رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

چه مچ گیری یه باحالیییی :ws28:

مچ گیری چیه بابا، این یکی از بچه های مهندسانه که تو تاپیک گیلانیا تو مهندسان میاد ... hanghead.gif

ولی نمیدونم این چیه اینجا :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود زاكان :ws3:آقا شيمي حواس ايسه دِ رشتي گب زِن امارَ يادَ شو :5c6ipag2mnshmsf5ju3

این چیه این پایین ؟؟؟؟ :w58:

dv0t4uragwh5umzbhsg.jpg

:ws38:

تازه ديديش؟50 ساله اينجاس :w000:

جدي اون چيه اون پايين:ws38: زمان مديريت ما ازينا نبود چي چي هست ؟ اونايي كه دسترسي دارند بگويند لفطا:w58:LinkBacks (?) :ws52:

لینک به دیدگاه
درود زاكان :ws3:آقا شيمي حواس ايسه دِ رشتي گب زِن امارَ يادَ شو :5c6ipag2mnshmsf5ju3

جدي اون چيه اون پايين:ws38: زمان مديريت ما ازينا نبود چي چي هست ؟ اونايي كه دسترسي دارند بگويند لفطا:w58:LinkBacks (?) :ws52:

سلام ، چطوریا؟

در مشکلات فنی سایت گذاشتیم ، کسی پاسخگو نشده تا کنون :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلاااااااااااام گلم :w02:

منم خیلی وقته دیدمش ؛ نمیدونم چیه؟!! فکر میکردم بهرم لینک اینجا رو تو مکالماتش گذاشته؛ برا همین اینجوری شده:ws52:

لینک به دیدگاه

بچه ها دیروز با دوستم بهار رفتم میتینگ

بهار گفت مینام منم گفتم دوست مینام که شوخی کنم بعدش بگم اما جو دیدم دیگه نگفتم راستشو:ws3:

تا اخرشم نگفتم الانم نمیگم:w02:

لینک به دیدگاه
سلام ، چطوریا؟

در مشکلات فنی سایت گذاشتیم ، کسی پاسخگو نشده تا کنون :banel_smiley_4:

درود عليكم مقسييييييييي شوما چطوري؟:ws37:

عجب!:ws38: من اون يه مدتي كه نبودم رفتم اومدم ديدم اين اينجاس گفتم چه چيزايي درومده لينكم ميدن پايين صفحه زمان مودوريت ما ازينا نبود:w58: منم عين ونوجي فكر كردم خودت گذاشتي:w58:

سلاااااااااااام گلم :w02:

منم خیلی وقته دیدمش ؛ نمیدونم چیه؟!! فکر میکردم بهرم لینک اینجا رو تو مکالماتش گذاشته؛ برا همین اینجوری شده:ws52:

منم همين فكرو ميكردم :ws52:

ميگم ونوجي مديراي اينجا هم ميتونن آي پي ها رو ببينن؟:ws38: اونور مديريت كيفش بيشتره مثلا من اگه بخوام ميتونم بزنم پستايبقيه رو ناكار كنم يا توي پروفايلم هر كي هر چي گذاشته ويرايش كنم به نفع خودم تغيير بدم :gnugghender:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...