رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان من هر چی عکس از نت تو سیستم سیو میکنم..بعدش نمیتونم پیداش کنم!

یعنی جایی که زدم سیو شه عکس اونجا نمیره.

وقتی که با اسمش سرچ میکنم واسم نمیاره

چیکار کنم؟:ws52:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سلام

دوستان من هر چی عکس از نت تو سیستم سیو میکنم..بعدش نمیتونم پیداش کنم!

یعنی جایی که زدم سیو شه عکس اونجا نمیره.

وقتی که با اسمش سرچ میکنم واسم نمیاره

چیکار کنم؟:ws52:

علت اینه که نرم افزارت بصورت پیشفرض عکسها و فایلهات رو تو این مسیر سیو میکنه:

Computer/windows Local disk/Users/Computer name/Downloads

اگر مرورگرت FireFoxه...این مسیرو برو:

Tools/Options/General Tab

تو این تب یه گزینه هست که میگه "Always ask me where to save files" رو بزنی،هربار که بخوای فایلی رو سیو کنی ازت مسیر میخواد.

روش دوم هم استفاده از دانلود IDM هستش...رو عکس راست کلیک کن و گزینه "Download with IDM" رو انتخاب کن.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سلام دوستان .

چطور میتونم از یه صفحه وب ، به طور کامل عکس بگیرم به طوری که قسمتهای scrolling اون هم توی عکس باشه ؟

فک کنم ازین طریق بشه چیزی رو که میگی انجام داد:

بصورت وب پیج سیوش کن...ببر تو Adobe Acrobat middle east وتبدیل به PDF کن و بعد Save As Jpeg رو انتخاب کن.:ws38:

لینک به دیدگاه

درود دوستان میخام ایدی بسازم تو یاهو.صفحه اولو که پر میکنم کلیک میکنم صفحه بعد نمیره. با چند تا مرورگر هم امتحان کردم از اسم کشور هم بعنوان ایران استفاده نکردم نشد که نشد.مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه
درود دوستان میخام ایدی بسازم تو یاهو.صفحه اولو که پر میکنم کلیک میکنم صفحه بعد نمیره. با چند تا مرورگر هم امتحان کردم از اسم کشور هم بعنوان ایران استفاده نکردم نشد که نشد.مشکل چیه؟

سلام دوست عزیز :icon_gol:

احتمالا تاریخ یا ساعت سیستمت تنظیم نیست.اگه ویندوزت seven باشه باید اینجوری تنظیم کنی:

یه کلیک چپ رو ساعت (پایین سمت راست) کن تا ساعت آنالوگو نشون بده. یه گزینه داره به اسم

change the date and time setting

روش کلیک کن. یه پنجره باز میشه که 3 تا تب داره. روی تب internet time کلیک کن. بعد change setting رو بزن. یه

تیک داره که باید بزنی و از لیست کشویی time.windows.com رو انتخاب کن و update رو بزن.

موفق و موید باشی :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان .

چطور میتونم از یه صفحه وب ، به طور کامل عکس بگیرم به طوری که قسمتهای scrolling اون هم توی عکس باشه ؟

با سلام

در صورتیکه سیستم عاملتان 7 باشد، با snipping tool ویندوز میتوانید کل صفحه را انتخاب و ذخیره نمائید.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
با سلام

در صورتیکه سیستم عاملتان 7 باشد، با snipping tool ویندوز میتوانید کل صفحه را انتخاب و ذخیره نمائید.

البته این کارو همون دکمه PrtScr کیبورد و Paste تو Paint هم انجام میده...:ws3:

یکم گنگ بود سوالش...:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز :icon_gol:

احتمالا تاریخ یا ساعت سیستمت تنظیم نیست.اگه ویندوزت seven باشه باید اینجوری تنظیم کنی:

یه کلیک چپ رو ساعت (پایین سمت راست) کن تا ساعت آنالوگو نشون بده. یه گزینه داره به اسم

change the date and time setting

روش کلیک کن. یه پنجره باز میشه که 3 تا تب داره. روی تب internet time کلیک کن. بعد change setting رو بزن. یه

تیک داره که باید بزنی و از لیست کشویی time.windows.com رو انتخاب کن و update رو بزن.

موفق و موید باشی :icon_gol::icon_gol:

ممنون از پاسختون. ویندوزم ایکس پی سرویس پک دو سیو دو بیتی هستش. تاریخو ساعتو تنظیم کردم ولی باز تغییری نکرد ادرس صفحه دوم که میره اینه/https://edit.yahoo.com/nonJsLandingPage?intl=us&lang=en-USولی هیچ صفحه ای نمیاد.

لینک به دیدگاه

من میخوام ای از یه کادری از دسکتاپ عکس بگیرم.

قبلا با print screen رو میزدم. بعد میومدم تو paint پیست میکردم. ولی علاوه بر کادر بقیه قسمتای دسکتاپ میومد!!

ولی من میخوام فقط کادر بیفته باید چه بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
ممنون از پاسختون. ویندوزم ایکس پی سرویس پک دو سیو دو بیتی هستش. تاریخو ساعتو تنظیم کردم ولی باز تغییری نکرد ادرس صفحه دوم که میره اینه/https://edit.yahoo.com/nonJsLandingPage?intl=us&lang=en-USولی هیچ صفحه ای نمیاد.

