رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

173622hp2.jpg ok

سایت گل - سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: اگر مسئولان استان از ما حمایت نکنند دچار مشکل خواهیم شد.

به گزارش گل به نقل از فارس امیر قلعه نویی پس از پیروزی یک بر صفر برابر سایپا گفت: سایپا هم از نظر امکانات و هم از نظر بازیکنان و کادر فنی تیم بسیار بزرگی است. بازی بسیار سختی در شرایط بد آب و هوایی بود با این حال باید از مسئولان هیئت فوتبال تشکر کنم که تمهیدات لازم را برای انجام این بازی در این روز برفی انجام دادند.

وی افزود: سایپا می‌توانست برنده این بازی باشد و خوب بازی کرد اما ما خط هافبک آنها را پرس کردیم و پس از آنکه به گل رسیدیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.

قلعه نویی با انتقاد از مسئولان استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: بازیکنان تراکتورسازی تا امروز به عشق به مردم بازی کردند و از این به بعد هم همین خواهد بود ولی مسئولان استانداری باید تیم‌هایی مثل سایپا و سپاهان را الگوی خود قرار دهند. شب عید است و بازیکنان ما یک ریال هم پول نگرفتند.

وی ادامه داد:پدر بازیکن تراکتورسازی عمل قلب باز انجام داده اما نتوانست از نظر مالی کمکی به او بکند و شرمنده پدر و خانواده‌اش شد. به مسئولان استان می‌گویم چنین رفتاری باعث خواهد شد که تراکتور سازی لطمه ببنید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 582
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میگفتن اگه سایپا رو ببریم تو این دوره لیگ همه تیم ها رو حداقل یک بار بردیم و این یه رکورده، البته از صحتش مطمئن نیستم

نمیتونه درست باشه، این فصل تراکتور 15 تا برد داره، لیگ 18 تیمه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

گل: اكبرپور(18) و فلاویو (50)براي تراكتورسازي

ورزشگاه يادگار امام تماشاگر: 30هزارنفر

داور: سعيد مظفري‌زاده كمك‌ها: بهرام كياني، آرمان اسدي

اخطار: کریمی وخورج(خوزستان)کیانی(تراکتور)

تراكتور: محسن فروزان، احسان حاج‌صفي، مرتضي اسدي، سيدمحسن حسيني (63 احمد آل نعمه)، ميلاد فخرالديني، مهدي كياني، توزي رورديگو، فلاويو لوپز، قاسم حدادي فرد، سياوش اكبرپور، فرزاد حاتمي(77محمد ابراهیمی)

سرمربي: امير قلعه‌نويي

فولاد: علي سليمي، جلال كاملي‌مفرد، اميد خالدي (مهرداد جماعتی)، اميد خورج، خيرالله ويسي‌آرا، كريم شاهوردي(73 سروش رفیعی)، ميثم كريمي، حكيم نصاري، بختيار رحماني، آرش افشين، مهدي مومني(55 کاوه رضایی)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سرمربي: مجيد جلالي

شرح نيمه اول:

تراكتورسازي در روزي كه هواداران خود را كم و بيش در كنار خود مي‌ديد بازي را هجومي آغاز كرد و طي حملاتي كه روي دروازه فولاد داشت چندين‌بار دروازه اين تيم را به خطر انداخت. فولادي‌ها كه بيشتر چشم به ضدحملات داشتند بيتر از كناره‌ها از سمت راست توسط مهدي مومني و از سمت چپ توسط آرش افشين بارها دروازه تراكتورسازي را با خطر مواجه كردند و بيشتر به ضدحملات چشم داشتند.

شرح گلها:

يك بر صفر(تراكتور): دقيقه 18 ارسال كرنر به صورت پاس و ارسال احسان حاج‌صفي كه در تير يك نصيب سياوش اكبرپور شد تا با ضربه سر اولين گل اين ديدار را به ثمر برساند.

دوبرصفر(تراکتور):پاس پشت پای توزی رودریگو با استپ سینه فلاویو و شوت سرضریش به گل دوم بازی تبدیل شد.

بهترین بازیکن: احسان حاج صفی و دو بازیکن خارجی فولاد خوب کار کردند اما سیاوش اکبرپور چشمگیرتر از همه بازی کرد. بازیکنی که می توانست دو گله هم بشود اما داور گل سالم او را نادیده گرفت.

