رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میناااااااااااا, مبااااااااااااااااااااااااااااااااارکهههههه:hapydancsmil:

دست دست؛:hapydancsmil:

سمیرااااااااااا بدو تاپیک عروسی رو بزن ؛ بدوووووووووووووووووو:hapydancsmil:

باشه ميزنم بذار حالا عروس خانوم بياد :ws3:

حالا عروس چقد قشنگه ايشالا مباركش باد :hapydancsmil:

كوچه تنگه بله؟:w58:da97200f659e29b437aec1ea172f1297.gifعروس قشنگه بله da97200f659e29b437aec1ea172f1297.gifگل به زلفاش بزنيد مرواريد بنده بلهda97200f659e29b437aec1ea172f1297.gif

حالا گل درومد از ...:hapydancsmil:

مینا مخ کیو خوردی کدوم بنده خدایی رو فریب دادی

:ws28::ws28::ws28:

خيليم دلشون بخواد مينامون مثل دسته گل ميمونه:1111:

لینک به دیدگاه
باشه ميزنم بذار حالا عروس خانوم بياد :ws3:

حالا عروس چقد قشنگه ايشالا مباركش باد :hapydancsmil:

كوچه تنگه بله؟:w58:da97200f659e29b437aec1ea172f1297.gifعروس قشنگه بله da97200f659e29b437aec1ea172f1297.gifگل به زلفاش بزنيد مرواريد بنده بلهda97200f659e29b437aec1ea172f1297.gif

حالا گل درومد از ...:hapydancsmil:

سلاممم

من فقط موقع عروسی میام :w02:

آبجی این کمررررررررره یا فنررررررررره :ws3:

این حرفارو بیخیااااال حالا کی شیرنی میخوریممم :whistle:

لینک به دیدگاه

ونوس من يه همكلاسي دارم خيلي شبيه تو هست گاهي كلاساش با من يكيه ميبينمش ياد تو ميفتم البته زياد باهاش صميمي نيستم امروز تو آزمايشگاه كنارم بود نگاش كردم اونم داشت نگاه ميكرد بهش گفتم كه يه دوست دارم خيلي شبيه تو هست اسمش م...ه هست اينجوري شد :w58: گفتم چيه؟:ws38: گفت خوب اسم منم م..ه هست نكنه همزاديم؟!!! :w58:نكنه من بودم خودم خبر نداشتم:4564:نكنه اون همزاد منه :w58:نكنه من همزاد اونم :w58:خلاصه همينجوري خود درگيري پيدا كرد:4564: رفت پشت استريوسكوپ :ws28:

به هر حال خواستم بگم همزادتو پيدا كردم هم قيافش شبيهته هم اسمش :w02:

لینک به دیدگاه
سلاممم

من فقط موقع عروسی میام :w02:

آبجی این کمررررررررره یا فنررررررررره :ws3:

این حرفارو بیخیااااال حالا کی شیرنی میخوریممم :whistle:

درود

ديگه مينا هم عروس شد ديگه خانداداش بايد به فكر تهيه جهاز باشه:w02:

شيريني رو از آقا داماد بايد بگيريم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
درود

ديگه مينا هم عروس شد ديگه خانداداش بايد به فكر تهيه جهاز باشه:w02:

شيريني رو از آقا داماد بايد بگيريم :hapydancsmil:

بیچاره خانداداش :ws3:

الان شیرنی از اقا داماد ینی دنبال نخود سیا بریم دیگه icon_razz.gif

لینک به دیدگاه
بیچاره خانداداش :ws3:

الان شیرنی از اقا داماد ینی دنبال نخود سیا بریم دیگه :icon_razz:

خو شيرينيرو يا باس از عروس بگيري با دوماد ديگه يا هم خواهر بزرگ عروس يا بردار بزرگ عروس

يني يا از مينا يا از شوبرش يا از ونوسي يا از ميلاد من اينجا هيچكاره بيدم از اصفهاني جماعت شيريني گرفتن = سوء هاضمه :ws3:

..................................................................................................................................................................................................................................

