رفتن به مطلب

پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار sketch up

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

برای اندازه گیری مساحت هر سطح ابزار text (نه 3d text!) رو انتخاب کنید و دوبار روی سطح مورد نظر کلیک کنید.

اینم تازه کشف کردم:ws3:: واسه مساحت هر حجمی کلشو انتخاب میکنیم=> راست کلیک=> area و=> selection => مساحتو نشون میده.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

بچه ها یه سوال:ws3:

برای رندر گرفتن از خروجی اسکچاپ، به نظر تون چه نرم افزاری قابلیت بهتری داره و ضمنا یادگیریش هم راحتتره؟ :icon_redface:

(وی ری، پودیوم و ....)

لینک به دیدگاه

وی ری که خیلی خوبه و رندرهای خوبی میده

پودیوم به نظر من بیشتر کار راه بندازه(رندر سریع با قابلیت نور پردازی و کلی آبجکت آماده)البته این نظر منه

اما من خودم بیشتر با مکسول حال میکنم :d زمان رندرگیریش بالاست ولی در آخر نتیجه دلخواه رو میده

لینک به دیدگاه
وی ری که خیلی خوبه و رندرهای خوبی میده

پودیوم به نظر من بیشتر کار راه بندازه(رندر سریع با قابلیت نور پردازی و کلی آبجکت آماده)البته این نظر منه

اما من خودم بیشتر با مکسول حال میکنم :d زمان رندرگیریش بالاست ولی در آخر نتیجه دلخواه رو میده

ببین من برای یه کار آماده سازی زمین این کارا رو دارم انجام میدم و مثل کارای معماری، جزییات ندارم فقط میخام آخرش کارم واقعی جلوه بده و در یک کلام خوشگل باشه :ws3: حالا با این تفاسیر باز نظرتون چیه؟!

من یکم با وی ری کار کردم ولی تجربه کار با اونای دیگه رو ندارم. اینطور که میگی پودیوم به نظر بهتر میاد.

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببین من برای یه کار آماده سازی زمین این کارا رو دارم انجام میدم و مثل کارای معماری، جزییات ندارم فقط میخام آخرش کارم واقعی جلوه بده و در یک کلام خوشگل باشه :ws3: حالا با این تفاسیر باز نظرتون چیه؟!

من یکم با وی ری کار کردم ولی تجربه کار با اونای دیگه رو ندارم. اینطور که میگی پودیوم به نظر بهتر میاد.

ممنون:icon_gol:

سلام

خسته نباشید

من خودم هنوط وقت نکردم با وی ری کار کنم.اول که اسکچ اپ رو کار میکردم با ورژن 1.6 پودیوم شروع کردم و الان با پودیوم 2.8 کار میکنم که از لحاظ روند کاری شبیه به وی ری شده.

این یه نمونه کار پایان نامم بود که با پودیوم 2.8 گرفته بودم.

روش کار باهاش زیاد سخت نیست ولی نتیجه بسیار عالی میده

70l3ji4b0si92ngj7k.jpg

لینک به دیدگاه
سلام

خسته نباشید

من خودم هنوط وقت نکردم با وی ری کار کنم.اول که اسکچ اپ رو کار میکردم با ورژن 1.6 پودیوم شروع کردم و الان با پودیوم 2.8 کار میکنم که از لحاظ روند کاری شبیه به وی ری شده.

این یه نمونه کار پایان نامم بود که با پودیوم 2.8 گرفته بودم.

روش کار باهاش زیاد سخت نیست ولی نتیجه بسیار عالی میده

70l3ji4b0si92ngj7k.jpg

کار خوبیه! خوشمان آمد :a030:

برای رندرگیری با پودیوم نیازی به سیستم قوی هس؟

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام به نظر من بهترین و کاملترین و قوی ترین موتور رندر دنیا فقط و فقط مگسول هست.شک نکنید.حالا اگه واسه بعضی کارهای که نیازی به نور ندارید به نظر بنده کی شات خیلی خوبه؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام.مراحل ایمپورت 1حجم اسکچابی به مکس چیه؟چون وقتی تومکس ایمپورتش میکنم بعضی کنج های حجمم سیاهه ودیده نمیشه....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اکثر فایل هایی که از اسکچاپ به مکس انتقال داده میشن این مشکل براشون بوجود میاد ، کافیه حجم خودتون رو به ادیت پلی کانورت کنید و پلی گان مورد نظر رو انتخاب کنید و گزینه فیلیپ رو بزنید تا جهت نرمال صفحه عوض بشه و این سیاهی برطرف بشه :a030:

لینک به دیدگاه
ببخشید یه سوال داشتم

من اسکچاپ کار نکردم ازش خوشم نیومد

حالا میخوام بدونم میشه فایل 3بعدی اتوکد را به همون صورت 3 بعدی وارد اسکچاپ کرد ؟؟؟

ممنون :a030:

من تا حالا امتجان نکردم ببینم میشه یا نه :ws38: کد دوبعدی رو وارد اسکچاپ کردم ولی سه بعدی رو نه

راستش زیاد با اسکچاپ کار نمیکنم ، 90 درصد کارام رو با مکس انجام میدم ، به دوستانی که در این زمینه اطلاع دارن خبر میدم تا راهنمایی کنن :a030:

لینک به دیدگاه
من تا حالا امتجان نکردم ببینم میشه یا نه :ws38: کد دوبعدی رو وارد اسکچاپ کردم ولی سه بعدی رو نه

راستش زیاد با اسکچاپ کار نمیکنم ، 90 درصد کارام رو با مکس انجام میدم ، به دوستانی که در این زمینه اطلاع دارن خبر میدم تا راهنمایی کنن :a030:

مرسی عزیزم لطف میکنی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببخشید یه سوال داشتم

من اسکچاپ کار نکردم ازش خوشم نیومد

حالا میخوام بدونم میشه فایل 3بعدی اتوکد را به همون صورت 3 بعدی وارد اسکچاپ کرد ؟؟؟

ممنون :a030:

سلام..ازمکس میدونم میشه ولی از کدامتحان نکردم..یه اکسپورت ایمپورت 3دی بگیرید شایدشد.وقت کنم امتحان میکنم خبرمیدم:)

لینک به دیدگاه
inja age bekham soal beporsam daqiqan koja bayad beram...??javabe soalamoham koja bayad beram bebinam???????

سلام...

سوالتون درمورد هرموضوعی که هست دربخش مربوطه مطرح کنیدوجواب در همون قسمت داده میشه

لینک به دیدگاه

dooste aziiziike javabe soale qablimo dadke chejori hajme eskechapimo bebaram max...goftan convert konam to edit poly baed filip konam..rahe dg nadare??chon hajmam momkene khili joziat dashte bashe...koli vaght mibareke bekham ba poly gon o filip dorostesh konam......bayad rahe dg ham bashe......:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...