رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

ایشون

بزار دقیق ببینمش

قیافه اش اشناس

اهاااااااااااااا

همسایه پسر خاله ام :5c6ipag2mnshmsf5ju3

تنقد پسر با مرامیییه

ببین چه بلایی سرم اوردن که روح رو به کشتن دادن :4564:

از وجناتش مشخصه با مرامه ماشالا :ws3:خدا واسه باباي همسايه پسر خالت اينا نگهش داره :w58:

عههههه روح كه نميميره كه ماندگاري داره :w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از وجناتش مشخصه با مرامه ماشالا :ws3:خدا واسه باباي همسايه پسر خالت اينا نگهش داره :w58:

عههههه روح كه نميميره كه ماندگاري داره :w02:

منو کشتن :4564::4564:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ما آزمايشگاهامون فقط عمليه بقيه تئوريه

جذابيتي كه آزمايشگا داره كلاساي تئوري نداره :w16:

واااااااااي از كلاساي عمومي نگو كه ديگه ديوانه كنندست :icon_pf (34):

انقلاب اسلامي و ريشه هايش و ساقه اش و گلهايش:w58:

من اين ترم انقلاب دارم فقط همين يدونه عمومي رو دارم تا حالا نرفتم سر كلاس:ws3:

با کی داری انقلابو؟؟:ws3:

من تا حالا غیبت نداشتم، شاید هفته بعد رو غیبت کنمhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
با کی داری انقلابو؟؟:ws3:من تا حالا غیبت نداشتم، شاید هفته بعد رو غیبت کنم:hapydancsmil:
حجت اله تقوي قاسم آباديان تو آنتراكت برامون قاسم آبادي ميرقصه:ws28:در واقع من يه جلسه غيبت دارم بقيه جلسه ها هنوز تشكيل نشده فردا بايد بروم ساعت 2 سر كلاسش بنشينم:4564:
لینک به دیدگاه
با کی داری انقلابو؟؟:ws3:

من تا حالا غیبت نداشتم، شاید هفته بعد رو غیبت کنمhapydancsmil.gif

:ws25:

انقلاب درس بس زیبایی:w02:

یه تیکه از زیباییش بگو ما هم بفهمیم

حجت اله توقي قاسم آباديان تو آنتراكت برامون قاسم آبادي ميرقصه:ws28:

در واقع من يه جلسه غيبت دارم بقيه جلسه ها هنوز تشكيل نشده فردا بايد بروم ساعت 2 سر كلاسش بنشينم:4564:

به این میگن یه کلاس انقلابی:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws25:

یه تیکه از زیباییش بگو ما هم بفهمیم

به این میگن یه کلاس انقلابی:ws3:

خيلي زيبايي داره واسه من:ws3: يكي اينكه من كاريكاتور استادو و يعجوج معجوج هاي دانشگاه رو رو كاغذ ميكشم با هم ميخنديم :ws28: كلاسامونم دخملونست كلي كيف داره اون آخر بشيني بحرفي هي بخندي هي بخندي:persiana__hahaha: يكي ديگش چرت هاي بعد از نهار هست:yawn: مهمتر از همه اينكه استادو گير مياريم ميخنديم:ws28: مهم تر تر اينه كه انقلابو ميندازيم توي يه ليوان آب يه هفته ديگه ميايم ميبينيم ريشه كرده ريشه هاشو مورد بررسي قرار ميديم !:w58: تازه هيچ لذتي قابل مقايسه با پيچوندن كلاس انقلاب و با بچه ها بستني خوردن نيست :w12:و....:hapydancsmil:

آها آها:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سلام ونوسی یه زحمتی واست دارم؟دانشگاه جابری دیگه؟یکی از اموزشتون میپرسی تابستون واحد عملی ارایه میده یا نه؟اگه اره مهمان میدن؟چه واحدهایی میدن 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
491419_4u2ap3b.gif

درود

درووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود بر روي ماهت :a030:

به به چه دخملي چه جارو فارويي ميكنه خونه رو :w02:

همچنين بدووووووووووود من بروم پاي پروژه لامصب بشينم :4564:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام ونوسی یه زحمتی واست دارم؟دانشگاه جابری دیگه؟یکی از اموزشتون میپرسی تابستون واحد عملی ارایه میده یا نه؟اگه اره مهمان میدن؟چه واحدهایی میدن :5c6ipag2mnshmsf5ju3

اوهوم، دانشگاه جابربن حیان 129fs370785.gif ,

تابستون که واحد ارائه میشد ؛ اما بیشتر عمومی؛ بعدش هم باید بگی چه درسی؛ اگه ظرفیت داشته باشن برا اون درس اون کلاس تشکیل میشه ؛dancegirl2.gif

