رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بعضی بازیکن لاری گره توتوب اولدورسن با :icon_razz:هاواخ تیم تاپینده ایستیلر گللر تیراختورا ائلکی بعضی تیم لر مثلا اس اس یا اویری دیلر گلین بوردا نیمکتده اوتورن باشلاری اوستونده گئدیلر:banel_smiley_4:ادام قالیر نه دئسین بولارا:icon_razz:

مثلا هانچیلارییی؟:ws52:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • پاسخ 582
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تراکتورسازي در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا بايد به مصاف الاتحاد عربستان والعين امارات و برنده پلي‌آف 2 برود. اين در حاليست که نماينده تبريزي بازي هاي فشرده اي را در ليگ برتر و جام حذفي دارد و به خاطر کمبود بازيکن اين تيم راه سختي پيش رو دارد. مجيد جلالي بعد از مشخص شدن حريفان تراکتور در آسيا در مصاحبه اي گفته بود: «بايد تراکتور آنقدر قوي باشد که تيم هاي ديگر از قدرت ما بترسند.» ضمن اينکه او در مصاحبه هايش از تيم هاي قوي استقبال کرده بود. آقا معلم در چند روز گذشته از برنامه داشتن براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا صحبت کرده و به همين خاطر انتظار مي رود با تجربه سال گذشته تراکتورسازي نتايج بهتري بگيرد و از گروهش صعود کند.جلالي در صحبت هايي که در تمرينات با بازيکنان داشته به آنها توصيه هاي جدي کرده تا حسابي براي اين بازي هاي حساس آماده شوند.آقا معلم در هر تمرين قبل از بازي با ذوب آهن گوشه اي از برنامه هايش را براي بازيکنان توضيح مي‌‌دهد و سعي مي کند از لحاظ روحي بيشتر شاگردانش را آماده رقابت در آسيا کند.از زبان چند بازيکن شنيديم جلالي رو به بازيکنان گفته:"بايد 4ماه از زندگي تان بگذريد تا به هدف مان برسيم."سرمربي به بازيکنان توصيه کرده در اين مدت باقي مانده از تفريح شان بزنند و فقط به تمرين کردن فکر کنند تا در نهايت تيم نتيجه بگيرد.حتي بازيکنان تراکتورسازي از قهرماني هم صحبت كرده‌اند و ظاهرا اعتماد به نفس بالايي براي ليگ قهرمانان آسيا دارند. جلالي در حالي اين توصيه ها را کرده که بازيکنان به خاطر نگرفتن پول شان ناراحت هستند و اول مي خواهند به پول شان برسند تا با خيال راحت تري به اين مسابقات سخت فکر کنند.

لینک به دیدگاه

4 ایل مونان گاباخ . پرسپولیس اویونی .کی بیر هچه تیراختور ویردی یادیما گلن....اوزومی قیرمیز رهلمیشدیم اویون نان سونرا ..هی ی ی ی....

60ad92489947.jpg

لینک به دیدگاه

به نقل از سايت رسمي باشگاه تراکتورسازي، مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در تاريخ 92/9/5 و 92/9/2 طي 3 نامه جداگانه به استاندار آذربايجان شرقي، شوراي شهر تبريز و شهردار تبريز، لزوم حمايت مسئولان شهر تبريز از تيم تراکتورسازي را خواستار شد. در اين نامه ها از لزوم حمايت مالي همه جانبه از تيم براي موفقيت در ادامه مسابقات ليگ برتر بحث شده است.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي طي اين نامه ها از شهردار و اعضاي شوراي شهر براي حل مشکلات مالي خواستار کمک 2 ميليارد توماني به صورت دو فوريتي شده است.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

مجید جلالی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل صبای قم گفت: در فضایی که ما بازی می کنیم نمی توانیم در مورد آن فنی صحبت کنیم. در این فضا هیچکس نمی تواند فوتبال بازی کند و بازیکنان ما شرف دارند که با تمام وجود بازی کردند. در این شرایط آنهایی که فوتبال بازی کردند می دانند کار سخت است. فضای روانی بسیار سختی است همین که بازیکنان آنقدر خوب بازی کردند از همه آنها راضی هستم.

وی افزود: تمام این مشکلات را به خاطر حاشیه می دانم اگر امروز می بردیم تا رده چهارم می رسیدیم این فضا اجازه کار را از تراکتورسازی گرفت. فضای بعد از بازی با سپاهان این تیم را به اینجا رساند من سه بار استعفا کردم اما قبول نکردند حالا که این کار نشد حالا تا آخر هستم.

جلالی در ادامه تأکید کرد: ما در خط هافبک تغییرات دادیم مهرآزما را آوردیم. با توجه به بضاعت در میانه میدان تیم را قوی کردیم و کناره‌ها را بستیم به حریف فضا ندادیم. از لحاظ روحی آنقدر تحت فشار بودیم که هر لحظه بازیکنان ممکن بود اشتباه کنند.

وی خاطرنشان کرد: این چیزی نیست که در مورد آن صحبت کنم آن موقع که می خواستم بروم به من گفتند بمانم. تا آخر با تیم هستم و هر موقع مسئولینی که استعفای من را قبول نکردند گفتند برو می روم. از نظمی تشکر می کنم او با تمام وجود تلاش می کند بعد از بازی با سپاهان ما را نابود کردند.

