رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بعد از جلسه امتحان اومدیم بیرون با بچه ها. خعلی امتحانش سخت بود!! منم داشتم بلند بلند به استاده بد و بیراه می گفتم که یکهو دوستم زد تو پهلوم! گفتم چیه؟!!؟! مگه دروغ میگم؟ مرتیکه عقده ای چه سوالایی بود آورده بود خب؟!؟!

همون موقع دیدم از کنارن رد شد استاد:w58:

خلاصه تا الان با نذر و نیازی که من کردم تا حالا 50 الی 60 تا بیمار شفا پیا کرده بودن:banel_smiley_4:

البته اینم بگم که استادم نامردی نکرد و 10 داد بهم:ws3:

لینک به دیدگاه

دیروز داشتم تلفنی با آبجیم درباره مامانم حرف میزدم

بعد منم هی داشتم تند تند جوابشو میدادم یهو خواستم بگم میدونی مامانی اون موقع که همسن من بود چند تا بچه داشت

گفتم میدونی مامانی اون موقع که هم سن من بود،چند سالش بود:w000::icon_pf (34):

آبجیم:ws28: نه چند سالش بود؟:ws28:

منم دیگه دقت نکردم که چی گفتم

دوباره گفتم ها خو چیه راست میگم دیگه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

و بعد که جریان رو گرفتم:sigh:

لینک به دیدگاه

چند روز پیش رفتم سر یخچال بعد دیدم یه دونه از این شیرهای پلاستیکی هست که چند روزه مونده کسی هم ازش نخورده. گفتم بخورم ببینم خراب نشده باشه بعد که خوردم خیلی ترش بود. مزه‌ی دوغ گرفته بود.:ws51:

در دم:ws3: تصمیم گرفتم بریزمش دور. داشتم تو سینک خالی‌اش میکردم که یه لحظه شک کردم نکنه از اول شیر نبوده که بخواد مزه شیر بده.:ws3: روشو خوندم دیدم نوشته دوغ:ws3:

لینک به دیدگاه

در روزگار نوجوانی یه بار رفته بودم خونه دوستم با هم درس بخونیم. وقت ناهار که شد گفت من برم ناهارمون رو بیارم بخوریم. یه چند دقیقه بعد خواهرش با یه سینی غذا اومد تو اتاق. منم شروع کردم به تشکر کردن که آخه چرا زحمت کشیدین من راضی نبودم و دیگه داشتم می رفتم خونه و از این حرفا :ws28:

اونم آخرش برگشت گفت خواهش می کنم غذای شما رو هم الان پریسا میاره :w58:

تازه متوجه شدم اون غذا رو برا دختر کوچولوش که پیش ما بود آورده نه برای من :banel_smiley_4:

هیچی دیگه انقدر ضایع شدم که نگو :4564: کم مونده بود از خجالت به ملکوت اعلی بپیوندم :ws3:

لینک به دیدگاه

داشتیم تلوزیون نگا میکردیم داشت یه آقاهه رو نشون میداد بعد داداشم گفت این چقد شبیه محمد باقره:w58:

گفتم ها؟محمدباقر کیه؟:w58:

گفت عه ببخشید محمد باقری:w02:

گفتم خو محمد باقری کیه:w58:

بعد 4ساعت فهمیدیم میخواد بگه کریم باقری بنده خدا قاطی کرده بود نمیتونست اسمشو یادش بیاره:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

اصن چرا من هی سوتی میدم؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

امروز داشتیم ماه عسل میدیدیم بعد به محض اینکه مهمونشون رو دیدم خواستم بگم این یا جانبازه یا رفته جنگ

یهو گفتم این یا جانبازه یا شهیده:w16::hanghead:

آبجیم و داداشم:w58::banel_smiley_4:

آبجیم گفت آره احتمالا شهید باشه:ws28:

لینک به دیدگاه

بازم سوتی:w000:

خجالت بکش راضیه:vahidrk::hanghead:

امروز داشتم تو پروفایلم اطلاعاتم رو نیگا میکردم دیدم زده بود آذربایجان شرقی:hanghead:

