رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

با وجود اينکه هنوز درباره سرمربيگري پرسپوليس ترديدهايي وجود دارد اما احتمال دارد يک مربي ايراني ديگر به کادرفني اين تيم اضافه شود.

* محسن عاشوري با وجود نداشتن قرارداد تمرينات پرسپوليسي‌ها را زير نظر گرفت. از همين رو مسئولان باشگاه پرسپوليس در تمرين امروز اعلام کردند قرارداد محسن عاشوري تا انتهاي هفته با توجه به علاقه دنيزلي و رويانيان به وي يک فصل ديگر تمديد مي‌شود. همچنين خبر مي‌رسد که احتمال اضافه شدن يک مربي ديگر ايراني ظرف روزهاي آينده و قرار است تا پايان هفته در مورد اين موضوع تصميم‌گيري شود.

* محمد قاضي که در تمرينات تيم ملي مصدوم شده بود در تمرينات پرسپوليس همچنان غايب است. دکتر چشمه سري پزشک تيم پرسپوليس اعلام کرد اين بازيکن از امروز زير نظر دکتر فريد رئيس کميته پزشکي باشگاه پرسپوليس تمرينات خود را براي رفع مصدوميت آغاز کرده و از جمعه در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا خواهد کرد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

علي کريمي پس از تمرين امروز علي‌رغم تشويق شديد از سوي هواداران که مقابل درب ورزشگاه درفشي‌فر ايستاده بودند عذرخواهي کرد.

حدود 70هوادار پرسپوليس پس از تمرين امروز مقابل درب ورزشگاه درفشي‌فر با داشتن پلاکاردي در زمينه حمايت از علي کريمي، منتظر بودند با کاپيتان تيم‌شان رو‌به‌رو شوند، اما کريمي به دليل تمرينات اختصاصي قصد داشت تا تمرين بعد از ظهر در ورزشگاه درفشي‌فر بماند. به همين دليل علي‌رغم تشويق شديد هواداران که از کريمي مي‌خواستند مقابل درب ورزشگاه درفشي‌فر بيايد تا با او عکس يادگاري و يا امضاء بگيرند از هواداران عذرخواهي کرد و براي آنها پيام فرستاد.

هواداران پرسپوليس حتي 90دقيقه بعد از تمرين هم پشت درب ورزشگاه درفشي‌فر ماندن و به تشويق شديد کريمي پرداختند. کريمي هم هر چند دقيقه از سالن بدنسازي به کنار زمين مي‌آمد و براي هواداران دستي تکان مي‌داد.

لینک به دیدگاه

مديرعامل پيشين باشگاه پرسپوليس گفت: بعد از جدايي محمد رويانيان از پرسپوليس اداره اين باشگاه غيرممکن مي*شود.

امير عابديني در گفت و گو با فارس با اشاره به جذب ستاره*ها از سوي رويانيان گفت: زماني علي فتح*الله*زاده يک بازيکن را با قيمتي معقول جذب مي*کرد و مي*گفت بمب ترکانده*ام اما اکنون رويانيان پشت تيربار نشسته و همه را به رگبار بسته است.

وي افزود: تيم بستن يک ضرورت است و در اين بخش نمي*توان از رويانيان ايرادي گرفت اما مسئله*اي که باعث نگراني است اين است که سطح دستمزد بازيکنان فوتبال از 450،500 ميليون تومان به دو برابر افزايش پيدا کند. آن طور که شنيده*ام در پرسپوليس چنين اتفاقي رخ داده و من از صحت آن آگاهي ندارم اما آن طور که مي*گويند دستمزد برخي بازيکنان صددرصد رشد داشته است.

عابديني عنوان کرد: در چنين وضعيتي اگر رويانيان وزير يا وکيل شود و پست بالاتري بگيرد و از پرسپوليس برود، در آن صورت اداره باشگاه پرسپوليس غير ممکن خواهد شد زيرا شرايط باشگاه عجيب و غريب است. به نظرم بايد 7-8 محافظ براي رويانيان گذاشت تا او حتي سرما نخورد!

مديرعامل پيشين باشگاه پرسپوليس در مورد اينکه برخي مي*گويند رويانيان از کجا اين همه پول براي جذب بازيکن مي*آورد، گفت: رويانيان آدم قانونمندي است و قطعا از راه غير قانوني پول در نمي*آورد و حتما از راهي قانوني کسب درآمد مي*کند.

لینک به دیدگاه

بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس با اظهارنظرهايي متفاوت به صحبت‌هاي مازيار زارع واکنش نشان دادند.

مازيار زارع روز گذشته در مصاحبه‌ با فارس گفته بود "چند بازيکن پرسپوليس به مديرعامل و مسئولان پرسپوليس گفتند کريمي هم در داخل ميدان و هم در بيرون از ميدان غر مي‌زند و بهتر است فصل بعد در پرسپوليس نباشد و از او بدگويي مي‌کردند."

فارس سراغ بازيکناني که در تمرين امروز پرسپوليس حضور داشتند رفت و نظرشان را در اين باره جويا شد که در زير مي‌خوانيد.

کاظميان: در خصوص اظهارات مازيار زارع نظري ندارم. مازيار نظرش را اعلام کرده و نمي‌دانم منظورش چه بوده است.

آقازماني: علي کريمي بزرگ پرسپوليس است و ما همه به او احترام مي‌گذاريم. نمي‌دانم مازيار زارع چه چيزي را ديده که ما نديديم.

مهدوي کيا: من چيز خاصي در اين باره نديدم و اطلاعي از اين موضوع ندارم که آيا اين اتفاق افتاده و اصلا داستان چيست. هرکس هر چيزي ديده بهتر است درباره‌اش توضيح بدهد. علي کريمي براي اين تيم زحمت کشيده است. ما بايد به دنبال اين باشيم با خاطرات خوب از يکديگر جدا شويم. تيم‌ بزرگي مثل پرسپوليس نياز به رفاقت دارد.

هادي نوروزي: اطلاعي از اظهارات زارع ندارم. نه شنيده‌ام و نه مي دانم ماجرا چيست خدارا شکر رابطه من با علي آقا بسيار خوب است. شايد برخي‌ها چيزي را مي‌دانند که ما از آن اطلاع نداريم.

علي عسگر: بايد در اين خصوص با مازيار صحبت کنم و گفته‌هاي او را بخوانم و سپس نظر بدهم.

