رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نور صفه نمایش لپ تاپم (مانیتور) کم شده،ربطی به کم بودن شارژ هم نداره!

چرا اینجوری شده ؟؟:sigh:الان کدر میبینم همه چیو!

acer

وقتی سیستم بالا میاد اینجوری میشه!

در واقع کادرا رنگ طبیعی خودشون رو دارن ولی بقیه اجزا کدر دیده میشن...یک ساعت نمیشه اینطوری شده

با سلام و خسته نباشید..... :icon_gol:

آجی این مشکل ممکنه یه تنظیم ساده باشه که از روی صفحه کلید بتونی انجام بدس. معمولاً صفحه کلیدهای لپ تاپی یه کلید Fn داره و با استفاده از یه کلید تعبیه شده دیگه برای افزایش و کاهش میزان نور یا همون Brighness که معمولاً کلیدهای جهت دار (بالا و پایین و چپ و راست) یا کلیدهای علامت دار (مثله ÷^٪﷼#@) باشه که روی کلید اضافه بر سازمان کار اصلی یه حالت خورشید مانند هستش مثله شکل زیر:

0fleono87vtnerzpx5j.jpg

06xndp9vl7umdopw1v.jpg

و ممکنه از از داخل تنظیمات BIOS که همون اول روشن شدن لپ تاپ میتونی بهش دسترسی داشته باشی قابل تغییر باشه که معمولاً پس از روشن کردن لپ تاپ با کلیدهای Delete یا F10 یا کسایر کلیدها به تنظیمات BIOS میری و دنبال موردی با عنوان میزان نور میگردی. البته ممکنه چنین موردی وجود نداشته باشه....

و حالت دیگه هم اینه که اگه نمایشگر لپ تاپت LCD هستش که مدار Inverter افزاینده ولتاژ داره که اگه اون خراب بشه بعد از مدتی باعث میشه که نور LCD کم و کمتر بشه و بعد هم بقدری تیره میشه که دیدن تصاویر واقعاً مشکل میشه و ناچاری عوضش کنی که تا جایی که خودم واله دوستم رو دادم داداشم عوض کرد و واسش بورد Inverter مربوط به LCD رو گرفتم 75 هزار تومن بودش....

nnkucsvwsa73n9y3k.jpg

7hlhmdkyx14itt85p7s.jpg

مثله شکل هایی که بالا اومده...

به هر حال اگه با دو مورد اول حل نشد به یه جای مورد اعتماد لپ تاپت رو نشون بده و ختماً هم مراقب اطلاعات شخصی و خانوادگی موجود روی لپ تاپت باش.....

موفق و دلخوش باشی..... :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام سلام

نرم افزار du meter که برایه مصرف ترافیک اینترنتم بود ، زده 30روزت تموم شده و اینا ... مثله همون نرم افزار دانلودمنیجر

الان این نرم افزار رو پاک کردم یه ورژن بالاتر فکر کنم نصب کردم اما کرکش رو که میزنم ارور میده:icon_redface:

از اینجا دانلود کردم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی:icon_gol::icon_gol:

با سلام.....

خب آجی دو حالت داره:

حالت اول: آنتی ویروس کرک برنامه رو به عنوان فایل ویروس یا فایلی مخرب میشناسه.

نرم افزار رو حذف کن و دوباره نصب کن و برای اجرای Crack برنامه آنتی ویروسESET رو غیر فعال کن که برای این کار محیط آنتی ویروس رو باز کن و از بخش Setup روی گزینه Temorarily Disable کلیک کن که این گزینه برای نسخه 3 و 4 از برنامه آنتی ویروس ESET NOD32 و شبیه همون هم برای نسخه 5 و 6 از این آنتی ویروس هستش که توی شکل های پایین اومده:

نسخه 3 و 4 از ESET NOD32

pi8qg2wy8z9iwyl97qk.png

نسخه 5 و 6 از ESET NOD32

ncrytdwc352d0h7lck63.png

مرحله بعدی نرم افزار رو نصب کن و کرکش رو هم اجرا کن و حالا کرک برنامه نصب شده رو به لیست استثناهای برنامه ESET NOD32 اضافه کن که برای این منظور محطی آنتی ویروس رو که باز کردی کلید F5 رو برای باز شدن کادر تنظیمات فشار بده و حالا از بخش Exclusions مسیر فایل کرک رو که در مسیر نصب نرم افزار اجرا کردی رو بهش بده. مثلاً

C:\Program Files\DuMeter\Crack.exe

که مسیرش توی اشکال زیر هستش:

نسخه 3 و 4 برنامه ESET NOD32

nio1ywbi6bzviz195d6.png

نسخه 5 و 6 برنامه ESET NOD32

xxdv3k5gtb5nztw56h.png

حالت دوم: فایل DLL که توی عکس بودش خراب شده.

