رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

از همتون ممنونم.

آره. من با حسینی هاشمی داشتم اگرچه دیگه حوصله چندانی برا تدریس نداشت و یک هفته در میون میومد ولی از خیلی ها بهتر بود.

ضمنا وقتی می بینم پستها اینقدر سریع پاسخ داده می شن امیدوار میشم چون هنوز کسانی وجود دارن که بدون توقع حاضرن به بقیه کمک کنن. خدا خودش بهتون عوض بده.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 314
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود

من کل تایپیک را خوندم دو تا سوال داشتم

کتاب طراحی پوران اومده؟

برای مکاترونیک بیشتر روی چه چیزی وقت بزارم. من ضرایب را دیدم مکاترونیک برای ساخت ضریب داره ارزش داره روی اون وقت بزارم یا ساخت سفید بزارم و برم روی بقیه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
درود

من کل تایپیک را خوندم دو تا سوال داشتم

کتاب طراحی پوران اومده؟

برای مکاترونیک بیشتر روی چه چیزی وقت بزارم. من ضرایب را دیدم مکاترونیک برای ساخت ضریب داره ارزش داره روی اون وقت بزارم یا ساخت سفید بزارم و برم روی بقیه

دوست عزیز طراحی از راهیان ارشد بخون کتابهای خوبی هستن.

واسه مکاترونیک اگه ساخت رو سغید بزاری که فایده نداره hanghead.gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

داوطلبان ارشد 91 حتما پس از عید درباره کتاب طراحی اجزای پوران پژوهش پیگیری کنند.

تا جایی که بنده متوجه شده،برای اولین بار کتاب مفید و قابل اعتمادی عرضه میشود.

akg1qfhtxwn03eqlu67w.jpg

این کتاب بالاخره امسال چاپ میشه یا نه؟

من واقعا تو انتخاب مرجع واسه طراحی اجزا موندم، با توجه به گرایشم یعنی ساخت و تولید بیخیالش بشم؟:sigh:

لینک به دیدگاه
این کتاب بالاخره امسال چاپ میشه یا نه؟

من واقعا تو انتخاب مرجع واسه طراحی اجزا موندم، با توجه به گرایشم یعنی ساخت و تولید بیخیالش بشم؟:sigh:

استاتیک و مقاومت شما در چه وضعیتی است؟

لینک به دیدگاه
استاتیک و مقاومت شما در چه وضعیتی است؟

استاتیک رو که مریام خوندم و مقاومت هم دارم از روی نایی میخونم.

ولی طراحی اجزا رو شروع نکردم.

به نظرتون برای ساخت، تو مجموعه جامدات همینا کافین؟

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه..راستی دروسی که مطالعه میکنید کنار نگذارید...حتما در فواصل مشخص مرور هم کنید.

دقیق نمیدونم....باید یک ساختی نظر بده...چون تاثیر درصد جامدات خیلی براتون مهمه...حتی اگر همه طراحی رو نمیخونید یک سری فصول ساده تر اولیه رو حتما مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

درود

دوستان من می خوام از اول مهر بکوب شروع کنم! حدود 2-3 ساله از درس بریدم

ولی برای آزمون های استخدامی باکس سیالات رو یه سری خوندم و خلاصه برداری کردم!

تمام 226 پست قبلی رو کامل خوندم و مطالب مهم اش رو کپی کردم!

خودم می خوام دینامیک و کنترل و ریاضیات مهندسی و زبان رو کلاً بذارم کنار چون وقت کمه!

رو این مورد یکم می ترسم ولی از طرفی وقت زیادی نمونده؟

ریاضیات رو هم می خوام پیوسته شبا بخونم...

استاتیک و مقاومت نائی از پوران پژوهش

ترمو و سیالات خداکرمی از راهیان ارشد

انتقال حرارت پوران پژوهش

ریاضی 1 و معادلات کتاب گاج و ریاضیات 2 پوران پژوهش

دینامیک ماشین جزوه حنانه + تست راستگو از پوران پژوهش

طراحی اجزا جزوه شریعت پناهی + تست کبیریان از پوران پژوهش

ارتعاشات ستو سری شومز + رائو/؟

می خوام حداقل شبانه تهران بیارم

منتظر نظر اساتید هستم؟

لینک به دیدگاه
درود

خودم می خوام دینامیک و کنترل و ریاضیات مهندسی و زبان رو کلاً بذارم کنار چون وقت کمه!

انتقال حرارت پوران پژوهش

منتظر نظر اساتید هستم؟

درود.

به نظرم با توجه به زمان پیش روت، انتخاب های جالب و خوبی داشتین.

کنار گذاشتن دینامیک و زبان رو من هم توصیه میکنم، اما ریاضی مهندسی رو میشه نگاشت یا مختلط رو نگاهی انداخت. تست های ساده ای اکثرا از این قسمت ها میان.

کنترل هم اگر پایه ات ضعیفه، کلا بیخیالش شو، مگر اینکه تو لیسانس خوب یادش گرفته باشی.

