رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من وقتی نور IES میذارم تو ویوپرتم نشون میده ولی تو رندر نه!!!! وقتی جاشو عوض میکنم و روی دیوارای دیگه میذارم، نور پخش میکنه ولی نه پشتش، رو دیوار کناریش...

رو دیوارای هر 4 طرف امتحان کردم ولی جواب نداد!

خواهشمندم راهنماییم کنین..:ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستان

من وقتی نور IES میذارم تو ویوپرتم نشون میده ولی تو رندر نه!!!! وقتی جاشو عوض میکنم و روی دیوارای دیگه میذارم، نور پخش میکنه ولی نه پشتش، رو دیوار کناریش...

رو دیوارای هر 4 طرف امتحان کردم ولی جواب نداد!

خواهشمندم راهنماییم کنین..:ws52:

سلام دوست عزیز

باید نور ies رو در ویوهای مختلف چک کنی تا مطمئن بشید که دقیقا روی دیواری که مد نظرتون هست قرار داره ممکنه چون فقط توی ویو پرپسکتیو کنترل میکنید به خاطر خطای چشم فکر کنید روی دیوار قرار گرفته در صورتی که فاصله داره و به احتمال زیاد به دیوار کناری نزدیک شده ، تارگت رو هم چک کنید که داخل دیوار نرفته باشه :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام. کسی می تونه کمکم کنه گزینه corner رو تو مکس 2012 از کجا پیدا کنم؟ وقتی راست کلیک می کنم نیست؟ ممنون می شم کمکم کنید.

باید شکلتون به ادیت اسپیلاین کانورت کنید بعد اون ورتکسی رو که میخواید انتخاب کنید و کلیک راست که کنید این گزینه رو میتونید مشاهده کنید :w16:

3ffq3i1gdr9hwewwe9tl.jpg

لینک به دیدگاه

مرسی از راهنماییتون. اما تو 2012 این کارو کردم و هرچی کلیک راست می کنم نیست حتی زمانی که Rectangle می کشمم راست کلیک می کنم بازم نیست؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

کلا راست کلیک که می کنم گزینه های Bezier corner, corner, smooth,...... فعال نیست و اصلا وجود نداره. :4564:

لینک به دیدگاه

مرسی از راهنماییتون. اما تو 2012 این کارو کردم و هرچی کلیک راست می کنم نیست حتی زمانی که Rectangle می کشمم کلیک راست می کنم بازم نیست؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

کلا کلیک راست که می کنم گزینه های Bezier corner, corner, smooth,...... فعال نیست و اصلا وجود نداره. :4564:

حتما باید به ادیت اسپیلاین کانورت شده باشه در غیر این صورت نمیتونید این گزینه ها رو ببینید ، ورتکس رو هم حتما باید انتخاب کنید ، اگر بازم نبود دیگه واقعا نمیدونم ، 2012 ورژن خوبی نیست ، مشکل زیاد داره ، شما از ورژن 2011یا 2013 و بالاتر استفاده کنید :ws37:

لینک به دیدگاه
این کارا رو کردم اما اصلا جواب نمیده. :4564:

مرسی از راهنماییتون. ورژن های 2013 و 2014 از نظر حجمی سنگین تر از 2012 است؟؟:ws37:

بله سنگین تر هستن :w16: من خودم 2011 استفاده میکنم ، خیلی راضی ام :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

برا گرفتن رندر با v-ray وقتی تنظیمات رو به v-ray adv تغییر میدم تنظیمات Indirect illumination باز نمیشه همیتطور قسمت settings

دلیلش چی میتونه باشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام

برا گرفتن رندر با v-ray وقتی تنظیمات رو به v-ray adv تغییر میدم تنظیمات Indirect illumination باز نمیشه همیتطور قسمت settings

دلیلش چی میتونه باشه ؟؟؟

وی ری درست نصب شده یا اینکه درست کرک نشده :ws37:

لینک به دیدگاه
وی ری درست نصب شده یا اینکه درست کرک نشده :ws37:

مرسی :icon_gol: امروز رفتم نرم افزار اورجینال گرفتم برا v-ray اگه وقت شدامروز نصب کنم ببینم چی میشه .

لینک به دیدگاه
اخرین باری که vray ارجینال قیمت کردم 4500 دلار بود:ws52:

اینجا ایرانه ارجینال به اون معنای واقعی که شما از قیمت بالاش حرف میزنید وجود نداره - یه کرک جدید میزارن رو نرم افزار و میدن تو بازار من خریدم 9 هزار تومان .

الان هم نصب کردم و کار میکنم .

به همین سادگی ....

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام خسته نباشید همگی

بچه من وقتی تو 3dmax با وی ری رندر می گیرم رندر نمی گیره و میگهcould not obtain a license (0)

چیکارش کنم مرسی اگه زود تر جواب بدید

سلام دوست عزیز

به احتمال زیاد وی ری شما درست کرک نشده به همین خاطر این ارور رو میده :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...