جلالی درپاسخ به این سوال که اعتراض از سوی چند نفر انجام می شد، یادآور شد: آنها سه نفر نبودند بلکه یک گروه بودند. آیا این کار را می توانند کتمان کنند؟ این کارهای امروز برای همیشه برای تراکتورسازی می ماند. سه ماه دیگر اینجا هستم و تمام تلاشم را می کنم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به سوال یک خبرنگار در مورد اینکه آیا در کل بازی فضا بد بود اظهار داشت: اول نیمه دوم گل زدیم چرا فضا عوض نشد؟ اتفاقا فضا خیلی هم بدتر شد. آنهایی که فوتبال بازی کردند می دانند بازی در این شرایط سخت است. شما شب برو سالن دو نفر از بالا به شما فحش بدهند نمی توانی توپ را استپ کنید. سه نفر مقابل توپ آمدند زمین می خوردند و این فقط به خاطر استرس بود. از شما هم توقع دارم شما نماینده فرهنگی این شهر هستید. از شما توقع دارم به تیم کمک کنید بعد از بازی با سپاهان تیم را نابود کردند.

وی در پاسخ به این شعارها به خاطر این است که جمشید نظمی اعلام کرده است هواداران هیچ کاره هستند، گفت: مطمئنم ایشان نگفته که هواداران هیچ کاره هستند.

جلالی در پاسخ به سوال همان خبرنگار که اعلام کرد نظمی گفته هواداران نمی توانند مربی را عوض کنند،‌ اظهارداشت: آیا این حرف یعنی هوادار هیچ کاره است؟ شما خودتان می دانید اگر مسئولی این حرف را زده است منظورش هیچ کاره بودن هوادار نیست. او می گوید هرکس باید درجایگاه خود باشد. شما اگر منظور او را برگردانید فضا را آلوده می کند آن چیزی که امروز اتفاق افتاد پشتش فکر نیست بلکه نقشه است.

وی تأکید کرد: به تمام بازیکنان اعتماد دارم در اختیار تیم هستند آن یک نفر هم که مصاحبه کرد امروز بهترین بازی را انجام داد. کنار زمین فداکاری جواد، کریمیان، دقیقی، کریمی، نصرتی و ... را دیدم اما بازی کردن در این شرایط خیلی سخت است. ما هفت بازی دیگر داریم که 3 تای آن در تبریز است.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه آیا صحبتی با هواداران دارد،‌ گفت: هیچ صحبتی با آنها ندارم. بین من و آنها خداوند قضاوت می کند.

جلالی در پاسخ به این سوال که هوادارانی که توهین کردند نماینده کل مردم تبریز نیستند و با هواداران واقعی تراکتورسازی چه صحبتی دارید، اظهار داشت: از شما ممنون هستم که این سوال را پرسیدید. از بین 700 ایمیل که آمده حدود 200 تا اظهار می کردند باید بمانید اما 500 ایمیل منفی را 60 نفر برای من فرستاده بودند. آنها که هوادار واقعی تیم هستند نه هوادار فرد می گویم تیم را دریابید. تیم شما را وقتی به صدر جدول آمد زدند. بعد از بازی با سپاهان 4 بازی داشتیم که می توانستیم برنده باشیم چرا باید با تیم این کار را کنند باید آنها به ورزشگاه بیایند و کمک کنند فضای تیم بهتر شود.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه صبای قم چه شرایطی داشت، گفت: من امروز سعی می کردم فضای صبای قم را ببندم اما اکنون آنقدر تمرکز ندارم که در مورد این تیم صحبت کنم.

وی در مورد اینکه آیا هواداران خطی عمل می کنند تصریح کرد: این را نباید از من بپرسید می توانید خیلی بهتر از من این مسائل را پیدا کنید. هر موقع خواستید تراکتورسازی در این فوتبال موفق شود باید این مشکل را شناسایی کنید. اکنون لازم نیست من سرنخ بدهم. در قلب من خیلی مسائل هست و لازم نیست این مسائل را بیان کنم تا این وضعیت موجود است از تیم توقع نداشته باشید اول باید فضا تغییر کند.

لینک به دیدگاه

بیر دنیا ...........................................................................................................................................................................فقط تراکتور..............دا هیشزاد

لینک به دیدگاه
وااای الله سرموربی استیلی یا رسول خطیبی...

تراختور گوور نه گونه گلیب کی بولار بیزه سرموربی اولوب لارر...

دا بیر دفعه دسنلر باشگاه باغالاندی اه بو ایل ده جشدی بوجور:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دا بیر دفعه دسنلر باشگاه باغالاندی اه بو ایل ده جشدی بوجور:icon_pf (34):

دا شوری چیخدی اورمو گولی کیمین...

بو ایل بئله جشدی و هم ((گ ش د ی )) بیلمیزه!!

الله لعنت السین بو زینی زادیه ..اولدن تونی گتسیدی بوجور اولمازدی...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

تبریک دییرم هامه تیراختورچی لارا

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بوتون ترک میللتینه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

آلاه دین اولسا مسی اوتمانان قهرمانیخ

:w16::a030:

:w330:یاشا یاشا قهرمان تیراختور

:w330:سن تک قهرمان سان تیراختور

(کیم بیلیر قهرمان تورک دیلیجئه نئه اولور؟)

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...