محمد نوري: حرف‌هايي که مازيار زد را نشنيدم. من با کريمي راحتم، به او پاس گل دادم و او هم به من پاس گل داده و مشکلي با علي ندارم.

نورمحمدي: رابطه مازيار زارع و علي کريمي بسيار خوب است. علي آقا بزرگ تيم ماست و شخصا چيزي در خصوص اين ماجراها نديدم.

لینک به دیدگاه

محمد رويانيان در نشست صبح امروز خود با برنو متسو براي هدايت سرخپوشان پرسپوليس گفت: ظرف 2 يا 3 روز آينده تکليف انتخاب سرمربي تيم مشخص خواهد شد که علاوه بر متسو، 2 گزينه ديگر مدنظرمان است.

محمد رويانيان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: من براي بستن قرارداد با بازيکنان از همه مدير عامل هاي باشگاه هاي فوتبال ايران منظم تر و بهتر هستم متأسفانه بعضي از مدير عامل هاي باشگاه ها حرف زدند و من گذاشته ام سر موقع جواب آنها را بدهم، پاسخ اتهامات اين افراد را محکم خواهم داد.

وي ادامه داد: چند سال است که مدير عامل هاي باشگاه هاي فوتبال ايران تخلف مي کنند از اين تخلفات مدرک دارم و عليه آنها اعلام جرم خواهم کرد.

* فتح اله زاده برود فکر تخلفات خودش باشد

رويانيان در مورد فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال تهران تصريح کرد: علي فتح الله زاده و ديگر دوستان بروند فکر خودشان را بکنند اين قدر که قول هاي بي خودي مي دهند و چک هاي الکي مي کشند و خالي بندي مي کنند و سپس کري مي خوانند.

وي ادامه داد: اگر مسئولان و مدير عامل ها اين بحث ميلياردي را ادامه بدهند با آنها برخورد جدي مي کنم چراکه حرف هاي مفت و الکي مي زنند.

رويانيان اضافه کرد: چندين بار درباره قرارداد بستن با بازيکنان حرف زدند از آنها مي خواهم که سرجايشان بنشينند چون اين مسائل به آنها ربطي ندارد.

وي اظهار داشت: چرا اين مديرعامل ها به حاشيه ها دامن مي زنند و جو مي دهند که رويانيان به بازيکنان پول ميلياردي داده است اصلاً اين طور نيست اشتباه مي کنند که اين حرف هاي الکي را مي زنند.

*بازيکنان عاشق من هستند

رويانيان در مورد رمز اصلي قرارداد بستن بازيکنان با پرسپوليس گفت: بازيکنان با پرسپوليس قرارداد مي بندند چون رويانيان خوش تيپ است، خوب حرف مي زند و در ضمن جذبه دارد و بازيکنان او را دوست دارند رويانيان شخصيت دارد و حتي بازيکنان او را مي بينند عاشقش مي شوند و سپس با پرسپوليس قرارداد مي بندند.

*شايد به بازيکنان هواپيما بدهم

وي درباره دادن يک دستگاه ماشين به بازيکنان زمان قرارداد بستن افزود: ماشين چيزي نيست که به بازيکنان بدهم تا آنها با پرسپوليس قرارداد ببندند اگر پول داشته باشم هواپيما هم به آنها مي دهم.

* تيم ما زميني است کهکشاني نيست!

رويانيان در مورد بستن تيم کهکشاني پرسپوليس براي سال آينده تأکيد کرد: تيم فوتبال پرسپوليس براي سال آينده اصلا ً کهکشاني نيست و کاملاً بازيکنان زميني هستند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس افزود: به زودي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران را مشخص مي کنيم با دنيزلي يا يک مربي خوب تر از دنيزلي به توافق نهايي خواهيم رسيد.

*دايي را با کسي مقايسه نمي کنم

وي در مورد علي دايي گفت: از نظر من علي دايي يکي از بزرگان فوتبال آسيا است و من دايي را دوست دارم و بايد درباره سرمربي شدن او براي پرسپوليس فکر کنم، دايي خودش ارزش دارد من دايي را با هيچ کس مقايسه نمي کنم چون ايران را با دايي مي شناسند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در مورد غرامت دنيزلي به باشگاه پرسپوليس گفت: دنيزلي هنوز با ما قرارداد دارد ولي اين قرارداد به شرط است و توافقي که صورت گرفته است بايد خودش مالياتش را پرداخت کند و در ضمن اگر لازم باشد بخشي از پول هايي که از باشگاه پرسپوليس را گرفته بايد به باشگاه برگرداند چون قرارداد با دنيزلي 6 ماه ديگر باقي مانده است.

رويانيان در مورد قرارداد بستن با سرمربي فصل آينده پرسپوليس اظهار داشت: امروز، فردا يا پس فردا جلساتي با مربيان خوب ايران و دنيا داريم که امروز سه شنبه 30 خرداد با متسو جلسه داشتيم با دنيزلي و دايي نيز جلسه مي گذاريم جلسه با دنيزلي خارج از ايران است و نمايندگان من به ترکيه مي روند.

لینک به دیدگاه

امسال كه تصميم دارم تا پايان فصل در خدمت پرسپوليس باشم اما هنوز براي بعد از آن تصميمي نگرفته‌ام. هر چه خدا بخواهد همان مي‌شود.

مهدي مهدوي‌كيا با دنيايي تجربه و افتخار يكي از بازيكن‌هايي است كه از اولين روز تمرينات فصل جديد با پرسپوليس بوده است. او روند اين تمرينات را اميدواركننده مي‌داند و اميدوار است فصل خوبي را با پرسپوليس سپري كند. كيا در اين مصاحبه از اوضاع تمرينات و از حواشي پرسپوليس مي‌گويد.

از شرايط تيم شروع كنيم.

شرايط بد نيست، تمرين‌ها را آغاز كرديم و خدا را شكر همه چيز خوب است. خوشبختانه مربي بدنساز تيم بسيار حرفه‌اي و كاربلد هستند و اميدوارم همين روند هم ادامه پيدا كند.

پرسپوليس بازيكنان خوبي را جذب كرده، به همين دليل توقع هواداران هم زياد مي‌شود.

همينطور است. البته هواداران پرسپوليس هميشه از تيمشان قهرماني مي‌خواهند. همه تلاش ما هم همين خواهد بود، ضمن اينكه تيم‌هاي ديگر هم بيكار نيستند. به‌هرحال بازيكنان جديد همه باتجربه هستند و اميدوارم در كنار هم باعث موفقيت پرسپوليس شويم.

