رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

MEMENTO

t1agpo9a48ai0pf9jcj.jpg

معرفی و نقد MEMENTO

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=67620

من هم memento

اگر میخواید فیلمی ببینید که دیوانتون بکنه این فیلم هست ؛ خواهش میکنم توصیه منو جدی بگیرید و فیلم رو بگیرید و تا آخر ببینید اگه بعدش فکر کردید وقتتون تلف شده من هزینه شو میدم

لینک به دیدگاه

فیلم سه زن اثر رابرت آلتمن با بازی سیسی اسپاسک و شلی دووال و ... رو پریشب دیدم. فیلم جالبی بود. هرچند که آخرش یه کم گیج کننده بود، ولی از فیلمای موردعلاقه مه. صمیمی بود و دلپذیر. توصیه میکنم ببینیدش.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

یه فاصله یه نفس....عالی بود ....ماجرای یه دختره بود که به خاظر 10 میلیون میاد با یه پسره میلونر ازدواج می کنه بعد....( نگم دیگه)

ما خونه نیستیم....ماجرای یه خانواده ای که پول نداشتن واسه عید که مهمون بیاد خونشون...بعد می گن ما می ریم مسافرت شمال...جور نمی شه می گن می ریم جنوب( دروغکی) بامزه بود....

لینک به دیدگاه

فلیم drive رو نصفه دیدم، امشب بقیه شو میبینم. فیلم قشنگیه با بازیه رایان گاسلینگ و کری مولیگان. توصیه میکنم ببینید. من از دوستم خیلی تعریفشو شنیدم.

لینک به دیدگاه

چند کیلو خرما واسه مراسم تدفین....

با بازیه..محسن طنابنده....محسن نامجو....و...

فیلم به سبک سیاه و سفید.....

قصه محور....

یک سبک کلاسیک.....اول ....وسط.....آخر داره داستان.....

کارگردانی خوبه(سامان سالور)....قاب های قشنگی داره....

در زمره ی کارهای خاکستریه....اجتماعیه...

من دیدم....خوب بود به نظرم....از 10 بهش 8 میدم...

داستان:در مورده دو نفر از متصدیان پمپ بنزین است که به دلیل فرسوده شدن جایگاه منتظر ماموران نفت هستن تا جایگاه را تحویل بدن....در این میان یکی از متصدیان با بازی محسن تنابنده چیزی رو پیدا میکنه......و.....

لینک به دیدگاه

چن تا فیلم دیدم امروز همش!:w58::texc5lhcbtrocnmvtp8

دیوانه وار-عاشقانه-احمقانه....استیو کارل و رایان گاسلینگ بازی کرده بود... کمدی بود...بامزه بود!

زندگی یا شاید چیزی شبیهِ آن..... آنجلیا جولی بازی کرده بود اینم جالبُ بامزه بود!

رقص کثیف.... این فیلم خیلی قدیمیه 4 سال قبل اینکه بدنیا بیام درسیده بونش (1987)....80 درصد فیلم رقص بود من خیلی خوشم اومد دلم خواست یاد بگیرم!:ws37:

اسمارف ها.....انیمیشن بود واااااااااااای چقد بامزه بود خیلی خوشم اومد! منم دلم آدمای کوچولو آبی خواست!:دی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

MV5BMTIxNDIxOTQwN15BMl5BanBnXkFtZTYwNzQ0Mjg4._V1._SX261_SY475_.jpg

من دارم Schindler's List رو میبینم

واقعا این همه درد و بدبختی و صحنه های وحشتناک کشتن برای تمام زندگیم کافیه

یه داستان واقعی

فیلم 3 ساعته من نمی تونم بیشتر از سی دقیقه شو ببینم هر شب

واقعا به اعصابم و در ادامه ش به معده م خیلی آزار میرسونه

فیلم سیاه و سفیده اما اون خون ها...

غرق میشی تو فیلم و فقط گریه می کنی. شاید 2 ساعت از 3 ساعتو

با نگاههای تلخ Schindlerکه یه دنیا حرفه.

MV5BMTk2MDU2NzQ4NF5BMl5BanBnXkFtZTYwMTk3OTE3._V1._SX338_SY512_.jpg

وقتی نیم ساعتم تموم میشه و به خودم میام میگم زندگی قشنگه! ما اینجا هنوز جنگ نداریم

فیلم قشنگه .خیلی هم قشنگه.اما پیشنهاد نمیکنم ببینید.چون من این چند روزه واقعا داغون شدم.به کسایی که روحیه واقعا لطیفی دارن مثه من توصیه می کنم نبینن.چون حس می کنم داره روحمو میخوره

دیگه نمی تونم چیزی بگم.خودتون ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

" پنگوئن های آقای پاپر " با بازی زیبای جیم کری :a030:

خیلیییییییییییی قشنگ بود. توصیه میکنم حتما ببینید اونم دسته جمعی :yes: میترکید از خنده :ws47: :ws47:

IMAGE634443469772187500.jpg

راجر ایبرت، منتقد پیشکسوت و صاحب نام فیلم های هالیوودی ضمن اشاره به این موضوع که "پنگوئن های آقای پاپر" (Mr. Popper`s Penguins) نمونه بسیار خوبی از فیلم های کمدی خانوادگی است، بازی قوی و فوق العاده جیم کری را مورد تحسین و تمجید قرار داد.

