رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود...

پرش قلم که چند وقتی هست بوجود اومده و اذیت میکنه...

از دیروز هم فلش نمیدونم چی شده ،آخرین ورژنش رو هم نصب کردم ولی هنوز هم مشکل حل نشده ،عکس پایین رو ببینید...

lgop9ru9zwz73hrfrqj.png

تو جاهای دیگه هم مشکل ایجاد کرده ،مثلا تو گوگل یا یاهو نمیتونم به کانتکت هام و مثلا مشاهده مکالماتم دسترسی داشته باشم ،کلیک که میکنم هیچ اتفاقی نمی افته....

ممنون میشم این دو تا رو راه حلی براشون بفرمایید...:a030:

سوال من گم نشه...:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

چطوری میتونم برنامه های دانلود شد با مرورگر ie رو پیدا کنم تو تنظیمات؟

سلام

اگر منظورتان این است که میخواهید مواردی را که با این مرورگر دانلود شده ببینید؛ بعد از باز کردن مرورگر، Ctrl+J را بزنید.

لینک به دیدگاه

با سلام.

من هر وقت یک فلش یا هر کارت حافظه ای را به لپ تاپم متصل میکنم یه پنجره باز میکنه که نوشته یک ویروس(threat) در usb درایو شما وجود دارد. و بعد دو تا فایل جدید به نام های (Removable Disk) و (autorun) ساخته میشود.چند بار هم با آنتی ویروس اسکن کردم ولی فایده ای ندارد.:ws52:

لطفا راهنماییم کنید.باتشکر.

لینک به دیدگاه
با سلام.

من هر وقت یک فلش یا هر کارت حافظه ای را به لپ تاپم متصل میکنم یه پنجره باز میکنه که نوشته یک ویروس(threat) در usb درایو شما وجود دارد. و بعد دو تا فایل جدید به نام های (Removable Disk) و (autorun) ساخته میشود.چند بار هم با آنتی ویروس اسکن کردم ولی فایده ای ندارد.:ws52:

باید بگم متاسفانه لپ تاپتون ویروس داره:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
با سلام.

من هر وقت یک فلش یا هر کارت حافظه ای را به لپ تاپم متصل میکنم یه پنجره باز میکنه که نوشته یک ویروس(threat) در usb درایو شما وجود دارد. و بعد دو تا فایل جدید به نام های (removable disk) و (autorun) ساخته میشود.چند بار هم با آنتی ویروس اسکن کردم ولی فایده ای ندارد.:ws52:

سلام.

با آنتی ویروس "آپدیت شده" ویروس کشی کنید.

فایلهای مهم را در هارد کپی و usb را فرمت کنید.

لینک به دیدگاه
سلام.

با آنتی ویروس "آپدیت شده" ویروس کشی کنید.

فایلهای مهم را در هارد کپی و usb را فرمت کنید.

اینطور که مشخصه سیستمشون ویروس داره

نه فلششون:

لینک به دیدگاه
اینطور که مشخصه سیستمشون ویروس داره

نه فلششون:

احتمالش هست.

دقیقا هم توضیح ندادند. چه پنجره ای؟ چه آنتی ویروسی؟ شاید مشکل از آنتی ویروس باشد. شاید هم سیستم ویروسی باشد. شاید هم usb ها ویروسی هستند.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کسی میدونه فایلایی که داخل فلش مخفی هستنو چطور باید ببینم!ویروس کشی هم کردم چیزی ندیدم...!!!

قبلا یه همچین کاری انجام دادم...ولی اصلا یادم نیست!:4564:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

کسی میدونه فایلایی که داخل فلش مخفی هستنو چطور باید ببینم!ویروس کشی هم کردم چیزی ندیدم...!!!

قبلا یه همچین کاری انجام دادم...ولی اصلا یادم نیست!:4564:

یافتم :hapydancsmil:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خدا پدر این گوگل بیامرزه!:w58:

لینک به دیدگاه

سلام. من یه سوال فوری دارم:

من میخوام یه جدولی با 15ستون و 8ردیف در ورد ایجاد کنم.