اتفاق ویژه:بازهم توهین به سبک قدیم به عادل فردوسی پور ... تبریزی ها به محتوای این هفته برنامه 90 اعتراض داشتند و از طریق (بی شرف بی شعور)اعتراض خود را نشان دادند!

لینک به دیدگاه

هافبک تراکتورسازي تبريز گفت: تيم ما به اندازه سپاهان و استقلال شانس قهرماني دارد و تا روز آخر ممکن است هر اتفاقي بيافتد.

فرزاد آشوبي در گفت و گو با پانا در خصوص وضعيت مصدوميت خود اظهار داشت: خدا را شکر 2، 3 هفته اي است که مصدوميتي ندارم. من آماده بازي هستم ولي باقي مسائل دست من نيست. فکر مي کنم لزومي هم ندارد با قلعه نويي صحبت کنم.

وي افزود: به عنوان بازيکن وظيفه ام اين است فقط خوب تمرين کنم و بقيه به صلاحديد مربي است. البته تا نيم فصل اول همه چيز خوب بود و داشتم بازي مي کردم اما آن مصدوميت کذايي و طول درمان زياد و تشخيص اشتباه پزشک باعث شد مدتها خانه نشين شوم و بازي ها را از دست بدهم.

هافبک تراکتور تصريح کرد: شرايط تيم ما خوب است و مشکل خاصي نداريم. ما تيمي هستيم که مدعي قهرماني است و در اين راه بازي هاي سختي در پيش داريم. ما بايد تمام تمرکز خود را روي بازي هاي خود بگذاريم و در هر مسابقه براي برد تلاش کنيم. از دست دادن امتياز در اين هفته ها خيلي براي تيم گران تمام مي شود.

آشوبي گفت: بازي سختي مقابل راه آهن داريم. آنها تيمي باانگيزه و دونده دارند. ما مي خواهيم با کسب 3 امتياز در اين بازي خود را به رده هاي بالا برسانيم و همچنان شانس خود را براي قهرماني افزايش دهيم. اميدوارم اين بازي هم خوب و زيبا باشد و هم به نفع ما رقم بخورد. گرفتن 3 امتياز اين بازي خيلي مي تواند به ما کمک کند.

وي تاکيد کرد: تيم راه آهن بازيکناني جوان و باتجربه دارد. بازي کردن جلوي اين تيم راحت نيست چون آنها هم براي اين که از منطقه خطر رها شوند، بايد ببرند. آنها در بازي رفت هم خيلي بسته کار کردند و ما دقايق تلف شده بازي توانستيم گل مساوي را به آنها بزنيم. اميدوارم در اين بازي ديگر آن شرايط تکرار نشود.

هافبک تراکتور افزود: اعتقادي به اين ندارم که چون استقلال و سپاهان در آسيا هستند، شرايط تراکتور راحت تر است. تيمي مثل سپاهان و استقلال که چند سال است اين شرايط را تجربه مي کنند ديگر فشردگي بازي ها برايشان عادي شده. در فوتبال حرفه اي مطرح کردن اين بحث ها قشنگ نيست. بايد ما تمرکز خود را روي عملکرد تيم بگذاريم و به اين صحبت ها کاري نداشته باشيم.

آشوبي گفت: معتقدم هر 3 تيم به يک اندازه شانس دارند و ما هم درست است که 3 امتياز با صدر فاصله داريم ولي اندازه سپاهان و استقلال شانس قهرمان شدن داريم. هرچيزي ممکن است در اين 4 بازي باقي مانده اتفاق بيافتد. مطرح کردن تباني استقلال و صبا هم هم نشات گرفته از غيرحرفه اي بودن است وگرنه ممکن است روز خوب صبا نبوده يا استقلال خيلي خوب ظاهر شده.

لینک به دیدگاه

اميرقلعه نويي پس از پيروزي 4 بر يک عصر پنجشنبه تيمش برابر پرسپوليس ضمن بيان اين مطلب در مورد اين ديدار گفت: ما در نيمه اول افتضاح بوديم و اين بدترين بازي دوران مربيگري من در تراکتورسازي بود که نتوانستيم فوتبال قابل قبولي را به نمايش بگذاريم.

