رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

qywdvimis606vpqtccbj.jpg

کواکامول تازه – Fresh Guacamole

سال تولید: ۲۰۱۲کارگردان: PES

محصول 2012 : آمریکا

زمان: ۲ دقیقه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

« نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۱۳ »

خلاصه داستان:

کواکامول تازه (به انگلیسی: Fresh Guacamole) نام انیمیشن کوتاه به کارگردانی آدام پساپین، معروف به پِس (به انگلیسی: PES) می‌باشد. قابل ذکر است این انیمشن افتخار نامزدی جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه را در کارنامه خود دارد. کواکامول (به انگلیسی: Guacamole) نام یک چاشنی مکزیکی است که میوه اصلی آن آووکادو می‌باشد. داستان انیمیشن بازگوکننده دستورالعمل ساخت یک کواکامول تازه است. اما با مواد اولیه‌ای متفاوت…

نمیدونم قبلا معرفی کردم یا نه،

دوستان، فیلم کوتاه بسیار خلاقانه و جالبیه، اگر ندیدید حتما ببینید. از نظر بصری حرف نداره :a030:

(20 مگ، کیفیت عالی)

لینک به دیدگاه
کیم کی دوک مگه فیلم بد هم داره؟!

:w02:

هیچکاک هم فیلم بد داره

کیم کی دوک که 2 درصد هیچکاک هم نیست میخوای فیلم بد نداشته باشه

لینک به دیدگاه

sunset blvd در حد شهرتش نبود(خیلی خوب بود ولی نه اندازه ی شهرتش )

Its A Wonderful Life جالب بود ساده و جذاب

rear window خیلی خوب بود جزو بهترین فیلم هایی هست که تا به الان دیدم

21Grams به اندازه ی اون 3 تای بالایی خوب نبود

Clash of the Titans این سبک فیلم ها رو خیلی دوست دارم (در مورد خدایان باستان)

لینک به دیدگاه

فرار از آلکاتراز

کارگردان: دان سیگل

بازیگران کلینت ایستیوود

فیلم بدی نبود. قبلا vhs دیده بودم با کیفیت داغون

اما دیشب تلویزیون با کیفیت عالی نشون داد

فیلم به داستان واقعی وفادار مونده بود اما نکته اش این بود که فیلمنامه قصه های فرعی بی ربطی داشت.

لینک به دیدگاه

دور Uzak یا Distant ساخته سمیح کاپلان اوغلو محصول سال 2002

فیلم جالبی بود. دنیای کاپلان اوغلو هم ارزش وقت گذاشتن داره مخصوصا سه گانه اش

انیمیشن والاس و گرومیت Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit 2005

زیاد خوشایند نبود .شاید هم من نمیتونم با این نوع از انیمیشن های خمیری کنار بیام

کریدور شوک Shock Corridor 1963 ساخته ساموئل فولر

این از اون فیلم هایی هست که مطمئنا میشه توصیه کرد علاقمندان سینما ببینند

شاید گرایشات راست دستی فولر باعث شد که نتونه تو سینما انچنان که باید و شاید اسم درکنه

فیلم کاملا محتوای روانشناختی داره و به نظرم چیزی از شاهکار میلوش فورمن کم نداره!

لینک به دیدگاه

man of the lage

ابرو و بیگناه بودنتون چقدر براتون مهمه :ws3:

دیدمش و زیاد هم ناراضی از دیدنش نیستم. تمام وقت ب اون لحظه ای ک نیک کسدی از لبه می پره و هیجانش می ارزه. واقعا منم اگ بودم شاید می پریدم. :ws3:

the hunt

کی گفته بچه ها 5-6 ساله دروغ نمیگن؟ :banel_smiley_4:

تهمت تجاوز ب ی مرد 40 ساله از سمت ی بچه 5 ساله!

برخورد عجولانه و اشتباه مردم، ک من یاد مردم کشور خودم انداخت :ws3:

و اعتماد پسر ب پدر.

دیدنش خالی از لطف و اخلاق نیست :w16:

لینک به دیدگاه

the Maze Runner

داستان فیلم به طرز شگفت آوری اولش حس ماجراجویی و کنجکاویت رو تحریک می‌کنه و از هزار تو یک فضای ذهنی واقعن هزارتو در ذهن مخاطب به وجود میاره.

ژانرش متفاوته من دیدنش رو توصیه می‌کنم.

لینک به دیدگاه

ozjn8pvam7228614ga1.jpg

اتفاقن من هم امروز The Maze Runner رو دیدم، صرفا یه فیلم سرگرم کننده میخواستم، از نظر فضا و سبک شباهت بسیار زیادی به مجموعه Hunger Games داره، اون فیلم هم با اینکه خالی از ضعف نیس نسبت به این خیلی بهتره.

The Maze Runner با اینکه میشه گفت ایده ی نسبتا جالبی داره ولی پرداخت بشدت ضعیف و بچگانه ی فیلم ( از همه نظر، فیلمنامه ، دیالوگا و ...) باعث شد که خوشم نیاد ازش.

البته خوب مخاطب این نوع فیلم ها مشخصن، بیشتر تینیج ها هستن ولی دلیل پرداخت ضعیف نمیشه،این ضعف ها گاهی اوقات بدجوری تو ذوق میزد...

