رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

امیدوارم بتونم ازش استفاده کنم . دانلود کردم . 9تا چپتره و انگلیسی هم هست حالا نمیدونم به دردم بخوره یا نه . ببینیم چی میشه دیگه .:a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 314
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان، آزمونهای پارسه چطوره؟ توی تلویزیون که تبلیغ میکنه 75 درصد قبولین ارشد عضو پارسه بودن. واقعیه؟ راسته که میگن واسه پارسه باید هم آزمون و هم بسته رو با هم بگیری و جدا نمیدن؟

لینک به دیدگاه
دوستان، آزمونهای پارسه چطوره؟ توی تلویزیون که تبلیغ میکنه 75 درصد قبولین ارشد عضو پارسه بودن. واقعیه؟ راسته که میگن واسه پارسه باید هم آزمون و هم بسته رو با هم بگیری و جدا نمیدن؟

همه چیز به خودتون بستگی داره،آخه آدم اگه تلاش نکنه،موسسه چه تضمینی میخواد بده؟ :JC_thinking:

آزمون های آزمایشی از اون جهت لازمه که مدیریت زمان و تسلط بر خود را بهتون یاد میده.

جزوات پارسه هم خیلی ها مسخره است،برای همین پول زیادی باید داد.

ماهان و گاج هم سطح سوالاتشون خوبه، مطمئن باشین این آزمون ها از نظر استاندارد بودن،اصلا استاندارد نیستن اما لازما فقط به همون دو دلیلی که گفتم و فرقی با هم ندارند.

پارسه گویا جزوه را اجباری کرده تا پول به جیب بزند.

لینک به دیدگاه

سلام بر مهندس Essi

برا تغییر گرایش به هوا و فضا چه کتابایی رو پیشنهاد میکنین؟؟؟من سیالاتم ... میخوام ارشد برم هوا و فضا

لینک به دیدگاه
سلام بر مهندس Essi

برا تغییر گرایش به هوا و فضا چه کتابایی رو پیشنهاد میکنین؟؟؟من سیالاتم ... میخوام ارشد برم هوا و فضا

برای دروس مشترک با مکانیک که همین منابعی که اینجا داشتیم.

اما خوب برای دروس تخصصی مثل مکانیک پرواز و طراحی اجسام پرنده و...... کتاب های راهیان ارشد نسبتا خوب هستند.

غیر از اینها زیاد منبع خاصی نداریم.

لینک به دیدگاه
سلام اسی جان

داداش کتاب استاتیک نایی اصلا توی بازار وجود داره؟

من هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم!!!!!!!!

بله چاپ شده و تو بازار هم هست.

به سایت pouran.net سر بزنین اونجا میشه سفارش بدین.

لینک به دیدگاه
دینامیک ماشین فصل تحلیل نیرویی مکانیزم ها با توجه به حجمش و کم تست بودنش نیاز هست خونده بشه؟:JC_thinking:

حجمش که زیاد نیست،همون تست هایش را یاد بگیرین کافیه...

امکان سوال امدن ازش هست.

لینک به دیدگاه

دوستان، من کتاب ریاضی عمومی آقاسی رو دارم میخونم، ولی احساس میکنم مطلبش سنگینه، چون مثالهای درس رو نمیتونم حل کنم، فقط زور میزنم اون جوابهایی که نوشته رو بفهمم که چطوری حل کرده! حالا من چه بکنم؟ این کتاب واسه همه اینقدر سنگینه یا من خیلی ضعیفم؟ چاره چیه؟

لینک به دیدگاه
دوستان، من کتاب ریاضی عمومی آقاسی رو دارم میخونم، ولی احساس میکنم مطلبش سنگینه، چون مثالهای درس رو نمیتونم حل کنم، فقط زور میزنم اون جوابهایی که نوشته رو بفهمم که چطوری حل کرده! حالا من چه بکنم؟ این کتاب واسه همه اینقدر سنگینه یا من خیلی ضعیفم؟ چاره چیه؟

احتمالا فراموشتون شده.......

سعی کنید یک درس و مثال های حل شده اش را چندین بار حل کنید و پیش خودتان تجزیه تحلیل کنید.

سپس به حل تمرین جدید بپردازین.

زیاد هم سخت نیست،قسمت اعظمش متوسط است.

لینک به دیدگاه

اگه بعد از یه مدت رفتید سراغ ریاضی طبیعیه.

ریاضی رو بذاری کنار مهارت حل مسئلتون میاد پایین.

منم خودم اولش اون فصل تابع و حدود رو توی حل مثال ها مشکل داشتم.

یواش یواش خیلی بهتر شد.

اگه وقت میکنید از اون تستای تکمیلی سطح یک بزنید رو افزایش تسلطتون موثره.

لینک به دیدگاه

آخه دوست عزیز، من پایه ام واقعا ضعیفه، تو دوره کاردانی، چیزی یادمون ندادن. الان وقت زیاد دارم. سال بعد کنکور میدم. حالا به نظرت ادامه بدم آقاسی رو؟ یکی مثل من که در حد صفره، میتونه با آقاسی، ریاضی یاد بگیره؟

لینک به دیدگاه
آخه دوست عزیز، من پایه ام واقعا ضعیفه، تو دوره کاردانی، چیزی یادمون ندادن. الان وقت زیاد دارم. سال بعد کنکور میدم. حالا به نظرت ادامه بدم آقاسی رو؟ یکی مثل من که در حد صفره، میتونه با آقاسی، ریاضی یاد بگیره؟

بازم نظر کارشناسی رو آقا اسی بدن بهتره:ws37:

ولی به نظرم اگه سال بعد کنکور دارید بهتره الان مفاهیم اصلی رو از کتابایی مثل توماس بخونید و تمریناتش رو حل کنید.

واسه آقاسی خوندن وقت دارید.

مفاهیم رو از روی کتابای مرجع یاد بگیرید کارتون واسه آقاسی خوندن هم خیلی راحت تر میشه.

آقاسی و آقااسی چقد شبیه همن :lol:

لینک به دیدگاه
آقا اسی شما نظرت چیه؟ الان توماس بخونم واسی ریاضی 1 و 2 یا آقاسی بخونم؟

توماس به چه دردی میخوره،اون کتاب اثباتیه،تو کنکور که اثبات نمیدن.

بشین فقط آقاسی رو بخون،چند بار بخونی راه میوفتی،اولش سخته نگران نباش.

لینک به دیدگاه
آقا اسی شما نظرت چیه؟ الان توماس بخونم واسی ریاضی 1 و 2 یا آقاسی بخونم؟

تووووووووووووماس:w58: بی خیال مهندس این همه درس! تازه ساخت هم هستین که وامصیبتا/ مگه می خوای مفهوم انتگرال سه گانه کرل لاپلاسین گرادیان دیورژانس و ... رو بفهمی/ در حق خودت ظلم نکن رفیق/ چپ و راست تست بزن

لینک به دیدگاه
دمتون گرم. روحیه گرفتم. میشینم فقط آقاسی میخونم.

آقاسی هم زیاده:53tnkbetm2eof1u84pj/ یه سر برین سایت استاد نوشته کجاها رو بیشتر بخونید کجاها رو... فک کنم اگه تابع رو بخونی استاد ناراحت میشه:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...