رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام،یه چیزی می خواهم بگم نمی دانم کسی گفته یانه!

خب شماهرجوری میخواهیدمی توانیدفکرکنید فحش بدین بدوبیرابگین من میگم .اعتمادبنفس راداری خداوکیلی:ws3:

خب می توانیدیک گورستان آنلاین درست کنید!:sad0:ببخشیدکه این حرفوزدم.می توانیم یه قسمتی ازاون رابرای کسانی که برای ایران جان دادنداختصاص بدیم(شهدا)

یه قسمتیش برای بزرگان ایران.یه قسمتیشهم براییادبود! برای مثال iranpg که اگه بعداز 1000 سال ...شدیه عضوی بیادتوی قسمت موردنظرببیندجریان چی بوده.

محمدعارف بااین iranpg بدبخت چکارکرده(البته این شوخی بودها:sad0:آقامحمدخیلی آقا)

راستی ولش کن

کاردوست عزیزمون binam* که موضی زدتابرای سلامتی دوست عزیزمون

تمنا دعاشود.یه ایده به من داداینکه یه جایی درست شودتاکاربرااگرناراحتی دارندیاکسی بگن

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

می توانیم این کاررابکنیم که هرگروهی ازانجمن جدابشن وانجمنی مستقل باشن بااسم مستقلی باشندمثلاالکترونیک درسرچ گوگل باناما"نجمن تخصصی الکترونیک الکترونیکال"یاکامپوتردرسرچ گوگل بانام "انجمن تخصصی کامپیوترهوش مصنوعی"هرکدام ازاینهاهم برن به انجمن خودشون که طراحی هرانجمنی هم مثل هم نیست و لینکی برای اتصال انجمنهابهم درآنهانباشد(یااگرهم باشدبه صورت زیرکانه مثلاقراردادن درلیست انجمنهای پیشنهادی)که کاربرکاملاخیال کنه انجمنهاازهم جدایندولی دراصل اینجوری نیست .

لینک به دیدگاه
می توانیم این کاررابکنیم که هرگروهی ازانجمن جدابشن وانجمنی مستقل باشن بااسم مستقلی باشندمثلاالکترونیک درسرچ گوگل باناما"نجمن تخصصی الکترونیک الکترونیکال"یاکامپوتردرسرچ گوگل بانام "انجمن تخصصی کامپیوترهوش مصنوعی"هرکدام ازاینهاهم برن به انجمن خودشون که طراحی هرانجمنی هم مثل هم نیست و لینکی برای اتصال انجمنهابهم درآنهانباشد(یااگرهم باشدبه صورت زیرکانه مثلاقراردادن درلیست انجمنهای پیشنهادی)که کاربرکاملاخیال کنه انجمنهاازهم جدایندولی دراصل اینجوری نیست .

خب چه کاریه؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
خب چه کاریه؟ :ws3:

چی چکاریه ؟ نگاه کنیدبه این دوعکس

jboizh7q5eyhaqhh7i9u.pngifz3j1x05dje7rl9iuz.png

توسرچ گوگل (به نظرمن شایدهم اشتباه بگم) سایت علمی آموزشی خیلی کلیه.

من می گم بیایم برای هرقسمتس (انجمنی)یک ورودی خاصی همراه باطراحی متفاوتی بزاریم

مثلا کسانی که دونبال انجمن الکترونیک می گردندتوی گوگل بیادانجمن تخصصی برق والکترونیک مثلاالکترونیکال وبرای انجمن های دیگرهم به همین ترتیب باشه

(یک نوعی برندسازی)

لینک به دیدگاه
چی چکاریه ؟ نگاه کنیدبه این دوعکس

jboizh7q5eyhaqhh7i9u.pngifz3j1x05dje7rl9iuz.png

توسرچ گوگل (به نظرمن شایدهم اشتباه بگم) سایت علمی آموزشی خیلی کلیه.

من می گم بیایم برای هرقسمتس (انجمنی)یک ورودی خاصی همراه باطراحی متفاوتی بزاریم

مثلا کسانی که دونبال انجمن الکترونیک می گردندتوی گوگل بیادانجمن تخصصی برق والکترونیک مثلاالکترونیکال وبرای انجمن های دیگرهم به همین ترتیب باشه

(یک نوعی برندسازی)

خب میدونم منظورتون چیه. ولی همین این منظور رو میگفتم چه کاریه :ws3:

اگه قرار بود همچین چیزی بشه. 6 سال پیش که در حال راه انداختن نواندیشان بودم، انجمن تخصصی شهرسازی راه مینداختم که اون موقع هم نبود و اولیش میشد. ولی اصلاً چشم انداز نواندیشان همین جامع بودنشه.

