رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببين اصلا دستت به پرچم گيلان ميرسه؟:ws37: اجالتا برو يه گروه كوه نوردي مازني جمع كن به سوي قله ي اورست براي پايين آوردن پرچم گيلان :w02:
بیشین بینیم باوووو حال ندارم ما اونجا بودیم,بالا قله فقط پرچم مازندران بود :whistle:راستی همون اول راه یه پرچم افتاده بود مال شما بود؟:w02:
لینک به دیدگاه
بچه ها کسی آخرین عکس آواتار امین داره بفرسته برام

برای امر خیر میخوام:ws3:

ميخواي چيكار؟:ws3: آخجون بچه ها مثل اينكه قراره واسه امين بريم خواسمِگالي :gnugghender: آواتار آخريش عكس دختر بودا :w02: تي ورزا چومه قوربان كلثووووووووووووووووووووووم :ws28:

مينا پيدا ميدا نيست حرف ازدواج مزدواج شد يادش افتادم :hanghead:

ونوس كوش:w000:

خداااااااا:4564:

لینک به دیدگاه
بیشین بینیم باوووو حال ندارم ما اونجا بودیم,بالا قله فقط پرچم بود :whistle:راستی همون اول راه یه پرچم افتاده بود مال شما بود؟:w02:

بخس بيدينم بابا دار گوزگا دانه :ws28:ما كه چيزي نديديم :girl_in_dreams: اون ميكروسكوپ منو بيار بي زحمت ببينم اين چي ميگه:2i1d1co: آره آره پرچم ما بود باد زده بود يكم افتاده بود پايين الان تيم ترميم فرستاديم دوباره نصبش كنن :2525s:

لینک به دیدگاه
ميخواي چيكار؟:ws3: آخجون بچه ها مثل اينكه قراره واسه امين بريم خواسمِگالي :gnugghender: آواتار آخريش عكس دختر بودا :w02: تي ورزا چومه قوربان كلثووووووووووووووووووووووم :ws28:

مينا پيدا ميدا نيست حرف ازدواج مزدواج شد يادش افتادم :hanghead:

ونوس كوش:w000:

خداااااااا:4564:

شایدم بیان خواستگاری امینw58.gif

مینا باز...............:whistle:

حالا عکسشو دارین

لینک به دیدگاه
شایدم بیان خواستگاری امین:w58:

مینا باز...............:whistle:

حالا عکسشو دارین

%1فك كن بيان خواستگاري امين چقد باحال ميشه :ws28::ws28:امينو ميفرستيم تو اتاق بعد ميگيم با چايي بياد:ws28:

واي كلثوم داره مياد خواستگاري :hapydancsmil:

امين اگه داري ميخوني حواستو جمع كن هر وقت صدات كردم چايي مياريا جلف بازي در نياري يه وقت آبرومونو ببري:ws3:

نه ندارم حالا ميخواي چيكار؟:ws38:

لینک به دیدگاه
بخس بيدينم بابا دار گوزگا دانه :ws28:ما كه چيزي نديديم :girl_in_dreams: اون ميكروسكوپ منو بيار بي زحمت ببينم اين چي ميگه:2i1d1co: آره آره پرچم ما بود باد زده بود يكم افتاده بود پايين الان تيم ترميم فرستاديم دوباره نصبش كنن :2525s:

حسین وچه ؟!! کمک نخانی ؟

ای تو تناری بیمویی همسایه سره دعوا ؟

صد بار ناتمه ئشونی مره هم باش که ته همراه بیم تنار ناوی ... ؟

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

ch;hk uiii \v]l ]vh fd[dv

TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

چرا همیشه مینویسم بعد میبینم فارسی نیست :sad0:

زاکان عه پرچم چرا بیجیرهw000.gif

مینا میلاد سمیرا بهرام ، شیمی نفس گیرم، کویه بوشویید؟؟؟w000.gif

حسین وچه ؟!! کمک نخانی ؟

آهانw58.gif

لینک به دیدگاه
%1فك كن بيان خواستگاري امين چقد باحال ميشه :ws28::ws28:امينو ميفرستيم تو اتاق بعد ميگيم با چايي بياد:ws28:

واي كلثوم داره مياد خواستگاري :hapydancsmil:

