رفتن به مطلب

پای صحبت نواندیشانی ها

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

یکی از دوستان یه چیزی گفت جالب بود به نظرم

گفت چرا همه فکر میکنیم این انجمن خیلی از وقت ما رو میگیره؟

میشه با یه برنامه ریزی به کارهامون هم برسیم

اما خب مشکل این نیست

متاسفانه گاهی بعضی افراد (که با توجه به شعور نواندیشانی ها کمتر فکر میکردم اینجا هم همچین چیزی پیدا بشه)کارهایی میکنن که بقیه رو از خیلی چیزا دلزده میکنن

بابا خودتون رو نگه داریییییییییییید نو اندیشانی ها

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی نیس اینجا شفاف سازی کنه بگه چه خبره ؟ چرا علیرضا نیست چرا مینی نیست چرا متین نیست ، معلومه چه خبره اصن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یکی نیس اینجا شفاف سازی کنه بگه چه خبره ؟ چرا علیرضا نیست چرا مینی نیست چرا متین نیست ، معلومه چه خبره اصن:banel_smiley_4:
خب انگار بچه ها یه مقدار سرشون شلوغ شده و نمیتونن بیان اینجا گرچه متین میگه آدم باید از چیزی که ناراحتش میکنه دور بشه خب حتما اینجا چیزی بوده که اذیت بشه (شکلک ناراحتی)
لینک به دیدگاه

صبح بخیر :ws3:یه ماه پیش پست زدن تازه الان میای میگی :ws3:

سه تاشون به یه علت رفتن (یه مسئله شخصی)

تو تاپیک بازنشستگیه علیرضا هم گفته شد که صحبت شده و میاد. ولی زمان مشخصی واسه اومدن نگفته و ما هم نمی تونیم از خودمون زمان مشخصی بگیم. فقط می تونیم بگیم که ایشالا زودتر بیاد :w16:

لینک به دیدگاه

گاهی سکوت قشنگترین حرفهاست

گاه باید به احترام ، یک دقیقه سکوت کرد.................خیـــــــــــــــــــــــــلی از حرفها رو باید ایستاد و از دور نظاره کرد...

کی گفته همه حرفها رو باید زد؟

من میگم خیلی از حرفها رو باید دید!w58.gif

.

.:w58:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
صبح بخیر :ws3:یه ماه پیش پست زدن تازه الان میای میگی :ws3:

سه تاشون به یه علت رفتن (یه مسئله شخصی)

تو تاپیک بازنشستگیه علیرضا هم گفته شد که صحبت شده و میاد. ولی زمان مشخصی واسه اومدن نگفته و ما هم نمی تونیم از خودمون زمان مشخصی بگیم. فقط می تونیم بگیم که ایشالا زودتر بیاد :w16:

شب بخیر کچل:banel_smiley_4:

اصن جاذبه ممد ادمین نمیذاره کسی بره خو:ws3:

لینک به دیدگاه
انجمن داره میمیره متأسفانه. مثل دریاچه ارومیه :ws37:

اینطورام نیس ، اینجام مث دانشگاس یه نسل میاد یه نسل میره ، خود من اگه الان برگردم به دانشگام میگم مرده ولی اینطور نیس در واقع:ws37:

لینک به دیدگاه
اینطورام نیس ، اینجام مث دانشگاس یه نسل میاد یه نسل میره ، خود من اگه الان برگردم به دانشگام میگم مرده ولی اینطور نیس در واقع:ws37:

منظور من این نیست که قدیمیها رفتند و یه عده جدید اومدند.

منظورم اینه که کلاً بار علمی مطالب اومده پایین و انگیزه و محرکی هم نیست.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

درست از وقتی که من رفتم اینجوری شد!! دقت کردی؟؟:ws3::w58:

برا اینکه اسپم نشه، در تایید حرف آقای صادقیان منمسکوت میکنم .....hanghead.gif

بعضی وقتا سکوت بلندتر از فریاده، ولی شاید اونقدر بلند که دیگه گوش نمیتونه بشنوه

کاش بشه اینو به یه عده فهموند....

و

و

و

خدا بیامرزه همه رفتگان رو ...

لینک به دیدگاه
گاهی سکوت قشنگترین حرفهاست

گاه باید به احترام ، یک دقیقه سکوت کرد.................خیـــــــــــــــــــــــــلی از حرفها رو باید ایستاد و از دور نظاره کرد...

کی گفته همه حرفها رو باید زد؟

من میگم خیلی از حرفها رو باید دید!w58.gif

.

.:w58:

:icon_gol:

درست از وقتی که من رفتم اینجوری شد!! دقت کردی؟؟:ws3::w58:

برا اینکه اسپم نشه، در تایید حرف آقای صادقیان منمسکوت میکنم .....hanghead.gif

بعضی وقتا سکوت بلندتر از فریاده، ولی شاید اونقدر بلند که دیگه گوش نمیتونه بشنوه

کاش بشه اینو به یه عده فهموند....

