رفتن به مطلب

شما چه حجابی را دوست دارید؟

شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟  

178 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟

ارسال های توصیه شده

طبق سی و دوم نیوتن نسبت حجاب اجباری در یک محدوده نسبت به چشم چرانی مردان همان محدوده همواره مقداری است کوچکتر از یک ! :w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 348
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخه میدونی پرتو جان به کسایی که حقشون بود گیر نمیدادن که به من بدبخت گیر میدادن

واقعا خنده دار بود

دقیقا همین جوری بود تابستون من داشتم از سر کارم بر می گشتم که برم سمت خونه حدودا ساعت 2 ظهر بود خیلی گرم بود هوا یه چند نفر کنار من داشتن راه می رفتن خانوم بودن با مانتوهای سفید خیلی ظریف و موهای دکلره کرده که شالم چی بگم شال گردن بود تا شال روی سر ،بعد یه خانوم چادری با ساق و دستکش مشکی تو اون گرما از روبه روم اومد به من گفت خانوم این چه وضعشه من یک لحظه به خودم شک کردم که شاید یادم رفته چیزی تنم کنم چون من سابقه ی حواس پرتی دارم ولی من داشتم از شرکت برمی گشتم یه شرکتی که پر مرده از کارگر جوون گرفته تا پیر مردای شهرک ساز یعنی یه لباس خیلی رسمی تنم بود این خانومه که اینه گفت کل ادمایی که دور بر من بودن از خنده قش کردن به جای این که به اون خانوما بگه به من گفتن که به در می گه دیوار بشنوه (ضرب المثلم ضعیفه):banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چون شما با سخت گرفتن بر خودتون راه رو هرزه گری این جور افراد بازتر میکنید..کسی که اینقدر بد چشم باشه مطمئن باشید تحت هر حجابی راهی برای دید زدن پیدا میکنه(اینو به چشم دیدم که میگم)

به نظر من ما باید سعی کنیم بر طبق علاقه و اعتقاد واقعیمون عمل کنیم...

پس باید عواقبش هم بپذیرید!

.کسی که اینقدر بد چشم باشه مطمئن باشید تحت هر حجابی راهی برای دید زدن پیدا میکنه(اینو به چشم دیدم که میگم)
دوستان در مورد اکثریت نظر دادن که با سفت کردن حجاب حساب کار دستشون میاد!

شما راجب اقلیت صحبت کردی آبجی!!

در مورد این اقلیت هم باید کاملا" از جلو چشمشون رفت کنار!

فکر نکنید این کار باز کردن راه هرزه گریه!

به عنوان مرد میگم این بهترین راه ادب کردن و اذیت کردن چنین آدمهاییه چون واقعا" رو دمشون میمونه! (آخرشه رو عوامانه گفتم:ws2:)

لینک به دیدگاه

به عنوان مرد میگم این بهترین راه ادب کردن و اذیت کردن چنین آدمهاییه چون واقعا" رو دمشون میمونه! (آخرشه رو عوامانه گفتم:ws2:)

چه عواقبی؟؟

من موندم چرا برای حساب کار دست مرد اودن زن باید بره تو گونی!!

واقعا راه کاربردیه دیگه ای به ذهن نمیرسه؟؟

لینک به دیدگاه
طبق سی و دوم نیوتن نسبت حجاب اجباری در یک محدوده نسبت به چشم چرانی مردان همان محدوده همواره مقداری است کوچکتر از یک ! :w16:

یعنی نسبت چشم چرانی مردان اون محدوده به حجاب اجباری همواره بزرگتر از یک است؟؟؟

یعنی: حجاب اجباری

لینک به دیدگاه
چه عواقبی؟؟

جسارتا" تعرض احتمالی!

من موندم چرا برای حساب کار دست مرد اودن زن باید بره تو گونی!!

واقعا راه کاربردیه دیگه ای به ذهن نمیرسه؟؟

کسی نگفت برید تو گونی!

راه بهتری دارید؟

لینک به دیدگاه
جسارتا" تعرض احتمالی!

کسی نگفت برید تو گونی!

راه بهتری دارید؟

اره اما نمیذارن عملی بشه

ازادی و اموزش و تقویت اگاهی....امار هم نشون میده تو جوامعی که حجاب اجباری و عرف متعصبانه ست فساد زیرپوستی به مراتب بیشتر از غربیه که این مسائل خیلی خیلی حل شده ست ..

لینک به دیدگاه

من به جامعه کار ندارم!

ما در جوامع آزاد و غرب هم افراد فاسد و چشم چران داریم با اونا چیکار میکنید؟

درباره افراد صحبت میکنیم نه جامعه!

