رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

:icon_gol:خب چطور باید سرورمو درست کنم؟

راستی یک سوال دیگه:چت روم یاهو مسنجرم چرا نمیاد؟یعنی گزینه چت روم دیگه نداره

سرور دیگه دست شما نیست که (از کدوم سرور استفاده می کنید؟)

جدیدا یاهو چت روم های خودش رو بسته و امکان استفاده ازش نیست :icon_gol:

لینک به دیدگاه

پایین صفحه دسک تاپم پیغام windows is not genuineاومده بود

بهم گفتن که باremove wat مشکل حل میشه احتمالا ونیزی به عوض کردن ویندوز نیست

حالا اینکارو انجام دادم پیغام از پایین دسک تاپ رفته ولی صفحه ویندوز هنوز سیاهه که :ws52:

لینک به دیدگاه
پایین صفحه دسک تاپم پیغام windows is not genuineاومده بود

بهم گفتن که باremove wat مشکل حل میشه احتمالا ونیزی به عوض کردن ویندوز نیست

حالا اینکارو انجام دادم پیغام از پایین دسک تاپ رفته ولی صفحه ویندوز هنوز سیاهه که :ws52:

اول برای اینکه بفهمید ویندوزتون اکتیو شده یا نه روی my computer راست کلیک و گزینه system proprties رو انتخاب کنید.

در صورتی که ویندوز اکتیو هست و هنوز بکگراند شما سیاه هست فایل زیر را دانلود کرده و از حالت زیپ خارج کنید و اجرا کنید بعد تصویر بکگراند را عوض کنید و سیستم را ریستارت کنید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه :icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
اول برای اینکه بفهمید ویندوزتون اکتیو شده یا نه روی my computer راست کلیک و گزینه system proprties رو انتخاب کنید.

در صورتی که ویندوز اکتیو هست و هنوز بکگراند شما سیاه هست فایل زیر را دانلود کرده و از حالت زیپ خارج کنید و اجرا کنید بعد تصویر بکگراند را عوض کنید و سیستم را ریستارت کنید.

مرسی مشکل حل شد

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان!

من یک مشکل بد خوردم!

دوست من یک سیستم قدیمی ـ10سال کار!ـ داشت!!! که سوکتهای یو اس بی جلوی کیس کار نمیکرد، کیس رو باز کردم دیدم توی این ده سال سیمهاش وصل نبوده! و 8تا سیم مربوطه رو به ترتیبی که دیدم از نت وصل کردم. ـ سیاه سبز سپید قرمزـ برای تستش هم کیبورد خودم رو زدم به یو اس بی. کار میکرد درست . دوباره که ریستارتش کردم با کیبورد خودش سیستم بالا بیاد، اومد اما دیگه دیگه پورتهای ps2 کار نمیکرد! کیبورد خودش که سوکت گرد بود فعال نمیشد! موس سوکت گرد هم فعال نمیشد!

دوباره کیبورد یو اس بی خودم رو وصل کردمم و به سیموس رفتم و زدم به حالت دیفالت برگرده... بدتر شد! کیبورد یو اس بی خودم هم موقع بالا اومدن سیستم شناسایی نمیشد!و فقط تو ویندوز نصب میشد و به کار میوفتاد... گاهی هم کامپیوتر موقع خاموش شدن هنگ مبکرد! دیگه هم هیچکدوم از کیبوردها موقع بالا اومدن کار نمیکرد که برم سیموس!

از خیرش گذشتم! دوباره کیس رو باز کردم و سیم های یو اس بی رو جدا کردم... وقتی روشن کردم خطای (checksum) میداد و میگفت سیموس یه حالت دیفالت برگشته. یا دکمه Del رو بزنم و به سیموس برم یا F1 رو بزنم و ادامه بدم! اما هیچکدوم از کیبورد ها دیگه کار نمیکرد و هیچ دکمه ای رو نمیتونستم بزنم!!!

باطری رو برداشتم. رم رو در آوردم. تمام اتصالات رو چک کردم. باطری رو در آوردم و اتصال کوتاه ایجاد کردم. اما هیچ تاثیری نداشت... جز اینکه دوبار گفت سی پی یو عوض شده و همون داستان del و f1 !

چه کنم!؟اومدم کمک کنم که...

• Like 1
لینک به دیدگاه

خب بعد از اینکه برای رفع مشکلم از فرومها و سایتهای فارسی نامید شدم ، دست به دامان فروم های خارجی شدم و خوشبختانه جوابم رو پیدا کردم! جواب رو میزارم که اگه بعدن کسی به این مشکل خورد بتونه از فرومهای فارسی خودمون به جوابش برسه!