ظاهرا دنيزلي نمي‌آيد و متسو گزينه اصلي است؟

من هم شنيده‌ام، به‌هرحال آقاي دنيزلي زحمت خود را كشيده و الان هم باشگاه مشغول مذاكره با گزينه موردنظرش است.

و نظر شما درباره متسو.

متسو مربي شناخته شده‌اي است اما هر مربي نياز به زمان دارد. اميدوارم هر مربي انتخاب مي‌شود در نهايت به صلاح پرسپوليس باشد و هر چه زودتر تكليف سرمربي هم مشخص شود.

مازيار زارع مصاحبه كرده و گفته كه عده‌اي در تيم عليه علي كريمي بدگويي كرده‌اند و...

(كاملا مشخص است كه مي‌خواهد حساب شده جواب بدهد به همين دليل كمي مكث مي‌كند) باز هم حاشيه ... بدگويي عليه كريمي... مازيار گفته؟ من كه چيزي نشنيده‌ام!

اما قبول داريد بعضي از بازيكنان وقتي جدا مي‌شوند عليه تيم مصاحبه مي‌كنند؟

اين مساله در اكثر تيم‌ها وجود دارد كه خوب نيست. من در مورد تيم خودمان مي‌گويم و فكر مي‌كنم چند نفري كه جدا شدند همه از خوب‌هاي فوتبال ما هستند و براي‌شان آرزوي موفقيت مي‌كنم.

و نظر شما در مورد خريدهاي باشگاه.

همانطور كه گفتم پرسپوليس خريدهاي خوبي داشته و به‌نظرم باشگاه در اين مورد خيلي خوب عمل كرده است.

يك سوال كه شايد هنوز ليگ شروع نشده از شنيدنش ناراحت شويد.

بفرماييد، جواب مي‌دهم.

قصد خداحافظي كه نداريد؟

(مي‌خندد) نه امسال كه تصميم دارم تا پايان فصل در خدمت پرسپوليس باشم اما هنوز براي بعد از آن تصميمي نگرفته‌ام. هر چه خدا بخواهد همان مي‌شود.

هواداران در تمرين پرسپوليس از قهرماني‌ تيمشان صحبت مي‌كنند شما قول قهرماني مي‌دهيد؟

هيچ‌وقت نمي‌توان قول قهرماني داد اما مطمئن باشند كه ما نهايت تلاشمان را براي شادكردن دل آنها به‌كار مي‌بريم.

چه تيمي در يورو موفق مي‌شود؟

با اينكه فوتبال قابل پيش‌بيني نيست و شايد كمتر كسي فكرش را مي‌كرد هلند با سه باخت متوالي حذف شود اما همانطور كه پيش از آغاز رقابت‌هاي يورو گفته بودم آلمان و اسپانيا شانس‌هاي اول قهرماني هستند.

سايت گل

لینک به دیدگاه

تمرين امروز پرسپوليس با حضور قائم مقام باشگاه پرسپوليس برگزار شد.

تمرين امروز پرسپوليس به مدت 60 دقيقه از ساعت 9:30 با حضور جمشيد زارع قائم مقام باشگاه پرسپوليس برگزار شد. در اين تمرين بازيکنان 90 دقيقه بدنسازي کردند.

کنعاني و اميرحسين فشنگچي در تمرين امروز حضور داشتند اما جواد کاظميان و علي کريمي غايب بودند. با توجه به حضور دو بازيکن جديد تعداد بازيکنان قرمزپوشان به 11 نفر رسيد.

* 20 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند.

* انتخاب سرمربي جديد پرسپوليس سوژه اصلي هواداران بود. البته بازيکنان اطلاعاتي را در خصوص سرمربي جديد از خبرنگاران مي‌گرفتند.

لینک به دیدگاه

پس از صحبت مسئولان باشگاه پرسپوليس با 2 بازيکن اين تيم شماره 10 به غلامرضا رضايي رسيد.

مسئولان باشگاه پرسپوليس پس از عقد قرارداد با انصاري‌فرد با درخواست اين بازيکن مبني بر پوشيدن پيراهن شماره 10 در پرسپوليس مواجه شدند. اين در شرايطي بود که پيراهن شماره 10 حدود سه سال است که بر تن غلامرضا رضايي است و او نيز دوست نداشت اين پيراهن را از دست بدهد.

پس از صحبت‌هاي انجام شده بين مسئولان باشگاه پرسپوليس و رضايي و انصاري‌فرد بالاخره پيراهن شماره 10 قرمزپوشان نزد غلامرضا رضايي ماند و قرار است انصاري‌فرد شماره جديدي را انتخاب و در فصل جاري در پرسپوليس بر تن کند.

لینک به دیدگاه

در طول 11دوره ليگ نزديک به 7 قهرماني توسط مربيان ايراني به دست آمده، اين نشان مي‌دهد بايد روي مربيان ايراني حساب ويژه‌اي باز کنيم. برخي از مديران باشگاه‌ها تمام سقف قرارداد‌ها را شکسته‌اند.

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس با اشاره به حضور برنو متسو در تهران براي مذاکره با مديران باشگاه پرسپوليس گفت: متسو يکي از مربيان مطرح و شناخته شده فوتبال است که مي‌تواند دانش خود را در اختيار بازيکنان پرسپوليس قرار داده تا در فصل آينده شاهد فوتبالي زيبا و نتيجه‌گرا از اين تيم باشيم.

ناصر ابراهيمي در گفت‌وگو با ايلنا با بيان اين مطلب افزود: متسو فعاليت‌هاي زيادي را در کشورهايي مثل قطر و امارات داشته و يکي از مربيان بسيار خوب در دنياي فوتبال محسوب مي‌شود، اما من بعد از آنکه دنيزلي به عنوان جانشين استيلي به پرسپوليس آمد و در مصاحبه‌اي اعلام کرد به دليل مشکلات خانوادگي که دارد نمي‌تواند در پرسپوليس موفق باشد از اين اظهارنظر وي انتقاد کرد که از باشگاه پرسپوليس با من تماس گرفتند و گفتند چرا انتقاد مي‌کنم، اما نتايجي که به دست آمد نشان داد انتقادات من درست بوده است.