امين اگه داري ميخوني حواستو جمع كن هر وقت صدات كردم چايي مياريا جلف بازي در نياري يه وقت آبرومونو ببري:ws3:

نه ندارم حالا ميخواي چيكار؟:ws38:

حالا من یه چی گفتم:banel_smiley_4:

تا حالا جلف بازیو تجربه کردی:ws3:

می خوام آواتارم بزارم :a030:

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

زاکان عه پرچم چرا بیجیرهw000.gif

مینا میلاد سمیرا بهرام ، شیمی نفس گیرم، کویه بوشویید؟؟؟w000.gif

آهانw58.gif

همین دورو ورا تو کا ایستی

لینک به دیدگاه
حسین وچه ؟!! کمک نخانی ؟

what?:w58:

زاكان اَ زَي چي گِ ؟:ws38:

حسين ره خاني نقل قول هگرفتنه مره نقل قول چره ( منظورم اين بود ميخواي از حسين نقل قول بگيري چرا از من گرفتي درست گفتم؟:ws3:)

:4564:

زاکان عه پرچم چرا بیجیره:w000:

مینا میلاد سمیرا بهرام ، شیمی نفس گیرم، کویه بوشویید؟؟؟:w000:

آهان:w58:

:ws28:ونوسي منم هميشه با همين دغدغه روبرو هستم يك داستان ترول با اين مضمون بايد بنويسيم :ws28:

واي يا ابولفضل به جانه خودم من مي تلاشا پرچمه ره بوكدم ميلادم ايسابو بقيه نفسَ بيگير اشانه جنازَ مره تحويل بِدَن:gnugghender:اگه بخوايي تِره كمك كونم :w02:

برو بچ سلام :hanghead:

سلام عليكم فسرده روحه بكفته گاز:ws28:

حالا من یه چی گفتم:banel_smiley_4:

تا حالا جلف بازیو تجربه کردی:ws3:

می خوام آواتارم بزارم :a030:

نه هر چي فك ميكنم ميبينم چيز جالبي گفتي:ws28:جون ميده گضيه رو سوژه كني واسه بوگول آوردن:gnugghender:

ولي هر چي تلاش ميكنم اين امينو بوگول بيارم نميتونم اصلا بوگول نمياد اعصابش آهنينه :4564:

نومودونم تا چيرو جلف بازي بدوني:w02: با دوستامون هر وقت دوره همي ميگيريم خيلي جلف ميشم دقيقا اينجوريم=:hapydancsmil::ws28:

به قول خودش دمت داخ :ws3:من همش ميديدمشا مال گيلان بود ولي الان با كلمات مختلف سرچ كردم يافت نشد :hanghead:

خانداداش اون ت رو بردار 460819_bored.gif

لینک به دیدگاه
what?:w58:

زاكان اَ زَي چي گِ ؟:ws38:

حسين ره خاني نقل قول هگرفتنه مره نقل قول چره ( منظورم اين بود ميخواي از حسين نقل قول بگيري چرا از من گرفتي درست گفتم؟:ws3:)

نه خیر کاملا اشتباه بود ... :ws28:

در ضمن تا یادم نرفته ... برا من ترجمه شده نزار من متوجه میشم چی میگین :ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

همینورا ایستم:ws3:

what?

:ws28:ونوسي منم هميشه با همين دغدغه روبرو هستم يك داستان ترول با اين مضمون بايد بنويسيم :ws28:

واي يا ابولفضل به جانه خودم من مي تلاشا پرچمه ره بوكدم ميلادم ايسابو بقيه نفسَ بيگير اشانه جنازَ مره تحويل بِدَن:gnugghender:اگه بخوايي تِره كمك كونم :w02:

:ws28:

مینا و بهرام رو هم باید باوریم :gnugghender:

لینک به دیدگاه
بوررررررر اِسا اَمِسه آدِم بیّه:w000:...وره هیچی نارمبی رو دکته:vahidrk:...بور شه پیر مارِ بَی بیار اینجه تِ هنتا وچویی:vahidrk:
لینک به دیدگاه
نه خیر کاملا اشتباه بود ... :ws28:

در ضمن تا یادم نرفته ... برا من ترجمه شده نزار من متوجه میشم چی میگین :ws3:

