رفتن به مطلب

مزاحمت از نوع بغل!!!!!!!

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 539
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امروز از دوستم یه چیزی شنیدم که دقیقا این شکلی شدم :jawdrop:

می گفت دیروز دوست خواهرش داشت با یکی دیگه تو پیاده رو راه می رفت که از پشت شنید یکی داره می دوه کنار می ره که طرف رد شه ولی پسره با سرعت نور دختر بیچاره رو یهو می گیره بغلش با هر چی زور داشته فشارش می ده:jawdrop: دختر بیچاره هم جز جیغ کار دیگه ای نمی تونست بکنه ! بغل دستیشم هنگ کرده بود که عاقبت پسره رضایت می ده ولش می کنه و فرار می کنه دختره هم می دوه دنبالش بگیرتش کتکش بزنه پلیسم تو این هیر و ویر پیداش می شه ولی نه دختره تونست بگیرتش نه پلیس ......همچین در رفت که هیشکی بهش نرسید....................

ای خدا آدم چه چیزایی که نمی شنوه آخه این چه وضعشه :w00:

والا هر جور شنیده بودیم جز این خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه:banel_smiley_52:

پسره واقعا روانی بود :icon_pf (34):

کمبود محبت داشته شاید:ws37:

لینک به دیدگاه

تنشو دیده بودیم......ولی اینجوری دیگه نوبره.....:icon_pf (34):

بادوستام تو تجریش داشتیم را میرفتیم چن تا پسر از روبرو میاومدن یکیشون همیچین بهم تنه زد باور کنین تا چند دقیقه بعدش همه بدنم درد میکرد.....:ws44::ws44:

بعضی ها واقعا سادیسم مزمن دارن .....:w74::w74: :w74: :w74:

لینک به دیدگاه
مهندس جان تو شنیدی من خودم 2 سال پیش دیدم.اون لحظه هنگ کرده بودم فکر میکردم دوربین مخفیه

جدی می گی :jawdrop:

وای خدا :icon_pf (34):

کمبود محبت داشته شاید:ws37:

بی خود کرده روانی :w00::w00:

تنشو دیده بودیم......ولی اینجوری دیگه نوبره.....:icon_pf (34):

بادوستام تو تجریش داشتیم را میرفتیم چن تا پسر از روبرو میاومدن یکیشون همیچین بهم تنه زد باور کنین تا چند دقیقه بعدش همه بدنم درد میکرد.....:ws44::ws44:

بعضی ها واقعا سادیسم مزمن دارن .....:w74::w74: :w74: :w74:

آره همچین تنه می زنن آدم سه دور دور خودش می چرخه :w00:

لینک به دیدگاه

پسره عقده ای بوده

ولی از بعد دیگر قضیه هم نگاه کنیم دخترا همچین تحریک آمیز لباس میپوشن

من از رفتار وحشیانه پسره دفاع نمیکنم ولی چیزی که هست بعضیا کوته فکرن و محدودیت های اجباری که ما داریم باعث میشه اینطوری خودشو ارضا کنه

واقعا متاسفم

لینک به دیدگاه
امروز از دوستم یه چیزی شنیدم که دقیقا این شکلی شدم :jawdrop:

می گفت دیروز دوست خواهرش داشت با یکی دیگه تو پیاده رو راه می رفت که از پشت شنید یکی داره می دوه کنار می ره که طرف رد شه ولی پسره با سرعت نور دختر بیچاره رو یهو می گیره بغلش با هر چی زور داشته فشارش می ده:jawdrop: دختر بیچاره هم جز جیغ کار دیگه ای نمی تونست بکنه ! بغل دستیشم هنگ کرده بود که عاقبت پسره رضایت می ده ولش می کنه و فرار می کنه دختره هم می دوه دنبالش بگیرتش کتکش بزنه پلیسم تو این هیر و ویر پیداش می شه ولی نه دختره تونست بگیرتش نه پلیس ......همچین در رفت که هیشکی بهش نرسید....................

ای خدا آدم چه چیزایی که نمی شنوه آخه این چه وضعشه :w00:

والا هر جور شنیده بودیم جز این خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه:banel_smiley_52:

پسره واقعا روانی بود :icon_pf (34):

عجب . . .!

لینک به دیدگاه
پسره عقده ای بوده

من از رفتار وحشیانه پسره دفاع نمیکنم ولی چیزی که هست بعضیا کوته فکرن و محدودیت های اجباری که ما داریم باعث میشه اینطوری خودشو ارضا کنه

واقعا متاسفم

تنه زدن چی؟؟؟؟:167: همین نسخه رو میشه براش پیچید؟؟؟؟:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: چادر لباس تحریک آمیزه؟؟؟؟؟:ws46: :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28:

حالا یه بار یکی همینجوری دوید تو یه جمعی به یکی یه سیلی محکم زد ودررفت

ولی بدبخت خواست فرار کنه افتاد تو جوب دیگه همین پسره که سیلی خورده بود نشسته بود رو زمین شیکمشو از دردخنده گرفته بود

لابد یه مریض روانی بوده اون پسره:ws3:

لینک به دیدگاه
پسره عقده ای بوده

واقعا متاسفم

تو راست می گی عزیز....

ولی من اون دخترو دیدم اصلا اونجوری که تو می گی نیست............شاید خیلی ساده نباشه ولی اصلا تحریک آمیز لباس نمی پوشه.........

مشکل از پسره بود........

لینک به دیدگاه

ولی بدبخت خواست فرار کنه افتاد تو جوب دیگه همین پسره که سیلی خورده بود نشسته بود رو زمین شیکمشو از دردخنده گرفته بود

:banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:عجب داستانایی دارین شوماهااااا....

لینک به دیدگاه

سجاد چرا می خندی :w00:

لابد نه حتما :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چی بگم والا

همه جورادم میبینه دوروبرش

خداییش ادمایی هستن که اگه ببینی اینا برات عادی حساب میشه

دی:

در مقابل اون سیلی که غیر عادی تره :ws52:

چی بگم شاید...............:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

ديگه اين چيزا تعجب نداره تو اين دوره زمونه، هم يه سري پسرا پررو شدن، هم دخترا...

من خودم يه دفه داشتم با خواهرم تو خيابون، توي پياده رو ميرفتم، داشتيم حرف ميزديم، خواهرم سمت ديوار بود و منم كنارش... فقط يه آن يه سايه سنگين رو حس كردم، ديدم پسره از روبرو ميومد اومده تو صورتم، ميخواست بوس كنه....

منم خدايي بود خيلي به موقع فهميدم، همچين خودمو انداختم تو ديوار، اونم تا 1ميليمتريِ من اومد! خداروشكر به هدفش نرسيد :brodkavelarg::brodkavelarg::brodkavelarg:

لینک به دیدگاه
ديگه اين چيزا تعجب نداره تو اين دوره زمونه، هم يه سري پسرا پررو شدن، هم دخترا...

من خودم يه دفه داشتم با خواهرم تو خيابون، توي پياده رو ميرفتم، داشتيم حرف ميزديم، خواهرم سمت ديوار بود و منم كنارش... فقط يه آن يه سايه سنگين رو حس كردم، ديدم پسره از روبرو ميومد اومده تو صورتم، ميخواست بوس كنه....

منم خدايي بود خيلي به موقع فهميدم، همچين خودمو انداختم تو ديوار، اونم تا 1ميليمتريِ من اومد! خداروشكر به هدفش نرسيد :brodkavelarg::brodkavelarg::brodkavelarg:

:jawdrop:چه صحنه اکشنی:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...