وي تاکيد کرد: امسال برخي از مديران باشگاه‌ها تمام سقف قرارداد‌ها را شکسته‌اند و به جاي 400 ميليون سقف قرارداد، ماشين‌هاي 500 ميليوني و هدايايي از اين قبيل را به عنوان پيش پرداخت به بازيکنان مي‌دهند، در حاليکه مي‌گويند سازمان بازرسي در اين مساله ورود خواهد کرد اما آقايان راه‌هاي به خصوصي را طي مي‌کنند. ممکن است در ظاهر سقف قرارداد رعايت شده باشد اما در پس پرده هدايايي مانند ماشين و... به عنوان بخشي از پيش پرداخت به بازيکنان داده مي‌شود.

اين پيشکسوت باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد: به نظر من دعاي خيري پشت سر باشگاه پرسپوليس نيست، چراکه بسياري از طلبکاران سال هاست پول خود را از اين باشگاه نگرفته‌اند از جمله اين طلب‌کاران مي‌توان به مرحوم مجيد سبزي اشاره کرد که همسرش هر روز با حضور در اين باشگاه به دنبال طلبش است. خود من 39 ميليون از باشگاه طلب دارم و در نامه‌اي به رويانيان گفتم در زمانيکه ما در اين تيم بازي و مربيگري مي‌کرديم پول آنچناني به ما داده نمي‌شد و به نوعي ما نسل سوخته هستيم. اميدوارم هر چه سريع‌تر طلب ما را بدهند.

وي افزود: مصطفي دنيزلي 3.5 ميليارد تومان گرفته و مطمئنا قرارداد متسو کمتر از 2 ميليارد نيست.

ابراهيمي با بيان اين مطلب که فعلا هيچ انتقادي به حضور متسو ندارم، گفت: متسو مربي بسيار خوبي است و پرسپوليس هم امسال در تمامي خطوط بازيکنان نامداري را جذب کرده و با اين وضعيت تا ? مسابقه به او وقت مي‌دهم تا ببينم کارنامه‌اش چطور است. او فرصت لازم را براي آماده‌سازي تيم دارد چراکه مسابقات ليگ بر‌تر در دوره دوازدهم در حدود يک ماه ديگر برگزار خواهد شد.

وي افزود: اما نکته‌اي که بايد توجه داشت در طول 11 دوره ليگ بر‌تر نزديک به 7 قهرماني آن توسط مربيان ايراني به دست آمده، اين نشان مي‌دهد ما بايد روي مربيان ايراني حساب ويژه‌اي باز کنيم و متسو نيز بايد در پرسپوليس با بازيکن سالاري مقابله کند. او ديگر بهانه‌اي براي کمبود بازيکن نخواهد داشت چراکه در تمامي خطوط از دفاع، هافبک، حمله و دروازه‌بان نفرات جديدي به اين تيم اضافه شده‌اند، گرچه معتقدم در فصل قبل نيز پرسپوليس نفرات خوبي را در اختيار داشت اما يک نفر را مي‌خواست تا اين تيم را جم و جور کند.

ابراهيمي تاکيد کرد: متاسفانه پرسپوليس در فصل گذشته در مسابقاتي که انجام مي‌داد حتي تعداد پاس‌هايش به 10 هم نمي‌رسيد اما شب گذشته در بازي اسپانيا و کرواسي، اين تيم با وجود اينکه مي‌دانست بايد 3 امتياز را به دست بياورد با حوصله و پاس‌هاي پي در پي که نزديک به 800 پاس رد و بدل کرد و در ‌‌نهايت هم توانستند به هدفشان که‌‌ همان کسب 3 امتياز بود، برسند.

لینک به دیدگاه

مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تصميم ما براي برگزاري تمرينات پشت درهاي بسته به نفع هواداران است.

محسن عاشوري در گفت و گو با فارس، اظهار داشت: هفته گذشته مترجم مصطفي دنيزلي با من تماس گرفت و اعلام کرد اگر در ايران هستم تمرينات پرسپوليس را طبق برنامه دنيزلي از روز چهارشنبه شروع کنم تا خودش به ايران بيايد.

وي افزود: متاسفانه مشکلي در اين بين پيش آمد و تمرينات را با 2 روز تاخير با 10 نفر شروع کرديم. يک سري از بازيکنان در مرخصي هستند و افراد ديگري همراه با تيم ملي جوانان به مسافرت رفته‌اند. انشاالله با اضافه شدن اين بازيکنان تيم کاملي خواهيم داشت.

عاشوري تاکيد کرد: رويانيان از من خواست با قدرت و با اختيار تام کارم را شروع کنم. من هم به خاطر اعتماد ايشان و نگاه ويژه رويانيان کار را شروع کردم. از مسئولان باشگاه درخواست کردم با توجه به اينکه در حال از دست دادن زمان بوديم يک بدنساز خوب استخدام کنند که رويانيان با درخواست من موافقت کرد و چيذري را آورديم که بازيکنان بزرگي مثل مهدوي کيا و هاشميان از او شناخت خوب دارند.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا درست است بدون قرارداد و سرمربي تيم با پرسپوليس استارت زده‌ايد يادآور شد: قبول دارم اين موضوع حرفه‌اي نيست که بازيکن و مربي بدون قرارداد کار خود را شروع کند اما من به خاطر پرسپوليس و قلبم خواستم به اين تيم کمک کوچکي کرده باشم. در اين زمان من به فکر پرسپوليس هستم نه چيز ديگر. من در پرسپوليس بازي کرده‌ام و اين تيم را دوست دارم.

عاشوري افزود: از طرف ديگر براي من جالب بود که رويانيان و دنيزلي به من اطمينان کردند. الان نبايد دنبال اين باشيم که قرارداد دارم يا خير. سر فرصت مي‌شود درباره اين ماجراها حرف زد هر وقت هم سرمربي جديد آمد اختيار تام دارد دستياران خود را انتخاب کند. اگر بودم به پرسپوليس کمک مي‌کنم در غير اين صورت وجدانم راحت است که کم نگذاشته‌ام.

مربي پرسپوليس درباره نحوه تمرينات اين تيم گفت: به نظر من بچه‌ها فوق العاده کار را شروع کردند. ما بعد از ظهر روز گذشته 11 کيلومتر را در يک ساعت و 20 دقيقه دويديم و اين نشان مي‌دهد بازيکنان اين پتانسيل را دارند که 14 کيلومتر را ظرف يک ساعت و 30 دقيقه بدوند. اين خيلي آمار خوبي است و مرا غافلگير و خيالم را براي شروع فصل راحت کرد.

