رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوستان، ریاضی عمومی 2 آقاسی 4کتابه، درسته؟ حالا هر 4تاش رو بخرم؟ اصلا نیازه جلد 2کتابهای ریاضی 1 و 2 آقاسی که تست های سالهای قبل است، بخرم؟ یا فقط جلد های 1 کافیه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 314
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان، ریاضی عمومی 2 آقاسی 4کتابه، درسته؟ حالا هر 4تاش رو بخرم؟ اصلا نیازه جلد 2کتابهای ریاضی 1 و 2 آقاسی که تست های سالهای قبل است، بخرم؟ یا فقط جلد های 1 کافیه؟

ریاضی 1 دو جلده

ریاضی 2 هم دو جلد کلا میشه 4 جلد

رفیق قبلا گفتم برو سایت استاد و بپرس / خب شاید نظر استاد رو می دونی و می خوای نظر ما هم بدونی

بچه ها معمولا از اواخر آبان جلد های دوم (ریاضی 1 و2 و معادلات) رو شروع می کنن اگر هم نرسیدین تا آذر جلد یک ها رو بخونید رها کنید و تست جامع(جلدهای دوم هر کتاب) رو بزنید شما که مکانیکی هستین باز جای خود داره اینقدر اندر خم ریاضی نباش....

لینک به دیدگاه

مگه ریاضی عمومی 2 هر جلدش 2 کتاب نیست؟ به دوستم که سفارش کردم بخره، میگه اینطوریه. راستی، من میخوام به امید خدا، تو کنکور 91، ریاضی رو بالای 60 بزنم، با اینکه الان هیچی بلد نیستم. آقا اسی، تو هم واسه این کتابهای ریاضی راهنماییم کن.

لینک به دیدگاه
مگه ریاضی عمومی 2 هر جلدش 2 کتاب نیست؟ به دوستم که سفارش کردم بخره، میگه اینطوریه. راستی، من میخوام به امید خدا، تو کنکور 91، ریاضی رو بالای 60 بزنم، با اینکه الان هیچی بلد نیستم. آقا اسی، تو هم واسه این کتابهای ریاضی راهنماییم کن.

درود.

چه راهنمایی بکنم مهندس؟

راستش من نمیدونم چاپ جدید این کتاب به چه صورتیه.

اگه به سایت m-aghasi.ir سر بزنید، مطالب بیشتری دستگیرتون میشه.

لینک به دیدگاه

سلام.کسی که کتاب ارتعاشات راهیان(حسینی) رو مطالعه کرده لطف کنه بگه راضی بوده یا نه؟ اگر کسی کتاب جباری رو هم خونده مقایسه کنه.ممنون

لینک به دیدگاه

خود دانشگاه امیر کبیر، از بچه هاش بهتره، از انتشاراتش هم می تونی بگیری که می گفتن کیفیتش خوب نیست. یا بیرون کسی که داره و بهت می دش. بیرون گیر نمیاری جای دیگه. البته انتشاراتی های بعضی دانشگاها هم دارن. مثلا نجف آباد می گفتن دارن

یه سایتی هم هست manabe.ir که من بهش اعتمادی ندارم و طرف می گه چون امسال خودش کنکور داره هم نمی فروشه که رقیب براش زیاد نشه. نمی دونم دیگه چرا شمارش رو زده و گفته تماس بگیرین

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام.کسی که کتاب ارتعاشات راهیان(حسینی) رو مطالعه کرده لطف کنه بگه راضی بوده یا نه؟ اگر کسی کتاب جباری رو هم خونده مقایسه کنه.ممنون

منم تو خریدن کتاب ارتعاشات دودل هستم

دینامیک جباری رو خریدم و بیشترشو خوندم دینامیک ماشین حسینی رو خریدم و تازه شروع کردم تقریبا هر دو مولف خوبی هستن ولی درباره ارتعاشات نمیدونم کدوم بهتره اگه کسی خریده راهنمایی کنه ممنون میشم

حسینی شیوه نکته گویی هاش خوبه و به درد کنکور میخوره اما چقدر کتاب ارتعاشاتش خوب باشه نمیدونم

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

خیلی ممنون از معرفی منابع یه سوال دیگه داشتم که فرصت نداشتم کل پست ها رو بخونم که آیا پاسخ داده شده یا نه خوندن به چه صورت باشه اینکه من درسها رو به گروه استاتیک و دینامیک و سیالات تقسیم کنم و هر گروه رو یه مدت معین بخونم یا هر سه گروه رو با هم بخونم

لینک به دیدگاه
خیلی ممنون از معرفی منابع یه سوال دیگه داشتم که فرصت نداشتم کل پست ها رو بخونم که آیا پاسخ داده شده یا نه خوندن به چه صورت باشه اینکه من درسها رو به گروه استاتیک و دینامیک و سیالات تقسیم کنم و هر گروه رو یه مدت معین بخونم یا هر سه گروه رو با هم بخونم

