رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دروووود، خیلی خوش اومدید :hapydancsmil:

سوتیشو پخ کن برام ؛ کنجکاوم :hapydancsmil:

آره یادمهريال هی روزگار، این مینا هم که پیداش نیست :vahidrk:

باوشه پخخخخخخخخخخخخخخخخ ميكنم برات:ws3: سر فرصت فعلا امتحان دارم فقط ميام پيام ميذارم ميرم:4564:

حالا چی شده شما ها یاد میتینگ افتادین:w000:

یه میتینگ دیگه بزاریم:whistle:

مگه بده آدم ياد خاطرات گذشته بيفته ؟ چرا داد ميزني:hanghead:سربازي روحيه ي آدمو خشن ميكنه ها دوس داري آدم بكشي؟:hanghead:

بابا شانس نداريم كه اوندفه جيويز داديم ايندفه ديگه ميگيرنمون:ws37:

اصلش که منم:w02:، مگه تو میخواستی از تهران بیای؟:w58:

:ws28::ws28::ws28: واي ياد خودم افتادم تا آخرين لحظه فكر ميكردم ميلاد داره شوخي ميكنه در مورد اومدنش وقتي اومد فهميدم ميلاده اينجوري بودم=:w58:!

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
باوشه پخخخخخخخخخخخخخخخخ ميكنم برات:ws3: سر فرصت فعلا امتحان دارم فقط ميام پيام ميذارم ميرم:4564:

:ws28::ws28::ws28: واي ياد خودم افتادم تا آخرين لحظه فكر ميكردم ميلاد داره شوخي ميكنه در مورد اومدنش وقتي اومد فهميدم ميلاده اينجوري بودم=:w58:!

اوهوم؛منم فکر کردم شوخی میکنه :ws3:

چرا :w58: ؟ .. :ws3:

رحمان اینجار رحمان آنجا؛ رحمان همه جا :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

آخرين پست 4 روز پيش؟!!!

اَيَ چي خبره برار؟؟:banel_smiley_4: آقا امان ايمتاحان داريم نَييم اَيَ ده هيچكي نَيه؟:ws38:

چي خبر چي احوال گوله خواخوران آبراران پرچم بالايه؟:w02:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
آخرين پست 4 روز پيش؟!!!

اَيَ چي خبره برار؟؟:banel_smiley_4: آقا امان ايمتاحان داريم نَييم اَيَ ده هيچكي نَيه؟:ws38:

چي خبر چي احوال گوله خواخوران آبراران پرچم بالايه؟:w02:

آخرین پست رو من بنم ده؛:banel_smiley_4:

شماها کویه ایسایین؟!

خودت!مینا!میلاد!بهرام! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یه خاطره هم من میگم

همه منتظره سمیرا و سپیده بودیم مینا هر دختر و پسری میدید میگفت سمیرا و رفیقش امدن اون وسط 2تا دختر با لباس محلی و یه فلاکس چای و الباقی وسایل پیکنیک دیدم گفتم این دیگه سمیرا و رفیقشن:ws3: کاش همونا بودن:whistle:

واسه اينكه به خاطر يه ميتينگ بايد از تهران ميومد رشت! :w58:

مگه چیه معرفت بچه تهرونیا رو جربه نکردی نمیدونی دیگه البته به بقیه اقوام نیز رسیدیم:w02:

لینک به دیدگاه

بزن مطرب که امشب دلبرم مستانه می رقصد

بت افسونگرم لب بر لب پیمانه می رقصد

بده ساقی شراب آتشین سرخی

که امشب دلبرم ......................

بچه ها کسی تا به الان به ادامه امضام فکرکرده که چیه کی میتونه بگه

لینک به دیدگاه
آخرین پست رو من بنم ده؛:banel_smiley_4:

شماها کویه ایسایین؟!

خودت!مینا!میلاد!بهرام! :banel_smiley_4:

آوووووووو من كي امتحان دارم ده بقيه ي زاكانَ بوگو :viannen_38:مينايم بهانه باورده تا هَسَ امتحان داشتي ده از اَ به بعد اونه عذر موجه نيه ها ...:w000:

بهرام كي ده نابود ببسته اصلا معلوم نيه كويَ بوشو:vahidrk:

اَ ميلاده بلا نيگيفتم بامو :2i1d1co:

یه خاطره هم من میگم

همه منتظره سمیرا و سپیده بودیم مینا هر دختر و پسری میدید میگفت سمیرا و رفیقش امدن اون وسط 2تا دختر با لباس محلی و یه فلاکس چای و الباقی وسایل پیکنیک دیدم گفتم این دیگه سمیرا و رفیقشن:ws3: کاش همونا بودن:whistle:

مگه چیه معرفت بچه تهرونیا رو جربه نکردی نمیدونی دیگه البته به بقیه اقوام نیز رسیدیم:w02:

:ws28:ايندفه با همون تيپ ميام شليته ميپوشم تيريپ قاسم آبادي ميزنم ميام:ws28:

حالا چرا كاش همونا بودن!:w58:

