رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

30 دقیقه قبل:

[h=5]طبق اخبار رسیده از منابع موثق حدود 15 هزار از هواداران تراختور موفق به ورود به استادیوم شده اند و حدود 10 هزار نفر نیز منتظر خرید بیلیت هستند ولی تا کنون پلیس اجازه این امر را صادر نکرده است. از سکوهای استادیوم هم خبر میرسد هواداران تراختور برای گرفتن سکوهای بیشتر تلاش می کنند و در حال شعار دادن بر علیه پلیس هستند.[/h]

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 582
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اقدام عجیب بازیکنان تراکتورسازی/ یگان ویژه بازیکنان را به رختکن فرستاد

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

کد خبر: 91121811944

جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۰

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بازیکنان تراکتورسازی در اقدامی عجیب 100 دقیقه زودتر از بازی به زمین آمدند!

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی که حدود 100 دقیقه تا شروع مسابقهشان مقابل استقلال مانده وارد چمن ورزشگاه آزادی شدند. آنها که با گرمکن به زمین آمده بودند به سمت هواداران تراکتورسازی رفته و موجب شادی تماشاگرانشان شدند.

این اقدام با واکنش مسئولان برگزاری مسابقه و همچنین نیروهای یگان ویژه روبهرو شد و آنها از بازیکنان تراکتورسازی خواستند که زمین را ترک کنند. این اقدام باعث شد هواداران استقلال به شدت علیه بازیکنان تراکتورسازی شعار دهند.

اولین بازیکنی که از تراکتورسازی وارد زمین شد جواد کاظمیان بود که حدود 5 دققه زودتر از سایرین به زمین آمد و به سمت تماشاگران تراکتورسازی رفت. در این هنگام یکی از فرماندهان یگان ویژه به داخل زمین رفت و از او خواست که هرچه زودتر زمین را ترک کند، این دو مشغول صحبت بودند که سایر بازیکنان تراکتورسازی هم به داخل زمین آمدند.

چند بازیکن تراکتورسازی حتی به ضلع جنوبی استادیوم در جایی که هواداران استقلال حضور دارند نزدیک شدند که مسئولان برگزاری به داخل زمین آمده و از آنها خواستند فورا به رختکن برگردند.

نهایتا بازیکنان تراکتورسازی به رختکن رفتند اما این حرکت باعث شد شدت شعارهای تماشاگران کمی افزایش یابد.

انتهای پیام

هواداران تراکتورسازی تبریز، به صورت بسیار متراکم در استادیوم آزادی حضور دارند و به تشویق تیم خود میپردازند.

لینک به دیدگاه

اوشدانا ووردي اودي!:ws3:استقلال 10 نفره 45 دقيقه گير كي اومد عاقبت هم چه شد!انچه بايد نمي شد:sigh:

داوري هم خوب بود!فقط بازيكن با كيفيت نداريم!مثل سال قبل كيفيت بازيكناي استقلال خيلي بهتره!

تك روي و حملات تكراري و رحمتي مانع شد وگرنه ميبرد:ws3:

لینک به دیدگاه
اوشدانا ووردي اودي!:ws3:استقلال 10 نفره 45 دقيقه گير كي اومد عاقبت هم چه شد!انچه بايد نمي شد:sigh:

داوري هم خوب بود!فقط بازيكن با كيفيت نداريم!مثل سال قبل كيفيت بازيكناي استقلال خيلي بهتره!

تك روي و حملات تكراري و رحمتي مانع شد وگرنه ميبرد:ws3:

اشتباه دئدیمدا :banel_smiley_4:ایشالله گلن ایل:w02:

لینک به دیدگاه
تراکتور بد بازی کرد

هر موقع ما بازی هوایی کردیم باختیم...اصلا شبیه تراکتور نبود امروز

سانتر بی حاصل زیاد داشت

من تعجب میکنم چرا اینقدر سانتر کردند

آخه هر بار میزدند به عمق راحت تر موقعیت میساختند.