ریاضی نمیخوای بخونی؟

لینک به دیدگاه
ریاضی نمیخوای بخونی؟
چرا اتفاقا چون من سرکار میرم و فقط دو روز تعطیلم درسهای ریاضی و زبان رو اون دو روز بخونم و بقیه هفته رو بزارم برای درسهای دیگه
لینک به دیدگاه
چرا اتفاقا چون من سرکار میرم و فقط دو روز تعطیلم درسهای ریاضی و زبان رو اون دو روز بخونم و بقیه هفته رو بزارم برای درسهای دیگه

خب معمولا هر روز سه درس رو میخونن صبح/عصر/شب

لینک به دیدگاه
خب معمولا هر روز سه درس رو میخونن صبح/عصر/شب

من تو روزهای هفته فقط شبها فرصت خوندن دارم

فکر کنم سوال من رو متوجه نشدین منظور من این بود که ایا به مدت یک ماه هر کدوم از درسها رو بخونم خوبه یا اینکه سه ماه رو برای سه درس مختلف بزارم؟

به نظر شما کدوم بهره وری بیشتری داره؟

لینک به دیدگاه
من تو روزهای هفته فقط شبها فرصت خوندن دارم

فکر کنم سوال من رو متوجه نشدین منظور من این بود که ایا به مدت یک ماه هر کدوم از درسها رو بخونم خوبه یا اینکه سه ماه رو برای سه درس مختلف بزارم؟

به نظر شما کدوم بهره وری بیشتری داره؟

بهره وری کار درست رو به درستی انجام دادنه

چرا متوجه شدم منتها خواستم اطلاعات بیشتری باز وضعیت خودتون بدین که دادین:

من اگه باشم سه ماه رو برای سه درس می ذارم(مثلا شب اول استاتیک/ شب دوم ریاضی 1/ شب سوم ترمو و دوباره از نو تا پایان سه ماه) بخاطر تنوعی که ایجاد میشه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

منابع كنكور كارشناسی ارشد مهندسی مكانيك:

امیدوارم به درد همه دوستان بخوره...

به هر حال منابع زیادن و انتخابها کم

من تو نوشتن این منابع بیشتر از سایت تبیان کمک گرفتم

مکانیکالز.تبیان.نت !!!

لینک به دیدگاه

مجموعه زبان انگليسي:

1-زبان عمومي:

اگر تافل زبان نداريد يا در سطح بالايي نيستيد،به هيچ وجه وقت خود را با خواندن كتابهايي مثل 504 و..... تلف نكنيد.

اگر به درصد رتبه هاي زير 100 نگاه كنين،ميبينين كه اكثرا زبان را سفيد ميگذارند، مگر كسيكه هدفش قبولي در مهندسي پزشكي است

2- زبان تخصصي:

اين درس هم نياز به هيچ مرجعي ندارد.

اگر در دوران تحصيل ، لغات تخصصي به گوشتان خورده باشد، مي‌توانيد جواب دهيد.

از اين قسمت معمولاً سه متن به صورت درك مطلب،در كنكور ميدهند كه بسيار وقت گير است و خواندن بيشتر از يك متن،توصيه نميشود

لینک به دیدگاه

مجموعه رياضيات:

1- رياضيات 1و2:

براي اين دو درس،اگر از تابستان شروع به خواندن ميكنيد،حتما كتاب هاي مسعود آقاسي را بخوانيد،بدون نياز به هيچ چيز ديگري.

اما اگر فرصت كافي ندارين،براي رياضيات 1 كتاب گاج و براي رياضيات 2 كتاب پوران پژوهش تا حد خوبي،كفايت ميكنند.

2-معادلات ديفرانسيل:

براي تمامي گرايش ها،كتاب معادلات ديفرانسيل گاج،يك كتاب فوق العاده عالي است.

كتابي با حجم كم،اما بسيار پر محتوا.

با خواندن آن به راحتي ميتوانيد همه تست هاي معادلات را بدون استثنا جواب دهيد.

3-رياضيات مهندسي:

رياضي مهندسي،معتقدي (پارسه) دو جلد كتاب داره (درس + تست).

حتما درس را كامل مطالعه كرده و سپس تست هاي تاليفي را حل كنيد.

آنگاه به سراغ جلد دوم رفته و تست هاي سالهاي گذشته رياضيات مهندسي رشته هاي برق و مكانيك را هم حل كنيد.

كتاب رياضيات مهندسي محمود كريمي انتشارات نصير هم كتاب هاي بسيار خوب و با تشريح بيشتر هستند.

لینک به دیدگاه

مجموعه حرارت و سيالات:

1- ترموديناميك و مكانيك سيالات:

بدون شك كتابهاي دو جلدي راهيان ارشد براي اين دو درس بهترين منبع است.

حتما ابتدا يكبار درس و تست هاي داخل كتاب را حل كنيد و يك دور كتاب ها را تمام كنيد.

سپس تست هاي مكانيك+ تست هاي مهم مهندسي شيمي+ عمران را حتما حل كنيد.

2- انتقال حرارت:

كتاب انتقال حرارت پوران پژوهش، نوشته دكتر محمد سميع پور.

كتاب بسيار خوبيست، فقط حتما علاوه بر مكانيك، تست هايي از مهندسي شيمي هم حل شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...