:w58:

بچه ها قضيه چيه؟!!:ws3:

بچه ها كسي قضيه عباس و اسمال و اصغر يادشه ؟ :ws28:

واااااااااااااي:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
خو شيرينيرو يا باس از عروس بگيري با دوماد ديگه يا هم خواهر بزرگ عروس يا بردار بزرگ عروس

يني يا از مينا يا از شوبرش يا از ونوسي يا از ميلاد من اينجا هيچكاره بيدم از اصفهاني جماعت شيريني گرفتن = سوء هاضمه :ws3:

..................................................................................................................................................................................................................................

فکر کنم مینا مخ همون اصغرو گرفت به کارw330.gif

من یادمه میلاد ی چیزایی در مورد من میگفت :ws3:

فک کنم عباس بود :ws52:

w155.gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ونوس من يه همكلاسي دارم خيلي شبيه تو هست گاهي كلاساش با من يكيه ميبينمش ياد تو ميفتم البته زياد باهاش صميمي نيستم امروز تو آزمايشگاه كنارم بود نگاش كردم اونم داشت نگاه ميكرد بهش گفتم كه يه دوست دارم خيلي شبيه تو هست اسمش م...ه هست اينجوري شد :w58: گفتم چيه؟:ws38: گفت خوب اسم منم م..ه هست نكنه همزاديم؟!!! :w58:نكنه من بودم خودم خبر نداشتم:4564:نكنه اون همزاد منه :w58:نكنه من همزاد اونم :w58:خلاصه همينجوري خود درگيري پيدا كرد:4564: رفت پشت استريوسكوپ :ws28:

به هر حال خواستم بگم همزادتو پيدا كردم هم قيافش شبيهته هم اسمش :w02:

شوخییییی نکن؛ هم اسم من؟ شبیه من ؟ متولد چنده؟w58.gif

اما یه چیز جالبه ؛ تا حالا هر کی رو با این اسم دیدم هم از لحاظ رفتار هم حدودا قیافه به هم شباهت داشتیم؛ خداایی اسما تو ساختن شخصیت تاثیر میذارن 129fs370785.gif

لینک به دیدگاه
فکر کنم مینا مخ همون اصغرو گرفت به کار:w330:

:w155:

اصغر كه مال ونوس بود يادت نمياد مينا هي ميومد ميخوند اسمال آقا سيبيل سيا اين اسماله ديگه:ws28:

شوخییییی نکن؛ هم اسم من؟ شبیه من ؟ متولد چنده؟:w58:

اما یه چیز جالبه ؛ تا حالا هر کی رو با این اسم دیدم هم از لحاظ رفتار هم حدودا قیافه به هم شباهت داشتیم؛ خداایی اسما تو ساختن شخصیت تاثیر میذارن 129fs370785.gif

اگه بگم وروديه ما هست بعد 68 تيه باورت ميشه:w58:البته خودمم يادم رفته بود 68تيه الان يادم اومد !!انقدر شباهت:4564:

کیه؟

چی خبرز؟

لالا دارمممممم

هيشكي نيس آروم باش چيز خاصي نيست :w58:

لا لا بكن بچه پيش پيش پيشكهههloudlaff.gif

لینک به دیدگاه

بااواتار من چیکار داری؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اصغر كه مال ونوس بود يادت نمياد مينا هي ميومد ميخوند اسمال آقا سيبيل سيا اين اسماله ديگه:ws28:

اگه بگم وروديه ما هست بعد 68 تيه باورت ميشه:w58:البته خودمم يادم رفته بود 68تيه الان يادم اومد !!انقدر شباهت:4564:

w58.gif

همیشه کوچیک بودم احساس میکردم باید یه خواهر دوقلو داشته باشم، رویام به حقیقت پیوست :sad0:

من باید ببینمششششTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifآخه چرا اسمامون یکی شدهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifحتما برا اینکه همو بعدها پیدا کنیییییییمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...