رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واقعا که ، با این حرفت خیلی ناراحتم کردی، اینقد لجبازی نکن:vahidrk:

فعلا امین دوباره قاطی کرده

رفته دفتر مدیر انجمن

داره جیغ و داد میکنه

:hanghead:

لینک به دیدگاه
:ws38:

:vahidrk:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::ws3:

:w589:

خانداداش امسال كارناممو گرفتم ميخواي چي جايزه بخري برام؟:(50):

:banel_smiley_4:

ننه منم امروز رفتم امتحان دادم ! یعنی نوشتم در حد تیم ملی !! البته با کمک کتاب !:w02::ws28:

اي متقلب :icon_razz:بلعوضش استاد ما عين كركس وايساده بود بالاسرمون نميذاشت تقلب كنيم :(2310):يه پسره چاقالويه همكلاسيمم جلوي من نشسته بود هي جانشو ميخاروند خِرم خِرم صدا ميكرد حواسمو پرت ميكرد :hanghead:البته اعلام ميكنم كه لاي جزورو باز نكرده بودم هر چي تو كلاس ياد گرفته بودم همونارو نوشتم :ws37:

:whistle:

میخواستم صد سال سیاه تبریک نگن جماعت ...

:w000:

:w58:

واقعا که ، با این حرفت خیلی ناراحتم کردی، اینقد لجبازی نکن:vahidrk:

:ws38:

فعلا امین دوباره قاطی کرده

رفته دفتر مدیر انجمن

داره جیغ و داد میکنه

:hanghead:باز دوباره داداشيه ما را چه شد؟چه كس او را اذيت كرده؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
:whistle:

میخواستم صد سال سیاه تبریک نگن جماعت ...

:w000:

icon_pf%20%2895%29.gif

داداش امین عکسشو بفرست بعد منتظر بمون ببینم چی میشه:ws53:

واقعا که ، با این حرفت خیلی ناراحتم کردی، اینقد لجبازی نکنvahidrk.gif

داداش امین به یه گفتگوی دو نفره احتیاج داره این فرمی:w13:

لینک به دیدگاه
چی دوست داری؟:banel_smiley_4:

ام مممممممممم ميخوام برام جوجو بخري بزنم تو كار پرورش دام و طيور مثل آبجي ونوس پولدار بشم:ws3: اين خسيسه مرغانه هاشو نميده به من :hanghead:

يه موتورم ميخوام 304019_mcsmiley4.gif

آها يه عالمه شكلات و خوراكيم ميخوام564719_hallcandysmile2.gif

لینک به دیدگاه
ام مممممممممم ميخوام برام جوجو بخري بزنم تو كار پرورش دام و طيور مثل آبجي ونوس پولدار بشم:ws3: اين خسيسه مرغانه هاشو نميده به من :hanghead:

يه موتورم ميخوام 304019_mcsmiley4.gif

آها يه عالمه شكلات و خوراكيم ميخوام564719_hallcandysmile2.gif

اینارو ول کن اینو بچسب

قائله دوستان، علی بابا و چهل دزد بغدادی جمع شدین دور هم
لینک به دیدگاه
اینارو ول کن اینو بچسب

چسبيدم:banel_smiley_4: قبل ازينكه تو بخوني خوندمش تو نبودي ما اينجا ماجراها داشتيم ...آدم بايد ياد بگيره فقط به كسايي كه ارزش دارن بها بده نه بيشتر كسي كه قدرت رو ندونه و فقط موقع نياز مياد سراغت همون بهتر كه تا ميتوني فقط ازش سو استفاده كني حالا يا مادي يا معنوي... اوقات فراغتتو باهاش سپري كن ولي فكر و احساسو و وقت شريفتو واسش نذار ... سود رسوندن بهش فايده اي نداره شايد من قبل از عضويت اينجا ذره اي ازين بد ذات گري ها نداشتم و تنها تجربه مفيدم ازين فروم بازي ها همين بود اينجوري نبودم اينجوري شدم جامعه مجازيه ديگه گاهي نكته هاي مفيدي ميشه ازش آموخت!!! اونيم كه اينو نوشته ازش تعجب ميكنم !چون تجربش از فرم بازي بيشتر از مني بوده كه 1 سال و نيمه فعاليت ميكنم پس بايد به اين حقيقت بيخيال بودن و رها كردن چيزهاي كم اهميت به حال خودشون زودتر ميرسيد ...

