رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

footer

insert>footer

با این دستور که پانویس در تمامی صفحات تکرار میشه؟ برای اینکه برای هر صفحه فرق کنه چه باید کرد؟:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
درود...یک سوال خیلی ساده...نخندیدا:w000::ws3:

به این زیر نویس ها دقیقا در متن چی میگن و اینکه چجوری میشه ایجادشون کرد:icon_pf (34):

k5fwkdwo7c3x9pnuqeot.png

footer نیست

چون footer ثابت برای تمام صفحات هست.اگر بخوای اینجوری باشه و فرق کنه بعد از هر کلمه باید یه رفرنس بزنی

بعد از کلمه به منوی references برو و بعد گزینه insert footnote رو بزن

موفق باشی

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام انتي ويروس نود32 رو چه جوري ميشه اپديت كرد؟

بهترینش با یوزر نیم و پسورد هست که باید در بخش آپدیت وارد شه

اما این نرم افزار هم میتونه کمک کنه بهتون...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فقط باید توی safe mode برنامه رو اجرا و بکار ببندید

• Like 3
لینک به دیدگاه
بهترینش با یوزر نیم و پسورد هست که باید در بخش آپدیت وارد شه

همونا كه تو سايتا نوشتن؟با اونا اپديت نشد.

لینک به دیدگاه

درود..باز هم یک سوال ساده...از عکس های داخل pdf میخوام عکسی با کیفیت خیلی بالا بگیرم....بنظر شما بهترین شیوه چیست؟منظورم snapshot نیست....نحوه بالا بردن رزولوشن تصویر کپی شده و یا عکسبرداری شده است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

من وقتی میخوام ایمیلی رو فوروارد کنم پیغام میده که نمیتونه ایمیل رو پیدا کنه

Yahoo! Mail found the original email, but encountered problems displaying it. Please try again later.

چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

لینک به دیدگاه
درود..باز هم یک سوال ساده...از عکس های داخل pdf میخوام عکسی با کیفیت خیلی بالا بگیرم....بنظر شما بهترین شیوه چیست؟منظورم snapshot نیست....نحوه بالا بردن رزولوشن تصویر کپی شده و یا عکسبرداری شده است.

ینی ما داریم به سوالای ساده جواب میدیم دیگه؟:w000:

شما از آکروبات ریدر چند استفاده میکنید؟

داخل خود اکروبات هست گزینه مورد نظر...

تصویر پیوست رو ببینید

adobe.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه
ینی ما داریم به سوالای ساده جواب میدیم دیگه؟:w000:

شما از آکروبات ریدر چند استفاده میکنید؟

داخل خود اکروبات هست گزینه مورد نظر...

تصویر پیوست رو ببینید

ورژن شماره 9 و تصویری که گذاشتید رو ندارمhanghead.gif

خو فکر میکنم ساده است ولی وقتی میزارم و کسی جواب نمیده میفهمم خیلی سخته:ws3:

لینک به دیدگاه
ورژن شماره 9 و تصویری که گذاشتید رو ندارمhanghead.gif

خو فکر میکنم ساده است ولی وقتی میزارم و کسی جواب نمیده میفهمم خیلی سخته:ws3:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:کلا رو اعصابی،بیا تو تالار مکانیک یکم گوش مالیت بدم اینجا خوبیت نداره:banel_smiley_4:

از این نرم افزرا استفاده کن:

پسورد:

HaMiD.CFD

فایل کرک رو کنار فایل اجرایی گذاشتم برات

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

من وقتی میخوام ایمیلی رو فوروارد کنم پیغام میده که نمیتونه ایمیل رو پیدا کنه

Yahoo! Mail found the original email, but encountered problems displaying it. Please try again later.

چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟

سلام

کسی برای این مشکل راهکاری نداره؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه.وقت بخیر.

مدتی قبل مشکلی برای کامپیوترم پیش اومد که با راهنمایی دوستان و بررسی فهمیدم مادربوردش مشکل داره و کارت گرافیک و مادربوردشو عوض کردم چن روز حالش خوب بود ولی الان که اومدم روشنش کنم مانیتور روشن میشه ولی کیس روشن نمیشه(اصلا صدا هم نمیده انگار نه انگار که روشنش کردی!!).اتصالات سیماشم بررسی کردم ولی ظاهرا مشکل از اون نبود.:banel_smiley_4:کسی میتونه کمکم کنه؟؟ممنون میشم..

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4::banel_smiley_4:کلا رو اعصابی،بیا تو تالار مکانیک یکم گوش مالیت بدم اینجا خوبیت نداره:banel_smiley_4:

از این نرم افزرا استفاده کن:

پسورد:

HaMiD.CFD

فایل کرک رو کنار فایل اجرایی گذاشتم برات

:w000:

الان این چه نرم افزاریه خوب:banel_smiley_4: فقط صفحات پی دی اف رو به صورت عکس در میاره ولی کیفیت رو تغییری نمیده که:ws3:

لینک به دیدگاه

الان این چه نرم افزاریه خوب:banel_smiley_4: فقط صفحات پی دی اف رو به صورت عکس در میاره ولی کیفیت رو تغییری نمیده که:ws3:

یه قسمتش هست که میتونی کیفیت رو تعیین کنی

خیلی وقته کار نکردم باهاش ولی میدونم داشت

میتونی ورژن 10 اکروبات رو نصب کنی اصن:w000:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام به همه.وقت بخیر.

مدتی قبل مشکلی برای کامپیوترم پیش اومد که با راهنمایی دوستان و بررسی فهمیدم مادربوردش مشکل داره و کارت گرافیک و مادربوردشو عوض کردم چن روز حالش خوب بود ولی الان که اومدم روشنش کنم مانیتور روشن میشه ولی کیس روشن نمیشه(اصلا صدا هم نمیده انگار نه انگار که روشنش کردی!!).اتصالات سیماشم بررسی کردم ولی ظاهرا مشکل از اون نبود.:banel_smiley_4:کسی میتونه کمکم کنه؟؟ممنون میشم..

فن سی پی یو میچرخه یا نه اگر نه اتصالات پاور به مادربرد چک کن اگر نه پاورت سوخته !!! ( اگر فن سی پی یو نمیچرخه ) این یعنی برق نمیرسه !!!

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگر فایل pdf که داری قفل گذاری نشده باشه میتونی توی فتوشاپ واردش کنی و رزولوشن و ....را تغییر بدی و با پسوند عکس ذخیره کنی

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...