و

و

و

خدا بیامرزه همه رفتگان رو ...

[h=2]گاهی آدم حرفی برای گفتن نداره پس بهترین کار ادامه سکوتهhanghead.gif[/h]

لینک به دیدگاه

:w58::w58::w58::w58::w58:

این حرفا از اعضای فعال و مدیرا دیگه بعیده:ws52:

گاهی وقتا باید سکوت کرد ولی نه موقعی که داریم سربالایی رو میریم...

وقتی باید سکوت کرد که بدونیم سکوت کردن جواب میده نه موقعی که مطمئنیم سکوتموم باعث فرو رفتن بیشتر میشه...:icon_gol:

وقتی افتادیم توی سرازیری اونوقت میشه سکوت کرد

سکوت از روی قدرت مفهوم و ارزش داره نه از روی ضعف و کوتاهی

مهم اینه که وقتی فکر کردیم با سکوت میشه کارو پیش برد فقط سکوت کنیم ولی بجاش توی سکوت بیشتر کار کنیم

نه اینکه هم سکوت کنیم و هم ساکن بمونیم....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

انجمنتون خیلی جالب به نظر میاد.

اما مطالب جالبش خیلی قدیمی هستند.

سعی میکنم بیشتر بخونم تا بنویسم.

چند نفری که مطالب خیلی خوبی داشتن، آخرین ارسالهاشون مال ماه ها و سال ها پیشه.

چرا؟

نمیشه کاری کنین مطالبشون رو به روز کنن؟

لینک به دیدگاه

ﺳﺮ ﺑﻪ ﺳﺮﻡ ﻧﮕﺬﺍﺭ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ...

ﺩﻝِ ﺷﻮﺧﯽ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﻡ !!... ﺑﺎ ﺗﻮﺍﻡ ...!!

ﺳﺎﺯﺕ ﻫﻢ ﮐﻪ ﮐﻮﮎِ ﮐﻮﮎ ﺑﺎﺷﺪ، ﻗﺪﻣﻬﺎﯾﻢ ﺑﻪ ﺭﻗﺺ ﻧﻤﯽﺭﻭﻧﺪ! ﻣﺤﺾِ ﺭﺿﺎﯼِ ﻫﺮﮐﻪ ! ﻧﻮﺍﺯﺷﻢ ﮐﻦ !

بﮕﺬﺍﺭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻨﻢ ﺍﺯ ﺩﺳﺖِ ﺗﻮ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﺑﻐﺾ ﭼﯿﺪﻥ ﺩﺭ ﮔﻠﻮ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺖِ ﻣﻦ

ﺟﺰ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﮐﺮﺩﻥِ ﺍﺷﮑﻬﺎﯾﻢ ﭘﺸﺖِ ﺧﺮﻭﺍﺭﻫﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﮐﺎﺭﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﻫﻢ ﺑﺮ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ....

ﺑﯿﺎ ﺩﺳﺖِ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺑﺪﻫﯿﻢ ﺣﺎﻻ ﻧﻪ, ﺑﺮﺍﯼِ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺮﺍﯼِ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﯿﺎ ﻭ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺗﯿﺰ ﮐﻦ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﺟﻨﺲِ ﻧﺎﺳﺎﺯﮔﺎﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ .. ﺳﺮ ﺑﻪ ﺳﺮﻡ ﻧﮕﺬﺍﺭ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ!!

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلاااااااااام.

امروز بعد 5 یا 6 ماه بازم برگشتم.یه زمانی معتاد اینجا بودمو طولانی ترین زمانی که از انجمن دور بودم شاید به چند ساعت میرسید:icon_pf (34):

نواندیشانو هیچ وقت نمیتونم فراموش کنم .:hanghead:برام پراز تجربه های ناب و قشنگ بود.جو صمیمی و در عین حال علمیش و دوست داشتم.

دوستایی که پیدا کردم درسته اسمشون مجازی بود ولی از بعضی دوستای واقعی هم واقعی تر بودن.

همیشه و همه جا تا حدی که از دستشون برمیومد و سوادشون قد میداد کمکم میکردن.

کلا خاطرات زیادی از اینجا و بچه ها دارم:icon_redface:

از تاپیک های علمی مثل مسابقات و طراحی گرفته که واقعا برام فوق العاده جذاب بود و کلا ذهنیت منو نسبت به صنعت عوض کرد.و این برام یه تجربه ناب بود که اگه نواندیشان نبود شاید به این زودی ها نمیتونستم درگیرش بشم.تا تخریب پروف ها و قرارهای ساعت 10 تاپیک شبستانه.

همه ی اینا میگذره. مهمه اینه بعد یه مدت که به عقب برمیگردی و از خودت میپرسی، ببینی واقعا ارزش وقتی که صرفش کردی رو داشته باشه.