وي در خصوص بازيکنان جذب شده گفت: در خط دفاعي و دروازه کمي نگران بوديم اما بازيکنان خوبي را جذب کرديم. در خط هافبک نيز چندان نگران نبوديم اما در حمله نياز به بازيکنان داشتيم که مهره‌هاي خوبي را گرفته‌ايم. نياز به دو هافبک دفاعي خوب داريم که يکي از آنها از برزيل مي‌آيد و کار بازيکن ديگر نيز توسط رويانيان در حال انجام است.

مربي پرسپوليس درباره ناراحتي هواداران از برگزاري تمرينات پشت درهاي بسته گفت: يک سال فوتبالم را در قطر دنبال کردم اما بدترين روزهاي فوتبالي‌ام بود چون هيچ هواداري را در بازي‌ها نمي‌ديدم. وقتي هوادار در فوتبال نباشد هيچ لذتي ندارد ولي اين کار ما فقط به خاطر هواداران است. در فصل بدنسازي فشار روي بازيکنان بسيار زياد است و بايد صداها راحت‌تر و با تمرکز به يک بازيکن برسد در غير اين صورت خلل‌ ايجاد مي‌شود. با توجه به اينکه بدنسازي پرسپوليس به روز است تصميم گرفتيم هواداران در تمرين نباشند اما اين موضوع به معناي آن نيست که هواداران را در تمرينات راه نمي‌دهيم.

وي تاکيد کرد: اگر اين تصميم را گرفته‌ايم به خاطر خود هواداران است. هواداران به بازيکنان پرسپوليس علاقه دارند و بعد از اينکه بازيکنان مورد علاقه خود را تشويق مي‌کنند دوست دارند جواب بشنوند و اگر بازيکني عکس العمل نشان ندهد ممکن است دلخوري‌هايي به وجود آيد. به همين دليل هواداران از من بپذيرند که اين کار به نفع پرسپوليس است.

لینک به دیدگاه

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در چند سال اخير هميشه در اولين بازي بدشانس بوده‌ايم.

جواد کاظميان در خصوص قرعه‌کشي ليگ برتر اظهار داشت: در چند سال اخير اگر قرعه‌هاي پرسپوليس را در بازي‌هاي مختلف پيگيري کنيم به اين نتيجه خواهيم رسيد که در اولين بازي به خارج از تهران رفته و در خيلي از بازي‌ها نيز در هفته پاياني ميهمان حريفان بوده‌ايم. من حتي در امارات هم بوده‌ام وقتي بازي‌هاي پرسپوليس را دنبال مي‌کردم هميشه اين تيم در بازي اول مهمان بوده، اين هم خودش يک بدشانسي است.

وي افزود: ما در هفته اول ليگ برتر بايد به آبادان برويم که هوايي بسيار گرم و طاقت‌فرسا دارد، اما اين موضوعات در فوتبال طبيعي است. درست است ما در اولين گام بدشانسي آورده‌ايم و بايد به آبادان برويم، اما اين دليل نمي‌شود که ترسي داشته باشيم.

وي افزود: ما خوب يارگيري کرده‌ايم و خوب هم تمرين مي‌کنيم؛ در اين چندساله يکي از بهترين دوران بدنسازي خودم را در حال پشت سر گذاشتن هستم و به نظرم حاصل اين تمرينات را در ليگ برتر خواهيم ديد.

کاظميان ادامه داد: اگر بازي با نفت آبادان را کنار بگذاريم تا هفته ششم که بايد در دربي به ميدان برويم قرعه چندان بدي نيست. البته زود است که از اکنون بخواهيم درباره دربي اظهارنظر کنيم. چون کارهاي سخت‌تري در آن بازي در پيش داريم.

کاظميان در خصوص هواداران پرسپوليس نيز گفت:‌من آرزو مي‌کنم که با اقدامات باشگاه ما در اولين بازي خود در ورزشگاه آزادي هوادار داشته باشيم. همه مي‌دانند فوتبال بدون هوادار يعني هيچ. مطمئن باشيد خيلي از کشورهاي آسيايي وقتي بازي‌هاي مان را مي‌بينند حسرت حضور هواداران را در ورزشگاه مي‌خورند. کشورهايي که براي حضور هوادارانشان در ورزشگاه دست به هر کاري مي زنند اما باز هم ناکام هستند.

لینک به دیدگاه

پس از توافقات به عمل آمده و تست پزشکي هافبک برزيلي جديد تيم فوتبال پرسپوليس شنبه در تمرينات اين تيم شرکت مي‌کند.

- با پيشنهاد محسن عاشوري و موافقت رويانيان کاروان تيم فوتبال پرسپوليس براي تشکيل اردوي 10 روزه روز دوشنبه عازم ترکيه خواهند شد. پيش از اين قرار بود پرسپوليسي‌ها روز شنبه به ترکيه سفر کنند. هدف از اين سفر آماده‌سازي سرخ‌پوشان و انجام دو بازي تدارکاتي است.محسن عاشوري مربي تيم فوتبال پرسپوليس ضمن تأييد خبر فوق گفت: در اين مرحله از تمرينات يک اردوي فشرده به همراه بازي تدارکاتي نياز داريم، به همين دليل در ترکيه مي‌توانيم به اهداف خود برسيم.پرسپوليس براي رفع نواقص برخي از پست‌هاي خود از بازيکنان خارجي استفاده خواهد کرد. از اين رو پس از توافقات به عمل آمده در هفته گذشته بالاخره "روبرتو سوسا" هافبک دفاعي برزيلي که سابقه بازي در ليگ اسپانيا و پرتغال را دارد، قرار است از روز شنبه در تمرينات اين تيم شرکت کند. - گفتني است اين بازيکن تست پزشکي داده و مشخص شده مشکل خاصي براي همکاري با پرسپوليس ندارد.سوسا 18 بازي ملي در تيم زير 23 سال برزيل دارد.

لینک به دیدگاه

مهرداد پولادي مدافع چپ پاي پرسپوليس شرايط اين تيم را مناسب توصيف کرد و اميدوار است سرمربي هر چه زودتر مشخص شود.

