپشونم مورد نداره ادم لذت میبره نگاشون میکنه:icon_redface:

اون قانون مال نیوتن بود و فیزیک کلاسیک

الان فیزیک نوینه و انشتین ! :w58:

:jawdrop:

همچین علم پیشرفت کردا:ws3:

لینک به دیدگاه

این بابا معلوم بود مریضه

من اولیش چون فرقی برام نداره

ولی با اجازتون به بد حجاب ها یه نظری میندازم

لینک به دیدگاه

این بابا معلوم بود مریضه

برعکسشم هم هست...انسان ذاتا زیبا گراست...چرا روال صحیحی درپیش نگیریم که هم خودمون رو از زیبا شدن محرم نکنیم هم این موضوع رو عادی و متعادل جلوه بدیم؟؟

راهش اینه که تا میتونید خدتون رو بپوشونید تا خدای نکرده مردی جذب زیبایی شما نشه و به گناه نیفته؟؟

لینک به دیدگاه
برای همه ی مردها مهم هست مگر اینکه دچار نوعی بیماری جنسی یا روانی شدید باشند...

برای چی نباید مهم باشه ؟

دوست عزیز اینها رو علم ژنتیک و همچنین روانشناسی خیلی وقته ثابت کرده و مطالعات زیادی در موردش وجود داره... در ضمن در فرگشت هم این موضوع مطالعه میشه...

اگر مردها به قول شما "چشم چران" نبودند اصلا شاید رابطه ی جنسی و جذب وجود نداشت...

در تمام جوامع هم به قول شما چشم چرانی وجود داره... کسانی که فکر میکنند در جوامع آزاد چشم چرانی نیست احتمالا هرگز در این جوامع نبودند... منتها میزان و نوع اونها خیلی فرق داره...

جلوگیری از هر خواسته ای در ذهن باعث تشدید شدن اون نیاز ها میشه و در نتیجه مانع حرکت ذهنی و فکری فرد و بلوغ احساسی و روانی و البته در این مورد جنسی در فرد میشه...

باید دوستانی (منظورم شما نیست دوست عزیز, کلا عرض میکنم) که طرفدار آزادی هستند و دم از آزادی پوشش میزنند به این مسئله هم توجه داشته باشند که همینطور که شما دوستان آزاد هستید همونطور که دوست دارید لباس بپوشید دیگران هم اجازه دارند همونطوری که دوست دارند از قدرت بینایی خودشون استفاده کنند...

والا ما نگران عضله گردنشون هستیم که به میزان 360 درجه میچرخه :ws3:یه بار مهرهاشون جا به جا نشه وافن:ws44:

نه کسی ما رو نگاه میکنه نه ما کسی رو:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چقدر موضوع رو کش میدید ... :ws37:

هرکس هرجور بخواد حجابش رو انتخاب می کنه ...

فقط باید به فکر اون دنیا هم باشه ... چه به اجبار چه بی اجبار ... البته خودمم باید به فکر باشم ... :ws3:

میفرمایید خدای شما در اون دنیا از شما در مورد نوع پوشش شما هم سوال میکنه ؟

البته عجیب نیست... خدایی که حتی به استفاده ی فرد از عضو های جنسیش هم کار داشته باشه مسلما به روسری فرد هم کار داره...

خدای عجیبی هست این خدا که خیلی مونده آدم بی اطلاعی مثل من از نوع دیدش به این جهان سر در بیارم...

حتی من که بنده ای هستم کوچک در این دنیای بیکران شگفتی ها و پیچیدگی های بشری از مسئله ای به سادگی پوشش گذشت ام و به ذهن و انرژی خودم رو صرف مسائل مهم تری میکنم...

لینک به دیدگاه
والا ما نگران عضله گردنشون هستیم که به میزان 360 درجه میچرخه :ws3:یه بار مهرهاشون جا به جا نشه وافن:ws44:

نه کسی ما رو نگاه میکنه نه ما کسی رو:banel_smiley_4:

:ws3:

بمیرم که اینقدر به فکر آقایون هستید شما... :w16:

چرا خیلیا خیلی هارو نگاه میکنند...

لینک به دیدگاه
من اولیش چون فرقی برام نداره

ولی با اجازتون به بد حجاب ها یه نظری میندازم

شما موهاتو سیخ سیخ میزاری ما میگیم شما بد حجابی:banel_smiley_4:ما نگات میکنیم شما میری دختر مردمو نگاه میکنی

چطور شما دوست داری با مد بری جلو اون بنده خداهاا نرن

مد واسه شما خوبه واسه اونا اخ:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
:ws3:

بمیرم که اینقدر به فکر آقایون هستید شما... :w16:

چرا خیلیا خیلی هارو نگاه میکنند...

ما فقط در کف این ستون گردنشونیم چرا دچار گرفتگی نمیشه:ws28:

اخه برادر من میخوای نگاه کنی یه نظر نگاه کن چرا برمیگردی پشتتم نگاه میکنی:ws3:

لینک به دیدگاه
باید از اینها سئوال کرد که این خدای شما که از این چیزا خوشش نمیاد چرا انسان رو با کلاه خلقش نکرد یا براش زره نیافرید.:ws28:

دقیقا... اتفاقا یک بار جورج کارلین کمدین مشهور آمریکایی یک شویی دقیقا در مورد شگفتی های آفرینش اجرا کرده بود... یک بخشیش رو به همین مسئله اختصاص داده بود که فوق العاده جالب بود...

لینک به دیدگاه
میفرمایید خدای شما در اون دنیا از شما در مورد نوع پوشش شما هم سوال میکنه ؟

البته عجیب نیست... خدایی که حتی به استفاده ی فرد از عضو های جنسیش هم کار داشته باشه مسلما به روسری فرد هم کار داره...

خدای عجیبی هست این خدا که خیلی مونده آدم بی اطلاعی مثل من از نوع دیدش به این جهان سر در بیارم...

حتی من که بنده ای هستم کوچک در این دنیای بیکران شگفتی ها و پیچیدگی های بشری از مسئله ای به سادگی پوشش گذشت ام و به ذهن و انرژی خودم رو صرف مسائل مهم تری میکنم...

خب من این حرفای شما رو به حساب بی اطلاعیتون میزارم ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...