خب دو تا احتمال میمونه.یکی اینکه تنظیمات امنیتی رو فعال کرده باشی.یکیم اینکه اخیرا ویروس یا برنامه ای رو پاک کرده باشی که تنظیماتی رو تو رجیستری تغییر داده باشن !

حالا این نرم افزارو اجرا کن. بعد سیستم رو ریستارت کن ببین مشکلت حل میشه یا نه:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
من میخوام ای از یه کادری از دسکتاپ عکس بگیرم.

قبلا با print screen رو میزدم. بعد میومدم تو paint پیست میکردم. ولی علاوه بر کادر بقیه قسمتای دسکتاپ میومد!!

ولی من میخوام فقط کادر بیفته باید چه بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز:icon_gol:

اگه میخوای فقط از پنجره فعال عکس بگیری کلید کنترل(Ctrl) رو نگه دار و کلید پرینت اسکرین رو بزن. اگه این جواب

نداد کلید شیفت و alt رو هم امتحان کن.

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز:icon_gol:

اگه میخوای فقط از پنجره فعال عکس بگیری کلید کنترل(Ctrl) رو نگه دار و کلید پرینت اسکرین رو بزن. اگه این جواب

نداد کلید شیفت و آلت رو هم امتحان کن.

سلام داداش

هر 2 تا روش رو انجام دادم. نشد. بازم از کل دسکتاپ عکس گرفت.

دوستان تو پست بالا گفتن با

snipping tool میشه انجام داد. اون چطووریه هستش؟

لینک به دیدگاه
سلام داداش

هر 2 تا روش رو انجام دادم. نشد. بازم از کل دسکتاپ عکس گرفت.

دوستان تو پست بالا گفتن با

snipping tool میشه انجام داد. اون چطووریه هستش؟

نمیدونم چرا نشده.من تا به حال تو همه ویندوز هایی که داشتم میتونستم این کار رو انجام بدم :ws52:

برای اجرای snipping tool تو ویندوز هفت به این مسیر برو:

start-all programs-accessories-snipping tool

اگرم ویندوزت xp هستش بگو تا لینک نرم افزارشو بدم دانلود و نصب کنی.

اما اونی که اول گفتمو یه بار دیگه امتحان کن :ws3:

لینک به دیدگاه
نمیدونم چرا نشده.من تا به حال تو همه ویندوز هایی که داشتم میتونستم این کار رو انجام بدم :ws52:

برای اجرای snipping tool تو ویندوز هفت به این مسیر برو:

start-all programs-accessories-snipping tool

اگرم ویندوزت xp هستش بگو تا لینک نرم افزارشو بدم دانلود و نصب کنی.

:ws3:

اون alt و shift رو امتحان کردم شدش. ولی عکسو سیو کردم. دیدم به جز پنجره انتحابی بقیه فضای خالی تصویر سفیده....

من منظورم این بود که فقطه فقط همون پنجره که میخوام بیفته.

نمیدونم چه جوری بگم. فقط خوده خوده پنجره بیفته.:ws3:

لینک به دیدگاه
اون alt و shift رو امتحان کردم شدش. ولی عکسو سیو کردم. دیدم به جز پنجره انتحابی بقیه فضای خالی تصویر سفیده....

من منظورم این بود که فقطه فقط همون پنجره که میخوام بیفته.

نمیدونم چه جوری بگم. فقط خوده خوده پنجره بیفته.:ws3:

آهان فهمیدم مشکلت چیه ! :ws28:

ببین وقتی خود paint رو باز میکنی, به صورت پیشفرض یه صفحه سفید داره. احتمالا اون عکسی که اونجا paste میکنی کوچیکه.پس میفته تو اون صفحه سفیده که از اول تو paint بوده. اگه میخوای به این مشکل برنخوری با همون alt و print Scrn عکس بگیر از پنجره. یه microsoft office picture manager باز کن (اگه آفیس نصب کردی). بعد عکستو همونجا paste کن و بعدش سیوش کن.فهمیدی چی گفتم ؟:ws52:

لینک به دیدگاه
آهان فهمیدم مشکلت چیه ! :ws28:

ببین وقتی خود paint رو باز میکنی, به صورت پیشفرض یه صفحه سفید داره. احتمالا اون عکسی که اونجا paste میکنی کوچیکه.پس میفته تو اون صفحه سفیده که از اول تو paint بوده. اگه میخوای به این مشکل برنخوری با همون alt و print Scrn عکس بگیر از پنجره. یه microsoft office picture manager باز کن (اگه آفیس نصب کردی). بعد عکستو همونجا paste کن و بعدش سیوش کن.فهمیدی چی گفتم ؟:ws52:

دقیقا منظورم همین بود. :ws3:

حالا

microsoft office picture manager کجا هستش؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
خب دو تا احتمال میمونه.یکی اینکه تنظیمات امنیتی رو فعال کرده باشی.یکیم اینکه اخیرا ویروس یا برنامه ای رو پاک کرده باشی که تنظیماتی رو تو رجیستری تغییر داده باشن ! حالا این نرم افزارو اجرا کن. بعد سیستم رو ریستارت کن ببین مشکلت حل میشه یا نه:
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
سلام نرم افزارو اجرا کردم و ری استارت هیچ تغییری نکرد. بنظرم امنیتی هم نیست ولی محض اطمینان برا لغوش چیکار کنم؟ممکنه مشکل از خوده اینترنت باشه؟ چون من با ایرانسل کانکتم/
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...