رفتن به مطلب

پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار sketch up

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام به روش های زیادی میشه این کارو کرد.مثلا میتونی نمای جانبیه کارتو بکشی و بعد با زدن دکمه p بهش عمق بدی.اگه بیشتر توضیح بدی بیشتر میتونم کمکت کنم

همون نمایی که زدی برام یادته؟؟

یه 4 راه داره که اون در حقیقت زیر گذره.حالا من میخوام این زیر گذر رو در بیارم با شیب ملایم

لینک به دیدگاه
همون نمایی که زدی برام یادته؟؟

یه 4 راه داره که اون در حقیقت زیر گذره.حالا من میخوام این زیر گذر رو در بیارم با شیب ملایم

خوب شما میتونی از دید بالا بهش عمق بدی و بعد از دید جتنبی یه خط با همون شیبی که مد نظرته بکشی و باز با دکمه p قسمت اضافی رو حذف کنی

لینک به دیدگاه
سلام يه سوال داشتم

چطوري ميتونم از كار اسكچاپم عكس بگيرم و بصورت عكس سيوش كنم ؟

سلام

از منوی فایل گزینه اکسپرت بعد 2d رو انتخاب کنید بعد نوع دخیره سازیه فایل رو تنطیم کنید و گزینه option رو بزنید

در این قسمت تیک use wive size رو برداید و اندازه عکس رو به دلخواه تنظیم کنید

بعد تیک anti alise رو بزارید تا گوشه عکستون نرم بشه بعد در قسمت compression اون پایین better qualiti رو انتخاب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
سلام

از منوی فایل گزینه اکسپرت بعد 2d رو انتخاب کنید بعد نوع دخیره سازیه فایل رو تنطیم کنید و گزینه option رو بزنید

در این قسمت تیک use wive size رو برداید و اندازه عکس رو به دلخواه تنظیم کنید

بعد تیک anti alise رو بزارید تا گوشه عکستون نرم بشه بعد در قسمت compression اون پایین better qualiti رو انتخاب کنید

موفق باشید

خيلي ازت ممنونم دوست من.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام ی سوال داشتم:ws3:

توی اسکچاپ دیوارو که میکشم ضخامت ندارند ... چجوری میتونم بهشون ضخامت بدم؟

تازه دارم یاد میکیرم

مرسی دوستان:hapydancsmil:

سلام

از ابزار push/pull (ِیه مکعب مستطیل که روش یه فلش قرمز رو به بالا داره) استفاده کن و ببر رو حجم و بیرون بکشید ...

لینک به دیدگاه
سلام

یه سوال ،

من چطوری می تونم تو این تصویر جاش معلومه یه رمپ ایجاد کنم ؟

ممنون

j68hzl3ak2hyhadjpyvc.jpg

سلام شما میتونید با ابزار پوش قسمتی رو که میخاید تا ارتفاع دلخواه بالا بیارید و بعد قسمتی که ارتفاعش کم میشه رو (لبه مورد نظر)رو با ابزار move به زمین بچسبونید.به این ترتیب یه رمپ ایجاد کردید

لینک به دیدگاه
سلام ی سوال داشتم:ws3:

توی اسکچاپ دیوارو که میکشم ضخامت ندارند ... چجوری میتونم بهشون ضخامت بدم؟

تازه دارم یاد میکیرم

مرسی دوستان:hapydancsmil:

من معتقدم با تمام قدرنی که این نرم افزار داره ما معمارا خیلی راحت تر میتونیم پلان 2 بعدی رو توی کد بکشیم و اونو ایمپورت کنیم توی اسکچ.

شما میتونید از منوی فایل........ایمپورت...........2d.........پسوند dwg رو انتخاب کنید و فایل کد رو به اسکچاپ بیارید .

لینک به دیدگاه

چه طور میتونم برنامه supidium اسکچاپ و مدلهای چراغ برای برنامه vray اسکچاپ تهیه کنم و نصبش کنم در ضمن اسکچاپ 8 دارم ولی نمیدونم برنامه های جانبی شو چطور تهیه کنم (بیرون میفروشن؟ کجا؟)ممنون میشم چون دارم پروزه پایان نامه مو انجام میدم نیاز مبرم دارم

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه
چه طور میتونم برنامه supidium اسکچاپ و مدلهای چراغ برای برنامه vray اسکچاپ تهیه کنم و نصبش کنم در ضمن اسکچاپ 8 دارم ولی نمیدونم برنامه های جانبی شو چطور تهیه کنم (بیرون میفروشن؟ کجا؟)ممنون میشم چون دارم پروزه پایان نامه مو انجام میدم نیاز مبرم دارم

با تشکر از شما

سلام

عزیزم پودیوم خودش یه موتور رندره و ارتباطی با وی ری نداره و light fixcher هم با برنامه پودیوم عرضه میشه.در مورد پلاگینها هم احتیاجی به خرید نداری عزیزم از خیلی سایت ها هستن که رایگان میتونید دانلود کنید.الان ادرسش یادم نیست تا شب واستون میزارم.خیلی گشتم پیدا نکردم الان

لینک به دیدگاه
سلام

عزیزم پودیوم خودش یه موتور رندره و ارتباطی با وی ری نداره و light fixcher هم با برنامه پودیوم عرضه میشه.در مورد پلاگینها هم احتیاجی به خرید نداری عزیزم از خیلی سایت ها هستن که رایگان میتونید دانلود کنید.الان ادرسش یادم نیست تا شب واستون میزارم.خیلی گشتم پیدا نکردم الان

مرسی عزیزم ممنون میشم :banel_smiley_4::w16:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام دوست من

چرا اسکچاپ من موقع کار کردن با نور های پودیوم بسته میشه ؟عیب از اسکچاپ یا اسکچاپ من مورد داره؟

سلام .ظاهرا ایراد مربوط به نرم افزار شماست .چون تا حالا به این مشکل نخوردم.از کرک برنامتون مطمئنید؟

در مورد سوالی هم که راجع به متریال شیشه گفتید:

امیدوارم عکس کمکتون کنه

0fd5a7m2icn7pcg0uge8.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...