رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 354
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الان که بی حس کننه قاطیش می کنن مشکلی نیست یادمه کوچیک که بودم تا یه روز نمی تونستم راه برم

تا چن روز هم جاش درد می کرد

منم یه بار دقیقا همینطوری شدم... کلا یه پام اصلا فلج شده بود... :icon_razz:

لینک به دیدگاه
من خیلی میترسم,عضلانیو چون نمیبینم میگم جهنم ولی واکسن و آزمایش خون...:icon_pf (34):

به پنی سیلین حساسیت دارم خوشبختانه,دکتر که میرم باش اتمام حجت میکنم آمپول ننویسه چون نمیگیرم:w00:

دبیرستان بودم معده دردای مزمن داشتم..مامانم با قسمو آیه راضیم کرد برم دکتر؛با این شرط که آمپولی در کار نباشه؛دکتر دوتا آمپول نوشت که یکیشو همونجا زدم؛با مامانم قهر کردم:ws3:

من همين بلا سرم اومد اما هر كاري دكتره كرد كه بنويسه زير بارش نرفتم كه نرفتم

لینک به دیدگاه

خوب این تاپیک رو زدم تا هرکس شوخیه بامزه ای بلده بگه. :a030:

فکر کنم این تاپیک یه کمی بدآموزی داشته باشه :ws3: فقط لطفاً بی احترامی هم نکنید و شوخی ها و مردم آزاری هایی که تعریف میکنین در حد متعارف باشه :a030:

خوب اولیشو خودم شروع میکنم :ws3:

مواد لازم: دو عدد صندلی - یک عدد پارچه - دو نفر مردم آزار هماهنگ - یک نفر مظلوم :ws3:

دوتا صندلی رو کنار هم بذارین و بینشون به اندازه یه صندلی خالی باشه. بعدش یه پارچه رو صندلی ها بندازین. دو نفر مردم آزار دو طرف روی صندلی می شینن و اون نفر مظلومم هم میگن که بیاد وسط بشینه و ... :4chsmu1:

توجه: بهتره موقع نشستن طرف، شما دو نفر یه کمی از رو صندلی بلند شین تا پارچه راحت تر کشیده بشه و اون شخص دلچسب تر زمین بخوره :ws28:

لینک به دیدگاه

یه شوخی دیگه شبیه بالایی. :ws3:

رو یه صندلی بشینین و صندلی دیگه ای که میدونین پایش لقه رو بذارین کنارتون و از دوستتون بخواین که روش بشینه و .... :ws3:

و اما شوخی سوم بازهم با صندلی:

یه صندلی که روش ابری و اینا باشه گیر بیارن و چندتا سوزن رو برعکس بذارین تو صندلی. بعدش از دوستتون بخواین که رو صندلی بشینه. فقط خدا کنه دوستتون زیاد خسته نباشه و یهویی محکم نشینه :ws3:

چیز خاصی هم نیست یه داد خوشگل میکشه و 2،3 متری میپره هوا :ws3: چه حالی میده اون لحظه از صحنه فیلمم بگیری :ws28:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

یادش بخیر....چه نقشه هایی میکشیدم تا با سیبیلو ها بزنیم پروفایلتو پودر کنیم....من به شخصه وقتی پروفایل مهسا رو به گند کشیدیم خیلی روحیم عوض شد!:ws3:

لینک به دیدگاه

شب که بیخوابای محترم بیخوابی به کله مبارکشون زد یه خط ایرانسل !!دم دستشون باشه شروع کنن به لیست تلفنشون(فقط برا اونایی که مطمئنید مشکلی براشون پیش نمیاد!) زنگ زده وسوالای حاصل از بیخوابی پرسیدن

خداییش هیچی مثل شنیدن جوابای درپیت ساعت 3 نصف شب با لحنی خوابزده از پشت تلفن به ادم نمیچسبه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
شب که بیخوابای محترم بیخوابی به کله مبارکشون زد یه خط ایرانسل !!دم دستشون باشه شروع کنن به لیست تلفنشون(فقط برا اونایی که مطمئنید مشکلی براشون پیش نمیاد!) زنگ زده وسوالای حاصل از بیخوابی پرسیدن

خداییش هیچی مثل شنیدن جوابای درپیت ساعت 3 نصف شب با لحنی خوابزده از پشت تلفن به ادم نمیچسبه

آره خداییش....ولی ما به اس ام اس بسنده میکنیم:gnugghender:...سهیل خوابه یا بیدار؟:ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
فک نکنم بیدار باشه

من تبریز نیستم گل پسر

میدونم حاجی...ولی حقیقت داره که؟!

دل به دل راه نداره!؟؟:ws3:

الان درست 3ه...بزنگم بهش؟

چراغای خونتون خاموشه!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
میدونم حاجی...ولی حقیقت داره که؟!

دل به دل راه نداره!؟؟:ws3:

الان درست 3ه...بزنگم بهش؟

چراغای خونتون خاموشه!:banel_smiley_4:

گوشی رو که برداشت بگو گوجه کیلویی چنده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...