رفتن به مطلب

پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار sketch up

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...
بچه ها به نظرتون چطوری میتونم یه نیم دایره این شکلی رسم کنم؟ مثل کره بشه؟!!!:ws52:g720lnhdg4j3czg66kyf.png

واسه کشیدن حجم سه بعدی نیم دایره بهترین راه استفاده از پلاگین هست اگه پیداش کنم میذارم براتون...

ولی اگه صفحه منظورتونه که باکشیدن خطو آرک

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به همه ی اساتید ... من یه مشکلی تو رندرگیری با وی ری دارم

بعضی مواقع رندرهام به این صورت در میاند ... مثلا دستگیره ها متریالشون brushed_Steel هستش

سینک هم همینطور ولی رندرم خراب میشه و پیکسل ها میسوزند ! متریال ها رو از خود سایت وی ری گرفتم و مشکلی ندارند ...

به نظر شما ایراد از کجاست ؟

16721658904400497479.png

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
واسه کشیدن حجم سه بعدی نیم دایره بهترین راه استفاده از پلاگین هست اگه پیداش کنم میذارم براتون...

ولی اگه صفحه منظورتونه که باکشیدن خطو آرک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

راستش گير كردم براي نور پردازي ممنون ميشم كمك كنيد. من براي نور پردازي كروهايي كه براي كناف و توي سقف در ميارم دچار مشكل اساسي هستم اگر كسي ميتونه كمكم كنه بسيار سپاسگذارم. :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام.من میخوام کد رو تو اسکچ import کنم ولی تو قسمت files of type اصلا پسوند dwg وجود نداره, اصلا فایل کد رو نشون نمیده که بخوام انتقالش بدم به اسکچ,لطفا راهنمایی بفرمایید:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام.من میخوام کد رو تو اسکچ import کنم ولی تو قسمت files of type اصلا پسوند dwg وجود نداره, اصلا فایل کد رو نشون نمیده که بخوام انتقالش بدم به اسکچ,لطفا راهنمایی بفرمایید:icon_redface:

سلام.مربوط به نسخه اسکچ اپی که استفاده میکنید میشه.برای استفاده از تمام قابلیت های برنامه باید از نسخه های pro استفاده کنید والبته به درستی اونو کرک کنید

لینک به دیدگاه
سلام.مربوط به نسخه اسکچ اپی که استفاده میکنید میشه.برای استفاده از تمام قابلیت های برنامه باید از نسخه های pro استفاده کنید والبته به درستی اونو کرک کنید

میشه لطفا لینک دانلودشو برام بزارید و کرک کردنشم بهم توضیح بدید,اگه امکانش هست:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام دوست عزیز

اگه کیفیت خوبی میخواین، باید طرح خودتون رو با v-ray یا irender یا سایر پلاگینا رندر بگیرین.

خروجی مستقیم به صورت عکس کیفتیش زیاد خوب نمیشه. حالا خروجی رو به صورت عکس bmp هم بگیرین. ولی بعیده تغییر چندانی کنه.

سلام دوستان عزیز

میخواستم گفته ی شماها رو تکمیل کنم.وقتی export می کنی ،سمت راست ، قسمت پایین که کنسل کردن رو داره.پایین کنسل هم یه گزینه ی دیگه به نام option هم داره و مربوط به رزولوشن یا کیفیت عکس میشه ه می تونید اون رو بالا ببرید.هرچند گیفیتش مثل رندر نیست.

لینک به دیدگاه

سلام.. خسته نباشید :icon_gol:

بچه ها کسی می دونه چجوری می تونم کد سه بعدی و ببرم تو اسکچاپ؟ با فرمت dxf سیوش کردم.. :hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...

یه سوال دارم.نمیدونم اینجا جاشه یا نه.واقعاهمه ی این کارا با اسکچاپ درست شده؟اخه من شنیدم با اسکچاپ نمیشه خیلی رئال و واقعی کار کرد وهمچنین شنیدم مدلای خیلی پیچیده رو نمیشه با اسکچاپ در اورد.یه چیز دیگه هم میگن اینه که مدل سازی تو اسکچاپ خیلی سریع تر از نرم افزارهای دیگه اس وراحت تره.ولی بعضی کارا کیفیت قابل قبولی داره...راهنمایی لطفا

یه چیز دیگه هم میگن اینه که مدل سازی تو اسکچاپ خیلی سریع تر از نرم افزارهای دیگه اس وراحت تره.

