رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

midnight-in-paris-movie-poster.jpg

کارگردان : وودی آلن

بازیگران : اوون ویلسون - ریچل مک آدامز - ماریون کوتیار - کتی بیتس - آدرین برودی - کارلا برونی - لیا سیدوکس

ژانر : کمدی

موضوع ک در مورد یه فیلمنامه نویسه که به پاریس میاد و میتونه نیمه شب ها به گذشته برگرده ...

لینک به دیدگاه
اخرین فیلمی که دیدم یک اشغال صرف بود

سعادت اباد

یک مسخره بازی که سروته و مفهوم نداشت

معلوم نبود کارگردان و فیلمنامه نویس پیش خودشون چه فکری کرده بودن

داشت با بورژوا میجنگید یا سنگ پرولتاریا رو به سینه میزد!!!

چون طبقه متوسط تو جامعه در حال اضمحلاله پس یا باید همه خوبیهارو به یه طیف بچسبونیم یا ننه من غریبم بازی هامونو سر یک طبقه سرخورده دربیاریم

اصلا سینمای ایران رو باید ندید

سجاد جان موافقم باهات شَدیــــــــــــــــــد، این فیلم هیچی نیست بجز ادعا

midnight-in-paris-movie-poster.jpg

کارگردان : وودی آلن

بازیگران : اوون ویلسون - ریچل مک آدامز - ماریون کوتیار - کتی بیتس - آدرین برودی - کارلا برونی - لیا سیدوکس

ژانر : کمدی

موضوع ک در مورد یه فیلمنامه نویسه که به پاریس میاد و میتونه نیمه شب ها به گذشته برگرده ...

یکی از فیلم های مورد علاقمه این فیلم، حسی که به شما می ده فوق العادست

:a030:

لینک به دیدگاه

changeling

سال ساختش مال حدود 30-40 سال پیشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

توی لیست ترسناک ترین فیلمهای تاریخ سسینما جوریدمش دیدم در مورد کشت و کشتار نیست و از نوع ترسناکه داستانیه بشش علاقه مند شدم

اون طوری که فکر میکردم نترسیدم ولی ازش لذت بردم از موسیقی استفاده خوبی شده بود

موضوعش یرامون یک خونه هست که کاشف به عمل میاد توی اطاق زیر شیروانی خبرهایی بوده و اتفاقاتی توی خانه می افته

loq3gvc04cfjpbs1lus.jpg

لینک به دیدگاه

ure2m77tivwqhixjfql1.jpg

زندگی دیوید گیل the life of david gale

کارگردان : آلن پارکر .

تهیه کنندگان : آلن پارکر ، نیکلاس کیج .

بازیگران : کوین اسپیسی ، کیت وینسنت ، لورا لینی و ...

محصول : آمریکا .

سال ساخت : 2003 .

نگاهی به فیلم :

دیوید گیل ( کوین اسپیسی ) استاد دانشگاه هاروارد ، از مخالفان اجرای حکم اعدام در ایالت تگزاس آمریکا است . او برای اینکه ثابت کند بعضی از محکومین به اعدام بی گناه اعدام می شوند با دوستش کنستانت ( لورا لینی) نقشه ای طرح می کند . کنستانت مبتلا به سرطان خون است و بیش از چند ماه زنده نخواهد ماند . کنستانت دست به خود کشی می زند و این خود کشی را به گونه ای انجام میدهد که تمام شواهد نشان دهد دیوید گیل مرتکب قتل شده است و...

یکی از فیلمای خوب جنایی بود که اخیرا دیدم، فیلمنامه ی قوی ای داشت کوین اسپیسی اینجا هم بازی خیلی خوبی ارائه کرد، برعکس کیت وینسلت که هم از نظر بازی و هم از نظر شخصیت پردازی ضعیف بود

در کل فیلم خوبیه :a030:

svldduhbv3w622scnolz.jpg

(Paris, je t'aime (Paris I love you

کارگردانان:

Olivier Assayas

Frédéric Auburtin

Alfonso Cuarón

Tom Tykwer و دیگران

محصول 2003

این فیلم از اپیزود های کوتاه مختلف تشکیل شده که همه در شهر پاریس رخ می دن و حول محور عشق هستن، هر کدوم از اپیزودها رو یه کارگردان کارگردانی کرده، دوست داشتم فیلم رو، فیلم لذت بخشیه، ازون فیلماس که حس خوب میده به شما