این منتقد 67 ساله در سایت اختصاصی خود، فیلم سینمایی "پنگوئن های آقای پاپر" را اینگونه نقد کرد:

"پنگوئن های آقای پاپر" یکی از قویترین و بهترین نمونه های فیلم های کمدی خانوادگی است که تا به امروز در هالیوود ساخته شده اند. این فیلم سینمایی در ابتدا اثبات می کند که پنگوئن ها نیز دارای جذابیت های یک حیوان خانگی هستند، به طوری که پس از تماشای آن به سادگی قبول کردم که پنگوئن ها نیز مانند دیگر حیوانات خانگی زندگی بسیار ساده و معمولی دارند، مانند آن ها تخم می گذارند وروی آنها می خوابند، غذا می خورند و یا حتی بعضی اوقات نیز برای شما ایجاد دردسر می کنند.

جیم کری در فیلم کمدی "پنگوئن های آقای پاپر" نیز همانند بازی های پیشین خود، بهترین بازی خود را به نمایش گذاشته است، به طوری که می توان گفت "پنگوئن های آقای پاپر" یکی از چند فیلم برتر این کمدین برجسته کانادایی است.

کری توانسته با تکیه بر استعداد وافر و توانایی های شخصی، کاملا کاراکتر خود در فیلم را بپذیرد و یک بازی خوب و بی نقص را به نمایش بگذارد.

فیلم سینمایی "پنگوئن های آقای پاپر" براساس کتاب داستان مخصوص کودکانی ساخته شده است که در سال 1938 میلادی منتشر شده بود. بنابراین بدلیل قدیمی بودن این داستان بسیاری از تماشاگران با موضوع آن تا حدود زیادی آشنایی دارند.

من تا پیش از اینکه این فیلم کمدی را تماشا کنم، این کتاب را نخوانده بودم، اما پس از دیدن "پنگوئن های آقای پاپر" و لذت بردن ار تماشای این اثر، متوجه شدم که چرا هم کودکان و هم بزرگسالان این کتاب را دوست دارند.

اما با وجود اینکه پنگوئن ها حیوانات بسیار زیبا هستند، هنوز ترجیح می دهم که با موضوع این داستان از طریق کتاب یا فیلم آشنا شوم تا اینکه به صورت واقعی آن را تجربه کنم.

با تحقیقاتی که پس از تماشای فیلم سینمایی "پنگوئن های آقای پاپر" انجام دادم، متوجه شدم که در تمام صحنه های فیلم پنگون ها توسط جلوه های ویژه و انیمیشنی ساخته نشده بودند، بلکه در برخی از نماها از پنگوئن های تربیت شده استفاده شده بوده است، به نظر من تلفیق این دو تکنیک، یعنی استفاده از پنگوئن های واقعی و پنگوئن های انیمیشنی، به طوری که تشخیص و تفکیک آن ها از یکدیگر به سختی امکان پذیر باشد یکی از نقاط قوت جلوه های ویژه بصری سازنده این فیلم سینمایی به حساب می آید.

در این فیلم کمدی جیم کری در نقش یک مهندس نقشه کش ثروتمندی به نام "آقای پاپر" بازی می کند. او چندین سال پیش از همسر خود به نام "آماندا" (کارلا گوگینو) جدا شده است و در منزل لوکس خود در یکی از محله های پولدار نشین زندگی می کند.

در زمانی که زندگی "آقای پاپر" به شکل کاملا معمولی پیش می رود، ناگهان او شش پنگوئن را از پدر خود به ارث می برد، آقای پاپر که انسانی مهربان است در ابتدا تصمیم می گیرد آنها را در آپارتمان مدرن و بسیار مجلل خود نگهداری کند، به طوری که پس از گذشت مدت کوتاهی ما میبینیم که جیم کری با این موجودات کوچک و زیبا به خوبی کنار آمده است و زندگی خوبی را در آپارتمان لوکس و منحصر به فرد خود با آن ها شروع کرده است.

اما پس از مدتی ما شاهد تغیراتی می شویم که در نهایت منجر به رخ اتفاقات فوق العاده خنده داری می شود که تماشاگران، چه بزرگسال و چه کودک، از دیدن آن ها بسیار لذت می برد، که البته به عقیده من این موضوع حاصل یک فیلمنامه خوب، کارگردانی حرفه ای و بازی خاص و منحصر به فرد جیم کری است.

فیلم سینمایی "پنگوئن های آقای پاپر" به کارگردانی مارک واترز از تاریخ 17 ژوئن (27 خرداد) بهار سال جاری به صورت بین المللی روی پرده سینماها رفته است و توانسته تا به امروز فروشی برابر با 21 میلیون دلار را برای خود رقم بزند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...