حالا ديگه من بروت نميارم الكي تهروني بازي در نيار بگو ميخواستم بيام اقوامو ببينم گفتم از ميتينگم جا نمونم :w02:چرا تجربه نكردم ما تو يوني 5 تا رفيقيم 2 تاشون بچه تهرونن بين همشون با مرام ترين خودمم رشتيه اصيل:Ghelyon:

بده ساقی شراب آتشین سرخی

من اون اولا گذاشته بودي فكر كردم ولي به نتيجه نرسيدم احتمالا غير اخلاقيه بقيشو نذاشتي :ws3:حالا چرا فونتت انقد درشته:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

بده ساقی شراب آتشین سرخی

بزن مطرب که امشب دلبرم مستانه ميرقصد

بت افسونگرم لب بر لب پيمانه مي رقصد

بده ساقي شراب اتشين مست و خمارم کن

که امشب دلبرم در مجلس بيگانه ميرقصد:whistle:

لینک به دیدگاه

:ws28:ايندفه با همون تيپ ميام شليته ميپوشم تيريپ قاسم آبادي ميزنم ميام:ws28:

حالا چرا كاش همونا بودن!:w58:

حالا ديگه من بروت نميارم الكي تهروني بازي در نيار بگو ميخواستم بيام اقوامو ببينم گفتم از ميتينگم جا نمونم :w02:چرا تجربه نكردم ما تو يوني 5 تا رفيقيم 2 تاشون بچه تهرونن بين همشون با مرام ترين خودمم رشتيه اصيل:Ghelyon:

من اون اولا گذاشته بودي فكر كردم ولي به نتيجه نرسيدم احتمالا غير اخلاقيه بقيشو نذاشتي :ws3:حالا چرا فونتت انقد درشته:banel_smiley_4:

یادت نره با اون لحجه و لباس چقدر بهت بخندیم

چون چای داشتن

:ws43:

بزن مطرب که امشب دلبرم مستانه ميرقصد

بت افسونگرم لب بر لب پيمانه مي رقصد

بده ساقي شراب اتشين مست و خمارم کن

که امشب دلبرم در مجلس بيگانه ميرقصد:whistle:

آفرین خود خودشه اما به جای قرمزه سرخی باشه بهتره:w02:

لینک به دیدگاه
یادت نره با اون لحجه و لباس چقدر بهت بخندیم

چون چای داشتن

آفرین خود خودشه اما به جای قرمزه سرخی باشه بهتره:w02:

به به ! :banel_smiley_4:از كي تا حالا فرهنگ اصيل گيلكي و لهجه و لباسش خنده دار شده هوم؟:banel_smiley_4:اگه گيلكي به گيلك بودنت افتخار كن چون اصالتت معلومه مال كجايي كي هستي لهجه قشنگت از كجا اومده نه اينكه تهراني باشي (البته منظورم با تو نيستااا تو كه گيلكي و اصالتت مشخصه ) بعد به اينكه نميدوني بچه كجايي ريشت مال كجاست افتخار كني اون افتخار نداره دادا ...يارو از اول عمرش رشت زندگي كرده با يه افتخاري ميگه من بلد نيستم رشتي بحرفم آدم حالت تهوع بهش دس ميده !!! منو اگه ول كني و همه اطرافيانم رشتي حاليشون ميشد با افتخار رشتي حرف ميزدم يك كلمه هم فارسي رو زبونم نمياوردم مطمئن باش:a030:

نگفتم آخر شعرت مورد داره ...همون ننوشتي بهتره:ws3:

لینک به دیدگاه

من دارم ميرم بيوفيزيكمو بدم:4564:يا آ سِد روقيه ! يا آقا سيده جد! به مي داد فارسيد:4564: آراسته خدا بگم چيكارت نكنه كه 3 ترمه عين زالو افتادي رو زندگي ما دو بار از دستت جستم بيوشيمي 1 بيوشيمي2 ببيين دفه سوم بيوفيزيكه رو ميتونم از دستت فرار كنم يا نه:4564:هر چند اگه به اينا باشه بيوشيمي فيزيكمونم ترم ديگه با آراستست :4564:خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:4564:

لینک به دیدگاه

"بسم رب الشهداء"

:w58:

دشمنان كور دل نظام ، به ترور دانشمندان بزرگ كشور روي آورده اند ، فلذا شايد اين آخرين پيام از جانب من به شما باشد ، حلالم كنيد!:w58:

لینک به دیدگاه
به به ! :banel_smiley_4:از كي تا حالا فرهنگ اصيل گيلكي و لهجه و لباسش خنده دار شده هوم؟:banel_smiley_4:اگه گيلكي به گيلك بودنت افتخار كن چون اصالتت معلومه مال كجايي كي هستي لهجه قشنگت از كجا اومده نه اينكه تهراني باشي (البته منظورم با تو نيستااا تو كه گيلكي و اصالتت مشخصه ) بعد به اينكه نميدوني بچه كجايي ريشت مال كجاست افتخار كني اون افتخار نداره دادا ...يارو از اول عمرش رشت زندگي كرده با يه افتخاري ميگه من بلد نيستم رشتي بحرفم آدم حالت تهوع بهش دس ميده !!! منو اگه ول كني و همه اطرافيانم رشتي حاليشون ميشد با افتخار رشتي حرف ميزدم يك كلمه هم فارسي رو زبونم نمياوردم مطمئن باش:a030:

نگفتم آخر شعرت مورد داره ...همون ننوشتي بهتره:ws3:

من که نگفتم اصالت و لهجه و لباس گیلکی خنده داره گفتم این لباس با اون لحجه اگه روی تو تصور بشه خیلی هم خنده دار میشه :ws3:

ما که معلومه کجاییم و از کجا اومدیم تازه تو تهرون 80% اصلیتشون خارج از تهرونه و بعضی ها هم هی میگن ما گه اصلیتمون تهرونیه شاید 20 %تهرونی اصیل باشن و مگه میشه یارو تو یه جامعه ای زندگی کنه و حرف زدنشو بلد نباشه باید از این ترک مرکان این یه قلمو یاد بگیریم

من دارم ميرم بيوفيزيكمو بدم:4564:يا آ سِد روقيه ! يا آقا سيده جد! به مي داد فارسيد:4564: آراسته خدا بگم چيكارت نكنه كه 3 ترمه عين زالو افتادي رو زندگي ما دو بار از دستت جستم بيوشيمي 1 بيوشيمي2 ببيين دفه سوم بيوفيزيكه رو ميتونم از دستت فرار كنم يا نه:4564:هر چند اگه به اينا باشه بيوشيمي فيزيكمونم ترم ديگه با آراستست :4564:خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:4564:

آراسته w58.gifشما هم آراسته دارین تو پادگان یه آراسته داریم خیلی باحاله بهتر از من نباشه خیلی بچه با عشقیه:ws3:

"بسم رب الشهداء"

:w58:

دشمنان كور دل نظام ، به ترور دانشمندان بزرگ كشور روي آورده اند ، فلذا شايد اين آخرين پيام از جانب من به شما باشد ، حلالم كنيد!:w58:

شبا که شما میخوابید آقا پلیس بیداره:ws3:

لینک به دیدگاه

خدارو شكر بالاخره بعد از 4 روز يكي پست زد خدايه من:ws21:

درود بر زاكان فعلا كه همه ي امتحانات رو به فلاكت تونستم به خير و خوشي تموم كنم 1دونه ديگه مونده 6شم خلاص ميشم :hapydancsmil:

من که نگفتم اصالت و لهجه و لباس گیلکی خنده داره گفتم این لباس با اون لحجه اگه روی تو تصور بشه خیلی هم خنده دار میشه :ws3:

ما که معلومه کجاییم و از کجا اومدیم تازه تو تهرون 80% اصلیتشون خارج از تهرونه و بعضی ها هم هی میگن ما گه اصلیتمون تهرونیه شاید 20 %تهرونی اصیل باشن و مگه میشه یارو تو یه جامعه ای زندگی کنه و حرف زدنشو بلد نباشه باید از این ترک مرکان این یه قلمو یاد بگیریم

آراسته w58.gifشما هم آراسته دارین تو پادگان یه آراسته داریم خیلی باحاله بهتر از من نباشه خیلی بچه با عشقیه:ws3:

شبا که شما میخوابید آقا پلیس بیداره:ws3:

رو من تصور بشه كجاش خنده داره ؟:w02:چينه چينه چينه تومان:dancegirl2: با گوله گوله چادر :2rqfst4:خيليم بهم مياد:1111:من كه مثله بعضيا نيستم كلاس بذارم :whistle:

بحث فرهنگي شد نتونستم غلط املاييتو بگيرم خودت زحمتشو كشيدي:ws3:

آورين آورين خوشمان آمد با اينكه خيلي وقته تو دود و دمي:Ghelyon: ولي ميرزارو يادته:banel_smiley_90:

نه اين آراسته با عشق نيست ميشه گفت يه جورايي زهاك محسوب مشه اينو قبلنم گفتم يادمه طي سه ترم گذشته هر بار باهاش امتحان داشتم اين پستو دادم ولي مثله اينكه بازم احتياج به معرفي داره : ايشون يك عدد استاد زهاك هستن كه مغز ما جوونارو ميخورن و بدين جهت خودشون خيلي خوب موندن :gnugghender:كلا وقتي توي كلاسش ميشيني و كلاس تموم ميشه احساس ميكني جزو اسحاب كهف هستي هي خودتو نيشگون ميگيري باورت نميشه كلاس تموم شده :imoksmiley:وقتي از كلاسش مياي بيرون دوره زمونه كلا تغيير كرده :wow:يني جوريه كه كف بياره با بران كارد ببرنش بازم ميگه بنويسيييييييد مبحثه بعدييييييي:mornincoffee: يه خالم رو گردنش هست اندازه توپ پينگ پنگ قد 155 بيشتر قد نداره كلا ببينيش فك ميكني نهايتا اول دبيرستان باشه موجوديه واسه خودش اسميگله ارباب حلقه ها اينو ببينه ميگرخه :hanghead:

نه والا منو ديگه واقعا اين ترم ترور ميكنن با اين درس خوندنم دانشمنديم واسه خودم ws43.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...