با اینکار کاربرا پراکنده میشن + فشار رو سرور زیاد میشه + تو گوگل نابود میشه + 6 سال سایت به عقب برمیگرده :ws3:

لینک به دیدگاه
خب میدونم منظورتون چیه. ولی همین این منظور رو میگفتم چه کاریه :ws3:

اگه قرار بود همچین چیزی بشه. 6 سال پیش که در حال راه انداختن نواندیشان بودم، انجمن تخصصی شهرسازی راه مینداختم که اون موقع هم نبود و اولیش میشد. ولی اصلاً چشم انداز نواندیشان همین جامع بودنشه.

با اینکار کاربرا پراکنده میشن + فشار رو سرور زیاد میشه + تو گوگل نابود میشه + 6 سال سایت به عقب برمیگرده :ws3:

چراپراکندکی؟ به نظرمن این یک نوع نظمه

فشارروی سرورزیادمیشود.سرورقویتر البته اینم هست پول بیشترپس بایدراهی برای درامدبیشترپیداکرددرضمن این خودش می تواندیک کلاس باشه که کاربرباجمله"فشارروی سرورزیاداست لطفابعدامراجعه کنید"روبروشود.:ws3:

برای چی تو گوگل نابودمی شود ماکه نواندیشان رانمی خواهیم حذف کنیم یااسم راتعققیردهیم.

لینک به دیدگاه
چراپراکندکی؟ به نظرمن این یک نوع نظمه

فشارروی سرورزیادمیشود.سرورقویتر البته اینم هست پول بیشترپس بایدراهی برای درامدبیشترپیداکرددرضمن این خودش می تواندیک کلاس باشه که کاربرباجمله"فشارروی سرورزیاداست لطفابعدامراجعه کنید"روبروشود.:ws3:

برای چی تو گوگل نابودمی شود ماکه نواندیشان رانمی خواهیم حذف کنیم یااسم راتعققیردهیم.

پراکندگیه دیگه. تبدیل کردن یه سایت به چند سایت، اگه پراکندگی نیست پس چیه؟ :ws3:

گوگل هم یک لینک یک اسم و یک مطلب رو میشناسه.

برند نواندیشان به جامع نگریشه. :a030:

اقدامات مختلف انجام شده در کنارش هم اغلب تو همین راستاس. بهترین مرجع علمی و آموزشی فقط یه فروم نیست. یه صفحه اصلی نیست. یه بخش تخصصی نیست. خیلی موارد هست که باید باشه تا درنهایت اون هدف کلی که در نظر هست بشه بهش رسید. :w16:

لینک به دیدگاه

يه پيشنهاد خوب دارم.. بيايد همه تالارهاي مهندسي رو به جز كشاورزي، تخريبش كنيم از نو بسازيم احتياج به نوسازي دارن...:ws3:تا انديشه طلايي ديگر باي....:whistle:(اينو گفتم ملت برن فعاليت كنن ديگه دههه، چقدرم من فعالم):ws3:

لینک به دیدگاه

بارها گفتم الانم میگم قسمت فروشگاهو برپا کنید دوستان میتونن برای زحمت های که میکشن یه نفعی ببرن و البته قسمت گوگلم سریع بالا بیاد:a030:

لینک به دیدگاه
بارها گفتم الانم میگم قسمت فروشگاهو برپا کنید دوستان میتونن برای زحمت های که میکشن یه نفعی ببرن و البته قسمت گوگلم سریع بالا بیاد:a030:

آخ آخ من قرار بود واسه این قضیه باهاتون صحبت کنم. شرمنده یادم رفته بود :icon_pf (34): الان گفتین یادم افتاد :ws3:

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه می شودسیستم همکاری درفروش،پست سابت و..هم برای فروشگاه طراحی کنیم

می شویکی مسول شودمقالات آموزشی ازهمین مطالب انجمن طراحی کنیم وبه فروش برسانیم برای مثال همین مجلات،روزنامه های انجمن می توانیم بفروشیم.

لینک به دیدگاه
خیلی خوبه می شودسیستم همکاری درفروش،پست سابت و..هم برای فروشگاه طراحی کنیم

می شویکی مسول شودمقالات آموزشی ازهمین مطالب انجمن طراحی کنیم وبه فروش برسانیم برای مثال همین مجلات،روزنامه های انجمن می توانیم بفروشیم.

اره خیلی خوبه.

چ.ن بچه های هستن که کاراشون عالیه و در حد فروش نه مث بعضی سایت ها هرچیز بی سروته گذاشتن برای فروش.

برای مسئولشم باید کسی باشه که کارای خوبو بتونه شناسایی کنه.

لینک به دیدگاه
اره خیلی خوبه.

چ.ن بچه های هستن که کاراشون عالیه و در حد فروش نه مث بعضی سایت ها هرچیز بی سروته گذاشتن برای فروش.

برای مسئولشم باید کسی باشه که کارای خوبو بتونه شناسایی کنه.

