رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آقا باید یه فکر اساسی بشه برای این صندلی شکستنا، واقعا زشته، هر اتفاقی هم افتاده باشه این راهش نیست، آب تو آسیاب فرصت طلب ها ریختنه، الان یه سایتی بودم به بهانه ی این حرکات هرچقدر دلشون خواست بهمون توهین کردن، مثلا سایت اپوزیسیون روشن فکرای مملت بود! تلخیه باخت به نا حق دیروز برام یه طرفه، کار و شعارای تماشاگرا یه طرف، نمیگم اعتراض نشه، ولی این راهش نیست باید یه فکری کرد، ما باید فرق داشته باشیم، ما کاتالانیم:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 582
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام عرض شد.ترکی دست و پا شکسته بلد بودم که صلاح دیدم چیزی نگم!فقط یاشاسین آذربایجان و آذربایجانی!!!:icon_gol:تیم هم فقط تراکتور اما چلا صندلی می شکونید لامروت ها!:4564:

لینک به دیدگاه

من که طرفدار هیچ تیم ایرانی نیستم ولی دوست داشتم تراکتور ببره :5c6ipag2mnshmsf5ju3

و واقعا هم میبرد اگر میذاشتن ! :whistles:

خطای اشتباه ، پنالتی اشتباه ، اخراج اشتباه :icon_pf (34):

فن گوله برفی زدن خیـــــــلی جالب بود ، کلی خوشم اومد :w16:

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا نظرسنجیه پرطرفدار ترین تیم لیگ باید تو بازیه استقلال پرسپولیس باشه؟:banel_smiley_4: خدایی کم تاثیر نداشت من حتی یادم نبود دربی تهران هست شانسی روشن کردم دیدم

لینک به دیدگاه
من نمیدونم چرا نظرسنجیه پرطرفدار ترین تیم لیگ باید تو بازیه استقلال پرسپولیس باشه؟:banel_smiley_4: خدایی کم تاثیر نداشت من حتی یادم نبود دربی تهران هست شانسی روشن کردم دیدم

منده گوردوم ولي اينصافا 3 دانا گل بير بيرينن گوزليدي ..

او حسن روشن ده ايماله اليردي : دئيردي: تيراختورين فقط تبريزده طرفداري وار.. زيريلداديردي...

لینک به دیدگاه

حق سئل کیمی دریایه آخیب یول تاپا جاقدیر

داش آتماغینان کیمسه اونو چوندره بیلمز

عالمده قارانلیقلار اگر بیرلشه باهم

بیر خیر داجا شمعین ایشیقین سوندوره بیلمز

----------------------------------------------------

Haq sel kimi dəryayə axıb yol tapacaqdı

daş atmağınan kimsə onu çöndərə bilməz

dünyada qaranlıqlar əgər birləşə bahəm

bir xırdaca şamın ışığın söndürə bilməz

لینک به دیدگاه

سلام به همگی....بچه ها من تایپیک آخرین اخبار باشگاه تراکتور رو زدم ولی هر چی وب سایت .سایت..یا هرچیزه دیگه مریوط به این باشگاه رو میزنم که اخبار جمع آوری کنم یا باز نمیشه یا اخبارش قدیمی...لطفا اگه ادرسی از سایتی دارید که به روز ترین اخبار باشگاه رو داره بهمبدید ممنون

لینک به دیدگاه
سلام به همگی....بچه ها من تایپیک آخرین اخبار باشگاه تراکتور رو زدم ولی هر چی وب سایت .سایت..یا هرچیزه دیگه مریوط به این باشگاه رو میزنم که اخبار جمع آوری کنم یا باز نمیشه یا اخبارش قدیمی...لطفا اگه ادرسی از سایتی دارید که به روز ترین اخبار باشگاه رو داره بهمبدید ممنون

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

از هفته بیست و پنجم لیگ برتر دو تیم تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند. به گزارش تراکتور اف سی، در این دیدار که از ساعت 15:30 دقیقه آغاز شد، تیم تراکتور در دقایق 3 و 19 بازی توسط احسان حاج صفی به گل رسید و سپس در دقایق 33 و 52 فلاویو لوپز برای این تیم گلزنی کرد تا تراکتورسازی چهار بر صفر از حریف خود پیش باشد. با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، روی غفلت خط دفاعی، فونیکه سی تک گل تیم صنعت نفت آبادان را به ثمر رساند، تا بازی با نتیجه 4 بر 1 به نفع تیم میزبان خاتمه یابد. قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی بود که به صادقی و ابراهیمی از تراکتور و شریفی نسب و ممبینی از صنعت نفت کارت زرد نشان داد. بیش از 15 هزار نفر، در یک هوای سرد و یک روز میان هفته، در استادیوم حاضر شده بودند و تیم تراکتورسازی را تشویق میکردند. با این پیروزی، تیم تراکتورسازی 46 امتیازی شد و با سه امتیاز فاصله نسبت به سپاهان صدر نشین، در رده سوم جدول باقی ماند.

