رفتن به مطلب

پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار sketch up

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام من میخواستم برای اینکه فایل های اسکچاپ خودم باز نکنم و من بتونم اون فایل مشاهده کنم روشی وجود داره خیلی ضروریه ممنون:ws38::ws38::ws38::ws38:

سلام

میتونید در برنامه از منوی فایل گزینه import رو انتخاب کنین و از پنجره ای که باز میشه پسوند فایل رو skp انتخاب کنین، حالا روی هر فایل اسکچاپ کلیک کنین یک پیش نمایش سمت راست پنجره به شما نشون میده.

<a href=fqxqmxx70pmj0sifsd.jpg' alt='fqxqmxx70pm

لینک به دیدگاه

سلام دوستان:wavesmile:

این سوال خیلی فوریه لطفا هرکی بلده جواب بده:icon_pf (72):

من یه مدل سه بعدی دانلود کردم یه ساختمونه که میخوام تو نقشه خودم بذارمش ولی ساختمون رو رویه یه صفحه از گوگل ارث کار کردن و من نمیخوام اون شکل گوگل ارث تو کارم باشه

چی کار باید بکنم؟:th_scratchhead:

اسکیچ آپ چیزی مثه اکسپلود اتوکد نداره؟

لینک به دیدگاه

سلام ممنون این روش میدونم اصلا نمیخوام اسکچاپ باز کنم مثل موقعی که عکس مشاهده می کنید ولی خود عکس باز نمی کنید اینطوری میگم من قبلا ویندوز xp بود و این قابلیت که گفتم داشت ولی الان 7 نصب کردم این قابلیت حذف شده اشکال از ویندوزه یا چیز دیگه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان:wavesmile:

این سوال خیلی فوریه لطفا هرکی بلده جواب بده:icon_pf (72):

من یه مدل سه بعدی دانلود کردم یه ساختمونه که میخوام تو نقشه خودم بذارمش ولی ساختمون رو رویه یه صفحه از گوگل ارث کار کردن و من نمیخوام اون شکل گوگل ارث تو کارم باشه

چی کار باید بکنم؟:th_scratchhead:

اسکیچ آپ چیزی مثه اکسپلود اتوکد نداره؟

هم میتونید اکسپلود کنید هم میتونید ادیتش کنید، روی آبجکت کلیک راست کنید و گزینه explode رو انتخاب کنین

لینک به دیدگاه
سلام ممنون این روش میدونم اصلا نمیخوام اسکچاپ باز کنم مثل موقعی که عکس مشاهده می کنید ولی خود عکس باز نمی کنید اینطوری میگم من قبلا ویندوز xp بود و این قابلیت که گفتم داشت ولی الان 7 نصب کردم این قابلیت حذف شده اشکال از ویندوزه یا چیز دیگه؟؟؟؟؟

بله 7 نشون نمیده، مگه به همون روشی که گفتم

لینک به دیدگاه
هم میتونید اکسپلود کنید هم میتونید ادیتش کنید، روی آبجکت کلیک راست کنید و گزینه explode رو انتخاب کنین

ممنون که جواب دادین:icon_gol:

یه سوال دیگه م داشتم:hanghead:

وقتی مدلای سه بعدی که دانلود کردم رو وارد محیط اصلی کارم میکنم به اندازه یه نقطه هستن خیلی ریز ؛ یه مدت فقط باید دنبال اونا بگردم

راهی نیست که به اندازه واقعی شون وارد محیط اصلی بشن؟:th_scratchhead:

لینک به دیدگاه
ممنون که جواب دادین:icon_gol:

یه سوال دیگه م داشتم:hanghead:

وقتی مدلای سه بعدی که دانلود کردم رو وارد محیط اصلی کارم میکنم به اندازه یه نقطه هستن خیلی ریز ؛ یه مدت فقط باید دنبال اونا بگردم

راهی نیست که به اندازه واقعی شون وارد محیط اصلی بشن؟:th_scratchhead:

آبجکتها معمولا با ابعاد استاندارد ترسیم شدن و وقتی ایمپورتشون کنین متاسب با مقیاس کار نشون داده میشن، مقیاس کار شما چنده؟ تمپلیتی که برای محیط کار انتخاب میکنین چه یونیتی هست؟

لینک به دیدگاه
آبجکتها معمولا با ابعاد استاندارد ترسیم شدن و وقتی ایمپورتشون کنین متاسب با مقیاس کار نشون داده میشن، مقیاس کار شما چنده؟ تمپلیتی که برای محیط کار انتخاب میکنین چه یونیتی هست؟

دوتاشم متره

لینک به دیدگاه
لطفا یکی جواب بده

حین کار کردن با اسکیچ یه ارور میده: skethup has pruduced a bug splat

و بعدش نرم افزار خودش بسته میشه:sad0:

دقیقا بعد از چه کاری این ارور رو بهتون میده؟

لینک به دیدگاه
مگه مراحل دقیقش چه جوریه؟:ws38:

مراحل خاصی نداره Export رو که انتخاب میکنید گزینه 2D رو بزنید توی پنجره بعدی که باز میشه از قسمت option اندازه دلخواهتون و کیفیت مورد نظرتون رو بهش بدید و اوکی کنید.

نرم افزارش یه مقدار نازک نارنجیه :banel_smiley_4:اگه سیستم یه کم ضعیف باشه ازین پیغام ها زیاد میده مثلا یه موقع هست یه آبجکت توی کار ایمپورت میکنید متریال خاصی داره که وارد برنامه نشده یا پلیگانهای آبجکت زیاده یا پلاگینی استفاده میکنین که با ورژن برنامه همخوانی نداره همه اینا موقع ادیت و کار کردن روی طرح میتونه نتیجش این پیغام بشه

لینک به دیدگاه
مراحل خاصی نداره Export رو که انتخاب میکنید گزینه 2D رو بزنید توی پنجره بعدی که باز میشه از قسمت option اندازه دلخواهتون و کیفیت مورد نظرتون رو بهش بدید و اوکی کنید.

نرم افزارش یه مقدار نازک نارنجیه :banel_smiley_4:اگه سیستم یه کم ضعیف باشه ازین پیغام ها زیاد میده مثلا یه موقع هست یه آبجکت توی کار ایمپورت میکنید متریال خاصی داره که وارد برنامه نشده یا پلیگانهای آبجکت زیاده یا پلاگینی استفاده میکنین که با ورژن برنامه همخوانی نداره همه اینا موقع ادیت و کار کردن روی طرح میتونه نتیجش این پیغام بشه

ممنون:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام العلیکم

ما باز اومدیم و البته بازم یه سوال داریم:mrsbeasley:

ای خدا این اسکیچ منو دیونه کرده از بس هنگ می کنه ؛ 2015 رو هم نصب کردم همین داستانه

الان وقتی ازش عکس میگیرم کلا یه صفحه مشکی میاد و صفحه اصلیم اینجوری میشه

a25kjd4835mwctsztbv.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...