روزی 9 ساعت برای مطالعه وقت بذاری، میتونی حتی روزانه تهران رو هم بیاری.

شرکت در آزمون آزمایشی هم فراموش نشه، مخصوصا سه تای جامع و آخر هر موسسه ای که بود، مثل نصیر یا ماهان یا پارسه، فرقی ندارن ولی مدیریت زمان رو بهت یاد میدن.

لینک به دیدگاه
درود

انتقال حرارت پوران پژوهش

منتظر نظر اساتید هستم؟

به نظر من واسه ریاضی 2 هم گاج رو درنظر داشته باشین.

کلا ریاضی عمومی 1 و 2 و معادلات گاج فوق العادست.:ws37:

اجزای کبیریان هم که نیومده هنوز.

ارتعاشات پوران هم خوبه.رائو خوندن وقت گیره.واسه ارتعاشات پوران + ستو بهتره به نظرم.

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان و اساتید گرامی

ممنون از پاسخگویی سریع تون! :icon_gol:

... ریاضی مهندسی رو میشه نگاشت یا مختلط رو نگاهی انداخت. تست های ساده ای اکثرا از این قسمت ها میان.

کنترل هم اگر پایه ات ضعیفه، کلا بیخیالش شو، مگر اینکه تو لیسانس خوب یادش گرفته باشی.

حتما توی آزمون های جامع شرکت میکنم (احتمالا پارسه)

با توجه به پیشنهاد شما ریاضی مهندسی بخش نگاشت و مختلط رو هم می خونم.

کنترل رو سعی می کنم نگاه مختصری کنم که اگه سوال ساده ای اومد از دست نره ولی اگه وقت کنم مختصر فقط

اجزای کبیریان هم که نیومده هنوز.

ارتعاشات پوران هم خوبه.رائو خوندن وقت گیره.واسه ارتعاشات پوران + ستو بهتره به نظرم.

حق با شماست! طراحی اجزای کبیریان نیومده الان از سایت شون نگاه کردم! hanghead.gif

با حضور اساتید اجاره نظر دادن به خودم نمیدم...فقط اگر ترمو راهیان گیرتون نیومد غصه نخورید...پوران رو بخرید که بهتره

ترمو 1 و 2 راهیان رو دارم

1- حجم کتاب انتقال حرارت پوران پژوهش بالای 500 صفحه اس از سایت شون دیدم.

به نظرتون با توجه به وقتم بهتر نیست کتاب خداکرمی از راهیان ارشد رو بگیرم؟ می ترسم وقت کم بیاد

2- طراحی اجزا کبیری هنوز نیومده! طراحی اجزا علوی رو بگیرم یا یکی دو ماه صبر کنم تا بیاد؟ (/میاد؟؟)

3- کتاب دینامیک و ارتعاشات جباری از پوران پژوهش رو از قبل دارم. به نظرتون بخش ارتعاشات از همین کتاب + ستو خوبه؟

تو سایت شون دیدم نسخه دینامیک و ارتعاشات مجزا هم دارن

4- ریاضی 1 و معادلات معتقدی از پارسه رو هم از قبل دارم نظرتون چیه در موردش؟ برم گاج بخرم بهتره؟

5- بانک جامع سوالات مکانیک (مجموعه سوالات کنکور) + مجموع دروس تخصصی جامدات + دروس تخصصی دینامیک و ارتعاشات هر سه از راهیان ارشد و همچنین کتاب جامع مکانیک چکیده ای از 17 درس تخصصی انتشارات ارکان رو هم دارم. اینارو نمی دونم به درد میخورن یا بندازم کنار؟

6- معدل کارشناسی چقدر تاثیر داره؟

مهم:

برای برنامه ریزی هم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم! یعنی اول از کدوما شروع کنم بهتره؟

و برای هر کدوم با توجه به اهمیت اش در کنکور هر درس چقدر وقت بذارم!؟ (تمایل دارم برم تبدیل انرژی)

همچنین اگه بودجه بندی درس هارو می دونین اعلام کنین لطفاً

سورپرایز:

برای راحتی دوستانی که وقت ندارند تمام این 23 صفحه رو مطالعه کنن، من خلاصه ای از مفید ترین بخش های این تایپیک رو از اول تا الان توی یه فایل Docx جمع بندی کردم که می تونین از ضمیمه دانلود بفرمایید!

سورپرایز شماره 2:

فایل اکسل پارسه که رتبه ها رو با توجه به درصد هر درس + دانشگاه قبول شده رو براتون آپلود کردم از ضمیمه دانلود کنین!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

1- حجم کتاب انتقال حرارت پوران پژوهش بالای 500 صفحه اس از سایت شون دیدم.