لینک به دیدگاه

یکی از بهترین فیلمهایی که دیدم

Her

کارگردان: اسپایک جونز

این فیلم فوق العاده است واقعا باید فیلم نامه نویسی رو باید از این آمریکایی یاد بگیرند

فیلم به شدت منو تحت تاثیر قرار داد

بازی های فیلم عالی بود

لینک به دیدگاه

svldduhbv3w622scnolz.jpg

(Paris, je t'aime (Paris I love you

کارگردانان:

Olivier Assayas

Frédéric Auburtin

Alfonso Cuarón

Tom Tykwer و دیگران

محصول 2003

این فیلم از اپیزود های کوتاه مختلف تشکیل شده که همه در شهر پاریس رخ می دن و حول محور عشق هستن، هر کدوم از اپیزودها رو یه کارگردان کارگردانی کرده، دوست داشتم فیلم رو، فیلم لذت بخشیه، ازون فیلماس که حس خوب میده به شما

این فیلم 18 اپیزودی با حضور اغلب کارگردان های مطرح دنیا بعداز Ro.Go.Pa.G که چهار کارگردان شاخص سینما (روسلینی گدار پازولینی گرگورتی) اونو ساختن جزو معدود فیلم های چندتکه هست دوست دارین دوباره ببینینش

مخصوص این فیلم که برداشت های تماشای دوم با تماشای اول کاملا متفاوته

لینک به دیدگاه

Her

این فیلم فوق العاده است واقعا باید فیلم نامه نویسی رو باید از این آمریکایی یاد بگیرند

بازی های فیلم عالی بود

چرا منو مجبور میکنین برم این فیلم رو با کیفیت پایین ببینم:4564:

هی میایین دل منو خون میکنین این فیلم خوبه این فیلم خوبه

الان خوبه من بیام در مورد فیلم M سال 1951 بگم خیلی خوبه؟:w02:

لینک به دیدگاه
سعادت آباد فیلم خوبیه اتفاقا..نقد بهش وارده اما در کل به نظرم تو مفهومی که میخواد برسونه موفقه نسبتا...فکر کنم خیلی بد دیدیش!

فروغ جان فیلمهای خیلی مزخرفی هستند که شاید هرکسی حتی خود من دوستشون داشته باشیم ولی این دوست داشتن و خوب تلقی کردن یک موضوع کاملا سلیقه ای هست

اینجا هم مطمئنا نمیشه گفت همه سلیقه ها در مورد یک موضوع هنری علی الخصوص سینما یکسان باشه ولی

من دقیقا مشکلم با این فیلم مفهومی هست که میخواد برسونه

چی رو میخواد بگه؟

اینکه زن ها مدیر خوبی نیستند چون احساساتشون در مسئله کار یا منفی منفیه یا مثبت مثبت و این نمیتونه کارایی یک سازمان رو تضمین کنه؟()

اینکه به مردها یاد بده وقتی زنتون بخاطر دروغ هایی که زندگیتون روی اونا سوار شده شمارو دچار چالش میکنه میتونین کتکشون بزنین؟

اینکه اونایی که خرپول هستند مشغولیتشون سرو کردن انواع مشروبات خداتومنی و غذاهای با مایه فرنگیه؟ اموزش زندگی به سبک بی هویتی؟

اینکه ازدواج تو جامعه ما صرفا بخاطر وضعیت مالی طرف مقابل هست؟

اینکه خیانت یک مسئله عادی تو زندگی مشترک هست و هرکس تا تقی به توقی خورد حق داره اخلاق و هویت و التزام رو به باد هوا بسپره؟

اینکه همه دزد هستند حتی اگر رفیق شفیق هم باشند؟

اینکه با دست یکی رو پیش میکشه با چشم یکی دیگه؟(منظورم رابطه حاتمی با شوهرش و شریک شوهرش بود)

و...