يه نكته هم براي ونوس جانمون كه عجق خودمه: شايد ازين شوخي كه من گاهي با همتون ميكنم كه ميگم شبيه گربه شرك ميمونيد خندتون بگيره ولي يه حقيقته...گربه شرك هم خيلي مظلوم ميشه وقتي شرايط به ضررشه ولي ذاتش .... انقدر به محبت هاي ديگران نگاه نكن كه گرگي در لواي ميشند ...اميدوارم هيچوقت تجربه نكني و اون گرگ درون كسي رو نبيني

قابل توجه عقب مونده هايي كه زرتي ميرن خبر ميدن اين پست من مثل اوندفه گزارش خورش ملسه پروژه خوبيه واسه گزارش پست خلاف روش فكر كن موش موش جان:w02:

لینک به دیدگاه

اي متقلب :icon_razz:بلعوضش استاد ما عين كركس وايساده بود بالاسرمون نميذاشت تقلب كنيم :(2310):يه پسره چاقالويه همكلاسيمم جلوي من نشسته بود هي جانشو ميخاروند خِرم خِرم صدا ميكرد حواسمو پرت ميكرد :hanghead:البته اعلام ميكنم كه لاي جزورو باز نكرده بودم هر چي تو كلاس ياد گرفته بودم همونارو نوشتم :ws37:

اتفاقا استاد ما یه خانوم قد کوتاهی بود پشت میز که مینشست دیگه ما رو نمیدید !!! :ws28:هر از گاهی گردن میکشید نگاه میکرد ما هم به این حالت :whistle: در می اومدیم !

اتفاقا من لای جزوه و کتابو باز نکرده بودم ولی عوضش سر امتحان خوب لای کتابو باز کردم !:ws3:

چی دوست داری؟:banel_smiley_4:

برا منم میخری ؟hanghead.gif

چسبيدم:banel_smiley_4: قبل ازينكه تو بخوني خوندمش تو نبودي ما اينجا ماجراها داشتيم ...آدم بايد ياد بگيره فقط به كسايي كه ارزش دارن بها بده نه بيشتر كسي كه قدرت رو ندونه و فقط موقع نياز مياد سراغت همون بهتر كه تا ميتوني فقط ازش سو استفاده كني حالا يا مادي يا معنوي... اوقات فراغتتو باهاش سپري كن ولي فكر و احساسو و وقت شريفتو واسش نذار ... سود رسوندن بهش فايده اي نداره شايد من قبل از عضويت اينجا ذره اي ازين بد ذات گري ها نداشتم و تنها تجربه مفيدم ازين فروم بازي ها همين بود اينجوري نبودم اينجوري شدم جامعه مجازيه ديگه گاهي نكته هاي مفيدي ميشه ازش آموخت!!! اونيم كه اينو نوشته ازش تعجب ميكنم !چون تجربش از فرم بازي بيشتر از مني بوده كه 1 سال و نيمه فعاليت ميكنم پس بايد به اين حقيقت بيخيال بودن و رها كردن چيزهاي كم اهميت به حال خودشون زودتر ميرسيد ...

يه نكته هم براي ونوس جانمون كه عجق خودمه: شايد ازين شوخي كه من گاهي با همتون ميكنم كه ميگم شبيه گربه شرك ميمونيد خندتون بگيره ولي يه حقيقته...گربه شرك هم خيلي مظلوم ميشه وقتي شرايط به ضررشه ولي ذاتش .... انقدر به محبت هاي ديگران نگاه نكن كه گرگي در لواي ميشند ...اميدوارم هيچوقت تجربه نكني و اون گرگ درون كسي رو نبيني

قابل توجه عقب مونده هايي كه زرتي ميرن خبر ميدن اين پست من مثل اوندفه گزارش خورش ملسه پروژه خوبيه واسه گزارش پست خلاف روش فكر كن موش موش جان:w02:

قضیه چیه ؟ دوباره این دایی امین ما که اخراج شد !!!!hanghead.gif

خیلی با این حال کردم !:ws28:

لینک به دیدگاه
اتفاقا استاد ما یه خانوم قد کوتاهی بود پشت میز که مینشست دیگه ما رو نمیدید !!! :ws28:هر از گاهی گردن میکشید نگاه میکرد ما هم به این حالت :whistle: در می اومدیم !