لینک به دیدگاه
ozjn8pvam7228614ga1.jpg

اتفاقن من هم امروز The Maze Runner رو دیدم، صرفا یه فیلم سرگرم کننده میخواستم، از نظر فضا و سبک شباهت بسیار زیادی به مجموعه Hunger Games داره، اون فیلم هم با اینکه خالی از ضعف نیس نسبت به این خیلی بهتره.

The Maze Runner با اینکه میشه گفت ایده ی نسبتا جالبی داره ولی پرداخت بشدت ضعیف و بچگانه ی فیلم ( از همه نظر، فیلمنامه ، دیالوگا و ...) باعث شد که خوشم نیاد ازش.

البته خوب مخاطب این نوع فیلم ها مشخصن، بیشتر تینیج ها هستن ولی دلیل پرداخت ضعیف نمیشه،این ضعف ها گاهی اوقات بدجوری تو ذوق میزد...

منطق فیلم بعد از کشته شدن اولین «گریور» به طرز وحشتناکی زیر سوال می‌ره. بنظرم شیوه ی برخورد با گریور رو به طرز دیگه‌ای نشون می‌دادن شاید موفق‌تر بود. اما روند کشش فیلم دقیقن تا قبل از ورود به هزارتو خیلی تحریک کننده است. استفاده از المان‌هایی مثل یادآوری اتفاقات آزمایشگاه، غلبه‌ی اغلب «خَرَکی» کاراکترهای منفی به مثبت و مثبت به منفی خیلی روند «روتینِ ماروِل»پسندی رو می‌ده که اصلن کِشَنده نیست.

لینک به دیدگاه

بر اساس زندگی جوردن بلفروت

گرگ وال استریت

رو دیدم. گاه گاهی یاد 1984 می افتادم. مخصوصا سکانس به به کردن، نه ببخشید اواز ملی خوندن، ای بابا. اواز خودشون رو خوندن :ws3:

بد نیست ببینید.

لینک به دیدگاه

دیروز این قسمتشو دیدم ...منتظرم قسمت سومش بیاد:hapydancsmil:

The-Hobbit-The-Desolation-of-Smaug.jpg

نام فارسی: هابیت ۲ ( نابودی اسماگ ) نام لاتین:

کیفیت: ۷۲۰p (عالی) مدت انیمیشن: ۱۶۱ دقیقه تاریخ انتشار: ۲۰۱۳ دسته: فانتزی، ماجراجویی محصول: آمریکا زبان : انگلیسی خلاصه داستان: داستان این فیلم در سرزمین میانه و شصت سال قبل از داستان ارباب حلقه ها اتفاق می افتد. قسمتهایی از فیلم نیز از ضمیمه‌ی جلد سوم سه‌گانه‌ی ارباب حلقه‌ها برداشت شده است. داستان این فیلم مربوط به بیلبو بگینز و دوستش گندالف جادوگر و سیزده دورف (کوتوله)، برای گذر از سرزمین میانه و بازپس‌گیری و احیای کوه تنها از اژدهایی به نام اسماگ است. درباره فیلم سینمایی
: - کارگردان : - نویسنده : Peter Jackson - تهیه کنندگان : Carolynne Cunningham – Zane Weiner – Fran Walsh - فیلمنامه : Fran Walsh – Philippa Boyens – Peter Jackson – Guillermo del Toro - بر اساس کتاب : The Hobbit by J. R. R. Tolkien - بازیگران : Ian McKellen – Martin Freeman – Richard Armitage – Benedict Cumberbatch – Evangeline Lilly – Lee Pace – Luke Evans – Ken Stott – James Nesbitt – Orlando Bloom - موسیقی : Howard Shore - مدیر فیلمبرداری : Andrew Lesnie - تدوین : Jabez Olssen

تصاویری از فیلم سینمایی The Hobbit The Desolation of Smaug :

2_The_Hobbit_Desolation_of_Smaug.jpg

Hobbit-Deslotation-of-Smaug-1.jpg

Hobbit-Deslotation-of-Smaug-2.jpg

Hobbit-Deslotation-of-Smaug-3.jpg

Hobbit-Deslotation-of-Smaug-4.jpg

Hobbit-Deslotation-of-Smaug-5.jpg

Hobbit-Deslotation-of-Smaug-6.jpg

لینک به دیدگاه
چند روز پیش اکران شد و منم روز دومش رفتم سینما دیدم:w16:

خوش به حالت:hanghead:

من دارم میگردم دانلودش کنم ولی با زیرنویس پیدا نکردم اگه یه موقع دیدی لطفا واسم بفرست لینک دانلود رو :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خوش به حالت:hanghead:

من دارم میگردم دانلودش کنم ولی با زیرنویس پیدا نکردم اگه یه موقع دیدی لطفا واسم بفرست لینک دانلود رو :icon_gol:

فیلمهایی که اکران میشن معمولا چند ماه بعدش میشه پیدا کرد واسه دانلود....البته من با زبان اصلی میبینمشون صبایی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

n3u5n9xwbepakxtfwe2.jpg

Grand Central

محصول 2012 فرانسه

خودم سینمای فرانسه رو دوست دارم کلا، ولی این فیلم ضعیف بود ، هم به لحاظ فیلمنامه و هم کارگردانی، فقط بخاطر لئا سیدوکس عزیز دیدم فیلم رو

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...