رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من برای درسای سیالاتی پارسه رو شنیده بودم.نظر شما چیه؟:ws38:

اکثر بچه هایی که تابسنون درس خونده بودن نزدیکای کنکور کم اورده بودند.من خودم که به دلیل مشکلاتی هنوز شروع نکردم و تازه فرصت پیدا کردم به کنکور فکر کنم.نمی دونم دیر دارم شروع می کنم یا هنوز وقت هست

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 314
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من برای درسای سیالاتی پارسه رو شنیده بودم.نظر شما چیه؟:ws38:

اکثر بچه هایی که تابسنون درس خونده بودن نزدیکای کنکور کم اورده بودند.من خودم که به دلیل مشکلاتی هنوز شروع نکردم و تازه فرصت پیدا کردم به کنکور فکر کنم.نمی دونم دیر دارم شروع می کنم یا هنوز وقت هست

بچه هایی که اینجان و کنکور دادن اکثرا همون کتابای معرفی شده رو خوندن.پوران و راهیان

ولی منم شنیدم که ترموی پارسه خوبه.سیالاتش رو خودم خوندم،درسش خوبه اگه پایت ضعیف باشه.چون شبیه کتاب مرجع همه رو توضیح داده.تست ولی تقریبا نداره.هرفصل 10-20 تا تست که خیلی کمه.

واسه شروع هم نه.اصلا دیر نیست.ولی اگه میخواین بخونین نذارید دیرتر بشه دیگه.

لینک به دیدگاه

اگه وقت دارین یه برنامه بزارین همه با هم درس بر اساس اون برنامه بخونیم.مثلا هر هفته یا هر ماه ازمون هم همینجا بزاریم.فک می کنم بدرد بخور باشه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
برای کنترل یکی از دوستام کتاب کنترا دکتر جهانبخش حامدی رو معرفی کرد.انتشارات خواجه نصیر

نظرتون چیه؟کتاب خوبیه؟

کتاب عالی از نظر تنوع و تعداد تست و ضعیف از نظر درس نامه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
با کسب اجازه از اسی

داداش برای ساخت و تولید باید استراتژی داشته باشی تا قبول شی اگر از الان خودتو اسیر این کنی که سیالات و ارتعاشات چی بخونم به نتیجه دلخواه نمیرسی

تابستون رو کلا دروس ساخت و جامدات بخون

طول سال هم ضمن مرور این ها به یک درس از باکس سیالات و دو درس از باکس ارتعاشات اکتفا کن

سلام مهندس برای مکانیک ساخت تابستونو ریاضیات و جامدات یکی دو تا از درسای ساخت هم کنارش بخونی کافیه

از مهر ساخت رو شوع کنن بهتره

لینک به دیدگاه

منابع ارشد مکانیک 93

با سلام خدمت دوستان عزیز

من بعد از مدت ها چون سال بعد سال آخر دانشگاهم است و ترم 7 و8 ام است برای کنکور هم می خوام بخونم

بعد از سرچ و تحقیق و پرسیدن از سال بالایی های موفق به این منابع رسیدم که اگه خواستی می تونی استفاده کنی

ریاضی 1و2 آقاسی فقط متن درسیش عالیه و نکات رو عالی گفته ولی برای تست از یه کتاب دیگه که تست های سخت تر و جدید تر رو داره مثل گاج استفاده کنین یوران یژوهشم خوبه

معادلات هم کتاب گاج خوبه با جزوات استاد های دانشگاهی هم میشه به سوالات جواب داد چون زیاد نمی پیچونشون

ریاضی مهندسی هم کتاب پارسه خوبه و هم کتاب مهندس کریمی که البته مکانیک ها نیاز نیست همه فصل ها رو بخونن با یک نگاه به سوالات سال های قبل باید فهمید که از کددوم مطالب سوال بیشتر میدن

برای دروس سیالات هم چون گرایشم ساخته زیاد چیزی نمی گم(من دیگه حرفی برای گفتن ندارم)

برای سیالات پارسه خوبه و نصیر دکتر صادقیی البته پارسه توضیحاتش بیشتر ه اونو بخونین

برای انتقال و ترمو و حتی سیالات کتاب های راهیان ارشد خوبند

پوران هم آقای سمیعی پور کتب خوبی داره ولی در مورد سیالاتش فکر نکنم جالب باشه بازم با سلیقه خودتونه و پرسیدن از نفرات برتر دانشگاهتون

برای دروس جامدات

کاملا واضحه استاتیک ومقاومت مصالح رو حتما دکتر نایی پوران پرپژوهش بخونین و طراحی اجزاء رو راهیان ارشد روح الله حسینی

برای دینامیک مریام و ارتعاشات هم چیز خاصی نمیدونم

برای کنترل هم آریاز برادرانی انتشارات آزاده

کتاب دکتر غفاری هم خوبه

برای ساخت و تولید حتما جزوات امیر کبیر و تبریز رو گیر بیارین

برای سیستم حتما جزوه امیر عبدالله که یه ترم هم توی دانشگاه ما درس داد (ایشون پدر ساخت و تولید ایرانند)

برای ماشین ابزار یا اونیورسال عمومی هم جزوه دکتر رازفر امیر کبیر یا جزوه دکتر شبگرد دانشگاه تبریز

برای توانایی حتما کتاب دکتر رازفر امیر کبیر رو بگیرین یا کتاب بوث رویدترجمه دافضلی که اولی اجع تره حتما

برای درس متالورژی هم تویسرکانی خوبه

برای درس هیدرولیک کتاب دکتر رضاعی امیر کیبیر و دکتر باصری مازندران و یا کتاب مدینه