لینک به دیدگاه

دیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: تهیه پول بازیکنان واجبتر از برگزاری اردوی خارج از کشور است. محمد حسین جعفری در مورد اینکه بازیکنان تیم از وی درخواست مطالباتشان را کرده اند، گفت: پیش از این قولی به بازیکنان داده بودم اما چون در پرداخت پول بدقولی شد آنها طالب پول هایشان شدند.

وی افزود: چند روز آینده مطالبات بازیکنان پرداخت می شود تا بعد از بازی با مس کرمان که چهار روز تمرینات تعطیل می شود با دست پر به تعطیلات بروند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه در تعطیلات لیگ به اردوی خارج از کشور می روند یا خیر گفت: قصد برگزاری اردو را داریم اما هنوز جا و مکان آن مشخص نشده است. اگر امکان مالی فراهم شود استقبال می کنیم که به خارج از کشور برویم اما تهیه پول بازیکنان واجب تر است

لینک به دیدگاه

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD] قلعه‌نويي:اگر ميشد 10بازيکن را تعويض ميکردم

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز پس از شکست مقابل مس کرمان گفت: در نيمه اول آنقدر بد بوديم که اگر اجازه داشتم 10 بازيکن را تعويض مي‌کردم.

[/TD]

[TD]00035838.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]امیر قلعه نویی عصر امروز چهارشنبه پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری اظهار داشت: متأسفانه امروز بازیکنان ما در حد و اندازه‌های خود نبودند و کیلوها اسم و منیت در زمین بود به طوریکه اگر بنا بود تعویض انجام گیرد باید 10 نفر را تعویض می کردم.

وی افزود: در نیمه دوم صاحب موقعیت های زیادی شدیم اما عدالت فوتبال برای ما انجام نشد چون به نظر من در نیمه دوم با موقعیت های گلزنی که بازیکنان ما صاحب آن شدند می توانستیم حداقل 5 یا 6 گل به مس بزنیم.

قلعه نویی تصریح کرد: نیمه اول بازی مقابل مس، روز بدمان و نیمه دوم این دیدار روز خوبمان بود ضمن اینکه شانس و عدالت فوتبال با ما همراه نبود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

156601hp2.jpg ok

استادیوم انقلاب کرج، تماشاگر 7000 نفر

گل ها : 31 فرزاد حاتمی

کارت زرد : کریم انصاری فرد، اسحاق سبحانی، قربانی (سایپا)، ابراهیمی، فرزاد حاتمی و علی علیراده (تراکتور)

تیم داوری : تورج حق وردي كمك‌ها: بهرام كياني، محمدرضا اميني

تراکتورسازی تبریز : محسن فروزان، ميلاد فخرالديني، مرتضي اسدي، اميرحسين صادقي، احسان حاج‌صفي، مهدي كياني، رودريگو آنتونيو، لوپز، سياوش اكبرپور، محمد ابراهيمي(80علی علیزاده)، فرزاد حاتمي

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سرمربی : امیر قلعه نویی

سایپای البرز :وحيد مهدي‌خاني مجيد ايوبي، مرتضي ابراهيمي، پيروز قرباني، جابر انصاري(حامد شیری 78)، ابراهيم صادقي، اسحاق سبحاني، ميلاد غريبي، عباس محمدرضايي(46 امین منوچهری)، سجاد شهباززاده، كريم انصاري‌فرد

سرمربی : مجتبی تقوی

شرح بازی :

نیمه اول :

تراکتور و سایپا در یک روز سرد در حالی بازی را در کرج بازی خود را آغاز کردند که تماشاگران تراکتور مثل همیشه در استادیوم حاضر بودند و با توجه به حساسیت این بازی اندک هواداران سایپا هم در ورزشگاه به منظور تشویق تیم استان البرز به استادیوم آمده بودند تا سایپا در این بازی احساس میربانی نصف و نیمه ای را داشته باشد.

در نیمه اول تراکتور با توجه به حساسیت بازی و با توجه به قرار گیری در کورس قهرمانی اشتهای زیادی برای باز کردن دروازه حریف از خود نشان داد و حملات زیادی را بر روی دروزاه تیم سایپا تدارک دید که در ادامه این حملات این تیم در دقیقه سی و دو بر روی تیز هوشی فرازد حاتمی به گل اول این بازی رسید.