نمیخوام مثل مادربزرگا نصیحت کنم ولی وقتی بچه هایی رو میبینم که مثل چند سال پیش خودم معتاد نت بودن حیفم میاد اینو نگم که:

دوستای گلم دنیای مجازی با همه ی قشنگی و جذابیتش ارزش اینکه بخاطرش از دنیای واقعیت بزنی رو نداره.سعی کنیم قدر زمان و بیشتر بدونیم و ازش هدفمندانه تر استفاده کنیم.باشد که رستگار شویم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلاااااااااام.

امروز بعد 5 یا 6 ماه بازم برگشتم.یه زمانی معتاد اینجا بودمو طولانی ترین زمانی که از انجمن دور بودم شاید به چند ساعت میرسید:icon_pf (34):

نواندیشانو هیچ وقت نمیتونم فراموش کنم .برام پراز تجربه های ناب بود.جو صمیمی و در عین حال علمیش و دوست داشتم.

دوستایی که پیدا کردم درسته اسمشون مجازی بود ولی از بعضی دوستای واقعی هم واقعی تر بودن.

همیشه و همه جا تا حدی که از دستشون برمیومد و سوادشون قد میداد کمکم میکردن.

کلا خاطرات زیادی از اینجا و بچه ها دارم:icon_redface:

از تاپیک های علمی مثل مسابقات و طراحی گرفته که واقعا برام فوق العاده جذاب بود و کلا ذهنیت منو نسبت به صنعت عوض کرد.و این برام یه تجربه ناب بود که اگه نواندیشان نبود شاید به این زودی ها نمیتونستم درگیرش بشم.

تا تخریب پروف ها و قرارهای ساعت 10 تاپیک شبستانه.

همه ی اینا میگذره.چیزی که مهمه اینه بعد یه مدت که به عقب برمیگردی و از خودت میپرسی ببینی که ارزش وقتی رو که صرفش کردی رو داشته باشه.

نمیخوام مثل مادربزرگا نصیحت کنم ولی وقتی بچه هایی رو میبینم که مثل چند سال پیش خودم معتاد نت بودن حیفم میاد اینو نگم.

دوستای گلم دنیای مجازی با همه ی قشنگی و جذابیتش ارزش اینکه بخاطرش از دنیای واقعیت بزنی رو نداره.سعی کنیم قدر زمان و بیشتر بدونیم و ازش هدفمندانه تر استفاده کنیم.باشد که رستگار شویم:ws3:

چیزی بنام دنیای مجازی و واقعی وجود نداره. تنها فرقش اینه که انسان تو دنیای به اصطلاح مجازی خیلی واقعی تر از دنیای به قول شما واقعی هستش. تو دنیای واقعی ارزش ها همش مادی است و مسابقه بین انسانها فقط در کانال هویت ها جریان داره. ولی در دنیای مجازی ماهیت انسانی انسانها ایفای نقش میکنه. با دو خط آخر نوشته هاتون هم اصلا موافق نیستم. مخصوصا اون خط آخرتون در مورد رستگاری. موفق باشی دوست عزیز. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
چیزی بنام دنیای مجازی و واقعی وجود نداره. تنها فرقش اینه که انسان تو دنیای به اصطلاح مجازی خیلی واقعی تر از دنیای به قول شما واقعی هستش. تو دنیای واقعی ارزش ها همش مادی است و مسابقه بین انسانها فقط در کانال هویت ها جریان داره. ولی در دنیای مجازی ماهیت انسانی انسانها ایفای نقش میکنه. با دو خط آخر نوشته هاتون هم اصلا موافق نیستم. مخصوصا اون خط آخرتون در مورد رستگاری. موفق باشی دوست عزیز. :icon_gol:

بنظر من آدمهای دنیای واقعی و مجازی با هم فرق ندارن.حداقل در مورد خود من سعی کردم که اینجوری باشه.

کاری با موافق یا محالف بودن شما ندارم.کلا هدفم از نوشتن این متن این بود که بگم قدر فرصت ها و زمانهای از دست رفته رو بدونیم.

و اما جمله آخرم فقط قصد شوخی داشتم حتی شکلک خنده هم گذاشتم.

منم برای شما آرزوی موفقیت میکنم.:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
بنظر من آدمهای دنیای واقعی و مجازی با هم فرق ندارن.حداقل در مورد خود من سعی کردم که اینجوری باشه.

کاری با موافق یا محالف بودن شما ندارم.کلا هدفم از نوشتن این متن این بود که بگم قدر فرصت ها و زمانهای از دست رفته رو بدونیم.

و اما جمله آخرم فقط قصد شوخی داشتم حتی شکلک خنده هم گذاشتم.

منم برای شما آرزوی موفقیت میکنم.:icon_gol::icon_gol:

یاد و خاطره شما برای همه نواندیشانی ها عزیز و گرامی و ارزشمند هست و خواهد بود. به امید دیدار بیشتر شما در تالار گفتگو . :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...