بله موافقم باشما،محصول ارایه شده کاملابامحتوای سایت/انجمن یکباشه یکی از علت های فروش کم بعضیها می تونه همین باشه یک مثال برفرض من سایت/وبلاگ/انجمنی علمی دارم پس کاربربرای چی واردمی شود100%برای تیغ خودتراش یاگردنبندنمیادمیادتامقاله یامطالب علمی بخونه...

درضمن من پیشنهادکرده بودم محصولات فروشگاه بایدبیشترشود.

سعی شوددرون فروشگاه قسمتی باشدرایگان.

سرویس وبلاگدهی هم می توانیم استفاده کنیم

ماتازه بازی آنلاین هم می توانیم طراحی کنیم مثل خیلیها

لینک به دیدگاه
بله موافقم باشما،محصول ارایه شده کاملابامحتوای سایت/انجمن یکباشه یکی از علت های فروش کم بعضیها می تونه همین باشه یک مثال برفرض من سایت/وبلاگ/انجمنی علمی دارم پس کاربربرای چی واردمی شود100%برای تیغ خودتراش یاگردنبندنمیادمیادتامقاله یامطالب علمی بخونه...

درضمن من پیشنهادکرده بودم محصولات فروشگاه بایدبیشترشود.

سعی شوددرون فروشگاه قسمتی باشدرایگان.

ماتازه بازی آنلاین هم می توانیم طراحی کنیم مثل خیلیها

عالیه.

من اطلاعاتی در مورد بازی آنلاین نداشتم،میگم استعداد خوب تو انجمن زیاد داریم.

فروشگاه باشه نمیگم همه کارامونو بزاریم برای فروش دیگه تالارها از کارای خودمون خالی بکنیم فقط کارای که میبینیم کمه ،نابن اینا بهتره به نظر من:a030:

لینک به دیدگاه

خب بیایم به مدیران تالارها/قسمتهای مختلف بگوییم برای قسمت خودیه توضیح کلی رابنویسند وقسمت خودشون راجاهای مختلف تبلیغ کنند(مثلاسایتهای ووبلاگها)

یک مثال: یک سایت داریم درزمینه الکترونیک حالامسول تالارمهندسی برق نواندیشان می خوادباهاش تبادل کنه بجای اینکه لینک صفحه اصلی رابزاره بیاداین لینک رابزارد (http://www.noandishaan.com/forums/forum7.html)مثلا درتوضیحش هم بنویسداانجمن تخصصی برق والکترنیک باکادری مجرب آماده پاسخگویی وحل مشکلات شما

انکارراهمه مدیران برای پیشرفت تالارخودبایدانجام بدن.ودرآخرسال هم لیست تمام سایتهای که هرتالارلینک شده ،میزان ثبت نامی کاربران نسبت به سال قبل،و..راآنالیزکنیم وبرحسب برسیهابه مدیران نمراتی داده شده وکسانی که به اون حداقل نرسندکاهش درجه ورتبه داشته باشند:gnugghender:.

لینک به دیدگاه
عالیه.

من اطلاعاتی در مورد بازی آنلاین نداشتم،میگم استعداد خوب تو انجمن زیاد داریم.

فروشگاه باشه نمیگم همه کارامونو بزاریم برای فروش دیگه تالارها از کارای خودمون خالی بکنیم فقط کارای که میبینیم کمه ،نابن اینا بهتره به نظر من:a030:

درویرایش گفتم سیستم وبلاگدهی هم خوبه وکارساز.

هرکاربرچقدروبلاگ می سازدوبرای پیشرفت خودتلاش می کنداینجوری چون شماهم روی وبلاگها تبلیغ دارید خودبخودبرنده اصلی شایید

ببخشیدولی قالب وضاهرفروشگاه عوض شودبهتر حالااین نظرمنه مثلارنگهای مشکی وقرمزتند

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

خب هرکدام ازکاربران دوستانی دارندباییم وقتی کاربری توکاربری خودش است طوری طراحی کنیم که وقتی دوست او واردشد بالای انجمن اعلام کنه مثلا "دوست شماهم اینک واردانجمن شده است" حالامی توانه همراه بااعلان صوتی باشه یانباشه.

لینک به دیدگاه
سلام

میخواستم درخواست یه زیر مجموعه برای تالار پزشکی عنوان علم زیبایی پزشکی در صورت موافقت مدیران ارشد ایجاد شود.

با سپاس:icon_gol:

بخش ایجاد شد

خب هرکدام ازکاربران دوستانی دارندباییم وقتی کاربری توکاربری خودش است طوری طراحی کنیم که وقتی دوست او واردشد بالای انجمن اعلام کنه مثلا "دوست شماهم اینک واردانجمن شده است" حالامی توانه همراه بااعلان صوتی باشه یانباشه.

این دیگه خیلی پیچیده هستش :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...