برای قالب پرس جزوه دکتر مولایی امیر کبیر

برای درس ماشین های کنترل عددی کتاب مهندس محسن لطفی

برای درس تولید مخصوص هم کتاب فرایند های نوین مهدوی نژاد دانشگاه تهران

مدیریت تولید هم یه چیزی گیر اوردین بخونین شانسیه دیگه

و یکی از کتاب ها کامل ساخت و تولید

1- کتاب ساخت و تولید نشر ارکان

2- کتاب ساخت تولید سپاهان

3- کتاب ساخت و تولید آذریون

لینک به دیدگاه
برای کنترل یکی از دوستام کتاب کنترا دکتر جهانبخش حامدی رو معرفی کرد.انتشارات خواجه نصیر

نظرتون چیه؟کتاب خوبیه؟

مفت نمی ارزه خیالت تخت تخت. به همون آریاز بچسب واقعاً زمین تا آسمون فرق داره با بقیه. ولی ممکنه مث امسال سوالای کنترل رو

یه طوری بدن که از 5 تا 1 دونه شم نتونی جواب بدی مث من که رو کنترل خیلی مسلط بودم اما افسوس از یک سوال چون همه ی سوالات

از کتاب کنترل دکتر غفاری استاد دانشگاه خواجه نصیر بود.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام دوستان

انتشارات نصیر چه کتاباییش خوبه؟

ریاضی عمومیش خوبه؟

من کتاب ریاضی مهندسی آقای کریمی رو دارم. جلد دوم البته.

کتاب بدی به نظر نمیاد.

ولی پیشنهاد من:

ریاضی 1 و ریاضی 2 و معادلات: فقط و فقط و فقط گاج.

مهندسی: کتاب آقای معتقدی (پارسه)

لینک به دیدگاه
من کتاب ریاضی مهندسی آقای کریمی رو دارم. جلد دوم البته.

کتاب بدی به نظر نمیاد.

ولی پیشنهاد من:

ریاضی 1 و ریاضی 2 و معادلات: فقط و فقط و فقط گاج.

مهندسی: کتاب آقای معتقدی (پارسه)

معادلات فقط گاج

مهندسی فقط کریمی

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام اقا احسان من میخوام برای سال بعد شرکت کنم، پایه ام خیلی ضعیفه. هدفم هم به امید خدا رتبه تک رقمی است. پارسال 800 شدم ولی به خاطر هدفم دوباره میخوام بخونم. من این منابع رو انتخاب کردم:

1- ریاضی 1 و 2 و معادلات: گاج

2- ریاضی مهندسی : مدرسان شریف

3- سیالات و ترمودینامیک: راهیان ارشد - دو جلدی

4- انتقال : پوران

5- استاتیک و مقاومت: نائی

6- طراحی اجزاء : جزوه شریعت پناهی + نمیدونم راهیان بخرم و یا کبیریان و یا پارسه ( میرزا محمدی)

7- دینامیک: پوران

8- ارتعاشات : راهیان ارشد

9- دینامیک ماشین : جزوه حنانه + نمیدونم جلد قرمز پوران یا راهیان ارشد؟

10- کنترل : نمیدونم ولی چون کلا خوب درس نخوندم ، از روی اریاز نفهمیدم.

لطفا هر کدوم رو که احساس می کنید من با توجه به هدفم ، نیازه معرفی کنید . من میخوام از حالا بخرم و به امید خدا بعد از عید شروع کنم. در ضمن میخواستم بدونم اسم کوچک استاد حنانه چیست و در کجا تدریس میکنند. با تشکر.

لینک به دیدگاه
سلام اقا احسان من میخوام برای سال بعد شرکت کنم، پایه ام خیلی ضعیفه. هدفم هم به امید خدا رتبه تک رقمی است. پارسال 800 شدم ولی به خاطر هدفم دوباره میخوام بخونم. من این منابع رو انتخاب کردم:

1- ریاضی 1 و 2 و معادلات: گاج

2- ریاضی مهندسی : مدرسان شریف

3- سیالات و ترمودینامیک: راهیان ارشد - دو جلدی

4- انتقال : پوران

5- استاتیک و مقاومت: نائی

6- طراحی اجزاء : جزوه شریعت پناهی + نمیدونم راهیان بخرم و یا کبیریان و یا پارسه ( میرزا محمدی)

7- دینامیک: پوران

8- ارتعاشات : راهیان ارشد

9- دینامیک ماشین : جزوه حنانه + نمیدونم جلد قرمز پوران یا راهیان ارشد؟

10- کنترل : نمیدونم ولی چون کلا خوب درس نخوندم ، از روی اریاز نفهمیدم.

لطفا هر کدوم رو که احساس می کنید من با توجه به هدفم ، نیازه معرفی کنید . من میخوام از حالا بخرم و به امید خدا بعد از عید شروع کنم. در ضمن میخواستم بدونم اسم کوچک استاد حنانه چیست و در کجا تدریس میکنند. با تشکر.

انشاالله...

دوست عزیز بهترین منابع رو دوست عزیزمون احسان تو همین تاپیک از پست 1 تا 6 معرفی کرده...خیلی از دوستان از راهنمایی ایشون استفاده کردن و به اونچه که خواستن رسیدن...پیشنهاد میکنم شما هم همینکارو بکنید :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون، من تمام 30 صفحه رو خوندم اون پست مربوط به چند سال قبل بود، توی صفحات بعدترش دیدم منابع دیگری رو پیشنهاد کردند من به این منابع رسیدم به خاطر همین ، میخوام یه منبع رو خوب بخونم تا چند منبع . با تشکر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...