عههههههه راس گي؟:w02:باشد د از ا به بعد تيمرا گيلكي گب زنم

كسي هم تره ترجمه نوكوده زي جان اصلا ايا امان چيزيه ترجمه نوكونيم هاتويه كي ايسه :icon_razz:

همینورا ایستم:ws3:

:ws28:

مینا و بهرام رو هم باید باوریم :gnugghender:

اووووووخ بوگوفتيييييييي اَ دو نفر جان ديهيدي تشريح وسي اَ مزنيانم بايد ايته حال اساسي فديم :gnugghender:

برو بیرون ببینم

تازه این جا رو فتح کردیم یه بار دیگه وارد فتوحات ما بشی میدم جلاد ...برو بچه برو بازیتُ بکن:w000:

زرشك! ايجارو هيچ بني بشري تا حالا فتح نكرده سند خورده به نام گيلكاي انجمن برو بذار باد بياد باو:w02:

بوررررررر اِسا اَمِسه آدِم بیّه:w000:...وره هیچی نارمبی رو دکته:vahidrk:...بور شه پیر مارِ بَی بیار اینجه تِ هنتا وچویی:vahidrk:

بيتربيت بي ادب :vahidrk:

زاكان ا چي گ ايشوه خاشه مرا زنم اونه گاز ايشكنم خاك مرا يكسان كونما تله خوجه دانه:w000:كرولوف ايه :w000:ايجور باموتوشكه مرا زنم تره نتني از تي جا ويريزي :vahidrk:هاتو چسبانم تره مجبور بيبيد فاكلاشيد بيرون بوريدا :vahidrk:تو بوشو تي دوماغ وينيزك فكش بوجور:vahidrk:ايبار كي بزم تي چومانه از كاسه بيرون بوردم تره حاليبه كيمرا طرفي :vahidrk::gnugghender: ده بوشو اطرافان تره نيدينم ايشپيتيكا :w000:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

كسي هم تره ترجمه نوكوده زي جان اصلا ايا امان چيزيه ترجمه نوكونيم هاتويه كي ايسه :icon_razz:

اووووووخ بوگوفتيييييييي اَ دو نفر جان ديهيدي تشريح وسي اَ مزنيانم بايد ايته حال اساسي فديم :gnugghender:

زرشك! ايجارو هيچ بني بشري تا حالا فتح نكرده سند خورده به نام گيلكاي انجمن برو بذار باد بياد باو:w02:

زاكان ا چي گ ايشوه خاشه مرا زنم اونه گاز ايشكنم خاك مرا يكسان كونما تله خوجه دانه:w000:كرولوف ايه :w000:ايجور باموتوشكه مرا زنم تره نتني از تي جا ويريزي :vahidrk:هاتو چسبانم تره مجبور بيبيد فاكلاشيد بيرون بوريدا :vahidrk:تو بوشو تي دوماغ وينيزك فكش بوجور:vahidrk:ايبار كي بزم تي چومانه از كاسه بيرون بوردم تره حاليبه كيمرا طرفي :vahidrk::gnugghender: ده بوشو اطرافان تره نيدينم ايشپيتيكا :w000:

وواااای سمیرااااا :ws28:

دوست دارم یه باز از نزدیک رشتی حرف زدنتو ببینم؛ ایول :ws28:

لینک به دیدگاه

بور بَمیر تِ جا رِ بَیتنه:w000:

َ

لینک به دیدگاه
وواااای سمیرااااا :ws28:

دوست دارم یه باز از نزدیک رشتی حرف زدنتو ببینم؛ ایول :ws28:

جانه قوربان:w02:

ميتينگه دورون گيلكي حرف بزم كه :ws3:من عاشق گيلكي حرف زدنم 2 تا از دوستاي صميميم تو دانشگاه بچه تهرانن منتهي يكيشون اصالتش گيلكه يه چيزايي ميفهمه ولي اونيكي رشتي نميفهميد اون اوايل منم كه ميديدم اين حاليش نميشه تشويق ميشدم بيشتر گيلكي حرف ميزدم با بقيه بچه ها:w58: اونام گيلكي جواب ميدادن انقد ديگه سر به سرش گذاشتم الان خودش يه پا گيلكه اونروز توي سلف چنتا گوني بود به من ميگه اينا چيه؟ ميگم برنجه ميگه آخجان اوسان بيشيم:gnugghender: يني يه لحظه خودم منفجر شدم از خنده :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...