رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

25 بهمن نمندي؟

هشزاد! یانی هشزاد المویاجاخ ایستیلر چیخالار تظاهراتا آما چیخمیاجاخلار، اگون مالالار الینن هیسلیدیم یازدیم اله گالدی اجوراسینا:ws3: بیلیرم نمنه ایستیسن دیسن:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 582
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هشزاد! یانی هشزاد المویاجاخ ایستیلر چیخالار تظاهراتا آما چیخمیاجاخلار، اگون مالالار الینن هیسلیدیم یازدیم اله گالدی اجوراسینا:ws3: بیلیرم نمنه ایستیسن دیسن:hanghead:

به نيه ياشيل ره؟

لینک به دیدگاه
یاشیل لار چیخاخلاردا :hanghead: بیلیرم بیز گیرمیزیخ آما مالالاردان یرولموشام :4564: عمروموز چوروده گتده اللرینن

من مالاچي دئيرم اماا ياشيل چي ده دئيرمولي بول ايستيسن مالالارينان مقابله اليسن..(سبز ) يولي دئير

لینک به دیدگاه
من مالاچي دئيرم اماا ياشيل چي ده دئيرمولي بول ايستيسن مالالارينان مقابله اليسن..(سبز ) يولي دئير

والله بیلیرم چون اکثر ایرکچی (irqçi) لار بولارین ایچینددی آما آدام هردن مالالرین الینن حیس ییر کی قات وورور دا :hanghead: دیریم بلکه آرا قاتیشدی مصب ایتدی بیزده اوزموزه آیریلدیخ موستقیل الدوخ :w02: ایندی ایمضامه دئیشرم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام بر شخم کن های محترم :ws3:

کی بود میخواست استقلال رو شخم کنه؟

تا شما باشید دیگه شخم نکنید

جاتون بودم همه پست ها رو ادیت میکردم :ws28:

لینک به دیدگاه
سلام بر شخم کن های محترم :ws3:

کی بود میخواست استقلال رو شخم کنه؟

تا شما باشید دیگه شخم نکنید

جاتون بودم همه پست ها رو ادیت میکردم :ws28:

روت میشه حرف بزنی؟

واقعا خجالت داره برای این برد خوشحالی کنی

12 نفره بازی رو بردین تازه ادعاتم میشه؟

یادته ورزشگاه آزادی سه تا انداختیم تو قوریتون؟

این باخت برای من ارزشش بیشتر از بازی رفت بود

محشر بازی کرد تراکتور ....حتی وقتی 9 نفره بودیم چپونده بودیمتون تو دروازتون

یاشاسین تراختوررر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بازی ناجوانمردانتونم کامل نشون دادین

هر سه تا بازیکن کلیدی رو کاری کردین که نتونن بازی کنن ....آشوبی- ابراهیمی-حاج صفی

نیمه اول دهن استقلال سرویس شده بود با حرکات حاج صفی و ابراهیمی

آشغالتریتن داوریه که به عمرم دیدم این محسن ترکی

لینک به دیدگاه

من متاسفانه بازیو ندیدم:hanghead: اما یاشاسین تراختور، استقلالیا هم جوگیر نشن بارسلون نیستن که همه بازیای بعدی رو مطمئن باشن میبرن! ظرف 3 هفته آینده این اختلاف امتیاز جبران میشه:a030:

لینک به دیدگاه

هر سه تا بازیکن کلیدی رو کاری کردین که نتونن بازی کنن ....آشوبی- ابراهیمی-حاج صفی

سهیل یکی میگفت پنالتیا درست نبود هان؟ میگفت خورد به سر حاج سفی پنالتی گرفت، من که تو رادیو گوش میکردم گزارشگر تبریزی خیلی بی رگ بود ترجیح میدادم گزارشگر تهرانی گزارش کنه خیلی بی طرف تر میبود 100٪، وقتی پنالتی گرفته شد از خوشحالی نمیدونست چیکار کنه

لینک به دیدگاه
روت میشه حرف بزنی؟

واقعا خجالت داره برای این برد خوشحالی کنی

12 نفره بازی رو بردین تازه ادعاتم میشه؟

یادته ورزشگاه آزادی سه تا انداختیم تو قوریتون؟

این باخت برای من ارزشش بیشتر از بازی رفت بود

محشر بازی کرد تراکتور ....حتی وقتی 9 نفره بودیم چپونده بودیمتون تو دروازتون

یاشاسین تراختوررر:icon_gol:

از اون حرفا بودااااا

البته من هم بودم شاید میگفتم: باخت باعث افتخار من است :ws3:

:ws37:

تاکتیک بود

میخواستی دروازه رو واسشون خالی کنیم؟ :ws3:

من متاسفانه بازیو ندیدم:hanghead: اما یاشاسین تراختور، استقلالیا هم جوگیر نشن بارسلون نیستن که همه بازیای بعدی رو مطمئن باشن میبرن! ظرف 3 هفته آینده این اختلاف امتیاز جبران میشه:a030:

و حتما" شما بارسلون هستید و سریع سبقت میگیره از استقلال هااا؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
زنده باد شوونیسم پارس

تراختور آزربایجان صفر - شوونیسم پارس 2

دیگه با این حرفا چی رو میخواید نشون بدید؟ :ws38:

چه ربطی به این حرفا داره؟

تا وقتی که میبره ترکتور همه چی خوبه..

وقتی میبازه این حرفا رو میزنید :ws38:

لینک به دیدگاه
دیگه با این حرفا چی رو میخواید نشون بدید؟ :ws38:

چه ربطی به این حرفا داره؟

تا وقتی که میبره ترکتور همه چی خوبه..

