رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام و عرض ادب

دوستان یه نرم افزاری میخوام که بشه از روی دسکتاپ فیلم برداری کرد و هم صدا رو از میکروفن و هم سیستم ضبط کنه ، از سرعت سیستم هم کم نکنه و باعث اختلال تو سیستم نشه ،برای ایجاد فایل های آموزشی میخوام لطفا راهنمایی کنید.

متشکرم

سلام

کاهش سرعت کامپیوتر بستگی به قطعات سیستم شما داره ولی خب نرم افزارهای ضبط فیلم معمولا باعث کاهش سرعت نمیشن مگر در سیستم های ضعیف،اگر تمایل دارید فایل آموزشی پیشرفته بسازید و به کار با نرم افزار ها و زبان انگلیسی کمی تسلط دارید camtasia studio رو توصیه میکنم،پیچیده نیست و اختلال هم ایجاد نمیکنه و تمام خواسته های شما رو برآورده میکنه.

اما اگر تسلط کمی به نرم افزارها دارید Snagit رو توصیه میکنم که اینم واسه همون شرکت هست و اختلال هم ایجاد نمیکنه.

سوالی داشتید در خدمتم.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام...نمیدونم چرا این خطا رو میده...میخوام ماکرو بسازم:4564:

سلام

آفیستون اکتیو نیست، شاید به خاطر همینه که ارور لایسنس میده.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

آفیستون اکتیو نیست، شاید به خاطر همینه که ارور لایسنس میده.

چجوری فعالش کنم؟:sigh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چجوری فعالش کنم؟:sigh:

نسخه آفیسی که نصب کردین، فایل کرک همراهش نبود؟ برای نسخه های جدید معمولا از KMS استفاده میشه که برای فعال کردن ویندوز هم به کار میره. اگه کرک برنامه رو ندارین، پی سی دانلود فایل های کرک رو به صورت جدا هم قرار میده، می تونین ازشون استفاده کنین. توی این لینک هم مثل اینکه فعالساز آفیس 2010 و 2013 قرار داده شده:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
نسخه آفیسی که نصب کردین، فایل کرک همراهش نبود؟ برای نسخه های جدید معمولا از KMS استفاده میشه که برای فعال کردن ویندوز هم به کار میره. اگه کرک برنامه رو ندارین، پی سی دانلود فایل های کرک رو به صورت جدا هم قرار میده، می تونین ازشون استفاده کنین. توی این لینک هم مثل اینکه فعالساز آفیس 2010 و 2013 قرار داده شده:

با تشکر...کرکش رو پیدا کردم. روی گزینه نصبش زدم و نصب کردکم.وقتی که فایل افیس رو باز میکنم دیگه هشدار اولیه رو نمیده.اما همچنان خطای قبلی هست.درست نصب کردم.

lmvr6sr66i0u3wo56y1h.png

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام و عرض ادب

دوستان یه نرم افزاری میخوام که بشه از روی دسکتاپ فیلم برداری کرد و هم صدا رو از میکروفن و هم سیستم ضبط کنه ، از سرعت سیستم هم کم نکنه و باعث اختلال تو سیستم نشه ،برای ایجاد فایل های آموزشی میخوام لطفا راهنمایی کنید.

متشکرم

فقط NCH media capture

فک کنم 2 یا 3 مگابایت باشه!غولیه برا خودش

• Like 2
لینک به دیدگاه
بالای اکسل دیگه خبری از ارور نیست ولی باز هم مشکل باقیست.

log1xwe2trkhjggob2fk.png

این لینکا رو ببینین:

• Like 1
لینک به دیدگاه
این لینکا رو ببینین:

تشکر فراوان....بگیر نگیر داشت...یکبار که تونستم ازش اجرا بگیرم ذخیره کردم و فعلا با همون دارم کار میکنم:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

یه فایل پاورپوینت دانلود کردم . برای باز کردنش این پیام رو میده :

the path or file name is invalid . please chek that the path or file name are correct .

چه باید کرد ؟

مرسی از دوستان .

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

یه فایل پاورپوینت دانلود کردم . برای باز کردنش این پیام رو میده :

the path or file name is invalid . please chek that the path or file name are correct .

چه باید کرد ؟

مرسی از دوستان .

اسم فایل رو عوض کنید.

البته مسیر ذخیره شدن فایل رو هم بهتره عوض کنید اگ نشد.

