رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
حالا من اگه بودم اينجور موقه ها بيشتر جوش عكسامو ميزدم:4564:

اوهوم مودونم :ws3:حالا درس خوندي آزمون ارشد دادي سوالا چطور بود؟ آزادو دادي يا نه:ws52:يكم راجع به ارشدت وتوضيح بده ما هم ياد بگيريم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من خیلی تو گوشیم عکس شخصی نداشتم؛ فقط ترم پیش موقع امتحانا که 5 صبح بیدار میشدم، درس بخونم، از قیافه داغونو خستم و کتابام عکس یادگاری میگرفتم ؛چند تا اونا بودن تو گوشیمicon_pf%20(34).gif

آزمون سراسریو بهمن دادم،رتبم5000 اومد قبول نشدم،آزاد شرکت نکردم،اما امسال خوب میخونم:gnugghender:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من خیلی تو گوشیم عکس شخصی نداشتم؛ فقط ترم پیش موقع امتحانا که 5 صبح بیدار میشدم، درس بخونم، از قیافه داغونو خستم و کتابام عکس یادگاری میگرفتم ؛چند تا اونا بودن تو گوشیم:icon_pf (34):

آزمون سراسریو بهمن دادم،رتبم5000 اومد قبول نشدم،آزاد شرکت نکردم،اما امسال خوب میخونم:gnugghender:

حالا اگه يكي گوشيه منو پيدا كنه ...:4564:پر عكسه خودم و دوستامه هي تصميم ميگرم ديگه نگيرم عكسارو ميريزم تو كامپيوتر دوباره يه عالمه عكس پر ميشه توش ميگن واسه مموريشم پس بذاريم ميگن فايده نداره :5c6ipag2mnshmsf5ju3

عيب نداره يارو عكستو ميبينه شاد ميشه انقد خوشم مياد ازين عكسايه عجق وجق با دوستايه يونيم رفته بوديم عكس گرفته بوديم با چادر گل گلي سر دماغمون خال گذاشته بوديم يني فك كن يكي گوشيه منو ميدزديد اونو ميديد :ws28:

ايشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااا امسال حسابي بتركون ديگه :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
حالا اگه يكي گوشيه منو پيدا كنه ...:4564:پر عكسه خودم و دوستامه هي تصميم ميگرم ديگه نگيرم عكسارو ميريزم تو كامپيوتر دوباره يه عالمه عكس پر ميشه توش ميگن واسه مموريشم پس بذاريم ميگن فايده نداره :5c6ipag2mnshmsf5ju3

عيب نداره يارو عكستو ميبينه شاد ميشه انقد خوشم مياد ازين عكسايه عجق وجق با دوستايه يونيم رفته بوديم عكس گرفته بوديم با چادر گل گلي سر دماغمون خال گذاشته بوديم يني فك كن يكي گوشيه منو ميدزديد اونو ميديد :ws28:

ايشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااا امسال حسابي بتركون ديگه :hapydancsmil:

کلی دل دزده رو شاد میکردین :ws28:

لینک به دیدگاه

سلام بوگوفتم تَرَ :w02:جواب نَدايي مَرَ:whistles: شايد فَدَيي ديلَ باز اينَفَر ديگَرَ :w000:تي ناز مَره بَيه:2rqfst4: ايبچه مَره ناز بوكون :(87):تي اَ ديلَ كُري اي ميزگِره بازَ كون...:heartshape2:

مَرَ لوچان نَزَن:viannen_38: ميرم تي لوچاني ره:lol: ديلَ قوربان كونم تي او سر و جانه ره:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v آرام آرام اَيَم شيمي خانه دور و بر kurby2.gifچيچيني مَنِستن زنم تره بال و پرfly2.gif مي ديل تي وَستي ديوانَ بوسته:ha5t4lmd53df3cpu2lq مي اشك شادي افسانَ بوسته...:4564:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام بوگوفتم تَرَ :w02:جواب نَدايي مَرَ:whistles: شايد فَدَيي ديلَ باز اينَفَر ديگَرَ :w000:تي ناز مَره بَيه:2rqfst4: ايبچه مَره ناز بوكون :(87):تي اَ ديلَ كُري اي ميزگِره بازَ كون...:heartshape2:

مَرَ لوچان نَزَن:viannen_38: ميرم تي لوچاني ره:lol: ديلَ قوربان كونم تي او سر و جانه ره:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v آرام آرام اَيَم شيمي خانه دور و بر kurby2.gifچيچيني مَنِستن زنم تره بال و پرfly2.gif مي ديل تي وَستي ديوانَ بوسته:ha5t4lmd53df3cpu2lq مي اشك شادي افسانَ بوسته...:4564:

سلاااام سیااااااااا سوخته، امتحانا تمام بوسته که انقد شادی؟؟؟hapydancsmil.gif من حالا حالا باید پروژه فادم تابستان نارم :w02:

لینک به دیدگاه
سلاااام سیااااااااا سوخته، امتحانا تمام بوسته که انقد شادی؟؟؟:hapydancsmil: من حالا حالا باید پروژه فادم تابستان نارم :w02:

:w02:

آها كُر اَكي تومانَ بوسته 6 تا حالا تومانَ بو مي نمراتم همه بامو خوداروشكر بدك نوبو با اينكه بعضياش پائين بو ولي خوب ده مهم اَنه كي قبولَ بوستم:ws3:

آها بوخودا تو هميشه تابستانانم درگيري:5c6ipag2mnshmsf5ju3 ايشالا زود تومانَ به تي كاران به آساني:w16:ده چي كوني خوش گذره؟:w02:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
آها كُر اَكي تومانَ بوسته 6 تا حالا تومانَ بو مي نمراتم همه بامو خوداروشكر بدك نوبو با اينكه بعضياش پائين بو ولي خوب ده مهم اَنه كي قبولَ بوستم:ws3:

آها بوخودا تو هميشه تابستانانم درگيري:5c6ipag2mnshmsf5ju3 ايشالا زود تومانَ به تي كاران به آساني:w16:ده چي كوني خوش گذره؟:w02:

خاب، به سلااااامتی، ایشالله که تابستان خوبی ببه ترا، :w02:

من هیشی د، فعلا می پروژانه امرا گریفتارم :ws3:

راستی؛میلاد بامو گیلان ؛ نه ؟:ws38:

بشه ها عیدتون مبالک...:hapydancsmil:

التماس دعا...:ws37:

عید خودت مبااارک گلمhapydancsmil.gif، محتاجیم به دعا:ws37:

لینک به دیدگاه
خاب، به سلااااامتی، ایشالله که تابستان خوبی ببه ترا، :w02:

من هیشی د، فعلا می پروژانه امرا گریفتارم :ws3:

راستی؛میلاد بامو گیلان ؛ نه ؟:ws38:

فعلا كي دوبستن دريم عروسي ره وقت خوش گذراني نريم:ws37:

من ننم بوگوفته بو خوايه بيه ؟:ws52:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
فعلا كي دوبستن دريم عروسي ره وقت خوش گذراني نريم:ws37:

من ننم بوگوفته بو خوايه بيه ؟:ws52:

آخی، موبااارک ببه، ایشالله تی عروسیhapydancsmil.gif

آره؛ بوگوفته که آموندره شمال:w02:

لینک به دیدگاه
آخی، موبااارک ببه، ایشالله تی عروسی:hapydancsmil:

آره؛ بوگوفته که آموندره شمال:w02:

تي قربان ايشالا تي عروسي ره خودم بيم چينه چينه تومانه مرا قاسم آبادي رقص بوكونم:ws3:

آها راس گِ لابد هَرَ هَرَ گرده ده كاش زودتر باموبي اونه باران بگيفته بي:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...