رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

بااواتار من چیکار داری؟:banel_smiley_4:

من با آواتار تو كار ندارم آواتارت خيلي وقت پيش قبل از اينكه بذاريش تو آواتار با ميناي ما كار داشت :1111:

:w58:

همیشه کوچیک بودم احساس میکردم باید یه خواهر دوقلو داشته باشم، رویام به حقیقت پیوست :sad0:

من باید ببینمشششش:4564:آخه چرا اسمامون یکی شده:4564:حتما برا اینکه همو بعدها پیدا کنیییییییم:4564:

:w58::w58::w58::w58:

:4564:

چيه ؟:4564:

.............................................................................................................................................................................................

وااااااااااااااااااااااي خدااااااااااااااااااااااااااااااااا من رواني شدم از دست اينااااااااااااا من فردا دارم ميرم نمك آبرود روحيم عوض شه اينا منو كشتن:4564:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من با آواتار تو كار ندارم آواتارت خيلي وقت پيش قبل از اينكه بذاريش تو آواتار با ميناي ما كار داشت :1111:

.............................................................................................................................................................................................

وااااااااااااااااااااااي خدااااااااااااااااااااااااااااااااا من رواني شدم از دست اينااااااااااااا من فردا دارم ميرم نمك آبرود روحيم عوض شه اينا منو كشتن:4564:

افسرده ام از دست شما دختر هاااا

از بی وفایی شما دختر هاااا:4564:

از دنبال شوهر بودن دخترررر هاااااااااااااااااااااااا:4564:

لینک به دیدگاه
کیه؟

چی خبرز؟

لالا دارمممممم

فقط بدون :ws53:

اصغر كه مال ونوس بود يادت نمياد مينا هي ميومد ميخوند اسمال آقا سيبيل سيا اين اسماله ديگه:ws28:

اگه بگم وروديه ما هست بعد 68 تيه باورت ميشه:w58:البته خودمم يادم رفته بود 68تيه الان يادم اومد !!انقدر شباهت:4564:

هيشكي نيس آروم باش چيز خاصي نيست :w58:

لا لا بكن بچه پيش پيش پيشكهههloudlaff.gif

انقدر تعداد بالاست که اسماشون جابجا میشه دیگهtexc5lhcbtrocnmvtp8.gif

w58.gif

همیشه کوچیک بودم احساس میکردم باید یه خواهر دوقلو داشته باشم، رویام به حقیقت پیوست :sad0:

من باید ببینمششششTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifآخه چرا اسمامون یکی شدهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifحتما برا اینکه همو بعدها پیدا کنیییییییمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

:banel_smiley_4:

ولی جدا منم یکی میشناختم که کپ تو بود وقتی باسه اولین بار دیدمت خشکم زدydm47612zsesgift969k.gif گفتم فلانی اینجا چیکار میکنه:w02:

اونجا رو کثیف نکنی منم 2یا 3 روز دیگه میرمicon_pf%20%2895%29.gif

برو یَره :ws3:

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif

لینک به دیدگاه
عروسيه كيه؟:ws3:

مينااااااا نكنه عروسيه خودته

مينا عروسي كردي؟ مينا راستشو به من بگو:ws3:

میناااااااااااا, مبااااااااااااااااااااااااااااااااارکههههههhapydancsmil.gif

دست دست؛hapydancsmil.gif

سمیرااااااااااا بدو تاپیک عروسی رو بزن ؛ بدووووووووووووووووووhapydancsmil.gif

مینا مخ کیو خوردی کدوم بنده خدایی رو فریب دادی

:whistles:خیلی هم دختر خوبیم

:4564:

:ws52:

افسرده ام از دست شما دختر هاااا

از بی وفایی شما دختر هاااا:4564:

از دنبال شوهر بودن دخترررر هاااااااااااااااااااااااا:4564:

:whistles:

امید میزنم لهت میکنمااا

لینک به دیدگاه
خب ابن ناراحتی داره؟:w58:رفت که رفت

کسی که بره ارزش فکر کردنم نداره :banel_smiley_4:

اره اما اگر ادم رو وابسطه کنه ......................:hanghead:

ادم با هر سازش برقصه

اخرش هم باز بره:hanghead:

هی روزگار

دلمون پره ازت :hanghead:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

:w58::w58::w58:

نموک آبرود خوش گذشت؟:whistle:

:banel_smiley_4:

ولی جدا منم یکی میشناختم که کپ تو بود وقتی باسه اولین بار دیدمت خشکم زد:ydm47612zsesgift969 گفتم فلانی اینجا چیکار میکنه:w02:

هاااان؟:banel_smiley_4:

عهههه, یادمه خشک زدنتو ؛پس واسه این بوووود:sad0:

حالاااا اسمش چی بود؟ کجااایی بود؟ چند سالش بوووود؟:sad0:

یعنی ما سه قلو بودیییییییمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

الان امین هم میاد میگه یکی مثل منو دیده و... w58.gif

:icon_gol:

:w02: + vahidrk.gif+icon_razz.gif

لینک به دیدگاه
کی من؟ همه شاهههدن که از من آرومتر تو این انجمن وجود نداره, خیلی هم خجالتی ام, شدییییییییییییییید :icon_redface:

دیگه نگو، جیگرم کباب شد sigh.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...