پولادي در گفت‌وگو با خبرآنلاين در خصوص پرسپوليس مي‌گويد: «همه چيز خوب پيش مي‌رود و تمرينات بدنسازي ما زير نظر آقايان عاشوري و چيذري انجام مي‌شود. فقط همه ما منتظر انتخاب سرمربي هستيم و فكر مي‌كنم در يكي دو روز آينده سرمربي جديد پرسپوليس مشخص شود.»

پولادي در پاسخ به اين سوال كه آيا انتخاب نشدن سرمربي نگران‌كننده نيست خاطرنشان مي‌كند: «ما فعلا تمرينات بدنسازي را انجام مي‌دهيم و تمرينات تاكتيكي و بازي‌هاي دوستانه هنوز شروع نشده است. البته اين دليل نمي‌شود كه به فكر انتخاب سرمربي نباشيم و مطمئنا آقاي رويانيان تلاش مي‌كند تا هر چه زودتر بهترين گزينه را انتخاب كند.»

از پولادي در مورد قرعه‌كشي ليگ و اينكه استقلال در 9 هفته اول فقط يك بار ميهمان است ولي پرسپوليس 4 بار ميهمان است سوال مي‌كنيم كه او اينگونه جواب مي‌دهد: «در فوتبال ما همه چيز عجيب است و قرعه‌كشي هم در نوع خودش تعجب‌آور است. به هر حال اين شرايط پيش آمده ولي ما بايد بيشترين امتيازها را بگيريم. فقط از بعضي بازيكنان خواهش مي‌كنم در مورد برخي مسائل پرسپوليس را مثال نزنند و به تيم خودشان فكر كنند.»

لینک به دیدگاه

عضو سابق هيات مديره پرسپوليس گفت: علي دايي با مديريت و کارنامه اي که دارد بهترين گزينه براي هدايت اين تيم است.

محمد پنجعلي در گفت و گو با پانا در خصوص اوضاع پرسپوليس اظهار داشت: تنها مشکلي که الان پرسپوليس دارد اين است که هنوز سرمربي انتخاب نشده. هر روز که مي گذرد ديرتر مي شود و اين اصلا به نفع تيم نيست چون حتي فکر بازيکناني که دارند تمرين مي کنند را مشغول مي کند.

وي افزود: به نظرم آوردن مربي خارجي در اين شرايط خوب نيست. بالاخره مربيان ايراني اعتبار و مديريت دارند. اين پرسپوليس مربي مي خواهد که به روز باشد. بالاخره بازيکناني که الان در پرسپوليس هستند همه براي خودشان اسم و رسم دارند و هرمربي نمي تواند با آنها کار کند. عضو سابق هيات مديره پرسپوليس تصريح کرد: به نظرم علي دايي بايد در اين شرايط خاص انتخاب شود. شما اگر متوجه شده باشيد از وقتي کرش حرفه اي به فوتبال ما آمده، آماتور شده و اثري از آن کرش درخشاني که تفکرات حرفه اي داشت را نمي بينيم. در اين شرايط که اصلا فضاي خوبي نيست ما فقط بايد تماشاگر باشيم. امسال تيمي خوبي بسته شده و الان همه همه مردم روي علي دايي نظر دارند. پنجعلي گفت: مربي بايد بالا سرتيم باشد تا بازيکنان درست تمرين کنند. اگر اين وضعيت سرمربي پرسپوليس زود مشخص شود اين تيم مي تواند مدعي اصلي باشد چون مشکل مهره اي ندارد. بالاخره مربي ايراني اگر باشد روي بازيکنان شناخت دارد و در فرصت کم مي تواند خوب کار کند. اين بازيکنان مديرتي مي خواهند ولي چون پرسپوليس 30 ميليون هوادار دارد قطعا به سرنوشت استيل آذين دچار نمي شود. وي با اشاره به حذف جام حذفي تاکيد کرد: مي توانستند اين جام را برگزار کنند اما حذف آن به ضرر فوتبال ماست. 34 بازي براي يک فصل فوتبالي کم است. يک سال پرفشار برگزار مي کنند و يک سال هم اين طور. تيم ملي ما اگر به جام جهاني مي رود اين کار را بکنند. البته فراموش نکنيد که تضميني براي صعود نيست. درست است در گروه آساني هستيم اما تيم ملي ما در حد مدعي ظاهر نشده.

لینک به دیدگاه

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: با هر 3 گزينه صحبت کرده‌ايم و آنها منتظر پاسخ ما هستند به خصوص متسو که به ايران هم آمد.

"محمد رويانيان" در گفتگوي تلفني با برنامه ورزش و مردم در خصوص گزينه‌هاي مربيگري پرسپوليس گفت: با متسو، مانوئل خوزه و کالدرون مذاکره کرده‌ايم و يکي از مواردي که براي ما در اين مذاکرات مهم بود اين است که اين افراد داراي شخصيت قهرماني باشند، ضمن اينکه سطح توقع مالي آنها نيز در سطح فوتبال ايران باشد نه اروپا و شيخ‌نشينان عربي.

وي ادامه داد: با هر 3 گزينه صحبت کرده‌ايم و آنها منتظر پاسخ ما هستند به خصوص متسو که به ايران هم آمد. وي به پرسپوليس علاقه دارد و گزينه اول ما محسوب مي‌شود.

رويانيان تأکيد کرد: پس از متسو، کالدرون گزينه دوم است که در حال حاضر در مادريد بسر مي‌برد و با درخواست ما از سفر به آرژانتين صرف نظر کرده و در منزلش در مادريد بسر مي‌برد. او منتظر پاسخ ما است. سومين گزينه نيز مانوئل خوزه پرتغالي است.

وي در خصوص اينکه چه زماني سرمربي پرسپوليس مشخص خواهد شد، گفت: شب گذشته با پروين جلسه‌اي برگزار کرديم و حال که به خاطر دنيزلي زمان زيادي را از دست داديم با درخواست پروين قرار شد تا يکي دو روز آينده به احترام پيشکسوتان و کميته فني صبر کنيم تا در جلسه‌اي که بين آنها برگزار مي‌شود، گزينه‌اي انتخاب شود که همه پشت آن باشند. اين جلسه فردا با حضور پيشکسوتان و کميته فني برگزار مي شود.

رويانيان با بيان اينکه هر 3 گزينه آماده آمدن به ايران هستند در پاسخ به اين سؤال که کدام يک به پرسپوليس نزديک‌تر است اظهار داشت: متسو منتظر جواب ما است تا به ايران بيايد گزينه‌هاي بعدي هم کالدرون و مانوئل خوزه هستند.