به سایت

برو و اسم فایل DuHelper.dll رو تایپ کن و فایلش رو دانلود کن و توی مسیر مناسب قرار بده که در ادامه توضیح میدم.

آنتی ویروست رو مثله روش بالا که گفتم غیرفعال کن و بعدش فایل DuHelper.dll رو دانلود کن.

لینک دانلود:

و اگه لینک دانلود مشکلی داشت خودت از داخل سایت

فایل رو جستجو کن و دانلودش کن...

حالا فایل دانلود شده رو از حالت فشرده خارج کن و اون رو داخل مسیرهایی که پایین میگم کپی کن...

اگه ویندوزت 95 یا 98 یا ME هستش: :ws3: عمراً اگه باشه.. فسیل شده ویندوزش:

C:\Windows\System

اگه ویندوزت NT یا 2000 باشه:

C:\WINNT\System32

اگه ویندوزت XP یا Vista یا Longhorn یا Se7en و یا 8 باشه:

C:\Windows\System32

و اگه ویندوزت نسخه 64 بیتی هستش:

C:\Windows\SysWOW64\

حالا از منوی Start گزینه Run رو باز کن و خط فرمان زیر رو تایپ کن:

regsvr32 helper.dll

در نهایت هم بزن توی سرت کلید Enter... :ws3: یا OK بزن....

ان شاء‌الله که درست شده...

موفق و سربلند باشی.... :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

میخوام حجم عکس واسه ثبت نام کم کنم

با برنامه پینت! چه طوری میشه؟؟

با پینت باز کن و وقتی ذخیره ش میکنی از نوع JPEG بزار که حجم عکس کم بشه :a030:

ولی اگر میخوای سایزش رو کم کنی ( ابعاد) ، بالای پینت Resize هست ، روش کلیک کن و سایزش رو هرچقدر میخوای کم کن.

• Like 3
لینک به دیدگاه
با پینت باز کن و وقتی ذخیره ش میکنی از نوع JPEG بزار که حجم عکس کم بشه :a030:

ولی اگر میخوای سایزش رو کم کنی ( ابعاد) ، بالای پینت Resize هست ، روش کلیک کن و سایزش رو هرچقدر میخوای کم کن.

مرسی ولی برنامه پینت قدیمی داشته یاشی ری سایز نداره!

• Like 3
لینک به دیدگاه
مرسی ولی برنامه پینت قدیمی داشته یاشی ری سایز نداره!

خواهش میشه

تو ورژن قدیمیش باید بالا نوشته باشه Image . فکر کنم از اینجا یک منویی باز میشه که سایز داره . دقیق یادم نیست :hanghead:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من چند وقتیه کامپیوترم با مشکل جنیو مواجه شده صفحه دسکتاپ مشکی شده سمت راست صفحه نوشته ویندوز 7 build7601 من هر کاری میکنم مشکلم بطرف نمیشه تنظیمات لپ تابم نوشته ویندوز7 سرویس پک1 اما در اینترنت سرچ میکنم درست نمیشه از شما تقاضای کمک دارم متشکرم

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام دوستان من چند وقتیه کامپیوترم با مشکل جنیو مواجه شده صفحه دسکتاپ مشکی شده سمت راست صفحه نوشته ویندوز 7 build7601 من هر کاری میکنم مشکلم بطرف نمیشه تنظیمات لپ تابم نوشته ویندوز7 سرویس پک1 اما در اینترنت سرچ میکنم درست نمیشه از شما تقاضای کمک دارم متشکرم

با سلام و خدا قوت....

ویندوزتون غیرفعال شده و با آپدیت شدن از سایت مایکروسافت بعنوان یه نسخه غیرقانونی شناخته شده. برای فعالسازی مجدد میتونید از Windows Loader 2.2 و لینک های زیر استفاده کنید.....

پس از دانلود فایل و از حالت فشرده خارج کردن اون با کلیک راست روی فایل و انتخاب گزینه Run as Administrator و کلیک برروی گزینه Install کنید و برای تکمیل روند نصب منتظر بمونید. پس از اتمام کار هم حتماً سیستم رو Restart کنید.