اتفاقا من لای جزوه و کتابو باز نکرده بودم ولی عوضش سر امتحان خوب لای کتابو باز کردم !:ws3:

برا منم میخری ؟:hanghead:

قضیه چیه ؟ دوباره این دایی امین ما که اخراج شد !!!!:hanghead:

خیلی با این حال کردم !:ws28:

كوفتت بشه:w589: من اصلا در طول دوران دانشجوييم يه بارم نتونستم تقلب كنم اين دايره امتحاناتمون نالوتيا تو يه كلاس كه بر فرض يه فرش 12 متري توش پهن ميشه 3 تا مراقب ميذارن نميشه جم بخوري:4564:

نخير فقط واسه من ميخره:2525s:

قضيه گضيست :w16:اخراج نشد محجروم شد اينم يه مدل جنگولك بازيه فداي يه تار موي خودش و خودت و خودم و خودمون ميخواد بمونه كه چي بشه مثلا الان اينجاس چه گلي به سرش ميزنن؟ :banel_smiley_4:

خو راس ميگم ديگه...:ws3: منگلِ بي مغز اوندفه بدون اينكه بفهمه اصلا منظورم ازون حرف و كلمه مديران چي بود رفته بود واسه من گزارش ول داده بود بعد به كي؟ به يكي عين خودش اونم نفهميده بود من چي گفتم :lol:شرط ميكنم هنوزم نفهميدن منظورم دقيقا چي بوده :ws28:خداييش جلبك شرف داره آي كيوش من موندم چجوري بعضيا دانشگا قبول ميشن :ws47:

(هنوز موندم چقدر كودكن انگار جاسوس يه كشورن يا مثلا پولي تو جيبشون ميره يا مثلا بعضيا انگار دارن كشور اداره ميكنن جمع كنيد باو بچه بازيارو آخه دو ديقه اومديم دور هم شاد باشيم دوزار اطلاعات به اشتراك بذاريم زيادي جدي ميگيرن ) رشتيا يه ضرب المثل دارن واقعا الان ميچسبه ولي حيف كه كيلومترها از دايره ادب خارجه وگرنه ميگفتم:ws28:

لینک به دیدگاه
كوفتت بشه:w589: من اصلا در طول دوران دانشجوييم يه بارم نتونستم تقلب كنم اين دايره امتحاناتمون نالوتيا تو يه كلاس كه بر فرض يه فرش 12 متري توش پهن ميشه 3 تا مراقب ميذارن نميشه جم بخوري:4564:

نخير فقط واسه من ميخره:2525s:

قضيه گضيست :w16:اخراج نشد محجروم شد اينم يه مدل جنگولك بازيه فداي يه تار موي خودش و خودت و خودم و خودمون ميخواد بمونه كه چي بشه مثلا الان اينجاس چه گلي به سرش ميزنن؟ :banel_smiley_4:

خو راس ميگم ديگه...:ws3: منگلِ بي مغز اوندفه بدون اينكه بفهمه اصلا منظورم ازون حرف و كلمه مديران چي بود رفته بود واسه من گزارش ول داده بود بعد به كي؟ به يكي عين خودش اونم نفهميده بود من چي گفتم :lol:شرط ميكنم هنوزم نفهميدن منظورم دقيقا چي بوده :ws28:خداييش جلبك شرف داره آي كيوش من موندم چجوري بعضيا دانشگا قبول ميشن :ws47:

(هنوز موندم چقدر كودكن انگار جاسوس يه كشورن يا مثلا پولي تو جيبشون ميره يا مثلا بعضيا انگار دارن كشور اداره ميكنن جمع كنيد باو بچه بازيارو آخه دو ديقه اومديم دور هم شاد باشيم دوزار اطلاعات به اشتراك بذاريم زيادي جدي ميگيرن ) رشتيا يه ضرب المثل دارن واقعا الان ميچسبه ولي حيف كه كيلومترها از دايره ادب خارجه وگرنه ميگفتم:ws28:

........................:w02:

خو منم امتحانمو خوب میشم !:banel_smiley_4:

خو مگه اخراجی با محرومیت فرق میکنه ؟:banel_smiley_4: البته راست میگی فدای سرششششششششhapydancsmil.gif

کاش بعضیا یه کم از عقلشون استفاده میکردن ....sigh.gif

لینک به دیدگاه

خو مگه اخراجی با محرومیت فرق میکنه ؟:banel_smiley_4: البته راست میگی فدای سرشششششششش:hapydancsmil:

کاش بعضیا یه کم از عقلشون استفاده میکردن ....:sigh:

تو با تقلب خوب ميشي بعدشم من ابجيشم :w589:

بهله فرق فوكوله :w589:

واقعا خخخخخخخخخ:ws3:

لینک به دیدگاه
چسبيدم:banel_smiley_4:

ولش نکنیا یه وقت:whistle:

مگه تو تجربه کردی قضیه چیه

الان علم پیشرفت کرده خبرا سریعتر از موش میرسه

خو مگه اخراجی با محرومیت فرق میکنه ؟:banel_smiley_4: البته راست میگی فدای سرششششششششhapydancsmil.gif