در ادامه این انصاری فرد بود که از روی خط جریمه توپ در موقیعتی مناسب توپ را به دروازه تراکتور شوت کرد اما این محسن فروزان بود که با عکس العملی بهتر انصاری فرد را در رسیدن به دروزاه تراکتور ناکام گذاشت.

در دقیقه 42 توزی رودریگو توانست با یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه سایپا را با خطر جدی مواجه کند و توپ این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد تا منجر به گل دوم این تیم نشود تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان به پایان برسد.

استاتیک نیمه اول :

کرنر : تراکتورسازی 3 – سایپا 0

کارت زرد : تراکتورسازی 0 – سایپا 2

شوت به دروازه : تراکتورسازی 3 – سایپا 2

سانتر : تراکتورسازی 3 – سایپا 1

موقعیت گل : تراکتورسازی 3 – سایپا 1

درصد مالکیت توپ : تراکتورسازی 52% – سایپا 48%

نیمه دوم :

نیمه دوم در شرایط بد آب و هوایی و بارش سنگین برف همراه بود، داور در این بازی به علت پوشیده شدن زمین مسابقه با لایه ای از برف از توپ قرمز استفاده کرد. در این نیمه تراکتورسای بیشتر به فکر حفظ نتیجه بازی و اداره بازی بود و این در حالی بود که سایپا هم اشتهای زیادی برای جبران گل خورده از خود نشان می داد اما لغزنده بودن زمین چمن انقلاب کرج و شرایط خاص مسابقه در نیمه دوم منجر به این شد که این نیمه بار فنی زیادی نداشته باشد و این در حالی است که بود در چند موقعیت نصف و نیمه سایپا می توانست بازی را به تساوی بکشاند اما لغزنده بودن زمین مانع از این شد که سایپا بتواند بازی را به تساوی بکشاند.

دقیقه 55 : در پشت محوطه جریمه انصاری فرد با چرخشی زیبا و دریبل مدافع یار گیر خود دروازه تراکتور را با خطر جدی مواجه کرد.

دقیقه 67 : امین منوچهری در موقعیتی تک به تک توپ را از جناج راست به بالای دروازه فرستاد.

استاتیک نیمه دوم :

کرنر : تراکتورسازی 3 – سایپا 2

کارت زرد : تراکتورسازی 3 – سایپا 3

شوت به دروازه : تراکتورسازی 5 – سایپا 4

سانتر : تراکتورسازی 7 – سایپا 4

موقعیت گل : تراکتورسازی 4 – سایپا 3

درصد مالکیت توپ : تراکتورسازی 51% – سایپا 49%

بهترین بازیکن :فرزاد حاتمی با به ثمر رساندن گل حساس این بازی در نیمه اول که بر روی تیز هوشی این بازیکن به قمر رسید بهترین بازیکن این میدان بود، چرا که گل او در این بازی موجب شد تا تراکتورسازی همچنان در کورس قهرمانی سه امتیاز ارزشمندی را به حساب خود منظور کند.

اتفاق ویژه :این بازی برای بیشتر هواداران تراکتور تداعی کننده خاطرات لیگ برتر نهم و شکست یک بر صفر در برابر سایپا بود، چرا که هواداران تراکتور به خوبی بیاد دارند که در آن مسابقه هم در نیمه اول در دور برگشت در حالی که با یک گل از تیم سایپا عقب بودند و امید زیادی داشتند تا تراکتورسازی در نیمه دوم به بازی برگردد اما با شروع نیمه دوم و بارش سیل آسیای باران در ورزشگاه انقلاب کرج و شرایط بد آب و هوایی مانع از آن شد تا تراکتور بتواند در آن شرایط بد نتیجه بازی را عوض کند و این در حالی بود که بازی امروز هم همان شرایط دو سال پیش را در مقابل دیدهگان هواداران تراکتور به نمایش گذاشت، در هر صورت هواداران تراکتور امروز با این اتفاق مشابه دو سال پیش در حالی طلسم عدم شکست ناپذیری سایپا در مقابل تراکتور را شکستند که این بار برف به جای باران مانع از آن شد تا سایپا بتواتند نتیجه مسابقه را تغییر دهد. هواداران تراکتور به مانند دوسال پیش هم با وجود بارش شدید برف دست از حمایت تیم خود برنداشتند و این نشان می دهد که شعار آن مصداق بارزی از حقیقت است " یل یاتار، طوفان یاتار، یاتماز تراکتور پرچمی"

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...