Windows Loader 2.2

Windows%20Loader.png

این فعالساز از سیستم عامل های زیر برای فعالسازی پشتیبانی میکنه:

Windows 7 Ultimate

Windows 7 Ultimate E

Windows 7 Professional

Windows 7 Professional E

Windows 7 Home Premium

Windows 7 Home Premium E

Windows 7 Home Basic

Windows 7 Starter

Windows 7 Starter E

Windows Vista Ultimate

Windows Vista Business

Windows Vista Business N

Windows Vista Home Premium

Windows Vista Home Basic

Windows Vista Home Basic N

Windows Vista Starter

Windows Server 2008 Enterprise

Windows Server 2008 Enterprise (Without Hyper-V)

Windows Server 2008 Foundation

Windows Server 2008 Standard

Windows Small Business Server 2008

Windows Storage Server 2008 Standard

Windows Storage Server 2008 R2 Essentials

Windows Server 2008 R2 Enterprise

Windows Server 2008 R2 Foundation

Windows Server 2008 R2 Standard

Windows Server 2008 R2 Datacenter

Windows Small Business Server 2011 Standard

Windows Small Business Server 2011 Essentials

Windows Home Server 2011

Windows Server 2012 Standard

Windows Server 2012 Essentials

Windows Server 2012 Foundation

Windows Server 2012 Datacenter

Windows Storage Server 2012 Standard

Windows Storage Server 2012 Workgroup

Windows MultiPoint Server 2012 Standard

Windows MultiPoint Server 2012 Premium

1- فعالسازی ویندوز Windows Loader 2.2:

2- فعالساز برای ویندوز Se7en نسخه Enterprise:

3- فعالساز برای لپ تاپ مدل های مختلف:

4- فعالساز در صورتیکه موارد بالا جواب نداد:

رمز عبور همه فایل ها: soft98.ir

موفق و سربلند باشید....

• Like 9
لینک به دیدگاه

بعضی وقتا که کامپیوترو روشن میکنم

قبل از اینکه ویندوز استارت شه میگه کلید f1 یا delete رو بزنید

بعد ویندوز استارت میشه...ویندوزم سونه

مشکل از چیه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنونم اما من این مراحل رو قبلا رفتم برای من دو گزینه install و uninstall غیرفعاله من نمیدونم دقیقا ویندوزم ویندوز7 یا xp ،وقتی من لپ تابم رو خریدم روش ویندوز7 یلتی روش بود اما بعد از چند وقت کامپیوترم با مشکل برخورد خواهرم یه سری سی دی به من داد توش یه سری برنامه بود من ریختم تو کامپیوتر که برای ویندوز xpبود حالا در یک جای کامپیوتر نوشته ویندوز7و جای دیگه نوشته ویندوز xp ،اما همه چیزش شبیه ویندوز 7 است منم نمیخوام ویندوزم روعوض کنم شما چه پیشنهادی میدید؟ممنون

• Like 3
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
بعضی وقتا که کامپیوترو روشن میکنم

قبل از اینکه ویندوز استارت شه میگه کلید f1 یا delete رو بزنید

بعد ویندوز استارت میشه...ویندوزم سونه

مشکل از چیه؟

چند احتمال وجود داره...

1.تنظیمات start upاتون بهم خورده...باید بیرد منوی Boot و ازونجا 1st boot device رو رو HDD بذارید.

2.باطری مادربوردتون تموم شده و کامپیوتر مجبوراً شما رو واید ستآپ میکنه.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
ممنونم اما من این مراحل رو قبلا رفتم برای من دو گزینه install و uninstall غیرفعاله من نمیدونم دقیقا ویندوزم ویندوز7 یا xp ،وقتی من لپ تابم رو خریدم روش ویندوز7 یلتی روش بود اما بعد از چند وقت کامپیوترم با مشکل برخورد خواهرم یه سری سی دی به من داد توش یه سری برنامه بود من ریختم تو کامپیوتر که برای ویندوز xpبود حالا در یک جای کامپیوتر نوشته ویندوز7و جای دیگه نوشته ویندوز xp ،اما همه چیزش شبیه ویندوز 7 است منم نمیخوام ویندوزم روعوض کنم شما چه پیشنهادی میدید؟ممنون

برو رو My Computer راست کلیک کن و Properties رو انتخاب کن.اونجا زیر Windows Edition ورژن ویندوز رو نوشته.