من تو زندگیم تا حالا جز نقشه دوران چهارم دبستانم،با آذربایجان شرقی چشم تو چشم هم نشدم:icon_pf (34):

-------------------------------------------------------------

امروز داشتم با آبجیم درباره همین نامه مستور به ضرغامی حرف میزدم بعد گفت جریان شجریان چیه؟

گفتم بابا همین فتنه سبز دیگه:w16:

گفت منظورت جنبش سبزه؟

گفتم همون حالا:w000:

بعد گفتم حالا این سلحشور... گفت ها فرج الله سلحشور؟

گفتم فرج الله سلحشور کیه دیگه بابا ضرغامی رو میگم دیگه:w000:

آبجیم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

راضیه جوون برا همه آذربایجان شرقی شده فک کنم...اینو حذف کن از لیست سوتیات که معتاد و کارتون خواب نشی یه بار:ws3:

.

.

.

.

یه روز که از صب کلاس داشتم ......برای کلاس اخرم ارائه یه پروژ] داشتم که لغات انگلیسیش خیلی بود....ماهم خوب خداروشکر تلفظ بیست:whistle:

بیشتر از خوبی کار میترسیدم سوتی بدم!

خیلی خسته بودم...شاید باید بگم خواب بودم!کلاس مملو از دانشجو...اووهوووم...بسم ا....

حالا بگو بگو بگو.....لغتارو گفتم...سر هر لغت اون پسرای نامرد یه چیزی میپروندن!گوشی بهشون ندادم...خب اخه سخت بود خب

تا رسیدیم به واژه روش دیگری...انقد غرق لغات شده بودم که اینو خوندم روش digri!

حالا من:banel_smiley_4:استاد:w58:بچه ها:ws28:....بعدش کل کلاس:ws28::ws28::ws28:

از اون روز بچه ها خانم digri صدام میکنن!

بابا خب خسته بودم:whistle::sad0:

لینک به دیدگاه
مهمونامون داشتن می‌رفتن. منم کلی باشون رودروایسی و اینا:ws3:

رو به یکیشون کردم قبل از این که اون چیزی بگه گفتم منم همین طور:ws28::hanghead:

در این راستا چند روز پیش یه نفر گفت ببخشید ندیدمت منم گفتم دشمنتون:w02:

لینک به دیدگاه

دیشب میخواستم کمپوت باز کنم ولی هرکاری کردم باز نشد

آبجیم هی مسخره میکرد میگفت با پوست کن بازش کن

با کفگیر بازش کن

بعد خواست بگه با همزن بازش کن

گفت خو با ضربدر بازش کن:w16::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

امروز با دوستان رفته بودیم بیرون. تو مسیر از یه پارک می گذشتیم. یه گروه از آقایون همیشه در صحنه داشتن والیبال بازی می کردن. یهو یکیشون یه ضربه به توپ زد ورژن والیبالی کاکرو بود. دیدم توپ سرکش داره میاد سمت من. منم چیکار می کردم دیگه طی یک حرکت انتحاری توپ رو مهار کردم که خدای ناکرده جوان ناکام نشم :banel_smiley_4: این دوستان والیبالیست هم منو مسخره کردن یکیشون گفت خانوم شما خیلی ورزشکارید باید کاپیتان یه تیم ورزشی بشید:ws28: منم فکر کردم دارن از من تعریف میکنن در کمال خونسردی گفتم خواهش می کنم ! شما لطف دارید :w02:

لینک به دیدگاه

چند روز پیشا سوار تاکسی شدم ، مقصدمم آخرین ایستگاه بود.

گفتم بشینم پشت راننده که بین راه اگه کسی خواست سوار یا پیاده شه من اذیت نشم.

خلاصه در طول مسیر خیلیا سوار و پیاده شدن(اصن عجیب بود اون روز) راننده پاک گیج شده بود....

رسیدیم به جایی که همه پیاده شدن و فقط من موندم...

