رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام رمز مودم از رو لپ تاب چطور میتونم ببینم؟

لازمش دارم:4564::4564:

سلام

باید از طریق مرورگرتون وارد آدرس 192.168.1.1 بشید. یوزر و پس admin رو وارد کنید.

حالا بستگی به نوع مودمتون باید بگردین ببینین تنظیمات وایرلس کجاست و رمز رو پیدا کنید

لینک به دیدگاه

سلام،سیستمم یه چن وقتیه مشکلی پیدا کرده مشکلش اینه که مثلا وقتی فیلم میبینم قفل میشه صدای دررررررر میده که بعضی وقتا دوباره درست میشه بعضی وقتام صفحه سیاه میشه و ریست میشه سیستم و برای مروگر هم همینطور چنتا صفحه که باز میشه در حال لود شدن هستن قفل میشه بعضی وقتا برنامه رو ببندی درست میشه بعضی وقتام خودش ریست میشه. برای همه برنامه هام همین مشکل رو دارم ویندوز هم عوض کردم مشکلی ندارهف پاور هم بردم مشکلی نداشت حالا اگه میشه کسایی که بلدن بگن مشکل از کجاس که ببرم درست کنم ،خواهش میکنم که جوابمو بدین

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

من رو سیستمم آنتی ویروس نود رو دارم چن روز بود هی پیام میداد یه ویروس پیدا شده و ..

دیروز من اوکی رو زدم که ویروس رو پاک کنه. حالا این پیام رو وسط کارای نرم افزاریم میاره:4564:. یه بارم سیستم رو خود به خود خاموش کرد:icon_pf (34):.

لطفا کمکم کنید:hanghead::sad0:

<a href=bsrlepkr2kuqe3b33zqd.jpg' alt='bsrlepkr2

لینک به دیدگاه
سلام

من رو سیستمم آنتی ویروس نود رو دارم چن روز بود هی پیام میداد یه ویروس پیدا شده و ..

دیروز من اوکی رو زدم که ویروس رو پاک کنه. حالا این پیام رو وسط کارای نرم افزاریم میاره:4564:. یه بارم سیستم رو خود به خود خاموش کرد:icon_pf (34):.

لطفا کمکم کنید:hanghead::sad0:

<a href=bsrlepkr2kuqe3b33zqd.jpg' alt='bsrlepkr2

به این سایت سری بزنید شاید مشکلتون حل بشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
به این سایت سری بزنید شاید مشکلتون حل بشه

ممنونم. ماشاالله شما همه جا فعالین:icon_gol:

خدا قوت:a030:

لینک به دیدگاه

من یک فایل پاورپوینت ساختم که میخام برای یک نفر ایمیل کنم

مشکلی که دارم این که فایل صوتی که ضمیمه فایل پاورپوینت کردم هنگام اجرا پیغام زیر را میده

دلیل ش چیه؟

پسوند فایل صوتی wav و مراحل ضمیمه کردن فایل صوتی را درست انجام دادم

l7eyg849a7o8.png

بعنوان نمونه فایل زیر صدا روی سیستم من پخش نمیشه

لطفا امتحان کنید ببینم روی سیستم شما پخش میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان

بنده مشکلی دارم که میخوام گوشیمو روت کنم باید Cable USB گوشی به کامپیوتر نصب بشه

وقتی نصب میکنم هیچ اتفاقی نمیفته که بخوام اطلاعات گوشیمو داخل کامپیوتر ببینم

فقط گوشی شارژ میشه

دستگاه رسانش کار نمیکنه

رو سیستم دیگه تست کردم با کابل و گوشی خودم درست کار کرد

اما رو سیستم خودم کار نمیکنه

میشه بگید چیکار باید کنم تا درایوم بخونه؟

لینک به دیدگاه
من یک فایل پاورپوینت ساختم که میخام برای یک نفر ایمیل کنم

مشکلی که دارم این که فایل صوتی که ضمیمه فایل پاورپوینت کردم هنگام اجرا پیغام زیر را میده

دلیل ش چیه؟

پسوند فایل صوتی wav و مراحل ضمیمه کردن فایل صوتی را درست انجام دادم

l7eyg849a7o8.png

بعنوان نمونه فایل زیر صدا روی سیستم من پخش نمیشه

لطفا امتحان کنید ببینم روی سیستم شما پخش میشه؟

دوست عزیز!

وقتی شما در فایل پاورپوینت به یک منبع خارجی لینک بدی، در زمان اجرای اون فایل پاورپوینت هشدار میده که این فایل ممکنه به سیستم آسیب بزنه.

شما با کلیک بر روی ok میتونی فایل رو اجرا کنی.

