رفتن به مطلب

پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار sketch up

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام العلیکم

ما باز اومدیم و البته بازم یه سوال داریم:mrsbeasley:

ای خدا این اسکیچ منو دیونه کرده از بس هنگ می کنه ؛ 2015 رو هم نصب کردم همین داستانه

الان وقتی ازش عکس میگیرم کلا یه صفحه مشکی میاد و صفحه اصلیم اینجوری میشه

فرمت رو jpeg انتخاب میکنین؟

لینک به دیدگاه

سلام من گوگل اسکچاپ8 دانلود کردم ولی کرک نیست از کجا بیارمش؟

و البته یادم نیست از کجا دانلودش کردم کدام از این دانلودهاست؟

لینک به دیدگاه
سلام من گوگل اسکچاپ8 دانلود کردم ولی کرک نیست از کجا بیارمش؟

و البته یادم نیست از کجا دانلودش کردم کدام از این دانلودهاست؟

این کرک رو امتحان کن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پسورد: noandishaan.com

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

ی سوال دیگم داشتم:hanghead: وقتی تو اسکچاپ ی حجمووو ب ی اندازه مشخص مثلا 3 متر ارتفاع میدم با وقتی ک ی فایل کدو ایمپورت میکنموووووو بعد میخام همون 3 متر رو ارتفاع بدم زمین تا اسمون با هم فرق میکنن!!! چکارش کنم ک درس شه ؟!! :ws52::girl_blush2:

لینک به دیدگاه
ی سوال دیگم داشتم:hanghead: وقتی تو اسکچاپ ی حجمووو ب ی اندازه مشخص مثلا 3 متر ارتفاع میدم با وقتی ک ی فایل کدو ایمپورت میکنموووووو بعد میخام همون 3 متر رو ارتفاع بدم زمین تا اسمون با هم فرق میکنن!!! چکارش کنم ک درس شه ؟!! :ws52::girl_blush2:

یعنی چطوری؟ مثلا پلان نسبت به ارتفاع 3 متر تناسب نداره؟

لینک به دیدگاه
بلی :w16: تناسب نداره!!!!

یونیت ترسیمتون توی اتوکد چیه؟ اگه متر هستش زمان ایمپورت هم باید متر رو انتخاب کنین ، template ی رو هم که برای اسکچاب انتخاب میکنین باید متریک باشه

لینک به دیدگاه
هر دوتاشون مترن!! اگه تو کد scaleشو چند برابر کنم، اینم میتونه باعث شه ک اینجوری بشه ؟

بله چون اندازه ها تغییر میکنه! از قسمت optionتب user preferences در اتوکد چک کنید ببینید میلیمتره واحد یا متر؟

لینک به دیدگاه
حالا ک خوب فک میکنم میبنم اینجا میلیمتر زده :hanghead: الان تو insertion scale هر دو تاشو متر کنم؟! شنیده بودم ک نباید ب این تب دس بزنی...... :ws52::ws38::whistle:

از کجا شنیدید ک این تب رو نباید دست زد؟:ws38: مشکلی نداره متریک رو انتخاب کنید.

برای اینکه کلا واحد اتوکدتون رو تبدیل به متر کنید میتونید از روش زیر استفاده کنین اینطوری هرموقع که باهاش کار کنید نیاز نیست تغییر واحد بدید:

توی نوار دستور تایپ کنید: startup و اینتر، بعد عدد 1 رو وارد کنید و اینتر، حالا یک صفحه جدید باز کنید و توی نوار دستور UN رو تایپ کنید و اینتر، یک پنجره باز میشه توی این پنجره از قسمت insertion واحد متر رو انتخاب کنید و ok

لینک به دیدگاه
استادموووووووون گفته بود انگار :ws37:چشم :w16: ی عالمه ممنونم ک با حوصله جواب سوالارووووو میدین:icon_gol::icon_gol:...

یه راه دیگه ام داره البته برای این فایل که ترسیم شده، دستور اسکیل رو اجرا کنید و نقشه رو 1000 برابر کنین چون الان بر حسب میلیمتر رسم کردین.

خواهش میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام ب همه دوستای نواندیشی...

بچه ها من ی مشکلی دارم...اونم اینه ک وقتی ی فایل کدو میبرم تو اسکچاپ فقط ی شکل کلی نشون میده...ینی اینجوریه ک ی نقشه ک شکل کلیش ذوزنقس مثلن..همونو تو اسکچاپ نشون میده و پلاکا و بلوکای توشو اصن نشون نمیده..!:w58:

کسی مییدونه چجوری میشه حلش کرد؟ ی دنیا ممنون میشم ج بدین...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام ب همه دوستای نواندیشی...

بچه ها من ی مشکلی دارم...اونم اینه ک وقتی ی فایل کدو میبرم تو اسکچاپ فقط ی شکل کلی نشون میده...ینی اینجوریه ک ی نقشه ک شکل کلیش ذوزنقس مثلن..همونو تو اسکچاپ نشون میده و پلاکا و بلوکای توشو اصن نشون نمیده..!:w58:

کسی مییدونه چجوری میشه حلش کرد؟ ی دنیا ممنون میشم ج بدین...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

مطمئن بشید که لایه ها در اتوکد فریز نشده باشن

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
no framebuffer to show - the vfb is not created until a render is started الن باید چیکار کنم؟

سلام

این ارور نیست دوست عزیز framebuffer زمانی تصویر رو نشون میده که قبلش رندر کرده باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...