رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اگه ازمایشات روتینی که معمولا سالی یا 6 ماه یه بار انجام میدن مشکلی نداشن یا دارویی خاص مصرف نمیکنی اگه بخصوص اب به اندازه کافی مینوشی و همانطور که گفتم از نظر املاحی مث کلسیم و سدیم خون در حد نرمال هستند مشکل مهمی نیست داروهایی ساده بر حسب اینکه در روز یا شب اتفاق میفته پیشنهاد میشه که در خصوصی اطلاع داده خواهد شد فکر میکنم تا حلوای من رو نخوری نمیمیری :4uboxsmiley:

خوشبختانه تو آزمایشام مشکل خاصی نداشتم و همه چی نرمال بوده.

حلوا؟!!!! آره فکر یدی نیست...خبرمون کن خلاصه :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Doctor_Shovan مهمان
خوشبختانه تو آزمایشام مشکل خاصی نداشتم و همه چی نرمال بوده.

حلوا؟!!!! آره فکر یدی نیست...خبرمون کن خلاصه :ws3:

خبر کردیم .. انشالله از امشب خوابت نیلو فری باد :wubpink:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
مامانم نزدیک 3 ساله وزوز گوش داره عصبی هم که میشه وزوزش بیشتر میشه! دکتر هم رفته ولی هیچ تاثیری نداشته و رو شنواییش هم اثر گذاشته. خب دکتر جون :ws3:حالامیگی چیکار کنه؟:ws52:

سلام خدا حفظشون کنه :wubpink:

علل این علامت خیلی بیماریها در خود گوش یا خارج از ان میتونه باشه و باید به علائم احتمالی دیگه که ممکنه همراه وز وز باشه مثلا سرگیجه توجه بشه ..ایا ایشان توسط پزشک گوش و حلق و بینی از نظر رد هر نوع بیماری در قسمتهای میانی وداخلی گوش معاینه شده اند؟ !!

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
سلام دکتر جان ممنون که جواب دادید!:icon_gol:

درسته سفید هستش وبراق!

در بیشتر جای بدن ودست و پا!

وقتشم که از دوران بلوغ شروع شده والبته بگم که ایشون خانم هستن!

قطراشونم درحدودای 10سانتی متر!

:icon_gol:

این خیلی سوال و جواب میخواد و چون خود بیمار هم تشریف ندارند یه خورده ساده اش میکنم شما که لکه ها رو دیدی ایا شبا هتی به این ها دارند ????

Vitiligo$20Bild$202.jpg

1408796_2.jpg

110907-250-209.jpg

لینک به دیدگاه

این خیلی سوال و جواب میخواد و چون خود بیمار هم تشریف ندارند یه خورده ساده اش میکنم شما که لکه ها رو دیدی ایا شبا هتی به این ها دارند ????

Vitiligo$20Bild$202.jpg

1408796_2.jpg

110907-250-209.jpg

آره دکتر جان خودخودشه!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام خدا حفظشون کنه :wubpink:

علل این علامت خیلی بیماریها در خود گوش یا خارج از ان میتونه باشه و باید به علائم احتمالی دیگه که ممکنه همراه وز وز باشه مثلا سرگیجه توجه بشه ..ایا ایشان توسط پزشک گوش و حلق و بینی از نظر رد هر نوع بیماری در قسمتهای میانی وداخلی گوش معاینه شده اند؟ !!

سلام مرسی :icon_gol::icon_gol:

دکتر گوش و حلق و بینی رفتن گفته 6ماه یکبار شنوایی سنجی برن!دیگه هم چیزی نگفته!!!دکتر مغز و اعصاب هم رفتن که MRI داده بعدم گفته چیزی نیست و قرص آرامبخش داده که هیچ اثری نداشته و همچنان گوششون وزوز می کنه و شنوایی هم با گذشت زمان کمتر میشه!!!

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
دکتر جون علت شوره مژه چشم چیه؟

و اینکه این شوره آیا به این مسئله مربوطه که چربی بدن(چشم منظورمه) بیشتر از نوع اشباع باشه یا غیر اشباع؟

علتش التهاب‌در لبه ی پلک هاست که اون بلفاریت گفته میشه خودش علل زیادی داره ولی ربطی به ان انواع چربی نداره

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
سلام مرسی :icon_gol::icon_gol:

دکتر گوش و حلق و بینی رفتن گفته 6ماه یکبار شنوایی سنجی برن!دیگه هم چیزی نگفته!!!دکتر مغز و اعصاب هم رفتن که mri داده بعدم گفته چیزی نیست و قرص آرامبخش داده که هیچ اثری نداشته و همچنان گوششون وزوز می کنه و شنوایی هم با گذشت زمان کمتر میشه!!!