وي ادامه داد: در نيمه دوم اما بهترين بازيکن زمين تيم تراکتورسازي بود که بازيکنان مخلصانه زحمت کشيدند و توانستند خواسته هاي مرا در زمين پياده کنند. در نيمه دوم ما تغيير سيستم داديم و با سه مهاجم به سمت دروازه حريف حمله کرديم که خوشبختانه تاکتيک هاي ما جواب داد و به يک پيروزي پرگل دست پيدا کرديم.

قلعه نويي با بيان اينکه اين شکست چيزي از ارزش هاي پرسپوليس کم نمي کند خاطرنشان کرد: پرسپوليس تيم بزرگي است اما گاهي اوقات پيش مي آيد که يک تيم تحت فشار باشد و چنين نتايجي را کسب کند.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي با انتقاد از بي توجهي مسئولان به اين تيم پرطرفدار گفت: من از همه مردم خوب تبريز که در همه حال از تيم ما حمايت کرده اند تشکر مي کنم. اين پيروزي اول متعلق به آنهاست و بعد بازيکنان. اما متاسفانه مسئولان با وجود آگاهي که از مشکلات دارند اما به تيم ما توجهي ندارند.

وي ادامه داد: بازيکنان من با دست خالي و با کمترين امکانات تا اينجا چنين نتايجي را گرفته اند اما تا به حال تنها 50 درصد از مطالباتشان را دريافت کرده اند. اگر شرايط به همين منوال ادامه داشته باشد نمي توانم اميدوار باشم که در آينده هم چنين پيروزي هايي رقم بخورد.

قلعه نويي با بيان اينکه شرايط حضور در آسيا با حضور در مسابقات داخلي ايران فرق مي کند خاطرنشان کرد: ما براي حضور در مسابقات آسيايي به بازيکنان بزرگ و با تجربه نياز داريم. مهمتر اينکه بايد بستر و امکانات آسيايي فراهم شود.

وي افزود: ما هنوز نگاه مان نسبت به تراکتورسازي بزرگ نشده است. بايد امکانات آسيايي درست کنيم. اردوي خوب برويم. بازيکناني بياوريم که جوابگوي محبت مردم باشند. بايد تيمي ببنديم که هم بتواند با رقباي داخلي مبارزه کند و هم با رقباي خارجي. من قبلا دو شرط را براي ماندن اعلام کرده ام و هنوز هم روي همان دو شراط هستم.

اميرقلعه نويي در ادامه خاطرنشان کرد: مديريت بايد کادر مديريتي اش را انجام دهد. آقايان ما تيمم مان مشکلات دارد. ما دو ماه بود در نصف زمين تمرين مي کرديم. اين امکانات در شان تيم بزرگي مثل تراکتورسازي نيست. اينها را خود مسئولان را هم مي دانند. اگر به خاطر عشق به مردم نبود نمي ماندم. اين تيم مي تواند در آسيا خيلي حرف براي گفتن داشته باشد به شرط آنکه امکانات برايش فراهم شود.

ديدار تيم هاي فوتبال تراکتورسازي و پرسپوليس در هفته سي و دوم رقابتهاي ليگ برتر عصر پنجشنبه با پيروزي 4 بر يک شاگردان قلعه نويي به پايان رسيد.

لینک به دیدگاه

ایول تبریک میگم یه خسته نباشید جانانه به بچه های تراکتور:ws3:

نیمه ی دوم فوق العاده بودن

خیلی دوست دارم یه روز قهرمانی تراکتور تو لیگ رو ببینم

افتخار ما تراکتور :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
ایول تبریک میگم یه خسته نباشید جانانه به بچه های تراکتور:ws3:

نیمه ی دوم فوق العاده بودن

خیلی دوست دارم یه روز قهرمانی تراکتور تو لیگ رو ببینم

افتخار ما تراکتور :hapydancsmil:

تو هم شریک دزدی هم رفیق قافله نه؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تو هم شریک دزدی هم رفیق قافله نه؟ :banel_smiley_4:

نه رفیق

من هم دزدم هم قافله دار:ws3:

تراکتور تیم سرزمین منه

پرسپولیس تیم محبوبه من

جفتشون برام باارزشن:w16:

لینک به دیدگاه
نه رفیق

من هم دزدم هم قافله دار:ws3:

تراکتور تیم سرزمین منه

پرسپولیس تیم محبوبه من

جفتشون برام باارزشن:w16:

درنتیجه تیم سرزمین بر تیم محبوب چیرید:a030:(فعلو داشتی):ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...