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان این مشکل رو داره. کسی میدونه چیکار باید بکنه؟

من خونم که بودم اینترنتم اصلا هیچی باز نمیکرد اما باگوشی باز میکرد .مشکلشم این بود که 2تا local area connection بیشفرض درست شده اصلا هم delete نمیشن بعد برای شماره 2 نوشته network cable unpluged و 1علامت ضربدر قرمزکنارشه اما میدونم که مشکل از کابل نیست چون توو این نوار بایینه دسکتاب نشون میده که اینترنت وصله اما هیچی باز نمیکنه
لینک به دیدگاه
یکی از دوستان این مشکل رو داره. کسی میدونه چیکار باید بکنه؟

اونی که unplug هست رو disable کن. برا اون یکی دیگه هم IP ست کن همراه با gateway ببین میشه یا نه:vahidrk:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه سوال مهم دارم که واقعابرام مهمه...امیدوارم بتونین کمکم کنین

من درلب تاپم، نرم افزار تخصصیم رو تو ران گذاشته بود و تقریبا سنگین بود...حالا من در همین حین با نت هم کار میکردم و سرچ میکردم که نشانگر موس قفل کرد ولی ران هنوز داره میشه به نظرم، چون از صدای لبتاپ میفهمم!

الان باید چکار کنم...این ران هم برام خیلی مهمه...باید چکار کنم تا به حالت اول برگردم..غلطی کردیم سرچ کردیم!

فقط این که یه بار Ctrl+Alt+del رو زدم ولی بازم اتفاقی نیفتاد.....در ضمن نرم افزار رو در حالتی گذاشته بودم که از حداکثر سی پی یو استفاده کنه.

ممنون میشم راهنماییم کنین..

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود خدمت تمامی دوستان

آقا ما یه ف ی ل تر شکن میخوایم استفاده کنیم کچلمون کرد! دوبار خریدم یوز و پسوردم درست زدم اما کانفینک نمیشه چون درحالت عادی یک ف ی ل ترشکن وقتی فعال میشه یکسری خطوط میندازه به صورت نوسان دار ولی برای من اینطور نیست اصلا عمل نمیکنه درحالی که من قبلا هم همین رو براحتی استفاده میکردم خیلی عالی سایت های فیلتر رو باز میکرد نمیدونم مرضش چیه اسمشم Proxifer هست وقتی نصبش میکنم یوز و پس رو میزنم و اتصال میشه اصلا فعالیتی نمیکنه و از اون خطوط بالا و پایین اصلا نمیندازه اکانتم یکماهه هست همین دیروز خریدم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه خیلی مهمه

سپاس

لینک به دیدگاه
درود خدمت تمامی دوستان

آقا ما یه ف ی ل تر شکن میخوایم استفاده کنیم کچلمون کرد! دوبار خریدم یوز و پسوردم درست زدم اما کانفینک نمیشه چون درحالت عادی یک ف ی ل ترشکن وقتی فعال میشه یکسری خطوط میندازه به صورت نوسان دار ولی برای من اینطور نیست اصلا عمل نمیکنه درحالی که من قبلا هم همین رو براحتی استفاده میکردم خیلی عالی سایت های فیلتر رو باز میکرد نمیدونم مرضش چیه اسمشم Proxifer هست وقتی نصبش میکنم یوز و پس رو میزنم و اتصال میشه اصلا فعالیتی نمیکنه و از اون خطوط بالا و پایین اصلا نمیندازه اکانتم یکماهه هست همین دیروز خریدم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه خیلی مهمه

سپاس

فيلترشکن هایی مثل کریو و سیسکو (در واقع وی پی ان هستند) خیلی خوب و عالی عمل میکنن. من استفاده میکنم هیچ مشکلی هم ندارم

شما که داری پول میدی برجی 4 تومن بده اینا رو استفاده کن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

من اندنوت نصب کردم ولی نمیدونم چرا گزینه ایمپورت و New reference فعال نیست...درست هم کرک شده...ممنون میشم راهماییم کنین...

اینم عکسش:

do.php?imgf=Untitled_02c41.png

لینک به دیدگاه

آقا سلام،خواهش میکنم جواب بدین زود،کامپیوترم روشن میکنه همه چیش سالمه ولی مانیتور روشن نمیشه وقتی کابلشو به کارت گرافیک متصل میکنم ،چراغ مانیتور هی چشمک میزنه ولی بالا نمیاد،دلیلش چیه کجاش خراب شده؟

لینک به دیدگاه
آقا سلام،خواهش میکنم جواب بدین زود،کامپیوترم روشن میکنه همه چیش سالمه ولی مانیتور روشن نمیشه وقتی کابلشو به کارت گرافیک متصل میکنم ،چراغ مانیتور هی چشمک میزنه ولی بالا نمیاد،دلیلش چیه کجاش خراب شده؟

اتصالات رو چک کنید احتمال اتصالی وجود داره

کارت گرافیک رو با یه سیستم دیگه تست کنید یا با یه کابل دیگه تست بشه../

لینک به دیدگاه

سلام

نمیخوام بدبین باشم ولی برای من همین اتفاق افتاد فهمیدم مادربوردم سوخته. مجبور شدم کلا عوضش کنم. نوسان برق باعث شده بود ظاهرا

کابل های پاور رو چک کنید. سی دی رام باز میشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...