رفتن به مطلب

پای صحبت نواندیشانی ها

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حرف که زیاده، انتظارات هم زیاده.

مهمترین و اصلی ترین انتظار من، برگشتن همه به مسیر آرمانهای انجمن هستش :ws37:

از غرض ورزی، کینه و خلاصه هر چیزی که لکه سیاهی روی سفیدی روح انسان میندازه، به شدت دوری کنیم.

پیشرفت انجمن در گروی اتحاد و همدلی در محیطی دوستانه و امن است.

ودیگر هیچ:ws37:

لینک به دیدگاه

خداروشکر با عضویت در این انجمن و فعالیت در اینجا با دوستان زیادی آشنا شدم و مطالب زیادی آموختم در سایت های مختلفی فعالیت داشتم ولی این انجمن اولین سایتی است که به طور متوالی ( هرچند با کمی وقفه ) حضور داشتم

آرزوی موفقیت روزافزون نوندیشان را دارم

کاش همدلی ها بیشتر باشه

لینک به دیدگاه

اینجا جای خوبیه

لطفا خرابش نکنید..

حالا هرکسی با هرچیزی و به هر منظوری

قدر بعضی جاها رو باید دونست

مثل خونه خود آدم

اینجا (نواندیشان)

شهرت

بعضی از اخلاقهای پسندیدهت

بعضی از اطرافیانت

بعضی از خاطراتت چه خوب و چه بد البته

.

.

.

..

همین اگر تونستیم خرابش نکنیم پس بزرگ شدیم و موفق:a030:

لینک به دیدگاه

خودمم نمی دونم چـــــــرا ...

ولی خیلی بیشتر از هر کسی دیگه ای ، به این انجمن و این محیط وابسته ام ... :ws37:

حتی نمی دونم این وابستگی خوبه یا بده ...

فقط می دونم ، از زمان عضویتم تا حالا ، توی دوره ها و روزای مختلف، چه شاد بودم چه غمگین، به هیچ چیزی توی دنیای مجازی بیشتر از نواندیشان علاقه نداشتم ... هیچوقت ... :ws37:

همیشه دوست داشتم همه ی وخت فراغتمو توی محیط این انجمن بگذرونم ... :ws37:

شده گاهی وختا یه ماه بگذره و فیس بوکو چک نکنم و عین خیالمم نباشه ... اما اینجا رو نه ... هیچوقت نتونستم بیشتر از یکی دو روز بهش سر نزنم ... مگر در شرایطی که مسافرت بودم و دسترسی نداشتم به نت ... که اونم هر روز فکرم اینجا بوده و دلم تنگ .... :hanghead:

شده از توی برنامه ی روزانه م از وقتم برای درس خوندن، مطالعه، بیرون رفتن، تفریح یا هرچیز دیگه ای بزنم ... اما وقتِ سر زدن به انجمن همیشه بدون کم و کاست سر جاش بوده و هست ... :icon_redface:

این وابستگی و علاقه ای که میگم ، علاقه ی معمولی نیس ... یه جوریه ... یه جورِ خاصی که توصیف کردنش برام سخته ... :sigh:

یه جوری که انگار خونه ی خودم می دونمش ...:icon_redface:

دیدین آدم وقتی یه چیزو مال خودش بدونه، چقدر دوس داره مراقبش باشه ...:ws37: منم تقریبا یه همچین حسی دارم به اینجا ... :hanghead:

همیشه سعی کردم توی تمام کارا و تصمیمام ، اول به انجمن فکر کنم ... به اینکه بهش آسیبی نرسه ... محیطش خراب نشه ... و از مسیر پیشرفت عقب نمونه ... :ws37:

حتی اگه گاهی دلخوری ای وجود داشته ، سعی کردم رفعش کنم تا نواندیشان ضرر نکنه ... :w16:

بخاطر همینم هست که یه جور حس مالکیت بهش دارم ... و هیچ جا برام نواندیشان نمیشه !:icon_redface:

همیشه سعی کردم و سعی می کنم که در حد توانم سهمی توی پیشرفتش داشته باشم ... و امیدوارم که تو این زمینه موفق بوده باشم ...:ws37:

قدر این مجموعه ی ارزشمند رو باید بدونیم ... خیلی چیزا به هممون داده ... که بنظر من مهمترینش همین دوستای متنوع و متفاوتمون از نقاط مختلفن ... همینایی که خیلیاشون تابحال ندیدنت ولی وختی گرفتار میشی ، مثل یه کوه پشت سرتن ... :icon_gol:

پ.ن : یکی از همین دوستای ارزشمند، چند روز پیش بهم گفت : علاقه ای که به این انجمن داری برام جالبه واقعن ...

برای خودمم جالبه آقا سهیل ، خیلی زیاد :ws37:

لینک به دیدگاه

کلا اینجا زیاد می یومدم ولی زیاد دخالت نمی کردم و فقط می خوندم

یه زمانی اینجا مرکز بحث های دینی بود در حدی نبودم نظر بدم(البته بعضی مواقع یه چیزایی می گفتم ولی به نظرم یه نوع سوتی بودن:ws3:) ولی چیزای زیادی از پست های افرادی که فقط از رو اسم کاربریشون می شناختمشون(اسماشون رو نمی دونم)یاد گرفتم

این افراد عقائدم رو کاملا برعکس کردن منطق ازشون یاد گرفتم

کسی که بیشتر از همه تاپیکاش رو دوست داشتم danielo بود یه نفر شبیهش تو باشگاه دیدم اسمش کاپلو بود نمی دونم خودشه یا نه چون تا به حال باهاش حرف نزدم

یه سری دیگه هم بودن که خیلی ازشون یاد گرفتم

مثل اسی وافن میلاد و یه چند نفر که خیلی قبل بودن(یه چند نفر از فروم بغلی هم بودن)

از همه شون تشکر می کنم چون به هر حال به گردنم حق دارن

لینک به دیدگاه

من تقریبا سه سال و چند ماهه که عضو انجمن هستم.

واقعا واقعا میگم که ی بخش عظیمی از تجربیات و خاطراتمو و دوستامو توی همین فضا پیدا کردم.

اولین فرومی بود که عضوش شدم و هیچجای دیگه ای هم مث اینجا برام نشد.

من بهتریـــــــــــــــــــــــــــن و بهترین دوستامو اینجا پیدا کردم.:w16:

و واقعا هم بچه ها وقتی مشکلی داشتم بهم کمک مکردن و میکنن....اما توصیه میکنم به بقیه که کامل ب امدادهای غیبی انجمن تکیه نکنید چون بعضی وقتا انجمن میپره یا افراد یاری رسان در دسترس نیستن:w02:

اما خب مثل قبل فضا برام جذاب نیست:ws37:

لینک به دیدگاه

سابقه عضویتم اینجا نسبتا زیاده ولی سابقه فعالیتم به اون نسبت زیاد نیست

با این وجود اینو با جرأت میگم که محیط انجمن یه خیـــــــــــلی خیـــــــــــــلی خیـــــــــــــلی خوبه :w16:

و میدونم برای رسیدن به اینجا خیلی مسیرها و مشکلات رو پشت سر گذاشته و امیدوارم به سراشیبی موفقیت رسیده باشه:a030::icon_gol:

امیدوارم همه دوستان هم این دید رو پیدا کنن که پیشرفت انجمن میتونه باعث پیشرفت خودشون هم باشه:icon_gol:

امیدوارم عضویتم توی نواندیشان همچنان ادامه داشته باشه :icon_gol:

بازهم آرزوی موفقیت بیشتر برای نواندیشان و نو اندیشانی ها رو دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

روز اولی که اینجا عضو شدم رو یادمه

به خاطر یه سری مطالب کل نت رو جابجا کردم چیزی پیدا نکردم تا سرچ گوگل منو به یکی از تاپیکهای انجمن هدایت کرد