میدونم باید برم تو تب table و عدد سطv و ستون رو بدم ولی با کادر ها و کوچک و بزگ کردن اونا مشکل دارم. هر جوری میکنم تو یه صفحه جا نمیگیره و بهم میریزه.

:4564:

باید چه بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرحله به مرحله بگید

لینک به دیدگاه
درود...یک سوال تکراری...چجوری میتونم از یوتیوب دانلود کنم؟

سلام

فکر کنم با اینترنت دانلود منیجر بشه

idm

لینک به دیدگاه
درود...یک سوال تکراری...چجوری میتونم از یوتیوب دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه

میدونم باید برم تو تب table و عدد سطv و ستون رو بدم ولی با کادر ها و کوچک و بزگ کردن اونا مشکل دارم. هر جوری میکنم تو یه صفحه جا نمیگیره و بهم میریزه.

سلام

منظورتان از اینکه در یک صفحه جا نمیشود چیست؟ با وارد کردن داده ها در جدول و تغییر اندازه خانه ها در کادر صفحه مشکل دارید؟

امکانش هست تصویرش را ضمیمه کنید و بیشتر توضیح دهید؟

لینک به دیدگاه

سلام علی آقا :icon_gol:

منظورت تو نرم افزار ورد بود دیگه ؟ :ws38:

اول طبق عکس زیر پنجره رسم جدول رو باز کن :

x91exlmj97cofxf4lpu.jpg

پنجره ای که باز میشه به این شکل هستش:

e51n92g3wzz3ofh67i2m.jpg

بعد از اینکه تعداد سطر و ستون دلخواه رو وارد کردی سه تا گزینه داری :

گزینه اول: میتونی عرض ستونها رو روی یه مقدار ثابت دلخواه بزاری یا اینکه روی auto. اگه روی حالت خودکار بزاری، اولش عرض کل جدول هم اندازه با عرض کل

پنجره هستش و با نوشتن یه عبارت تو جدول، عرض هر ستون متناسب با عرض نوشته داخل اون ستون تغییر میکنه.

گزینه دوم: اگه اینو انتخاب کنی اولش عرض ستون ها کوچکترین مقدار هستش و با نوشتن یه عبارت داخل هر ستون، عرض اون ستون متناسب با مقدار عبارت

زیاد میشه

گزینه سوم: مثل حالت auto گزینه اوله

بعد از رسم جدول هم میتونی با موس هر کدوم از خطوط رو جابجا کنی.

البته کلا کشیدن جدول های بزرگ تو ورد اذیت کننده هستش.

موفق باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من موزیک این وبلاگو میخوام اما جایی واسه دانلودش نداره شما نمیدونین چیجوری میشه بگیرمش؟

لینک به دیدگاه
من موزیک این وبلاگو میخوام اما جایی واسه دانلودش نداره شما نمیدونین چیجوری میشه بگیرمش؟

سلام ...

اینم

...

لینک به دیدگاه

سلام من یه نرم افزار آموزشی خریدم که تو ویندوز7 64 بیتی اجرا نمیشه و ارور ران تایم میده ولی تو نسخه 32 بیتی اجرا شد چطوری تو لب تابم که 64 بیتیه اجرا کنم؟

لینک به دیدگاه
سلام من یه نرم افزار آموزشی خریدم که تو ویندوز7 64 بیتی اجرا نمیشه و ارور ران تایم میده ولی تو نسخه 32 بیتی اجرا شد چطوری تو لب تابم که 64 بیتیه اجرا کنم؟

ویندوز 64 نرم افزاری 32 بیتی رو نمیخونه و این به نظر من یه مشکل ناجوریه

اما شما میتونین با استفاده از نرم افزار VMWare یه ویندوز 32 بیتی مجازی نصب کنین و نرم افزارای سبک 32 بیتی رو اونجا بریزین:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...