کاش بعضیا یه کم از عقلشون استفاده میکردن ....sigh.gif

...............................:whistle:

یاد امتحان معرفی به استادم تو کاردانی افتادم با یه جزوه تو اتاق سایت تنها درم روم قفل کرده بودن بعد کلیدم دست خودم بود:ws28:

vahidrk.gif

دایی جون از بعضیا معجزه میخوایا

لینک به دیدگاه
ولش نکنیا یه وقت:whistle:

مگه تو تجربه کردی قضیه چیه

الان علم پیشرفت کرده خبرا سریعتر از موش میرسه

یاد امتحان معرفی به استادم تو کاردانی افتادم با یه جزوه تو اتاق سایت تنها درم روم قفل کرده بودن بعد کلیدم دست خودم بود:ws28:

چسب :w02:

والا ما تو اينجا از انواع جرثومه گرفته تا گرگ كه چه عرض كنم داركولا هم ديديم و گرنه راهمونو جدا نميكرديم و فقط تو گيلان و پروفمون نميمونديم ! :banel_smiley_4:بي خيال :ws37:مهم خودمونيم كه چي هستيم كي هستيم از كجا آمديم و به كوجاي ميرويم يادمان باشد هدف ما فقط آرمانهاي امام راحل است :w02:

بله اصلا جديدترين تكنولوژي ها و عوامل نفوذي كه در موساد و سيا و... نيست اينجا هست اين موش موشه احتمالا از نوچه هاشون بوده :ws3:

خانداداش هر چي فكر ميكنم ميبينم واقعا در طول دوران دانشگات عرق جبين ريختي:4564: پير شدي در راه علم:4564: واقعا اون مدرك ليسانس حسابداريتو بايد آبطلا گرفت...:w02:

Mr BS in Accounting:ws43:

لینک به دیدگاه
چسب :w02:

والا ما تو اينجا از انواع جرثومه گرفته تا گرگ كه چه عرض كنم داركولا هم ديديم و گرنه راهمونو جدا نميكرديم و فقط تو گيلان و پروفمون نميمونديم ! :banel_smiley_4:بي خيال :ws37:مهم خودمونيم كه چي هستيم كي هستيم از كجا آمديم و به كوجاي ميرويم يادمان باشد هدف ما فقط آرمانهاي امام راحل است :w02:

بله اصلا جديدترين تكنولوژي ها و عوامل نفوذي كه در موساد و سيا و... نيست اينجا هست اين موش موشه احتمالا از نوچه هاشون بوده :ws3:

خانداداش هر چي فكر ميكنم ميبينم واقعا در طول دوران دانشگات عرق جبين ريختي:4564: پير شدي در راه علم:4564: واقعا اون مدرك ليسانس حسابداريتو بايد آبطلا گرفت...:w02:

Mr BS in Accounting:ws43:

آفرین احسن:ws3:

حالا اگه گفتی كه چي هستيم كي هستيم از كجا آمديم و به كوجاي ميرويم:ws28:

بلکم فراتر از این حرفا باشه:ws38:

مگه چیه کلی راه حل ریختم تا همچین موقعیتی گیرم بیاد اگه این همه تلاش که باسه تقلب میکردم باسه درس خوندن میکردم نمره بالاتری میگرفتم اما این حال خوشو نداشتم:ws43:

bs چیه دیگهw000.gif

گیلان پرچم پایین:gnugghender:

مازندران پرچم بالا:spiteful:

زرشک پلو تا حالا خوردیmood%20%2823%29.gif

تا حالا از این زاویه کف پا کسی تو صورتت امده96h3px3wpnn293irwczu.gif

لینک به دیدگاه

:ws28:

گم آخه؛ من بیشتاوسته بوم؛طلا واسی هندنه :ws3:

خاخور جان زندگی خرج دره...طلا و پول و رخت و لباس جزء معضلات و موانع ازدواج جوانانه!!:ws3:

هاسا خوبه انه نگوفته خانه دوبلکس و ویلا و ماشین شاسی بلند خوایم...فقط گه پول و طلا...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آفرین احسن:ws3:

حالا اگه گفتی كه چي هستيم كي هستيم از كجا آمديم و به كوجاي ميرويم:ws28:

بلکم فراتر از این حرفا باشه:ws38:

مگه چیه کلی راه حل ریختم تا همچین موقعیتی گیرم بیاد اگه این همه تلاش که باسه تقلب میکردم باسه درس خوندن میکردم نمره بالاتری میگرفتم اما این حال خوشو نداشتم:ws43:

bs چیه دیگهw000.gif

زرشک پلو تا حالا خوردیmood%20%2823%29.gif

تا حالا از این زاویه کف پا کسی تو صورتت امده96h3px3wpnn293irwczu.gif

رفته اما من جاخالی دادم جفت پا رفتم تو شکمش:vahidrk:
لینک به دیدگاه
آفرین احسن:ws3:حالا اگه گفتی كه چي هستيم كي هستيم از كجا آمديم و به كوجاي ميرويم:ws28:بلکم فراتر از این حرفا باشه:ws38:مگه چیه کلی راه حل ریختم تا همچین موقعیتی گیرم بیاد اگه این همه تلاش که باسه تقلب میکردم باسه درس خوندن میکردم نمره بالاتری میگرفتم اما این حال خوشو نداشتم:ws43:bs چیه دیگه:w000:زرشک پلو تا حالا خوردی:mood (23):تا حالا از این زاویه کف پا کسی تو صورتت امده:96h3px3wpnn293irwcz

خواهج ميشود :ws37:

با اون هدفمون كاملا مشخص شد كه كي هستيم و چي هستيم و به كوجاي ميرويم :ws28:

آووووووووووووو به اين ميگن رشتي بازي درآوردن در اين مورد خاص كه حوصله درسو نداري به آباجيت رفتي :hanghead:bs يني كارشناس:w000:

خانداداش بعيد ميدونم چنين موقعيت تلخي رو تجربه كرده باشه:w02: حيف كه انزلي چي نداريم يه آرمين بود اونم رفت وگرنه با كله ميرفت تو صورتش :ws28:(بخش آبي نكته داره طبق روايات در كل استان گيلان انزلي چي ها به بي اعصاب بودن مشهورند و از واكَف (يا همان گير دادن) متنفرند و بسيار دعواگير بوده جانشان براي دعوا در ميرود:gnugghender: و ميزنند همه را با خاك يكسان ميكنند و به كله زدن هم علاقه وافري دارن:w02: البته من قبول ندارما فقط به نظرم جنبه ي فان داره:ws3: اينم يه جك:انزلي چي چيست؟ موجوديست آبايي كه در صورت مشاهده ي هر گونه واكَف ذوق كرده و با كله دماغ سوژه مورد نظر را هدف قرار ميدهد:w02:)

گیلان پرچم پایین:gnugghender:مازندران پرچم بالا:spiteful:
ببين اصلا دستت به پرچم گيلان ميرسه؟:ws37: اجالتا برو يه گروه كوه نوردي مازني جمع كن به سوي قله ي اورست براي پايين آوردن پرچم گيلان :w02:
لینک به دیدگاه
رفته اما من جاخالی دادم جفت پا رفتم تو شکمش:vahidrk:

شکمش رفتی یا امده تو شکمت:whistle:

دمیت داری به این صورت بچرخونمت

elivg5ddfqdy8k5mocf0.gif

خواهج ميشود :ws37:

با اون هدفمون كاملا مشخص شد كه كي هستيم و چي هستيم و به كوجاي ميرويم :ws28:

آووووووووووووو به اين ميگن رشتي بازي درآوردن در اين مورد خاص كه حوصله درسو نداري به آباجيت رفتي :hanghead:bs يني كارشناس:w000:

خانداداش بعيد ميدونم چنين موقعيت تلخي رو تجربه كرده باشه:w02: حيف كه انزلي چي نداريم يه آرمين بود اونم رفت وگرنه با كله ميرفت تو صورتش :ws28:(بخش آبي نكته داره طبق روايات در كل استان گيلان انزلي چي ها به بي اعصاب بودن مشهورند و از واكَف (يا همان گير دادن) متنفرند و بسيار دعواگير بوده جانشان براي دعوا در ميرود:gnugghender: و ميزنند همه را با خاك يكسان ميكنند و به كله زدن هم علاقه وافري دارن:w02: البته من قبول ندارما فقط به نظرم جنبه ي فان داره:ws3: اينم يه جك:انزلي چي چيست؟ موجوديست آبايي كه در صورت مشاهده ي هر گونه واكَف ذوق كرده و با كله دماغ سوژه مورد نظر را هدف قرار ميدهد:w02:)ببين اصلا دستت به پرچم گيلان ميرسه؟:ws37: اجالتا برو يه گروه كوه نوردي مازني جمع كن به سوي قله ي اورست براي پايين آوردن پرچم گيلان :w02:

ok

انزلی چی رو باحال امدی:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...