چی رو میخواست منتقل کنه وکجاش موفق بود؟

لینک به دیدگاه

Her

بازی های فیلم عالی بود

بهترین فیلم امساله این فیلم، عالـــــــــی، ولی احتمال قوی اسکار رو نمی بره با وجود فیلم های 12 سال بردگی و جاذبه، هر چند که خودم Her رو خیلی بیشتر دوست دارم

چرا منو مجبور میکنین برم این فیلم رو با کیفیت پایین ببینم:4564:

هی میایین دل منو خون میکنین این فیلم خوبه این فیلم خوبه

الان خوبه من بیام در مورد فیلم M سال 1951 بگم خیلی خوبه؟:w02:

سجاد جان منم با کیفیت Dvdscr دیدم، خوبه کیفیتش ببین آقا ببین:ws3:

لینک به دیدگاه

سعادت اباد

چون طبقه متوسط تو جامعه در حال اضمحلاله پس یا باید همه خوبیهارو به یه طیف بچسبونیم یا ننه من غریبم بازی هامونو سر یک طبقه سرخورده دربیاریم

من هم نتوانستم ارتباطی با این فیلم برقرار کنم.

در طول تماشای فیلم دنبال مشخص شدن تناسب اسم فیلم با فیلنامه و دیالوگها بودم ولی متاسفانه به نتیجه نرسیدم و دیگر هم دنبالش نرفتم.

با وجود اینکه هنرپیشه های خوبی در این فیلم حضور داشتند ولی به نظرم فیلم قوی ای نبود.

لینک به دیدگاه

Last Vegas

کارگردان:جان ترتلتاب

بازیگران: رابرت دنیرو، مایکل داگلاس، مورگان فریمن کوین کلاین

یه فیلم مفرح با بازیگران دوست داشتنی

لینک به دیدگاه

1376732022261.jpg

نام فیلم : هیس! دخترها فریاد نمی زنند

کارگردان : پوران درخشنده

فیلمنامه: پوران درخشنده

موسیقی متن: کارن همایونفر

بازیگران : مریلا زارعی، جمشید هاشم‌پور، طناز طباطبایی،شهاب حسینی، فرهاد آییش، مائده طهماسبی، شیرین بینا، بابک حمیدیان، مجید مشیری، اسماعیل سلطانیان، هادی مرزبان و مهدی ماهانی با حضور امیر آقایی، حضور افتخاری ستاره اسکندری

داستان فیلم :

دختری در بچگی مورد اذیت و آزار قرار میگیرد و به حدی از این اتفاق دچار وحشت و ترس می شود که حتی در بزرگسالی نیز این ترس و خاطره بد در ذهنش باقی می ماند. حالا شیرین که دختر بزرگی شده و دوبار هم تا آستانه ازدواج رفته، فاجعه ای به بار می آورد که ریشه در ترس او در اتفاقات دوران کودکی اش دارد و...

لینک به دیدگاه

Rust and bone

كارگردان:‍ ‍ژاك اوديار

بازيگران: ماريا كوتيار

فيلم بسيار خوبي بود تصاوير فوق العاده داشت. يك موضوع انساني رو بسيار خوب به تصوير كشيده بود.

از دست دادن قسمتي از زندگي ....

لینک به دیدگاه

یه فیلم کوتاه به نام یار دوازدهم که بختیاری هم هستش بنابراین هرکسی متوجه نمیشه جریان چیه:ws3:

لینکش رو براتون میذارم اگر دوست داشتید دانلود کنید خیلی باحاله

سوال داشتید خودم پاسخگو هستم:ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سعادت اباد

سینمای ایران رو باید ندید:w16:

لینک به دیدگاه

انیمیشن عروس مرده:4564:

خیلی غم انگیز بود خیلی و خیلی هم دوست داشتنی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

چقدر قشنگ بود که دنیای مرده ها پر از رنگ و دنیای زنده ها خاکستری:sigh:

واقعا ارزش دیدن رو داره:sigh:

لینک به دیدگاه

Blue Jasmin

کارگردان: وودی آلن

من خیلی فیلم رو دوست داشتم اما بعضی از داستانک های فیلم رو نفهمیدم

البته ایراد گرفتن از استاد فیلمنامه نویسی یه حماقت محضه

بازی کیت بلانشت عالی بود ........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...