رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

یه رفیقی دارم همکارمه. زنگ زد برم دنبالش ورش دارم بریم یه جائی ، 

تو راه یهوئی ماشینم خاموش شد ، متوجه شدم بنزین تموم کردم. زنگ زدم بهش اطلاع بدم ، گفت : گاز هم نداری ؟ گفتم نه .

برگشت گفت : یعنی تا اینجام نمیتونی بیای ، بعد بریم بنزین بزنیم بریم سر قرار؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

یکی از فامیلامون اومده بود خونه ی ما. بهم گفت واااای این پسته های هِل دار چقدر خوشمزه ست. گفتم خیلی زیاد باید تو خوردنش صرفه جویی کرد ????

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

یهو یاد این تاپیک افتادم 

من اصلا افریده شدم ک سوتی بدم بقیه دلشون شاد بشه 

یه مهندسی داشت میرفت گفت   خانم فلانی فرمایشی نیس گفتم ن ممنون امری نیس (بسیار جدی ) بعد گفتم عرضی  درسته مگه نه؟ 

طرف فک کرد من تا این حد باهاش مخالفم ، داشت میرفت نفهمید سوتی دادم ،  همکارم نمیتونست نخنده بهش گفتم خو چرا میخندی تو کلمات پیش میاد، مهندس فهمید سوتیه کلی خندید و خشنود رفت 😐

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سوووتی 😁سوتی ندم روزم شب نمیشه 

فلانی بیا اینو یاد داشت کن بذار تو برنامه ت، سیل کاری می کنید انجام میدید 

من میون ۱۰ نفر تو workshop خب کی بذارم پنج شنبه جمعه ؟ 

نه ، جمعه 

خب ، جمعه چند شنبه س ؟؟ (به جای چندمه ) 

😁😁سرپرست تولید ؟فردای پنج شنبه جمعه س بقیه شروع کردن 😐تهش گفتن خیلی خوب گفتی 😏قشنگ بود 

یه دونه هم سوتی بدی دادم 

وقتی میخواستن بهم بگن کارت خیلی حساسه و مهمه گفتن از سوییس planer میارن اینقد برای مدیرکارخونه مهمه 

به مدیرمون گفتم مهندس جام از سوییس میخوان جایگزین بیارن ، اومد دعوام کنه حرف بقیه اهمیت نداره . ک ادامه حرفمو شنید "نگرد تو ایران جایگزین من نیس " مدیرمون از خنده رفت فقط گفت برو زود بیا کارت دارم برای جلسه چی لازم داریم اماده کنیم  😐همکارم از خنده مرده بود 

خووو تعریف از خود نباشه ولی قشنگ گفتم 

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۱۰/۱ در ۱۴:۱۳، starone۳۱۲ گفته است:

تو شرکت داشتیم نهار میخوردیم تلفن شرکت زنگ خورد ، همکارم گفتت چه قدر بعضیا بی ملاحضه ن موقع نهار زنگ میزنن ، جواب که داد ، شوهرش بود 😂

امير!!!!تو هنوز مياي اينجا!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...