درضمن...اگر ازین به بعد ویندوز نصب کردی سعی کن دیگه آپدیتش نکنی.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من یه سری فایل با فرمت IMG. دارم ، که ظاهرا یه CD بوده که بوسیله نرم افزاری split شده .( به صورت تکی با UltraISO باز نمیشن )

چطوری میتونم این فایلها رو به هم بچسبونم و دوباره اون cd رو درست کنم ؟

دوتا نرم افزار File Splitter & Joiner و HJSplit رو امتحان کردم ، اما این نرم افزارها فرمت خاصی رو پشتیبانی میکنن .

ممنون

کسی راه حلی سراغ داره ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
کسی راه حلی سراغ داره ؟

دورود :icon_gol:

اگه کل فایل ها رو تو یه پوشه بریزید و یکی از اونا رو مونت کنید اجرا نمیشه؟‌ من چندتا فایل داشتم منتهی با پسوند iso که چند بخشی بود و بدون دردسری با alchol 120% مونت کردم :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
کسی راه حلی سراغ داره ؟

اگر پسوندشون 001و002 نیست ،پیشنهاد میکنم نرم افزار 7-Zip رو هم یه امتحانی بکنی.

========================================

بعد از باز کردنش میتونی از نرم افزار Nero بخش Record استفاده کنی.

البته اگر فرمتش ISO باشه میتونی از نرم افزار Universal usb installer استفاده کنی تا نرم افزارت رو بریزی رو فلش و از رو فلش عین یک CD یا DVD بهره برداری کنی.

لینک به دیدگاه
برو رو My Computer راست کلیک کن و Properties رو انتخاب کن.اونجا زیر Windows Edition ورژن ویندوز رو نوشته.

درضمن...اگر ازین به بعد ویندوز نصب کردی سعی کن دیگه آپدیتش نکنی.

ممنونم به خاطر جواب اما در قسمت my computerکه نوشته ویندوز7 اما من از طریق ریجستری بررسی کردم که نوشته ویندوز xpسرویس پک3 همین برای من سوال شده مگه میشه با ریختن چند برنامه ویندوز تغییر کنه؟ من برای مشکل جنیو کردن وقتی از گزینه های بالا که برای دانلود گذاشتید استفاده میکنم بعضی وقتها rebootمیکنه اما وقتی برمیگرده دوباره همون مشکل هست ممنون میشم راهنماییم کنیم با توجه به اینکه خودم و خواهرم رشته کامپیوتر خوندیم اما باز هر کار میکنیم درست نمیشه

• Like 5
لینک به دیدگاه

ممنونم به خاطر جواب اما در قسمت my computerکه نوشته ویندوز7 اما من از طریق ریجستری بررسی کردم که نوشته ویندوز xpسرویس پک3 همین برای من سوال شده مگه میشه با ریختن چند برنامه ویندوز تغییر کنه؟ من برای مشکل جنیو کردن وقتی از گزینه های بالا که برای دانلود گذاشتید استفاده میکنم بعضی وقتها rebootمیکنه اما وقتی برمیگرده دوباره همون مشکل هست ممنون میشم راهنماییم کنیم با توجه به اینکه خودم و خواهرم رشته کامپیوتر خوندیم اما باز هر کار میکنیم درست نمیشه

دورود

احتمالا شما از interface سون استفاده کردید با این حال برای اینکه از ورژن سیستم عامل مطمئن بشیم و راهنمایی دقیق تری داشته باشیم دستور زیر را در cmd (از منوی start , run تایپ کنید cmd) اجرا کنید:

.

توجه کنید /C: اسم درایو حاوی سیستم عامل است.

موفق باشید :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

درود....

من نرم افزار Prey برای ردیابی لپتاپ به سرقت رفته رو دانلود و روی لپتاپم نصب کردم(پیشگیری بهتر از درمان:ws3:).....حالا باید تنظیم کنم که با اولین کانکشن wifi رایگان به اینترنت وصل بشه ...میشه ببینین تیکی که در عکس زدم رو باید بزنم و اعمال کنم درسته؟

2zl9c5g2kipx8l8vosbx.png

ممنون...

• Like 4
لینک به دیدگاه
درود....

من نرم افزار Prey برای ردیابی لپتاپ به سرقت رفته رو دانلود و روی لپتاپم نصب کردم(پیشگیری بهتر از درمان:ws3:).....حالا باید تنظیم کنم که با اولین کانکشن wifi رایگان به اینترنت وصل بشه ...میشه ببینین تیکی که در عکس زدم رو باید بزنم و اعمال کنم درسته؟

ممنون...

دورود

اون تنظیم که برای تنظیمات اتصال به شبکه وصل شده هست / البته اگه اشتباه نکنم نرم افزار prey خودش autoconnect wifi داشته باشه ها

موفق باشید :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...