وي در پاسخ به اين سؤال که چرا با متسو قراردادش را نهايي نکرده‌ايد گفت: همه چيز تمام شده بود اما برايش جوسازي کردند و اين بسيار بد است. من در اين مدت بسيار زجر کشيدم، هواداران بايد به ما اطمينان کنند چرا که ما هم در پرسپوليس مسئوليت داريم. متسو يک مربي اروپايي خوب و صاحب سبک است که موهايش هم مشکلي نداشت.

مديرعامل پرسپوليس افزود: به احترام پروين و پيشکسوتان، در جلسه‌اي که برگزار مي‌کنيم رزومه 3 گزينه را اعلام خواهم کرد تا اين انتخاب توسط آنها انجام شود.

وي تصريح کرد: وقتي جام حذفي را تعطيل کرديم، گفتند اين کار به خاطر کوئيروش انجام شده اما سرمربي تيم ملي آن را تکذيب کرد. اين در حالي است که اگر مي‌خواهيم فرهنگ‌سازي کنيم و اخلاق را به فوتبال بياوريم بايد در ماه رمضان به احترام ضيافت الهي فوتبال تعطيل شود.

وي ادامه داد: در اين ماه خداوند به همه حق داده تا مغفرت الهي را درخواست کنند، شب قدر در اين ماه است و شايد فوتبال و حواشي آن باعث مي‌شود نتوانيم به شعائر الهي عمل کنيم.

رويانيان تأکيد کرد: فردا درخواست تعطيلي ليگ در ماه رمضان را به صورت کتبي به فدراسيون فوتبال ارائه مي‌کنم.

مديرعامل پرسپوليس در خصوص اينکه afc‌ با تعطيلي ليگ در ماه رمضان مخالفت کرده گفت: Afc يعني آسيا اما ما کشور مسلمان هستيم و بايد با چانه‌زني مسائل کشورمان را بپذيرند. بايد 4 کشور مثل ما اين مسائل را به afc توضيح دهند تا بتوانيم به خواسته خود برسيم.

لینک به دیدگاه

اعضاي کميته فني باشگاه پرسپوليس به رياست علي پروين معرفي شدند تا سرمربي اين تيم را انتخاب کنند.

کميته فني اين باشگاه به رياست علي پروين و با حضور محمدرضا زادمهر، محمود خوردبين و مشورت پيشکسوتان پرسپوليس در حال حاضر پيگير انتخاب گزينه مناسب براي هدايت سرخپوشان مي باشد و به زودي سرمربي جديد پرسپوليس توسط اين کميته معرفي مي شود. اعضاي کميته فني پرسپوليس در حالي مشغول اين کار هستند که در برخي رسانه ها عنوان شده بود؛ اين باشگاه کميته فني ندارد.

لینک به دیدگاه

پزشک تيم فوتبال پرسپوليس مشکل مصدوميت جواد کاظميان را جدي ندانست.

جواد کاظميان امروز در ورزشگاه درفشي*فر حاضر شد اما در تمرين شرکت نکرد.

چشمه*سري پزشک تيم فوتبال پرسپوليس در اين باره گفت: مشکل جواد کاظميان جدي نيست و براي اينکه ريسک نکرده باشيم او را از تمرين صبح دوشنبه معاف کرديم.

وي ادامه داد: کاظميان در پايان تمرين روز گذشته از ناحيه همسترينگ دچار اسپاسم شده بود. او امروز وضعيت بهتري داشت اما بهتر ديديم ريسک نکنيم و با هماهنگي کادر فني به او استراحت داديم و اميدواريم او براي بازي دوستانه فردا با صبا در اختيار کادر فني باشد.

چشمه*سري درباره شرايط افشين اسماعيل زاده هم گفت: آسيب ديدگي را پشت سر گذاشته و براي انجام تمرينات بدنسازي و کار با توپ هيچ مشکلي ندارد.

لینک به دیدگاه

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هيچ مشکل خاصي براي ثبت قراردادم نبود و خوشبختانه اين اتفاق افتاد.

علي کريمي پس از ثبت قرارداد با پرسپوليس گفت: خوشحالم که يک سال ديگر در خدمت باشگاه بزرگ پرسپوليس و هواداران پرشورش اين تيم هستم. مشکل خاصي براي تمديد قراردادم نبود و امروز هم بر خلاف شايعات ديديد اين اتفاق افتاد.

وي افزود: اميدوارم که سال خوبي را با کادر جديد در پرسپوليس داشته باشم تا دل هواداران را شاد کنيم، خوشبختانه تيم خوبي داريم و من هم تمام تلاشم را مي‌کنم تا باز هم جواب اعتماد مردم خودم را بدهم

لینک به دیدگاه

سرانجام پس از مدت ها انتظار و اخبار ضد و نقيض، مانوئل خوزه سرمربي پرتغالي پرسپوليس بامداد امروز از طريق فرانکفورت وارد تهران شد.

خبرآنلاين؛ اما نابلدي مسوولان باشگاه پرسپوليس در شبي که حضور بي‌شمار هواداران پرسپوليس در فرودگاه امام (ره) حتي مسافران خارجي را هم شگفت زده کرده بود باعث اتفاقات عجيبي شد. شور و شوق جمعيت حاضر در فرودگاه براي استقبال از سرمربي جديد پرسپوليس مانع از پذيرش وي براي خارج شدن از بين جمعيت حاضر شد. در اين ميان سردرگمي مسولان باشگاه که بيشتر در هيجان براي قرار گرفتن در لنز دوربين عکاسان بودند و رفتار نامناسب پليس فرودگاه که در بين آنها افرادي با لباس شخصي اقدام به ضرب و شتم عکاسان روزنامه هاي خبرورزشي و تماشا کردند، اوضاع را به‌شدت آشفته کرد.