میخواستم بدونم این حرفا کودومش درسته

لینک به دیدگاه
یه سوال دارم.نمیدونم اینجا جاشه یا نه.واقعاهمه ی این کارا با اسکچاپ درست شده؟اخه من شنیدم با اسکچاپ نمیشه خیلی رئال و واقعی کار کرد وهمچنین شنیدم مدلای خیلی پیچیده رو نمیشه با اسکچاپ در اورد.یه چیز دیگه هم میگن اینه که مدل سازی تو اسکچاپ خیلی سریع تر از نرم افزارهای دیگه اس وراحت تره.ولی بعضی کارا کیفیت قابل قبولی داره...راهنمایی لطفا

یه چیز دیگه هم میگن اینه که مدل سازی تو اسکچاپ خیلی سریع تر از نرم افزارهای دیگه اس وراحت تره.

میخواستم بدونم این حرفا کودومش درسته

سلام خوش اومدید

بله همه این کارا با اسکچ آپ هست...هر چقدر به تنظیمات وارد تر باشید و با نرم افزار آشنایی میتونید خروجی بهتری داشته باشید...بستگی به علاقه هم داره......هر کس به نرم افزارو ترجیح میده ولی مدل کردن سریع تره.....الان پلاگین های زیادی اومده برای مدل کردن احجام پیچیده و همچینین راحتی و سرعت بخشیدن به کار...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هم یک مقایسه هست میتونید بخونید

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام.. خسته نباشید :icon_gol:

بچه ها کسی می دونه چجوری می تونم کد سه بعدی و ببرم تو اسکچاپ؟ با فرمت dxf سیوش کردم.. :hanghead:

من الان دیدم این پستو. هنوزم دنبالش هستی؟ :ws3:

اسکتچاپ چند استفاده میکنی؟ تو نسخه های جدیدش تو قسمت ایمپورت، ایمپورت کردن فایلای کد هم هستن. تو نسخه های قدیمیش با پلاگین اینکار انجام میشد.

لینک به دیدگاه
من الان دیدم این پستو. هنوزم دنبالش هستی؟ :ws3:

اسکتچاپ چند استفاده میکنی؟ تو نسخه های جدیدش تو قسمت ایمپورت، ایمپورت کردن فایلای کد هم هستن. تو نسخه های قدیمیش با پلاگین اینکار انجام میشد.

مهندس حل شد مال همون موقع ست :ws3: خودت کمکم کردی.. نسخه پرو .. و این حرفا :دی

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام من تازه کار سه بعدی رو یاد گرفتم الان دارم روی یک پروژه رستوران ساحلی (مجموعه آلاچیق ) کار میکنم تو رندر گیری مشکل دارم به نظر شما با چه برنامه ای رندر بگیرم اینم نمونه کار من

50582635753785083949.jpg

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام

دوستان من چند وقت پیش یه تعداد متریال به مت های اسکچاپم اضافه کردم ولی موقع استفاده از اونها ارور زیر رو به من میده و برنامه رو میبنده!! این بلا رو سر یه تعداد از پلاگینهام آورده و حتی یه تعداد از متهای خودشم اینطوری شدن کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه؟! اون متریال هارو هم پاک کردم ولی دیگه درست نشد!!

68084109581848736293.jpg

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها. من یه مشکل فنی واسم پیش اومده.... مشکل اینجاست که من نقشه اتوکدیم رو خیلی خوب و کامل باندری کردم همه ی قسمت هاش رو و بلوک کردم که وارد نرم افزار اسکچ کنم.وقتی وارد اسکچ میشه متاسفانه نقشه انگار منفجر شده و هر قسمت نقشه یه جاییه یه قسمت تو آسمون یه قسمت رو زمین یه قسمت وسط. چیکار کنم؟؟/؟؟/ کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟ خستم شد دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...