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب:w16:

یه سوال داشتم.:icon_redface:

نخندید:ws3:

نیم فاصله رو چجور میزنن؟:ws3:

مثلا بجای بلوط های بشه نوشت بلوط‌های:5c6ipag2mnshmsf5ju3

با تشکر:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
با سلام و عرض ادب:w16:

یه سوال داشتم.:icon_redface:

نخندید:ws3:

نیم فاصله رو چجور میزنن؟:ws3:

مثلا بجای بلوط های بشه نوشت بلوط‌های:5c6ipag2mnshmsf5ju3

با تشکر:icon_gol:

1. بر روی نوار Insert کلیک می‌کنیم و سپس در انتهای نوار سراغ گزینه Symbol می‌رویم و آن را انتخاب می‌کنیم.

word2.jpg

2. پس از باز شدن پنجره Symbol بر روی گزینه More Symbols کلیک می‌کنیم.

word3.jpg

3. در پنجره جدیدی که باز می‌شود بر روی زبانه‌ی Special Characters کلیک می‌کنیم و مطابق عکس گزینه‌ی No-Width Optional Break را انتخاب می‌کنیم و کلید Shortcut Key… را می‌زنیم.

word5.jpg

4. در پنجره جدید بر روی نوار سفیدِ Press new shortcut key: کلیک می‌کنیم و کلید ترکیبی مورد نظرمان را فشار می‌دهیم. معمولا برای نیم‌فاصله از کلیدهای Ctrl+Space استفاده می‌کنند. به این منظور بعد از کلیک روی نوار مربوطه، کلید Ctrl را فشار داده و سپس کلید Space را می‌زنیم.

در انتها و پس از انتخاب کلید ترکیبی بر روی کلید Assign کلیک می‌کنیم و در انتها کلیک Close را انتخاب می‌کنیم.

word6-2.jpg

به این صورت می‌توانید کلید نیم‌فاصله را در نرم‌افزار Word فعال کنید.

یا

زدن همزمان سه کلید کنترل+شیفت+2

برای شما نیم‌فاصله ایجاد می‌کنه.

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز

درایو c (درایو ویندوز ) لپتاپم پر شده میخوام پارتیشن بندی کنم و از یک درایو دیگه بهش اضافه کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام

توی لینک زیر آموزش تصویری پارتیشن بندی رو میتونید ببینید

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید ... من یه چند روزی میشه ویندوزمو(Se7en) عوض کردم و از وقتی که عوض کردم هرچی فیلم و اهنگ میذارم تیک دار نشون میده. اهنگو موقع پخش هی پشت سر هم تیک میزنه انگار یه سی دی پر از داره پخش میشه منظورم اینه که روان پخش نمیشه فیلمم که اصن نگو و نپرس!!! اصن تصویر خود فیلم رو نشون نمیده هی مربع مربع میشه. اونم روان پخش نمیشه... گفتم شاید ایراد از ویندوزش باشه، عوض کردم ولی بازم همون آش و همون کاسه!!! دیفرگ کردم رجیستری رو با برنامه کلین کردم آخرین آپدیت نود32 گرفتم آخرین درایور کارت گرافیکمم نصب کردم !!!!!!! چـــیــــکــــار کـــنــــم !!!!!!!!!!!!!!!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید ... من یه چند روزی میشه ویندوزمو(Se7en) عوض کردم و از وقتی که عوض کردم هرچی فیلم و اهنگ میذارم تیک دار نشون میده. اهنگو موقع پخش هی پشت سر هم تیک میزنه انگار یه سی دی پر از داره پخش میشه منظورم اینه که روان پخش نمیشه فیلمم که اصن نگو و نپرس!!! اصن تصویر خود فیلم رو نشون نمیده هی مربع مربع میشه. اونم روان پخش نمیشه... گفتم شاید ایراد از ویندوزش باشه، عوض کردم ولی بازم همون آش و همون کاسه!!! دیفرگ کردم رجیستری رو با برنامه کلین کردم آخرین آپدیت نود32 گرفتم آخرین درایور کارت گرافیکمم نصب کردم !!!!!!! چـــیــــکــــار کـــنــــم !!!!!!!!!!!!!!!!!

روی لپ تاپ نصب کردین؟

بعضی وقتا بعضی از ویندوز ها روی بعضی از کامپیوتر ها اجرا نمیشن

• Like 2
لینک به دیدگاه

مودم ام پی پی او ای نمیشه چرا؟!

تنظیم خاصی بوده ک فراموش کرده ام ایا؟

البته یوزر نیم و پس ورد رو هم می زنم ک تو این عکس خالیه.

مودم رو هم خاموش روشن هم کردم.

قبلا هم با همین اپراتور و همین مودم و همین ویندوز 8.1 کانکشن پیوسته بودم.

b8i9qpmua4pxpty2vn0c.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه

فیلم رو با چی اجرا می کنی؟

پسوند فیلم ها چیه؟

ایمان ی بار بهم یاد داد ک اینا رو با کد نویسی کم حجم می کنن. یادم جوون تر ک بودم ی مقاله یم خوندم ک گویا مثلا ی فیلم رو با کیفیت بالا 300 مگ می کنن ی مهارت انگشت شمار تو دنیاست.

ب هر صورت ب نظرم مشکل از کدک سیستم باشه.

کا ام پلیر 3.5 ( نسخه های بالاتر مشکل دارن !!!!! ) نصب کن و مدیا پلیر کلاسیک ک همون کا - لینیت فک کنم. سرچ کنی هست. الان نسخه 11 خورده ایش اومده.

مشکلت حل می شه :w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...