مانوئل خوزه مربي پرتغالي پرسپوليس که از ديدن اين صحنه ها شگفت زده شده بود به رغم تلاش مسولان باشگاه حاضر به خروج از ميان هواداران نشد و نمايندگان باشگاه مجبور به اجراي ترفند براي بردن اين مربي به دور از چشمان حاضران در فرودگاه شدند. در حاليکه هواداران کاور پوشيده باشگاه پرسپوليس با آرايشي منظم در مقابل در فرودگاه منتظر بودند تا مانوئل خوزه از مقابل آنها سوار اتومبيل شود، خبر خارج شدن اين مربي از دري ديگر آشوبي را در بين طرفداران به پا کرد. به طوري که عده اي از آنها با سردادن شعار «علي دايي» و پاره کردن بنرها و کاورهاي باشگاه پرسپوليس خشم خود را از مسولان باشگاه نشان دادند. اين شعار باعث شد تا مخالفان و موافقان علي دايي در مقابل در خروجي فرودگاه و در مقابل چشمان حيرت زده مسافران و افرادي که در آنجا ايستاده بودند با هم درگير شوند و حسابي از خجالت يگديگر درآيند. مسولان باشگاه پرسپوليس مانوئل خوزه را از دري ديگر سوار تاکسي کردند و با انتقال او به پارکينگ به دور از چشم عکاسان و دوربين هاي تلويزيوني وي را سوار اتومبيل باشگاه کردند و از فرودگاه بردند.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

هافبک تيم فوتبال ملوان گفت: 150 ميليون از پرسپوليس طلب دارم اما مي‌خواهند 14 ميليون به من بدهند.

مازيار زارع در گفت و گو با فارس، اظهار داشت: با توجه به پتانسيلي که در ملوان وجود دارد همان تيم دلخواه هواداران خواهيم شد. به اين تيم بسيار اميدوارم اما بايد کمي صبور باشيم چون کارمان را به دليل مشکلاتي که داشتيم دير شروع کرديم. هر روز که از ليگ برتر بگذرد شرايط‌مان بهتر خواهد شد.

وي درباره حضورش در ملوان گفت: پيشنهادهاي خوبي داشتم اما بايد دينم را به ملوان ادا مي‌کردم. دو پيشنهاد بسيار خوب داشتم اما موقع‌اش بود که به تيم شهرم بيايم. دليل اصلي بازگشتم به انزلي مردم خونگرم اين شهر بود که هميشه من را شرمنده کرده‌اند.

زارع در خصوص طلبش از باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد: مگر مي‌شود از باشگاه پرسپوليس طلب نداشته باشم؟ من از اين باشگاه طلب دارم ولي متاسفانه آنهايي که در اين تيم ماندند به يک شکل متفاوت جريمه شدند و امثال من که از اين تيم رفته‌ايم به شکلي ديگر جريمه شديم. 30 درصد جريمه باشگاه پرسپوليس را قبول ندارم، اگر اين موضوع براي همه اتفاق بيفتد قبول خواهم کرد اما براي يکي، دو نفر نه.

هافبک ملوان ادامه داد: در بين فوتباليست‌ها مسئله‌اي رايج است که اگر اتفاقي بيفتد به همديگر مي‌گويند و هيچ چيز مخفي نمي‌ماند چون همه با هم دوست و رفيق هستند. دوست داشتم وقتي به بازيکني قول مي‌دهند که 10 تا 15 درصد از قراردادش کسر شود با امثال من هم که از اين تيم رفته‌ايم همين برخورد را کنند نه اينکه به دنبال اين باشيم که آنهايي که در پرسپوليس نيستند 30 درصد و آنهايي که ماندند 10 تا 15 درصد جريمه شوند. اين موضوع عادلانه نيست.

وي خاطرنشان کرد: همين مسائل است که آه پشت سر پرسپوليس مي‌ماند و باعث مي‌شود اين تيم خوب نتيجه نگيرد. من 150 ميليون از باشگاه پرسپوليس طلب داشتم ولي مي‌خواهند به 14 ميليون بدهند. مطمئن باشيد پرسپوليس در اين فصل هم نتايج خوبي نمي‌گيرد. وقتي با اين وضعيت به اداره ماليات مي‌رويم بايد 100 بار قسم بخوريم که مبلغ قراردادمان متفاوت با آنچه مي‌گويند، است. آنها باورشان نمي‌شود و گمان مي‌کنند مبالغ قرارداد ما به نوشته برخي رسانه‌ها يکسان است.

بازيکن فصل گذشته پرسپوليس يادآور شد: 150 ميليوني که از باشگاه پرسپوليس طلب دارم کجا، 14 ميليوني که مي‌خواهند به من بدهند کجا؟ جريمه هم براي من در نظر گرفته‌اند. من به اين موضوع اعتراض دارم فقط براي آنهايي که از اين تيم رفته‌اند در نظر گرفته شد. اين موضوع عادلانه نيست.

زارع در پاسخ به اين سؤال که چرا از پرسپوليس رفتيد و مصاحبه جنجالي انجام داديد گفت: اين موضوع ربطي به اين ماجرا ندارد. من هميشه بازيکني هستم که حرف‌هاي خودم را مي‌زنم و با هيچ کس رو در بايستي ندارم. به رويانيان اعتقاد دارم و او کارش را بلد است. در حال حاضر هم نه من به ايشان احتياج دارم و نه ايشان به من احتياج دارد. رويانيان در حال حاضر يکي از بهترين‌ مديران ايران است چون راه درآمد زايي را بلد است. من اگر حرفي زدم واقعيت داشته و واقعيت را خوب يا بد، بايد پذيرفت.

بازيکن فصل پيش پرسپوليس درباره شرط کريمي براي تمديد قرارداد با پرسپوليس به فارس گفت: کريمي دوست صميمي من است. من 4 ماه پيش تصميم گرفته بودم از پرسپوليس بروم. يادتان است مقابل در ورزشگاه درفشي فر گفتم من را 4 ماه ديگر تحمل کنيد مي‌خواهم بروم. فوتبال من در پرسپوليس به بن بست خورده بود و نمي‌توانستم کاري کنم.

وي تاکيد کرد: در پرسپوليس آن چيزي را که از تو مي‌خواستند نمي‌توانستي پيدا کني و از يک بازيکن توانايي‌اش را مي‌گرفتند اما حالا به ملوان برگشتم و کم کم مي‌خواهم همان بازيکني شوم که در ملوان توپ مي‌زدم و فوتبال خودم را بازي کنم. در ملوان همه براي گرفتن نتيجه جان مي‌دهند. در ملوان حداقل فوتبالم را از من نمي‌گيرند و توانايي‌هاي من را نصف نمي‌کنند. براي بازيکنان پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌کنم اما فوتبال يک بازيکن در اين تيم نصف و شايد کمتر شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...