دیدم اون مطلبی که میخوام رو داره در مورد فرمان تراکتور بود و البته خیلی خلاصه واسه همین عضو شدم و اولین درخواستمو نوشتم که اگه میشه مطالب رو کمی شرح بدید ولی جوابی نیافتم :ws3: هی میومدم خبرری نبود:banel_smiley_4:

ولی محیطش خیلی فرق داشت یادش بخیر جدا" محیط اینجا با همه ی فروم های دیگه فرق داره حس آرامش خاصی داره و اینکه کسی به فکر تخریب کسی نیست مدیرا هم تا جایی که دیدم به همه ی کاربرا احترام گذاشتن

برای همه ی نواندیشانی ها آروزی موفقیت و بهروزی رو دارم:icon_gol:

پ . ن:

البته به خاطر اینکه حس میکردم مدیون انجمنم همه ی مطالبی که در مورد تراکتور جمع آوری کردم تو همین انجمن گذاشتما:دی:ws3:

لینک به دیدگاه

درود :icon_gol:

کلی از بدو ِ ورودم به انجمن نوشتم ...

نوشتم و نوشتم و نوشتم از عدم اعتماد ،از گه گاه خشونت ها و بی احترامی هایِ (...) نمیشه به مخاطب های خاصم اشاره کنم !

از تجربه های تلخ و نا امیدکننده نوشتم ...

از حرفایی که رو دلم مونده بود ...

و از نصیحت نوشتم ...

ولی خوب تولد 4 سالگی نواندیشانه دیگه دلم نیومد ارسالشو بزنم ... :ws3:

برای خونه دومم آرزوی یه محیط دوستانه و شاد و پربار از لحاظ علمی میکنم ...

نواندیشان جا برای پیشرفت زیاد داره ...باشد تا در این محیط به موفقیت های روز افزون برسیم و سال دیگه همه مون با افتخار هرچه تمام تر بیایم بگیم سالی که گذشت نواندیشان از هر لحاظ عالی پیش رفت :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

حوصله ندارم الآن پیشنهاد بدم:ws3:

اما خاطره قد موهای سرم دارم... :ws37:

مخصوصا روزای اول که یوزر اصلی دست چند نفر میچرخید! بعد من هنوز هیچکسو درست نمیشناختم از یوزری که دیده بودم و مثلا فکر می کردم محمد باشه سوال میکردم پسفردا یکی با یه لحن دیگه جواب میداد با اون آدم حرف می زدم روز بعدش میدیدم باز طرف صحبتم عوض شد! دیگه به خودم داشتم شک میکردم:ws3: خلاصه مدتی سرکار بودم تا بلاخره معلوم شد چی به چیه!

بهترین اتفاقاییم که واسم افتاد آشنا شدن با یسری دوستای خیلی خوبم بود که همینجا تو همین محیط مجازی باهم آشنا شدیم اما دوستیمون و صمیمیتمون خیلی از این محیط فرا تر رفت

لینک به دیدگاه

هی:sigh:

من فرومای مختلف عضو بودم

ولی واقعا اینجارو خیلی دوس دارم.خیلییییییی زیاد.چون دوستای خیلی خوبی دارم

محیطش خوبه خیلی

فقط 1 کم به کاربرای مفید اهمیت بدید.به شخصه کسیو میشناسم که اگه مونده بود یکی از بهترین های انجمن میشد.ولی به خاطر قدرنشناسی رفت(این چیزی بود که خودشون به شخصه بهم گفتن)

بعد اینکه استفاده از بخش طلاییه.من فک میکنم اگه به جای شارژ امتیاز طلایی جایزه بدید خیلی بهتره.کاربران هم انگیزه شون بیشتر میشه لاقل میتونید از قسمت طلایی استفاده کنن

موفق باشین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من فقط یک توصیه میکنم به نواندیش ها

اگه میخواید صمیمیت و یکدستی این انجمن حفظ بشه که حتما هم میخواید تا جایی که ممکنه
« اصل مجازی بودن »
این فضا رو رعایت کنید

البته توضیحش مفصله ...