لینک به دیدگاه
سانتر بی حاصل زیاد داشت

من تعجب میکنم چرا اینقدر سانتر کردند

آخه هر بار میزدند به عمق راحت تر موقعیت میساختند.

تراکتور اصلا رو هوا بازی نمیکنه

فقط زمانی سانتر میکنن که نزدیک محوطه جریمه باشن...ولی امروز از وسط زمینم سانتر میکردن

استقلال دفاع قد بلند داره چرا باید تاکتیک اصلی تیم سانتر باشه خدا میدونه

اسی جان این بعدی گفتنت رو میذارم به حساب شوخی وگرنه خودتم خوب میدونی که استقلال مستحق برد نبود ...دریغ از یک موقعیت...گلتوونم که شانسکی بود

به هر حال تبریک میگم بهتون .....استقلال خوب بازی نکرد تراکتور بد بود همین

لینک به دیدگاه

كاش داورد نميومد حداقل سه بر صفر ميبرديم:ws38: شانس ماست ديگه!:ws3: الان ناراحت كنندس اخراج برهاني

كاش اخراج نمي شد حداقل استقلال انقدر بسته بازي نمي كرد!بي خيال اين بازي هم گذشت و تقريبا قهرماني از

دست رفت به اميد فصول اينده:ws3:

لینک به دیدگاه
تراکتور اصلا رو هوا بازی نمیکنه

فقط زمانی سانتر میکنن که نزدیک محوطه جریمه باشن...ولی امروز از وسط زمینم سانتر میکردن

استقلال دفاع قد بلند داره چرا باید تاکتیک اصلی تیم سانتر باشه خدا میدونه

اسی جان این بعدی گفتنت رو میذارم به حساب شوخی وگرنه خودتم خوب میدونی که استقلال مستحق برد نبود ...دریغ از یک موقعیت...گلتوونم که شانسکی بود

به هر حال تبریک میگم بهتون .....استقلال خوب بازی نکرد تراکتور بد بود همین

استقلال از دقیقه 40 ده نفره بود

:w58:

قبلش که تراکتور هم خوب نبود.

استقلال یک گل توی این بازی حساس جلو بود.

دلیلی نداشت که بخواد به آب و آتیش بزنه.

اونم با 10 نفر و اونم در این مقطع که 1 امتیاز اختلاف بود.

بنظر من استقلال منطقی بازی رو نگه داشت. چون خیلی فشار رو از وقتی 10 نفره شد تحمل کرد.

چه بسا استقلال 10 نفره نمیشد بازی اینطوری نمیشد.

:a030:

لینک به دیدگاه

تراکتور خیلی بد بود, بازی زمینی تراکتور, پاسهای تک ضرب و حرکات ترکیبیش الان تو لیگ ایران بهترینه من نمیفهمم چه اصراری بود به اینهمه سانتر!

بازیکنای استقلال هم که روی اعراب رو سفید کردن!

برهانی که اخراج شد به بچه ها گفتم گفتم تا 5 دقیقه بعد اخراج گل زدیم زدیم نزدیم کارمون خیلی سخته!

به هر حال جای شکر داره استقلال یک بار هم بدون کمک داور امتیاز گرفت!

لینک به دیدگاه

بازی استقلال بودم.. خیلی فحشها شنیدم..

ولی بیشرفم اگر بازی استقلال تراختور توو تبریز یه استقلالی رو جلوش فحش ناموسی ندم...

هر چی از دهنشون اومد گفتند خدایییش لیاقت این پایتختی ها همینه که همشون رو .......

یاشا آزربایجان

لینک به دیدگاه

چنكو كه خيلي وقته فسيل شده!ولي پيرلو و كاكا اگر ميموندن خيلي بهتر ميشد!بارسا خوشايند بازي نمي كنه

چنديست!ولي ميلان دوباره اوج گرفته اميدوارم امشبم مثل بازي اول خوب باشه!:ws37:

oooleeeeeeey oley oley oley:shad::shad::shad:

:2rqfst4::2rqfst4::2rqfst4:şampiyoooooooon tiraxtuuur

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...