وقتی میبازه این حرفا رو میزنید :ws38:

شما ها در اين بازي اوج شونيزمي خودتون رو نشون داديد ديگه كلا اون يه ذره علاقه به پارررس هاي مثلا متمدن از دست دادم..

اون گل اولتون كه هيچي.. دوميش هم هيچي...

هميشه خواستين سره آزربايجان رو ببريد ... ديگه از فارسي نوشتن بدددم ميااد...

لینک به دیدگاه
شما ها در اين بازي اوج شونيزمي خودتون رو نشون داديد ديگه كلا اون يه ذره علاقه به پارررس هاي مثلا متمدن از دست دادم..

اون گل اولتون كه هيچي.. دوميش هم هيچي...

هميشه خواستين سره آزربايجان رو ببريد ... ديگه از فارسي نوشتن بدددم ميااد...

اون دیگه مشکل خودته که از فارسی نوشتن بدت میاد

منم از فرانسوی نوشتن بدم میاد

و مشکل خودمه

این باخت هیچی از ارزشهای تراکتور کم نکرد :ws3:

لینک به دیدگاه
از اون حرفا بودااااا

البته من هم بودم شاید میگفتم: باخت باعث افتخار من است :ws3:

:ws37:

تاکتیک بود

میخواستی دروازه رو واسشون خالی کنیم؟ :ws3:

آخه مغز حلزونی من چی بگم بهت آخه؟:ws3:

اصلا بازی رو دیدی؟

خداییش یدونه موقعیت گل داشتین؟

دوتا زدین هر دوتاشونم اون داور بیشرف کادو داده بهتون

فردا نود رو حتما نیگا کن تا بدونی چجوری حقیقت رو سلاخی کردن تو این بازی....استقلال بازی رفت باز یه بار زد به تیرک دروازه ولی این بازی واقعا صفر بود....هرچی هم تا حالا داشتیم به خاطر فرهاد مجیدی بوده

تراکتور بر پایه اصول بازی کرد و ناجوانمردانه هم پای حریف رو نزد ولی استقلال نشون داد چقدر بی ریشس

لینک به دیدگاه
سهیل یکی میگفت پنالتیا درست نبود هان؟ میگفت خورد به سر حاج سفی پنالتی گرفت، من که تو رادیو گوش میکردم گزارشگر تبریزی خیلی بی رگ بود ترجیح میدادم گزارشگر تهرانی گزارش کنه خیلی بی طرف تر میبود 100٪، وقتی پنالتی گرفته شد از خوشحالی نمیدونست چیکار کنه

یه موش کور رو هم میذاشتی اونجا باز میتونست ببینه که توپ بدست حاج صفی نخورد من نمیدونم این ترکی چقدر باید بی رگ و ریشه باشه این جنایت رو کرد ...

همچنین یه بز بهتر میتونست گزارش کنه تا اون خلوچل....برگشته نیمه دوم میگه ابراهیمی تعویض شد ....منم هاج و واج موندم که چرا آخه بازیکن به این خوبی ....بعدش میگه نه اشتباه گفتم یکی دیگه بود....جک بود گزارش نببود

لینک به دیدگاه
آخه مغز حلزونی من چی بگم بهت آخه؟:ws3:

اصلا بازی رو دیدی؟

خداییش یدونه موقعیت گل داشتین؟

دوتا زدین هر دوتاشونم اون داور بیشرف کادو داده بهتون

فردا نود رو حتما نیگا کن تا بدونی چجوری حقیقت رو سلاخی کردن تو این بازی....استقلال بازی رفت باز یه بار زد به تیرک دروازه ولی این بازی واقعا صفر بود....هرچی هم تا حالا داشتیم به خاطر فرهاد مجیدی بوده

تراکتور بر پایه اصول بازی کرد و ناجوانمردانه هم پای حریف رو نزد ولی استقلال نشون داد چقدر بی ریشس

من بازی را ندیدم.. ولی کسانی که بازی را دیدند را دوست دارم

آقای خاص(ره)

به من چه آخه؟ :ws3:

شخم نکردید دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]

اشتباهات ترکي بزرگتر از داوران معمولي است

سيار: ترکي يک پنالتي تراکتورسازي را نديد

کارشناس داوري فوتبال گفت: محسن ترکي يک پنالتي تراکتورسازي را نديد و يک پنالتي بي‌مورد براي استقلال گرفت.

[/TD]

[TD=align: left]00036674.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] پرویز سیار در مورد نحوه قضاوت محسن ترکی در بازی استقلال و تراکتورسازی اظهار داشت: محسن ترکی یک داور بسیار شجاع و با شرافت و بی‌نهایت مورد اعتماد جامعه داوری است. او از جمله داوران تحصیلکرده است و تصمیماتی می‌گیرد که شاید از هر 10 داور ما یکی جرات داشته باشد آن تصمیم‌ها را بگیرد.

وی ادامه داد: ترکی در نیمه اول برای استقلال پنالتی گرفت که به هیچ عنوان پنالتی نبود. توپ به دست حاج صفی نخورد. من این صحنه را 10 بار دیدم اما بر فرض هم اگر نظر ترکی درست باشد و توپ به دست بازیکن تراکتور خورده باشد، این صحنه پنالتی نبوده زیرا حاج صفی در حال سقوط و افتادن بود و دستش را برای حفظ تعادل خود باز کرده بود نه برای مهار توپ با دست. ترکی در این صحنه مرتکب اشتباه شد.

این کارشناس داوری در مورد نیمه دوم گفت: به عقیده بازیکن استقلال روی مهاجم تراکتورسازی مرتکب خطا شد و این صحنه یک پنالتی صد در صد بود که باز هم ترکی این پنالتی تراکتورسازی را ندید. ترکی داور بسیار خوبی است اما گاهی اشتباهاتش بسیار بزرگتر از داوران معمولی ما است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...