Unplug the power cord & open the case. Unplug all the drives (floppy, optical, HDD) from the board. Remove all RAM except for one good stick. Disconnect all external devices except for the monitor & keyboard. And make sure to use a true PS/2 keyboard, NOT a USB or USB with PS/2 adapter.

Now plug in the power, boot the system & see if you can access the BIOS.

کافیه بعد از خاموش کردن، همه ی درایوها ـ فلاپی هارد ، دی وی دی و... ـ و رم ها جز یکی رو از مادربرد جدا کرد. و فقط مانیتور و کیبورد ps2 متصل باشند و بعد سیستم رو روشن کرد و میبینیم که کیبورد کار میکنه و میشه به راحتی وارد بایوس شد و ساعت و تاریخ رو تنظیم کرد و بعد درایوها رو هم روی اتومات گذاشت که خود بایس بعد از وصل شناساییشون کنه ـ بطور پیشفرض همینطور هست ـ بعد خاموش میکنیم و همه ی درایوها رو متصل میکنیم و این الان دقیقن همون چیزیه که از اول میخاستم... پرتهای یواس­بی جلوی کیس رو هم دارم الان.

فکرکنم اخلاقن باید آدرس اون سایت خارجی رو بزارم، امیدوارم با سیاستهای سایت منافات نداشته باشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

یه دی وی دی گرفتم اموزشی ولی وقتی رمزش رو وارد میکنم این اخطار رو میده:

5.bmp

یعنی چی الان؟....ممنون میشم اگه کمکم کنید

برای باز کردن این فایل نیاز هست با سطح دسترسی administrator اجرا کنید. برای همین روی فایل راست کلیک کنید و run as adminstrator رو بزنید.

+ ممکن هست با اشتباه زدن رمز هم این ارور نشون بده

• Like 3
لینک به دیدگاه
برای باز کردن این فایل نیاز هست با سطح دسترسی administrator اجرا کنید. برای همین روی فایل راست کلیک کنید و run as adminstrator رو بزنید.

+ ممکن هست با اشتباه زدن رمز هم این ارور نشون بده

شرمنده واقعا ولی گزینه run as administrator رو پیدا نکردم چه برنامه خودکار فعال بشه و چه با راست کلیک یه صفحه کوچیک میادکه کد میخواد

رمز رو مطمئنم درسته

• Like 1
لینک به دیدگاه
شرمنده واقعا ولی گزینه run as administrator رو پیدا نکردم چه برنامه خودکار فعال بشه و چه با راست کلیک یه صفحه کوچیک میادکه کد میخواد

رمز رو مطمئنم درسته

در مورد run as administrator اگه ویندوز xp دارین کلیک راست که کنین به صورت run as نوشته که بعد از زدن اون پنجره ای نمایش میده که توش می تونین گزینه user رو بزنین یا administrator

• Like 3
لینک به دیدگاه
در مورد run as administrator اگه ویندوز xp دارین کلیک راست که کنین به صورت run as نوشته که بعد از زدن اون پنجره ای نمایش میده که توش می تونین گزینه user رو بزنین یا administrator

شرمنده واقعا

تمام مراحل رو انجام دادم ولی بازم ارور میده

الان یا من اشتباه میکنم یا اشکال از جای دیگس...هوم؟؟/

• Like 1
لینک به دیدگاه
شرمنده واقعا

تمام مراحل رو انجام دادم ولی بازم ارور میده

الان یا من اشتباه میکنم یا اشکال از جای دیگس...هوم؟؟/

ممکن هست سطح دسترسی اکانت ویندوز شما لیمیت و محدود باشه و امکان اجرا در سطح مدیریت ویندوز وجود نداشته باشه :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

واااااااای .... خواهشا یکی کمک کنه :4564:

می خواستم یکی از فایل های اضافی رو از توی کارام پاک کنم به اشتباه فولدر کل کارام رو پاک کردم :sad0:

حالا هر چی که ریکاوری می کنم برنمگرده

یعنی برمیگرده اما هیچ کدوم از برنامه ها باز نمی شه

فایل های تصویری هم همشون یا تبدیل به 3 ساعت و یا تبدیل به 3 دقیقه شده و همه رو هم درهم و برهم نشون می ده اکثرا رو هم که باز نمی کنه

هر کاری که به ذهنم می رسید رو انجام دادم اما درست نمیشه که نمیشه

پ.ن: چه کار کنم حالا ؟! این زحمت 5 ماهمه و خیلی هم حیاتیه

تو رو خدا اگه کسی راه حلش رو می دونه دریغ نکنه :4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه
واااااااای .... خواهشا یکی کمک کنه :4564:

می خواستم یکی از فایل های اضافی رو از توی کارام پاک کنم به اشتباه فولدر کل کارام رو پاک کردم :sad0:

حالا هر چی که ریکاوری می کنم برنمگرده

یعنی برمیگرده اما هیچ کدوم از برنامه ها باز نمی شه

فایل های تصویری هم همشون یا تبدیل به 3 ساعت و یا تبدیل به 3 دقیقه شده و همه رو هم درهم و برهم نشون می ده اکثرا رو هم که باز نمی کنه

هر کاری که به ذهنم می رسید رو انجام دادم اما درست نمیشه که نمیشه

پ.ن: چه کار کنم حالا ؟! این زحمت 5 ماهمه و خیلی هم حیاتیه

تو رو خدا اگه کسی راه حلش رو می دونه دریغ نکنه :4564:

در اینجور موارد

1- اطلاعات و فایلی رو روی درایوی که قصد ریکاوری دارید تا زمانی که مشکلتون برطرف نشده نریزید تا عملیات بازگردانی بدون نقص انجام بشه در واقع هر فایل جدیدی که ذخیره می کنید یا هر اطلاعات جدیدی که سیستم عامل روی هارد دیسک می نویسد، شانس شما برای بازیابی فایل تان کاهش می یابد.

2- تمام برنامه های در حال اجرا را ببندید

3- در صورتی که از ویندوز سون استفاده می کنید از قابلیت Previous Version استفاده کنید

)

4- برنامه های ریکاوری مختلفی را تست کنید (چنگ زدن به هر ریسمانی برای نجات، خالی از فایده نیست) به نظرم برنامه recover my files رو تست کنید

5- استفاده از سی دی های لینوکس live (Ubuntu Live CD) (بحث های تخصصی و ریسک بالا کار با ترمینال و غیره که بهتره به دست یک متخصص صورت بگیره (موسسات بازنگری اطلاعات))

• Like 4
لینک به دیدگاه
در اینجور موارد

1- اطلاعات و فایلی رو روی درایوی که قصد ریکاوری دارید تا زمانی که مشکلتون برطرف نشده نریزید تا عملیات بازگردانی بدون نقص انجام بشه در واقع هر فایل جدیدی که ذخیره می کنید یا هر اطلاعات جدیدی که سیستم عامل روی هارد دیسک می نویسد، شانس شما برای بازیابی فایل تان کاهش می یابد.

2- تمام برنامه های در حال اجرا را ببندید

3- در صورتی که از ویندوز سون استفاده می کنید از قابلیت Previous Version استفاده کنید

)

4- برنامه های ریکاوری مختلفی را تست کنید (چنگ زدن به هر ریسمانی برای نجات، خالی از فایده نیست) به نظرم برنامه recover my files رو تست کنید

5- استفاده از سی دی های لینوکس live (Ubuntu Live CD) (بحث های تخصصی و ریسک بالا کار با ترمینال و غیره که بهتره به دست یک متخصص صورت بگیره (موسسات بازنگری اطلاعات))

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بلاخره بعد از تست 7 تا برنامه تونستم یه سریشون رو برگردونم :hanghead:

اما فایل های تصویری که کلا هم چنان مشکل داره :sad0:

حجمشون رو درست نشون میده اما زمان نمایش ارور می ده !

بعضی هاشون که کلا convert نمی شه !

بعضی هاشون هم که convert میشه چند تا از ویدیو های دیگه رو در هم و برهم نشون می ده! (یعنی اصلا از خود اون ویدیو چیزی نشون نمی ده )

حالا چه طوری باید اینا رو درست کنم :icon_pf (34): راه حلی داره ؟! :4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بلاخره بعد از تست 7 تا برنامه تونستم یه سریشون رو برگردونم :hanghead:

اما فایل های تصویری که کلا هم چنان مشکل داره :sad0:

حجمشون رو درست نشون میده اما زمان نمایش ارور می ده !

بعضی هاشون که کلا convert نمی شه !

بعضی هاشون هم که convert میشه چند تا از ویدیو های دیگه رو در هم و برهم نشون می ده! (یعنی اصلا از خود اون ویدیو چیزی نشون نمی ده )

حالا چه طوری باید اینا رو درست کنم :icon_pf (34): راه حلی داره ؟! :4564:

با یکی از برنامه های MediaRecovery که تمرکزشون روی فایلهای چندرسانه ایی هست تست کنید

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...