و اینکه مدیران گرامی هم همیشه و در هر شرایطی تعامل رو به تقابل با یکدیگر و با اعضا ترجیح بدن که حتما همینطور هم هست

لینک به دیدگاه

فک میکنم این کلمه کوچک تو مغز هرکدوممون کلی داستان و تصویر قطار میکنه

شاید روز اولی که وارد این انجمن شدم فک نمیکردم کلمه "نواندیشان" چنین بار معنایی ای برام پیدا کنه،از خاطرات خوش و دوست داشتی گرفته تا خاطرات بد و ناراحت کننده

از دوستای خوب گرفته تا دوستایی که شاید دیگه نشه اسمشون رو دوست گذاشت!

به هرحال این سالگرد بهم میگه که حدود سه سال از اولین ورودم به این انجمن میگذره

خیلی چیزا ازش یاد گرفتم

میتونم بگم تجربه مهمی تو زندگیم بوده و هست

ولی اولش وقتی آدم وارد همچین محیطایی میشه به نظرش خیلی جذاب میاد....بعضی بحثا براش خیلی جالب و جذابه و میخواد دنیای مجازی یا حتی واقعی رو باهاش

فتح کنه ...یه کم که میگذره میبینه نه خبری از فتوحات هست و نه جیزایی که فکرش و میکرده

کم کم یاد میگری که گاهی بیای بی سروصدا سری بزنی

کمکی از دوستی بگیری،مطلبی،مقاله ای،متن مفیدی بذاری یا پیدا کنی و بی سروصدا تر از اومدنت خارج شی

ولی از قسمتای خیلی مفیدش هم اگر بخوام بگم تاپیک " آخرین کتابی که خوندی چی بوده" بود که هرروز و هر هفته یادم مینداخت کتاب بخونم

و تاپیک"مسابقه پرنده شناسی" که یه عالمه گونه های مختلف از پرنده های ایرانی رو ازش یاد گرفتم

لینک به دیدگاه

خاطره که نمیشه گفت...من اینجا زندگی کردم...با دوستانم خندیدم..برای دوستانم گریه کردم...گاهی عصبانی شدم...گاهی دلشکسته :ws3:

زمانی بود که از دوستان اینجا بیشتر از اعضای خانوادم خبر داشتم..زمانی بود که دوستانم از خانوادم بیشتر حالمو میپرسیدنو خبر از اوضاعو احوالم داشتن.

تعداد این دوستان بسیار زیاده که نام بردن از تک تک ممکنه امکانپذیر نباشه.

ولی از کسی یاد میکنم که زمانی در کنار ما بود ولی عمرش مثل گل بهاری کوتاه بود. کامیار یا همون بردیا...هر بار که وارد انجمن میشم امکان نداره به پروفایلش سر نزنم.

در کنارش بودن و رفتنش خط عمیقی روی خاطرات ذهنم حک کرد.دوست داشتم امشب یک یادی هم از این عزیز بکنیم.

امیدوارم قدر دوستان خوبمون رو در زمان حیاتشون بدونیم

اعتراف میکنم خطا و کمی و کاستی در دوستی داشتم که امیدوارم دوستانم به پای خامی و نادانیم بذارن و منو ببخشن و ممنونم از همه کسانی که با مهربانی و گذشت این دوستی رو حفظ کردن...به داشتن دوستانی مثل شما افتخار میکنم.

آرزوی تندرستی و موفقیت همه دوستان عزیزم رو دارم :w36::w72:

لینک به دیدگاه

حرف خاصی نیست:ws37:

3-4 سال اینجا بودیم کلی دوست پیدا کردیم:ws3: کلی با هم خندیدم:ws28: و گریه کردیم :4564:

کلی چیز یاد گرفتیم.

تو مسائل درسی هم خیلی کمک شد بهم.

تشکر میکنیم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...