به نظرتون با توجه به وقتم بهتر نیست کتاب خداکرمی از راهیان ارشد رو بگیرم؟ می ترسم وقت کم بیاد

2- طراحی اجزا کبیری هنوز نیومده! طراحی اجزا علوی رو بگیرم یا یکی دو ماه صبر کنم تا بیاد؟ (/میاد؟؟)

3- کتاب دینامیک و ارتعاشات جباری از پوران پژوهش رو از قبل دارم. به نظرتون بخش ارتعاشات از همین کتاب + ستو خوبه؟

تو سایت شون دیدم نسخه دینامیک و ارتعاشات مجزا هم دارن

4- ریاضی 1 و معادلات معتقدی از پارسه رو هم از قبل دارم نظرتون چیه در موردش؟ برم گاج بخرم بهتره؟

5- بانک جامع سوالات مکانیک (مجموعه سوالات کنکور) + مجموع دروس تخصصی جامدات + دروس تخصصی دینامیک و ارتعاشات هر سه از راهیان ارشد و همچنین کتاب جامع مکانیک چکیده ای از 17 درس تخصصی انتشارات ارکان رو هم دارم. اینارو نمی دونم به درد میخورن یا بندازم کنار؟

6- معدل کارشناسی چقدر تاثیر داره؟

مهم:

برای برنامه ریزی هم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم! یعنی اول از کدوما شروع کنم بهتره؟

و برای هر کدوم با توجه به اهمیت اش در کنکور هر درس چقدر وقت بذارم!؟ (تمایل دارم برم تبدیل انرژی)

همچنین اگه بودجه بندی درس هارو می دونین اعلام کنین لطفاً

1- حجم کتاب انتقال حرارت پوران از راهیان کمتره.به نظر من کتاب خیلی خوبیه.

2- طراحی اجزای پوران 2-3 ساله که قراره ماه بعد چاپ شه:banel_smiley_4:،اون جزوه ی شریعت پناهی رو اگه بتونی بخونیش خیلیی خوبه.خوندنش سخته فقط.به خاطر اینکه خیلی مرتب نوشته نشده باید درسش رو 2-3 بار بخونی تا متوجه شی.

3- کتاب ارتعاشات پوران چاپ پارسال با چاپ قبلی هاش تفاوت داره.چون جدا شده از دینامیک.به نظر من که کتاب خوبی بود و درس رو خیلی روان توضیح داده.تمرین های ستو هم کنارش حل بشه خیلی خوبه.

4-معتقدی خیلییی حجمش زیاده + اینکه همش نکته وار گفته.گاج خوبه:ws37:

5-

6- 20%:texc5lhcbtrocnmvtp8

بودجه بندی هم:

باکس ریاضی : ریاضی 1 و ریاضی 2 و معادلات و ریاضی مهندسی از هرکدوم 5 تا سوال.

باکس سیالات:معمولا ترمو 7 تا ، سیالات 7 تا و انتقال هم 6 تا.حالا ممکنه یه دونه از هرکدوم تغییر کنه.

باکس جامدات هم معمولا استاتیک 6 تا و مقاومت و طراحی اجزا هرکدوم 7 تا.

باکس دینامیک هم: دینامیک و ارتعاشات و دینامیک ماشین و کنترل هرکدوم 5 تا.

لینک به دیدگاه
کسی کتاب سیالات صادقی رو خونده؟من نمیدونم از رو صادقی بخونم یا از روی راهیان؟؟؟؟؟؟؟

راهیان کفایت میکنه، تو سیالات باید اینقدر تست بزنی تا مفهوم و نکات دستت بیاد.

فرقی نمیکنه درسنامه چی باشه، راهیان رو بگیر و درسش رو بخون و تا میتونی تست های مکانیک و عمران و... رو حل کن و اونایی که میبنی حل متفاوتی دارن برای خودت یادداشت بردار.

لینک به دیدگاه

درود

برای ارتعاشات منبع خوبی سراغ دارید؟ راستی فصل چند دینامیک به ارتعاشات ربط داره ؟ ار تعاشات را میشه زد یا تست هایی که داره وقت گیره چون دیدم بیشتر تست ها محاسباتی هست.

سپاس

لینک به دیدگاه
درود

برای ارتعاشات منبع خوبی سراغ دارید؟ راستی فصل چند دینامیک به ارتعاشات ربط داره ؟ ار تعاشات را میشه زد یا تست هایی که داره وقت گیره چون دیدم بیشتر تست ها محاسباتی هست.

سپاس

دینامیک ارتباط زیادی با ارتعاشات نداره، به غیر از موارد ساده ای چون ممان اینرسی جرم و شتاب زاویه ای و....

اما کتاب تست و نکته منصور نیکخواه بهرامی (جلد قرمز رنگ) دانشگاه تهران در ارتعاشات رو بتونین گیر بیارین خیلی کتاب خوبی هست.

ارتعاشات جباری پوران پژوهش خیلی جزئی هست.

دینامیک هم اگر مریام رو کسی کامل نخونه، زیاد نمیتونه کاری با کتاب های تستی از پیش ببره.

لینک به دیدگاه
من برای دینامیک ماشین خیلی تعریف کتاب حسینی (راهیان) رو شنیدم.کسی این کتابو خونده؟بخرمش؟

من سنیده بودم کتاب کاملی هست،اما ایمان صد درصد روش ندارم-دینامیک ماشین پوران که جالب نیست

درود

سپاس

پوران پژوهش-جباری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...