در تمام جوامع افراد هرزه پیدا میشن

لینک به دیدگاه
من به جامعه کار ندارم!

ما در جوامع آزاد و غرب هم افراد فاسد و چشم چران داریم با اونا چیکار میکنید؟

درباره افراد صحبت میکنیم نه جامعه!

در تمام جوامع افراد هرزه پیدا میشن

ادم بیمار درمان داره!

شما به خاطر اینکه یه موقع ممکنه تصادف کنی ایا خودتو تو خونه حبس میکنی؟؟

پوشش سختگیرانه زن اسون ترین و ظالمانه ترین راهه..یه جورایی صورت مساله رو پاک کردنه

منم گفتم ادمی که هرزه و بیمار جنسی باشه زیر هر پوششی کثافتکاری (با عرض معذرت) خودشو ادامه میده و راهی پیدا میکنه

لینک به دیدگاه
ادم بیمار درمان داره!

شما به خاطر اینکه یه موقع ممکنه تصادف کنی ایا خودتو تو خونه حبس میکنی؟؟

پوشش سختگیرانه زن اسون ترین و ظالمانه ترین راهه..یه جورایی صورت مساله رو پاک کردنه

منم گفتم ادمی که هرزه و بیمار جنسی باشه زیر هر پوششی کثافتکاری (با عرض معذرت) خودشو ادامه میده و راهی پیدا میکنه

شما چرا لباش میپوشی تو تابستون میای بیرون؟

لینک به دیدگاه
شما چرا لباش میپوشی تو تابستون میای بیرون؟

چه ربطی داره؟؟

مگه من گفتم لخت مادر زاد؟؟:jawdrop:

مگه مردا لخت میان بیرون؟

ذات ادم با برهنگی کامل منافات داره

من میگم حق انتخاب برای پوشش باید مساوی باشه برای زن و مرد

لینک به دیدگاه
امروز داشتم با یکی از دوستان خانم خوبم داشتم صحبت می کردم و نمی دونم مثئله چی شد که به حجاب رسید.

و خیلی سوال هایی در ذهنم به وجود اومد و باز هم اومدم تاپیک تکراری حجاب رو بزنم.

در جامعه ی امروزی ما انواع گوناگون حجاب رو داریم.با حجاب بی حجاب بد حجاب و....

حالا من می خوام بدونم دوستای امروز من اگر ازادی حجاب رو داشته باشن چه جور پوششی رو برای خودشون و یا همسرشون انتخاب می کنن؟

خوب بستگی داره حجابو تو چه جامعه ای مورد بررسی قرار بدی

آیا اون جامعه اسلامیه یا نه

فرهنگ ملتش چطوری هست

بستگی به همه اینا داره حتی ویژگی های جسمانی افراد یک منطقه جغرافیایی

و باید بگم این مسئله یه مسئله ی شخصی هست و کسی حق دخالت رو توش نباید داشته باشن حتی خانواده درجه1 ( البته این نظر منه)

ولی اگه حجابو بخوایم تو جامعه ی ایرانی در نظر بگیریم عقیده ی من در موردش اینها هست:

1-حجاب نباید زن و مرد داشته باشه حیا یه چیزی هست که هم باید در زن وجود داشته باشه هم مرد

منظورم اینه که گه گاهی آدم بعضی مردهارو میبینه که فکر میکنن حیا صرفا برای خانمهاست و ببخشید خیلی راحت با زیر پیرهنی و شلوارک میاد مثلا آشغال میذاره دم در این از نظر من درست نیست

2-با توجه به جوی که کشور ما در حال حاظر داشته و داره و مردم مدتهاست که با حجاب زندگی کردن داشتنش در حد متعادل واجب هست البته منظورم به هیچ وجه مانتو و مقنعه و چادر نیست

یه نفر میتونه مانتو بپوشه ولی اونقدر تنگ و جیغ و وحشتناک باشه که اگه یه تی شرت معمولی با شلوار جین بپوشه بیاد خیلی بهتر و سنگین تره(البته امکانش در جامعه ما وجود نداره)پس مهم حیا هست نه حجاب

و این همه قصه حسینکرد گفتم که در نتیجه بگم: هر کس درک و فرهنگشو با لباس پوشیدنش نشون میده

لینک به دیدگاه
خوب بستگی داره حجابو تو چه جامعه ای مورد بررسی قرار بدی

آیا اون جامعه اسلامیه یا نه

فرهنگ ملتش چطوری هست

بستگی به همه اینا داره حتی ویژگی های جسمانی افراد یک منطقه جغرافیایی

و باید بگم این مسئله یه مسئله ی شخصی هست و کسی حق دخالت رو توش نباید داشته باشن حتی خانواده درجه1 ( البته این نظر منه)