مثلا درس طرح ما عملیه کلاسش و اگه ظرفیت یه کلاس کامل میشد تشکیل میشد

تابستون قبل 6 تا واحد داده بودن به بچه هامون ؛ مدیریت تشکیلات کارگاهی و عمومی و زبان تخصصی؛خب ؛ حالا من واسه چه رشته و چه درسی بپرسم؟

مهمان رو که میدن:w16:

491419_4u2ap3b.gifدرود

درود علیکم , چقدر تو کار میکنیییی؛ خسته نبااااشید129fs370785.gif

خيلي زيبايي داره واسه من:ws3: يكي اينكه من كاريكاتور استادو و يعجوج معجوج هاي دانشگاه رو رو كاغذ ميكشم با هم ميخنديم :ws28:كلاسامونم دخملونست كلي كيف داره اون آخر بشيني بحرفي هي بخندي هي بخندي:persiana__hahaha: يكي ديگش چرت هاي بعد از نهار هست:yawn: مهمتر از همه اينكه استادو گير مياريم ميخنديم:ws28: مهم تر تر اينه كه انقلابو ميندازيم توي يه ليوان آب يه هفته ديگه ميايم ميبينيم ريشه كرده ريشه هاشو مورد بررسي قرار ميديم !:w58: تازه هيچ لذتي قابل مقايسه با پيچوندن كلاس انقلاب و با بچه ها بستني خوردن نيست :w12:و....:hapydancsmil:آها آها:hapydancsmil:

چخد شیطونییییین شماها:ws28:ما واسه این درسای عمومی با رشته های دیگه تو یه کلاسیم؛ فقط من و 2 تا دوستام همو میشناسیم ؛ همه غریبن ، بعد شروع میکنن به بحث با استاد، ما هم اون وسطا با دوستام کارای طرحمونو کرکسیون میکنیم a5ff4f44f1d5461835726814f91b89ed.gif

لینک به دیدگاه
چخد شیطونییییین شماها:ws28:ما واسه این درسای عمومی با رشته های دیگه تو یه کلاسیم؛ فقط من و 2 تا دوستام همو میشناسیم ؛ همه غریبن ، بعد شروع میکنن به بحث با استاد، ما هم اون وسطا با دوستام کارای طرحمونو کرکسیون میکنیم a5ff4f44f1d5461835726814f91b89ed.gif

تازه از وقتي اومدم دانشگا كلي آروم شدم يني به علت وجود موانع نميتونيم شيطوني كنيم :icon_razz:وگرنه دانشگا رو روي سرم ميذاشتمش:hapydancsmil: كلاساي عمومي ما هم بچه هاي شيمي و جغرافيا و فيزيك و ...همه قاطي ميشن ولي ما 5 تا دوستيم هميشه با هميم واسه همين شرارتمون تو عمومي به بي نهايت ميرسونيم :spiteful:تو كلاساي تخصصي اين پت و مت ها هستن نميشه آدم شيطوني كنه :hanghead:

هميشه هم استادمون دوستاي منو دعوا ميكنه منشاء تمامي شرارت ها از منه:3: ولي تا استاد نگاهم ميكنه عين گربه شرك يهو مظلوم ميشم:girl_angel:

لینک به دیدگاه
اوهوم، دانشگاه جابربن حیان 129fs370785.gif , تابستون که واحد ارائه میشد ؛ اما بیشتر عمومی؛ بعدش هم باید بگی چه درسی؛ اگه ظرفیت داشته باشن برا اون درس اون کلاس تشکیل میشه ؛dancegirl2.gif مثلا درس طرح ما عملیه کلاسش و اگه ظرفیت یه کلاس کامل میشد تشکیل میشد تابستون قبل 6 تا واحد داده بودن به بچه هامون ؛ مدیریت تشکیلات کارگاهی و عمومی و زبان تخصصی؛خب ؛ حالا من واسه چه رشته و چه درسی بپرسم؟ مهمان رو که میدن:w16: درود علیکم , چقدر تو کار میکنیییی؛ خسته نبااااشید129fs370785.gif چخد شیطونییییین شماها:ws28:ما واسه این درسای عمومی با رشته های دیگه تو یه کلاسیم؛ فقط من و 2 تا دوستام همو میشناسیم ؛ همه غریبن ، بعد شروع میکنن به بحث با استاد، ما هم اون وسطا با دوستام کارای طرحمونو کرکسیون میکنیم a5ff4f44f1d5461835726814f91b89ed.gif
تا اوجایی که میدونم مهندسی مکانیکم داره ببین از فیزیک 2 یا تربیت بدنی ارایه میدن مخصوصا تربیت
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
129fs370785.gifعروسیه تولد عید شما مبارک129fs370785.gif

میناااااااااااا, مبااااااااااااااااااااااااااااااااارکههههههhapydancsmil.gif

دست دست؛hapydancsmil.gif

سمیرااااااااااا بدو تاپیک عروسی رو بزن ؛ بدووووووووووووووووووhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...