به خیال راننده هیشکی نمونده تو ماشین( من و پشتش نمیدید:ws3:)

آقا یهو شروع کرد به رقص و پایکوبی....:w31::w330::w155:

تنبک میزد رو فرمون... :Laie_28:

مردیکه با اون سن و سالش ساسی مانکن میخوند:ws28:

(وای وای وااااای پارمیدای من کووووووش؟؟؟؟

وای وای واااااااااای میرم از هوش:ws28:)

گفتم بذار یه کم خوش باشه بعد اعلام حضور میکنم:w02:

دیدم ذیگه داره شورشو در میاره آهنگا تایتانیکی شد:w58::icon_pf (34):

صدامو بلند صاف کردم و گفتم....

اااااههههییییییییییییممممممممم.....

یهو راننده پرید از جاش از آینه پشتو نیگا کرد دید من هستم.. هنوز پیاده نشدم:ws28::ws28:

راننده====>:w58::w58::icon_pf (34)::icon_pf (34)::5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من=====>:ws28::w02::icon_razz::ws3:

لینک به دیدگاه

آخرای ترم پیش با دوستم تو سلف بودیم یک نفر رو دیدم چند تا صندلی اون طرف تر نشسته بود یکمی دور بود منم عینکمو نزده بودم احساس کردم خیلی شبیه دوستم سهاست شروع کردم ازدور باهاش سلام کردن واحوال پرسی اونم خیلی ریلکس ازدور سرشو تکون داد بعد دوستم پرسید کیه گفتم سرتو بیار اینطرف سهاست اون بیچاره هم هی نگاه میکرد میگفت کو سها؟

اخر عصبانی شدم گفتم خنگ جون ایناها سها یهو گفت واااااای سااااااااااغر این که سها نیست منم باور نکردم رفتم جلوتر دیدم یا خدا یکی دیگه هست داره نگاه میکنه ولبخند ژکوند میزنه اصلا سها نیست حالا فکر میکنه من کورم میگه دختره با خودش درگیره

من این شکلی:ws52:

دوستم:ws47:

دختره:biggrin:

لینک به دیدگاه

اجازه هست یه سوتی دیگه بگم البته واسه دوستمهیه روز دوتا ازدوستام کنفرانس داشتن منم رفتن کلاسشون واسه روحیه دادنبعد دوستم شروع کرد به صحبت تموم که شد دوست دیگم رفت ادامه اشو بگه بیچاره اینقدر هول شد که به جای اینکه بگه درادامه حرفای دوستم گفت درادامه دوستای حرفمجالبیش اینجا بود که خودشم نفهمیده بود چه گندی زده.-----------------------------------------------------------------یبارم سر کلاس یه درس عمومی بودیم که من قبلش سه ساعت کارگاه داشتم و به شددددددت خسته بودم.داشتم ردیف اخر چرت میزدم.استاد اومد حضور غیاب کنه گفت اقای احمدی من فکر کردم میگه خانم اکبری بلند گفتم حاضر!!!یهو دیدم کلاس ترکید منم مثل بز به استاد نیگا میکردم که استاد گفت به شما هم میرسیم خانم اکبری.دیگه رسما تا اخر کلاس سر در گریبان وسایلنت بودم

لینک به دیدگاه

10-12 روز پیش مراسم ختم داشتیم ،بعد کلی آدم موقع ورود و خروج از مراسم می اومدن میگفتن الله رحمت اله سین (خدا بیامرزه ) ....

آخرای مراسم بود که باز چند نفری اومدن تسلیت بگن ،منم گفتم الله سیزیده رحمت اله سین (خدا شما رو هم بیامرزه:whistle: ) فقط خوبیش این بود که از بس خسته بودم ونای حرف زدنم نداشتم فقط خودم متوجه شدم چی گفتم و کسی صدامو نشنید.....:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

شریک معروفم که همیشه سوتی میده چند روز پیش میگفت حمید ما روسیه رو میتونستیم ببریم اگه اینا این شماره سیزده موزورلا رو نداشتن :w58:

منظورش موزرسکی بود:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...