ولی اگه حجابو بخوایم تو جامعه ی ایرانی در نظر بگیریم عقیده ی من در موردش اینها هست:

1-حجاب نباید زن و مرد داشته باشه حیا یه چیزی هست که هم باید در زن وجود داشته باشه هم مرد

منظورم اینه که گه گاهی آدم بعضی مردهارو میبینه که فکر میکنن حیا صرفا برای خانمهاست و ببخشید خیلی راحت با زیر پیرهنی و شلوارک میاد مثلا آشغال میذاره دم در این از نظر من درست نیست

2-با توجه به جوی که کشور ما در حال حاظر داشته و داره و مردم مدتهاست که با حجاب زندگی کردن داشتنش در حد متعادل واجب هست البته منظورم به هیچ وجه مانتو و مقنعه و چادر نیست

یه نفر میتونه مانتو بپوشه ولی اونقدر تنگ و جیغ و وحشتناک باشه که اگه یه تی شرت معمولی با شلوار جین بپوشه بیاد خیلی بهتر و سنگین تره(البته امکانش در جامعه ما وجود نداره)پس مهم حیا هست نه حجاب

و این همه قصه حسینکرد گفتم که در نتیجه بگم: هر کس درک و فرهنگشو با لباس پوشیدنش نشون میده

احسنت!:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خود حیا خودش یه نوع حجاب و عفافه!

لینک به دیدگاه
چرا هم مرد و هم زن تا همین حد رعایت میکنن؟

یعنی لخت نمیان بیرون؟

بالا هم گفتم:

انسان ذاتا و در روند تکامل زندگی احتماعی با برهنگی کامل مشکل داره...پدیده ای هست به نام حیا که به نظر من خیلی خیلی ارزشمند تر و سودمند تر از حجاب اجباری بوده و هست و مرد و زن هم نداره...

لینک به دیدگاه

کدوم عواقب دوست عزیز ؟

میفرمایید یا خودتون رو بپیچید توی پتو یا اینکه هر بلایی سرتون اومد حقتونه ؟

پس باید عواقبش رو بپذیرید معنا نداره اصلا... هر زمان فردی پاش رو از گلیمش دراز تر کرد قانون هست و باهاش برخورد میشه... نگاه کردن رو هم شما نمیتونید کنترل کنید و فردی که بخواد نگاه کنه به هر حال نگاه میکنه...

منم خودم پسرم و خوب میدونم چه خبره...

به نظر من شما دارید بر خلاف تمام قوانین روانشناسی صحبت میکنید... اتفاقا واکنش نشون دادن به چنین رفتاری فقط و فقط باعث جری تر شدن اون فرد میشه...

جسارتا" تعرض احتمالی!

کسی نگفت برید تو گونی!

راه بهتری دارید؟

تعرض احتمالی ؟ منظورتون تجاوز بود ؟

عجب... پس در این ایران خودمون که تجاوز داره بیداد میکنه و خیلی هاش حتی گزارش هم نمیشه و حتی یک آمار درست و دقیق هم در مورد اون نیست دلیلش بی حجابیه ؟

میفرمایید فردی که اینقدر کثیف و حیوان صفت هست که برای تامین نیاز جنسی خودش حاظر به تجاوز به فرد دیگری میشه با یک روسری و مانتو یا حتی چادر مشکلش حل میشه ؟

بنده خیلی شک دارم...

شما میخواید مشکلات رو با زیر فشار بردن خانوم ها حل کنید دوست عزیز...

لینک به دیدگاه
چرا هم مرد و هم زن تا همین حد رعایت میکنن؟

یعنی لخت نمیان بیرون؟

عجب... این عجیب غریب ترین نتیجه گیری ممکن بود...

یعنی شما میفرمایید تنها دلیل پوشش انسان برای جلوگیری از دیده شدن بدن هست ؟

باید خدمت شما عرض کنم که هزار و یک دلیل دیگر و صد البته مهم تر برای پوشیدن لباس وجود داره که همشون از اون موردی که شما در نظر دارید با اهمیت تر هستند...

پوشش در دوران homoerectus ها وجود داشته... آیا شما واقعا فکر میکنید که انسان اون زمان واقعا برای دیده شدن بدنش توسط دیگر اعضای گروه اهمیتی قائل بوده ؟

برای پوشش دلایل متفاوتی هست...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...