به هر حال ان دکتر گوش وحلق بینی باید مشخص بکنه ایا این وزوز مربوط به گوش هست که باید روشن بشه کجای گوش و یا مربوط به گوش نیست .. همراه با سرگیجه هم هست __ ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام به تمام دکتر ها

یه مشکل برام پیش اومده

من نمی دونم چرا هر وقت می خوام بخوابم از چشام اشک میریزه این مشکل 90% برام شبا پیش میاد

همین طور جلو تلوزیون هستم مشکلی نیست

اما تا نیت میکنم بخوابم فوری اشک از چشام میریزه جوریه که روی متکاییییم خیس میشه

بعضی وقتا هم خوابم از سرم میپره

به نظرتون مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

:icon_gol

سلام به تمام دکتر ها

یه مشکل برام پیش اومده

من نمی دونم چرا هر وقت می خوام بخوابم از چشام اشک میریزه این مشکل 90% برام شبا پیش میاد

همین طور جلو تلوزیون هستم مشکلی نیست

اما تا نیت میکنم بخوابم فوری اشک از چشام میریزه جوریه که روی متکاییییم خیس میشه

بعضی وقتا هم خوابم از سرم میپره

به نظرتون مشکل از کجاست

سیستم تخلیه اشک چشم شما باید توسط چشم پزشک معاینه شود

لینک به دیدگاه
:icon_gol

سیستم تخلیه اشک چشم شما باید توسط چشم پزشک معاینه شود

به نظرتون مشکل چی میتونه باشه

چون فقط موقع خواب این مشکل هست

تا سرم رو میزارم روی متکا برایی خواب شروع میشه

اما کثلا 1 دقیقه قبلش مثلا دارم فیلم میبینم تو این وضعیت اصلا مشکلی نیست :ws52:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
سرگیجه !

من اصلا تجربه سر گیجه نداشتم ولی الان یک ماهه خیلی بد جور سرم گیج میره گاهی نزدکیه بیفتم !

چه نوع سرگیجه ای ؟ ایا اشیا بدور تو میچرخند یا حس میکنی محیط ثابت است واین تویی که داری میچرخی ؟

اما بطور کلی برای تو که خیلی جوان هستی در ابتدا باید مشکلاتی مث کم ,خونی ضعف عمومی بودن, خستگی زیاد ,کار زیاد با رایانه یا کتابخوانی ( هر دو از نظر خستگی چشم ) و درصورت داشتن یا نداشتن عینک ,توجه به درستی شماره ی چشم و نیز سینوزیت ..را درنظر داشت .

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
به نظرتون مشکل چی میتونه باشه

چون فقط موقع خواب این مشکل هست

تا سرم رو میزارم روی متکا برایی خواب شروع میشه

اما کثلا 1 دقیقه قبلش مثلا دارم فیلم میبینم تو این وضعیت اصلا مشکلی نیست :ws52:

یعنی در طول روز اگه دراز بکشی این مشکل رو نداری ؟

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
نه

فقط موقع خواب

:icon_pf (34): :icon_pf (34):

حالا نزن تو سرخودت اشک بیشتر میشه :ws3:

والا تنها چیزی که هم به خواب ربط داشته هم اشک ریزش میتونه خواب هراسی باشه فکر نمیکنم تو هراس از خواب داشته باشی پس همون جواب اولیه: بهتره یه چشم پزشک معاینه ات کنه :rose:

لینک به دیدگاه
فکر نمیکنم تو هراس از خواب داشته باشی پس همون

اینو خودم هم مطمئن ام :ws44:

چون خوابم الان تو این مدت بیکاریییییم به روزی 15 ساعت رسیده :ws3:

لینک به دیدگاه

نادر جان میشه یه قرص خواب آور بهم معرفی کنی که عوارض نداشته باشه؟!!

این مدت که روحیم داغونه شبا با اینکه آلپرازولام یا دیازپام یا زولپیدم می خورم زودتر از 6 خوابم نمی بره!!!

شدیداً به یه خواب آور نیاز دارم حوصله ی دکتر رفتنم ندارم هر چی معرفی می کنه فقط بشه بدونِ نسخه گرفتش!!!

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
نادر جان میشه یه قرص خواب آور بهم معرفی کنی که عوارض نداشته باشه؟!!

این مدت که روحیم داغونه شبا با اینکه آلپرازولام یا دیازپام یا زولپیدم می خورم زودتر از 6 خوابم نمی بره!!!

شدیداً به یه خواب آور نیاز دارم حوصله ی دکتر رفتنم ندارم هر چی معرفی می کنه فقط بشه بدونِ نسخه گرفتش!!!

خصوصی جواب دادم .. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دکتر جووون یه سوال الان باسم پیش اومد

بهتره از چه سنی ما شروع به خون دادن کنیم؟؟؟

خانواده نمیزارن میگن زوده

مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...